هدی رستمی کیست؟ گزارش صدا و سیما از او به خاطر فم تریپ

هدی رستمی در سال 1365 و در تاریخ 16 اردیبهشت در شهر تهران دیده به جهان گشود. او در اینستگرام مشغول به کار است و یکی از بلاگر های ایرانی است که در حرفه جهانگردی و عکاسی مشغول به فعالیت است. او از دهه 80 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده و دارای مدرک تحصیلی طراحی صنعتی می باشد. در ادامه این مطلب به ماجرای هدی رستمی حشد الشعبی به صورت کامل می پردازیم. باید توجه داشته باشید که هدی رستمی یکی از جوانان ایرانی می باشد که در زمینه سفر و گردشگری مشغول به فعالیت است. او پس از اتمام تحصیلات کارشناسی خود از دانشگاه سوئد، به ایران بازگشت و سفرهای خود را به مناطق مختلف آغاز کرد و از سفر های مختلف خود گزارش هایی تهیه می کند. همچنین قابل توجه است که هدی رستمی در زمینه عکسی و همچنین ترجمه نیز مشغول به فعالیت است و از این روش ها نیز، کسب درآمد می کند.

هدی رستمی کیست؟

سرکار خانم هدی رستمی یکی از بلاگرها و چهره های معرف اینستاگرام یا سلبریتی های اینستاگرام می باشد که فعالیت خود را در زمینه اینفلوئنسری و بلاگری در شبکه مجازی اینستاگرام شروع کرده است. هدی رستمی زاده شهر تهران می باشد. طرفداران این شخصیت و چهره معروف اینستاگرام تنها محدود به افراد ایرانی نمی شود و افراد بسیار زیادی در خارج از ایران و با ملیت های مختلف طرفدار این چهره معروف هستند. هدی رستمی از همان زمان کودکی، علاقه بسیار زیادی به سفر کردن و گردش داشت. او تصمیم گرفت که به دنبال علاقه خود برود و پا به عرصه جهانگردی و گردشگری بگذارد.

هدی رستمی با قدم نهادن در این زمینه، به موفقیت های بسیار دست پیدا کرد، به گونه ای که در حال حاضر او یکی از معروف ترین شخصیت های اینستاگرامی به شمار می آید. هدی رستمی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی و در رشته طراحی صنعتی در کشور سوئد گذراند و جالب است بدانید که هدی رستمی در ایران در رشته الکترونیک در مقطع هنرستان تحصیل کرده است. در همان دوران تحصیل در هنرستان به یادگیری حرفه عکاسی و گرافیک نیز پرداخت و توانست در این دو رشته نیز مهارت هایی کسب کند.

شغلی هدی رستمی چیست؟

هدی رستمی یکی از چهره های درخشان ایرانی در اینستاگرام می باشد. او در زمینه بلاگری و گردشگری مشغول به فعالیت است و خودش حرفه اصلی خود را عکاسی از مکان های مختلف جهان معرفی کرده است و گفته است که عکس هایی را که از مناظر مختلف گرفته است را به مجلات و آژانس های خبری مختلف می فروشد و از این طریق کسب درآمد می کند. یکی دیگر از راه های کسب درآمد این بلاگر معروف ایرانی از طریق فروش سفر نامه هایی است که به آژانس های مختلف می فروشد. بر اساس گفته خود هدی رستمی، برخی از مجلات و آژانس های مختلف بابت سفرنامه های او پول خوبی می دهند. همچنین باید توجه کنید که هدی رستمی به چند زبان زنده دنیا مسلط است و گفته است که برای یک سایت آنلاین کار ترجمه انجام می دهد و از این روش نیز کسب درآمد می کند. او به زبان های انگلیسی، فارسی عربی و سوئدی صحبت کرده و می تواند این زبان ها را ترجمه کند.

به صورت کلی این چهره معروف در زمینه های مختلفی در حال فعالیت است و از روش های مختلفی کسب درآمد می کند. باید توجه داشته باشید که تسلط او به زبان های انگلیسی، سوئدی، عربی و ایرانی یکی از منابع او برای کسب درآمد می باشد او با سایتی در زمینه ترجمه همکاری می کند و از این طریق به کسب درآمد مشغول است. باید بدانید که هر یک از چهره های معروف و بلاگر های معروف که در اینستاگرام دنبال کننده های زیادی دارند، از طریق این برنامه نیز به کسب درآمد مشغول هستند و می توان گفت که درآمد مناسبی نیز کسب می کنند. اکثر بلاگرها و چهره های معروف اینستاگرام که در این برنامه فعالیت می کنند، درآمد بالایی از طریق تبلیغات و یا راه های دیگر کسب می کنند. این بلاگرها تغییرات زیادی را قبل و بعد از معروف شدن تجربه می کنند که از جمله آن ها می توان به تغییر سطح مالی آن ها اشاره کرد.

عکس های هدی رستمی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس های هدی رستمی را از طریق صفحه اینستاگرام او مشاهده کنید. همچنین توجه داشته باشید که شما می توانید عکس های این چهره معروف را از طریق جست و جو عبارت هدی رستمی در مرورگر خود مشاهده کنید. پس از جست و جو اسم این هنرمند، می توانید با استفاده از سایت های پیشنهادی گوگل، عکس های مختلف این فرد معروف را مشاهده کنید. هدی رستمی در زمینه عکاسی نیز فعالیت دارد و در دوران هنرستان خود این حرفه را به صورت مستقل فرا گرفت و در آن مشغول به فعالیت شد. او عکس ها و فیلم های بسیار زیادی از مناطقی که به آن ها سفر کرده است را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

شما برای مشاهده عکس های این هنرمند خلاق ایرانی می توانید به سایت های مختلف عکاسی و یا گردشگری که عکس های گرفته شده توسط هدی رستمی را دارند سر بزنید و یا از صفحه اینستاگرام هدی رستمی دیدن کنید. برای دیدن صفحه شخصی اینستاگرام هدی رستمی، می توانید نام او را در مرورگر خود جست و جو کنید و صفحه اینستاگرام آن را پیدا کرده و آن را دنبال کنید. در ادامه برای شما یکی از عکس های این بلاگر معروف ایرانی را آماده کرده ایم و امیدواریم از دیدن این عکس لذت ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام هدی رستمی چیست؟

شما می توانید با جست و جو نام این بلاگر معروف در مرورگر خود، هدی رستمی اینستاگرام را پیدا کرده و از جدید ترین عکس هایی که هدی رستمی از خود و سفرهایش منتشر می کند باخبر شوید. یکی دیگر از راه هایی که می توانید با استفاده از آن صفحه شخصی هدی رستمی را پیدا کرده وآن را دنبال کنید، این است که عبارت hodarostami را در قسمت جست و جو صفحه اینستاگرام خود جست و جو کرده و صفحه اینستاگرام آن را دنبال کنید.

درآمد این جهانگرد چقدر است؟

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از میزان درآمد دقیق هدی رستمی در دسترس نمی باشد. می توان گفت که او در چند زمینه در حال فعالیت می باشد و تصور می شود که درآمد خوبی کسب می کند. همان طور که گفته شد، هدی رستمی هم در زمینه عکاسی مشغول به فعالیت می باشد و هم در زمینه ترجمه در حال فعالیت است. البته نباید فراموش کنید که اکثر بلاگرهای اینستاگرام و افراد معروف در اینستاگرام درآمد بسیار خوبی از طریق این شبکه اجتماعی نیز دارند. در نتیجه تمام این موارد می توانیم بگوییم که این چهره معروف اینستاگرامی دارای درآمد خوبی می باشد و از طریق روش های مختلفی کسب درآمد می کند.

همسر هدی رستمی کیست؟

خانم رستمی در حال حاضر دارای حدود 36 سال سن می باشد و به صورت مجردی زندگی می کند. او تا به امروز زندگی مشترکی نداشته و ازدواج نکرده است. خود هدی رستمی می گوید که علاقه او به سفر های مختلف باعث شده است تا در یک مکان ثابت نباشد و در اکثر مواقع در حال سفر است. به همین دلایل وقت زیادی برای فکر کردن به موضوع ازدواج ندارد. تا به امروز نیز این بلاگر معروف ایرانی، ازدواج نکرده است.

این جهانگرد چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از حاشیه های این بلاگر ایرانی، دکوراسیون خانه او می باشد که منتشر کرده است. برخی از طرفداران او بر این باور هستند که خانم رستمی مردم را معطل کرده است و عکس های خانه خود را منتشر می کند. البته عده دیگری از طرفداران او از این کار او پشتیبانی و طرفداری کردند. شما می توانید عکس های خانه هدی رستمی را در اینترنت پیدا کرده و آن ها را مشاهده کنید. او ماجرای تغییر دکوراسیون خانه اش را با مخاطبان خود و دنبال گنندگانش به اشتراک گذاشته است.

ماجرای هدی رستمی در مورد تغییر دکوراسیون خانه اش و نشان دادن خانه ایرانی لوکس خود، یکی از بزرگترین حاشیه های این بلاگر و چهره معروف اینستاگرام می باشد که طرفداران و مخالفان زیادی داشت. او پس از مهاجرت به سوئد، مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه گرفت و دوباره به ایران بازگشت. همچنین قابل توجه است که حاشیه هایی در ارتباط با پدر او و همچنین حاشیه هایی با عنوان هدی رستمی حشد الشعبی وجود دارد.

خبرساز شدن رابطه هدی رستمی و احسان عبدی پور

در ابتدا بهتر است بدانید که احسان عبدی پور یک تهیه کننده است که در زمینه فیلم سازی هم فعالیت می کند و در حوزه سینما و تولید برنامه های مستند هم فعال می باشد. اما در مورد رابطه او و هدی رستمی تا کنون اطلاعات دقیقی منتشر نشده است. هدی رستمی یک پادکست اعتراف تولید کرده بود که احسان عبدی به عنوان مهمان در آن حضور پیدا کرده بود. می توانید در پیج هدی رستمی ویدئوهای مربوط به این دو نفر را مشاهده کنید.

ماجرای هدی رستمی و حشد الشعبی چیست؟

یکی از مهم ترین خبرهایی که در مورد هدی رستمی منتشر شده بود، رابطه داشتن او با گروه حشد الشعبی می باشد. قبلا که هدی به بلاگری مشغول نبود، اطلاعات زیادی از او و خانواده اش وجود نداشت و کسی از اصلیت او با خبر نبود. اما پس از این که او به عنوان یک بلاگر در زمینه گردشگری فعالیت خود را شروع کرد و به تدریج معروف شد، نظرات و صحبت های مختلفی انجام می داد که بسیاری از طرفداران او در مورد بیوگرافی و اصالت و هویت او کنجکاو شدند.

پس از مدت ها اطلاعاتی از او و خانواده اش در فضای مجازی منتشر شد و مشخص شد که پدر هدی رستمی یکی از اعضای گروهک حشد الشعبی بوده است. گروهک نظامی حشد الشعبی از افرادی تشکیل شده است که به صورت داوطلبانه و خود جوش عضو این گروه شده اند و مانند نیروی بسیج ایران هستند، با این تفاوت که آن ها در کشور عراق حضور داشتند.

این گروه در کنار نیروی ارتش عراق بود و با گروه های داعش مبارزه می کردند. حشد الشعبی یکی از مهم ترین نیروهای کشور عراق است که با تروریست ها و نیروهای داعش مقابله می کند و اقدامات بسیاری در این زمینه انجام می دهد.

هدی رستمی کجا زندگی می کند؟

هدی رستمی در شهر تهران و کشور ایران متولد شد. او برای تحصیلات خود در مقطع کارشناسی به سوئد رفت و مدرک دانشگاهی خود را از آنجا دریافت کرد. او بعد از پایان دوره هنرستان خود در ایران، همراه با خانواده اش به کشور سوئد مهاجرت کرد و به ادامه تحصیل در این کشور پرداخت.

او در سال 1390 به ایران بازگشت و بعد از آن سفرهای خود را به مناطق مختلف شروع کرد. او خانه خود در ایران را پس از مدتی تغییر دکوراسیون داد که یکی از بزرگترین حاشیه های کاری و زندگی او در طول دوران زندگی اش تا به امروز بوده است.

آیا هدی رستمی تا کنون عمل زیبایی انجام داده است؟

خانم رستمی یکی از ایرانیان معروف می باشد که در برنامه اینستاگرام فعالیت های بلاگری دارد و در بین بسیاری از جوانان و نوجوانان ایران محبوب می باشد. در زمینه عمل های زیبایی این چهره معروف در اینستاگرام، اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد. شما می توانید با جست و جو در مورد عمل های زیبایی این بلاگر معروف، در این مورد اطلاعاتی به دست بیاورید.

کلیپ های این جهانگرد را در کجا مشاهده کنیم؟

خانم رستمی در زمینه عکاسی فعالیت می کند و گفته است که عکس های مختلفی را که از مکان های مختلف گرفته است به مجلات مختلف می فروشد. همچنین باید توجه کنید که او یکی از بلاگرهای معروف ایرانی در اینستاگرام می باشد و تعداد کاربران زیادی هستند که او را دنبال می کنند. در نتیجه همه این بحث ها شما می توانید عکس ها و فیلم های مختلف این هنرمند را در صفحه شخصی اینستاگرام و و یا مجلاتی که او عکس هایش را به آن ها می دهد، مشاهده کنید. درضمن، شما می توانید با جست و جو نام هدی رستمی در مرورگر خود، عکس ها و فیلم های مربوط به او را مشاهده کرده و آن ها را ذخیره کنید. این بلاگر معروف اینستاگرامی در زمینه گردشگری، محتوا زیادی تولید کرده است و تا به امروز به مناطق بسیار زیادی سفر کرده و از آن ها عکس ها و گزارش هایی تهیه کرده است.

چرا بسیاری این فرد را حکومتی می دانند؟

هدی رستمی یک بلاگر گردشگری است که در صفحه های خود در مورد نقاط مختلف ایران تصاویر و ویدئوهای بسیاری را منتشر می کند. هدی در بسیاری از تصاویر گردشگری در ایران از زن ها و دختران با حجاب تصاویری را منتشر می کند که در کنار آثار باستانی و کاشی کاری های مختلف ایستاده اند. بسیاری از افراد در این مورد بیان کرده اند که هدی یک بلاگر حکومتی است که سعی دارد موضوع داشتن حجاب را در ایران عادی سازی کند.

او بسیاری از وقایعی که در ایران رخ می دهد را به صورت وارونه در اختیار توریست های خارجی قرار می دهد. هدی تا کنون در مورد اعتراضات وسیعی که در ایران رخ داده است، صحبتی نکرده است و در واقع در حال عادی سازی ظلم می باشد و به همین دلیل او را یک بلاگر حکومتی می دانند. بهتر است بدانید که تور هدی رستمی در تهران که در یک روز مبلغ 11 میلیون خرج کرده بود، باعث شد که اکثر مردم گمان کند که او از طرف دولت حمایت می شود.

نگاهی به فم تریپ هدی رستمی

مدت ها پیش بود که مستند هدی رستمی پخش شد و جنجال بسیاری در این مورد به راه افتاد. هدی رستمی هنگامی که در ایران حضور داشت پروژه ای به نام فم تریپ راه اندازی کرده بود که قصد داشت در این پروژه از سلبریتی ها و افراد مشهور خارجی دعوت کند که با هزینه ای بسیار کم به ایران سفر کنند و از مکان های مختلف این کشور دیدن کنند، او حتی بیان کرده بود که می تواند افرادی را به صورت رایگان به ایران دعوت کند.

او در مورد هدف خود از این ماجرا گفته بود که به این واسطه ایران را به تمام جهان معرفی می کند. این گونه افراد زیادی به وسیله این سلبریتی ها با ایران آشنا می شوند و به ایران سفر می کنند و از این طریق ایران به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری در بین مردم جهان شناخته می شود. پس از این ماجرا او با سازمان های مربوطه هماهنگی های لازم را انجام داد و طبق گفته های خودش توانست 11 سلبریتی مشهور و بین المللی را به ایران دعوت کرد.

بررسی اعترافات این بلاگر

فم تریپ 2 نیز اجرا شد و واکنش های بسیاری را به دنبال داشت. این موضوع باعث شده بود که افراد نسبت به هدی رستمی بدبینی پیدا کنند و دچار شک شوند. اما هدی رستمی علاقه مند بود که دنبال کنندگان خود را حفظ کند و برای این که از محبوبیت و شهرت او کم نشود، اعترافاتی را در این زمینه انجام داد و مسائلی را برای مردم روشن کرد.

این اعترافات در دو پادکست تولید شده بود. در پادکست هدی رستمی، دو نفر به نام های سوشیانت شجاعی فر و احسان عبدی ‌پور حضور داشتند و در مورد فعالیت ها و زندگی هدی رستمی سوالاتی را می پرسیدند. هدی در پاسخ به این سوالات در مورد پروژه ای که در دست داشت حقایقی را بیان می کرد که باعث تعجب افراد بسیاری شده بود. در این صحبت ها هدی بیان کرده بود که پدر و مادر او اصالتی عراقی دارند و پدر او عضوی از حشد الشعبی بوده است.

او در مورد فعالیت های خود و انتقاداتی که او را به عنوان یک بلاگر حکومتی بیان کرده بودند، صحبت کرد و آن ها را تکذیب کرد. او در ادامه بیان کرده بود که از وضعیت مردم ایران بسیار ناراحت است و او هم مانند سایر بلاگرها بارها دچار تذکر شده است و در محدودیت فعالیت می کند. اما در نهایت بیان کرده بود که به دلیل فعالیت کردن در زمینه گردشگری باید زیبایی های ایران را به مردم جهان نشان بدهد و نتوانسته پست هایی مربوط به اعتراضات را در صفحه خود منتشر کند.

در پایان هم گفته بود که او هیچ حمایتی از سمت دولت دریافت نکرده است و بارها ارگان های دولتی برای او هزینه تراشی و کارشکنی کرده اند. البته در این پادکست ها در مورد حواشی هدی رستمی نیز صحبت شده بود و پاسخ های قانع کننده ای برای آن ها داده می شد.


5/5 - (3 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل