گروه جادوگران رپ فارسی به همراه بیوگرافی اعضای

جادوگران یکی از گروه های قدیمی رپ فارسی متشکل از خوانندگان رپ فارسی می باشد که تا کنون طرفداران بسیار بالایی را به خود جذب کرده است، اعضای این گروه در آمریکا مستقر هستند و بیشتر اشعار این گروه از مفاهیم اجتماعی، سیاسی و فلسفی گرفته شده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گروه در ادامه این مطلب از سایت ایران انفجار همراه ما باشید تا اطلاعاتی را درباره اعضا و آهنگ های این گروه به شما بدهیم.

گروه جادوگران شامل چه نفراتی است؟

گروه جادوگران شامل چهار فرد می باشد که تمامی این افراد به صورت تصادفی با یکدیگر آشنا شدند، این گروه اوایل دو عضو داشت پس از گذشت زمان کمی عضو سوم آن در سال ۲۰۰۵ به آنها پیوست و در نهایت در سال ۲۰۰۶ با ورود چهارمین عضو به نام (فردا) این گروه کامل شد.

پس از آن در سال ۲۰۰۶ اولین آهنگ آن ها به نام تصور منتشر شد، به همین منظور شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمام اعضای این گروه در ادامه این متن همراه ما باشید تا اطلاعاتی را درباره آشنایی آنها و ایجاد گروه به شما بدهیم. این گروه از رپرهای نسل اول تشکیل شده است.

چنگیز

چنگیز یکی از افراد گروه جادوگران می باشد که جزو اولین نفر در این گروه به حساب می آید، وی در اوایل آهنگ هایی مشترک با تیمور را منتشر کرد و سپس با گذر زمان گروه جادوگران را با همراهی دو عضو دیگر ساختند.

تیمور

تیمور نیز یکی دیگر از اعضای این گروه می باشد، وی در سال ۲۰۰۵ دوستی خود را با چنگیز آغاز کرد، دوستی این دو سر یک مسابقه فوتبال آغاز شد و پسس از آنجا تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفتند.

دیو

دیو یکی از اصلی ترین عضو های این گروه می باشد که بیشتر به واسطه او گروه جادوگران تشکیل شد، دیو در سال ۲۰۰۵ از طریق شبکه اینترنتی اورکات با چنگیز آشنا شد و طی صحبت ها و ایمیل های مختلف که بین این دو رد و بدل می شد آنها در نهایت تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفتند. همچنین قابل ذکر است آهنگ مقدمه و آهنگ پادشاه قبل از ورود دیو به گروه خوانده شده است.

فردا

چهارمین عضو جادوگران اسمش “فردا” ست که در سال ۲۰۰۶ از طریق شبکه اورکات با دیو آشنا شد و پس از این دیو تصمیم بر آن گرفت که فردا را وارد گروه کند. h, می گوید که «ایشون برادر گمشده ماست و گروه ما با حضور او تکمیل شد.» به همین منظور گروه چهار نفره جادوگران ساخته شد و طی دوران همکاری تا کنون آهنگ های بسیار زیبایی را تا به حال منتشر کرده اند.

معروف ترین آهنگ های گروه جادوگران کدامند؟

این گروه به دلیل فعالیت بالایی که داشتند تا به حال آهنگ های بسیار زیادی منتشر کرده اند که هر کدام از این آهنگ ها در دوره خود معروفیت خاصی داشته است.

لذا اگر بخواهیم چند مورد از معروف ترین آهنگ های این گروه را نام ببریم می توانیم به آهنگ تصور، من یه جادوگرم، فریاد اوین، روانی و دلشدگان اشاره کنیم که شما می توانید برای دانلود هر یک از این آهنگ ها به سایت های معتبر مراجعه کرده و از این طریق آن آهنگ مورد علاقه خود از گروه جادوگران را دانلود نمایید.

آهنگ های گروه جادوگران را از کجا دانلود کنیم؟

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، شما می توانید برای دانلود آهنگ های این گروه به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و از طریق جستجو نام گروه و نام آهنگ به راحتی آهنگ‌ های گروه جادوگران را گوش دهید.

عکس اعضای گروه جادوگران را در کجا کشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس اعضای گروه جادوگران کافیست یه شبکه های مجازی و یا گوگل مراجعه کنید و به راحتی با سرچ کردن نام آنها و یا نام گروه عکس هایی را از آنها مشاهده کنید.

علاوه بر این با مراجعه کردن به پیج اینستاگرامی هر کدام از آنها می توانید عکس هایی از آنها را ببینید، در غیر این صورت نیز ما در این مطلب عکس هایی از این گروه را به اشتراک ‌می‌ گذاریم که می توانید تماشا کنید.

آدرس پیج گروه جادوگران چیست؟

این گروه به نظر نمی رسد که پیج مشترکی با یکدیگر داشته باشند و در شبکه اینستاگرامی شما نمی توانید پیجی مشترک از آنها را بیابید، لذا می توانید با جستجو نام هر یک از اعضای این گروه به صفحه شخصی آن فرد مراجعه کنید؛ به این صورت به صورت فردی اعضای گروه را دنبال کنید و اطلاعاتی را از این طریق کسب نمایید، قابل ذکر است که یکی از اعضای بسیار فعال این گروه دیو می باشد که اگر تمایل به دنبال کردن صفحه وی دارید می توانید نام deevineh را در اینستاگرام خود جستجو کنید تا وارد پیج رسمی بهمن دیو در اینستاگرام شوید.

آیا این گروه تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

گروه جادوگران جزو یکی از بهترین گروه های رپ فارسی می باشد که طرفداران بسیار بالایی دارد و تا کنون این گروه مورد تشویق و حمایت افراد زیادی بوده است، از این رو ایجاد کنسرت برای آنها یک کار بسیار ساده بوده است و طی فعالیت خود اجرا های زنده ای را داشتنه اند. یکی از اولین اجراهای زنده این گروه مربوط به فستیوال خصوصی موسیقی زیر زمینی ایرانی بوده است که با شرکت مطرح ترین خواننده ها برگزار شد و این گروه جزو اولین گروه رپ فستیوال شناخته شدند.

آیا گروه جادوگران آلبومی هم منتشر کرده است؟

گروه جادوگران تا کنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده است که طرفداران بسیار بالایی را نیز به خود گرفته اند. به همین منظور شما می توانید برای دانلود آلبوم های این گروه به سایت اینترنتی مراجعه کنید و آلبوم های این گروه را از طریق سایت های معتبر دانلود کنید و گوش دهید، لذا قابل ذکر است گروه جادوگران بیشتر تک آهنگ منتشر کرده اند و تعداد تک آهنگ های آنان بیشتر از آلبوم ها می باشد.

گروه جادوگران تا کنون چه حاشیه هایی داشته اند؟

گروه جادوگران جزو یکی از پر حاشیه ترین گروه های رپ فارسی می باشد که اغلب این حواشی نیز مربوط به عضو بزرگ آن به نام دیو می باشد.

بهمن دیو تا کنون به دلیل دعواهایی که با گروه های دیگر داشته است بسیار حاشیه ساز شد و اکثر حواشی ساخته شده برای گروه جادوگران مربوط به درگیری های آنها و دیس و دیس بک ها می باشد.

موزیک ویدیو های گروه جادوگران را کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن موزیک ویدیو های گروه جادوگران کافیست به شبکه های مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید و از طریق این برنامه ها، همچنین از طریق پیج و چنل اصلی گروه موزیک ‌ویدیو هایی را تماشا کنید.

همچنین می توانید با مراجعه کردن به سایت های اینترنتی در گوگل به راحتی از طریق سایت های معتبر موزیک ‌ویدیو های معروف و جدید جادوگران را دانلود کنید و‌ تماشا کنید.

اولین آهنگ‌ گروه جادوگران چه نام داشت؟

اولین آهنگ گروه جادوگران مربوط به آهنگ تصور می باشد که با نام این گروه منتشر شد، اما همانطور که می دانید این گروه قبل از آهنگ تصور نیز آهنگ هایی را ساخته بودند که هیچ کدام پخش نشد. در نهایت آهنگ تصور ساخته شد و با همکاری چنگیز، تیمور، فردا و دیو این آهنگ منتشر شد که بسیار در دنیای رپ سر و صدا کرد و طرفداران بالایی را به خود گرفت.

بهمن دیو یکی از قدیمی ترین خواننده های رپ فارسی می باشد که قبل از ایجاد گروه جادوگران بسیار معروف بوده است و طرفدار خاص خود را داشته است، اما با حضور در این گروه صحبت ها درباره وی بیشتر از قبل شد و داستان گروه هیپ هاپ جادوگران را رقم زد.

بهمن دیو شخصی می باشد که به تفسیر اشعار گروه جادوگران نیز پرداخته است و با تلاش های او بود که اعضای گروه جادوگران دور هم جمع شدند. اما با این حال شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گروه در گوگل نام گروه جادوگران ویکی پدیا را جستجو کنید و اطلاعات کاملی را دریافت کنید و یا اگر علاقه به شنیدن آهنگ های آنها دارید می توانید دانلود فول آلبوم گروه جادوگران و فری استایل گروه جادوگران بسیار زیبا را از طریق سایت های معتبر اینترنتی دانلود کنید. آهنگ جدید گروه جادوگران ششمین آهنگ نیز جزو یکی از بهترین آهنگ های این گروه می باشد که در حال حاضر بسیار پر سر و صدا شده است و شما می توانید به راحتی از طریق سایت ها این آهنگ را دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. گروه جادوگران چیست؟

  گروه جادوگران یکی از گروه های رپ فارسی می باشد که از سال ۲۰۰۶ شروع به فعالیت نموده اند.

 2. اعضای گروه جادوگران در کجا زندگی می کنند؟

  اعضای این گروه متولد ایران می باشند اما با گذر زمان تمام اعضا ایران را ترک کرده و در حال حاضر هر چهار نفر این گروه در آمریکا زندگی‌می‌ کنند.

 3. نام اعضای گروه جادوگران چیست؟

  نام اعضای گروه جادوگران چنگیز، تیمور، فردا و بهمن دیو می باشد.

 4. عضو اصلی این گروه چه شخصی می باشد؟

  بهمن دیو یکی از افرادی می باشد که برای تشکیل این گروه زحمات زیادی کشیده است و به همین منظور می توان گفت عضو اصلی این گروه بهمن دیو می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل