بیوگرافی ندا یاسی ❤️ عکس ها و اعترافات او از زندگی در ایران

یکی از چهره های پر حاشیه مجازی که تا به امروز تعداد زیادی فالوور را در صفحه اینستاگرام خود داشته و خبرهای بسیار عجیبی را از خود منتشر کرده، ندا یاسی می باشد. ندا یاسی، یکی از چهره های عجیب و در عین حال پر طرفدار و از سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که چندین سال است که در این اپلیکیشن به محبوبیت و مشهوریت رسیده است.

در این مقاله ما می خواهیم به بیوگرافی این فرد، از زمانی که در ایران زندگی می کرد تا وقتی که به خارج از کشور مهاجرت کرده است را برای شما عزیزان ارائه دهیم. پس اگر می خواهید با این فرد بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مطلب را از دست نداده و با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ندا یاسی کیست؟

در این قسمت قصد داریم شما را به طور کامل با بیوگرافی بیوگرافی ندا یاسی آشنا کنیم. این که اصلا کیست و چگونه توانسته تا به این اندازه محبوبیت خود را در صفحات مجازی بالا ببرد. ندا یاسی، متولد 21 روز بهمن ماه سال 1368 در یکی از شهرهای جنوبی ایران می باشد.

او در ایران تا مقطع لیسانس در رشته مامایی به ادامه تحصیل پرداخت و برای تکمیل تحصیلات خود به کشور کانادا مهاجرت کرد. در این کشور نیز توانست فوق لیسانس پرستاری را دریافت کند. پس از این که تحصیل خود را به پایان رساند، در ابتدا سعی کرد تا در فیس بوک به شهرت برسد اما سرانجام به اینستاگرام پیوست.

او دارای هفت خواهر و برادر است. به گفته خود در یک خانواده که از لحاظ سنت بسیار سخت گیر است بزرگ شده اما از لحاظ مالی بسیار ثروتمند بوده اند. خانواده این اینستاگرامر پس از این که او به کانادا مهاجرت کرد او را ترد کردند و پس از جدا شدن از نامزد خود نیز دچار درگیری های روحی و افسردگی های شدید شد. وی تصمیم گرفت از طریق اینستاگرام ویدیوهای کمدی و طنزی را از خود منتشر کند. انتشار این ویدیوها در واقع اولین راه محبوبیت وی و شروع به وجود آمدن حاشیه های مربوط به این فرد شد.

تعداد حواشی مربوط به این سلبریتی آنقدر زیاد بود که باعث دستگیری وی شد. هم چنین در برخی مواقع نیز این حواشی باعث شد تا او را با انواع روش های مختلف تهدید کنند. حتی اخیرا نیز خبر مرگ او و پیدا شدن جسد وی در خانه اش موضوعی بود بسیار جهانی شده بود. در ادامه این مطلب به این حواشی به صورت اختصاصی می پردازیم.

ندا یاسی دستگیر شد؟

پس از این که این فرد مدت زیادی را در فضای مجازی به فعالیت پرداخت، به دلیل این که این فعالیت ها خارج از قوانین بود از سوی پلیس های کشور محل سکونت او، دستگیر شد. این دستگیری باعث شد تا هشتگ ندا یاسی کجاست در شبکه های مجازی به وجود بیاید.

البته پس از گذشتن چند روز این فرد توانست آزاد شود و به فضای مجازی بازگردد. پس از بازگشتن وی در صفحات مجازی، حال نحوه انتشار ویدیوهای او تغییر کرده بود. او سعی می کرد با افراد معروف ایجاد ارتباط کند و در لایوهای خود کارهایی را انجام می داد که دو از ذهنیت بود.

می توان گفت برای این چهره اینستاگرامی، دستگیری پلی بود برای بیشتر دیده شدن! تعداد فالوور های او پس از این اتفاق بسیار بیشتر از قبل شدند. هم چنین برندهای که با او در حال فعالیت بودند نیز بیشتر و بیشتر شدند. البته ناگفته نماند که این دستگیری نیز تاثیری در به وجود آمدن شهروندی او در کانادا نداشت.

او به تازگی نیز پاسپورت کانادایی خود را دریافت کرده است و یکی از شهروندان این کشور محسوب می شود. می توان گفت این دستگیری صرفا برای این که به او هشداری داده شود به وجود آمده است.

عکس های جدید ندا یاسی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های ندا یاسی، می توانید از چندین روش استفاده کنید. روش اول، استفاده از انواع صفحات اینستاگرامی و هشتگ نام وی می باشد. کافیست تنها نام این فرد را در این اپلیکیشن جست و جو کنید تا متوجه شوید که صفحات بسیار متعددی با نام و عکس های این فرد وجود دارد. به راحتی می توانید عکس های این فرد را از این طریق مشاهده کنید. هم چنین می توانید نام وی را در قسمت tags جست و جو کنید و عکس های او را از طریق هشتگ نام او مشاهده کنید.

روش دوم، استفاده از جست و جو تصاویر گوگل می باشد. با استفاده از جست و جو تصاویر گوگل می توانید به راحتی تمامی عکس های این فرد محبوب ایرانی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. کافیست تنها نام او را به صورت فارسی یا لاتین در این قسمت جست و جو کنید. پس از گذر ثانیه ای مشاهده می کنید که عکس های این فرد برای شما در تعداد بسیار زیاد نمایان می شود. هر دو طریق، عکس های بسیار با کیفیتی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

هم چنین می توانید از دیگر اپلیکیشن ها مانند پینترس نیز برای دیدن عکس های این فرد استفاده کنید. اپلیکیشن های مربوط به دیدن عکس بسیار زیاد است و چون شهرت این فرد نیز بسیار بالا می باشد، با جست و جو نام وی در این اپلیکیشن ها می توانید بسیاری از عکس های وی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. می توانید با جست و جو نام این فرد در گوگل در کنار یک تاریخ مشخص نیز، عکس های مربوط به آن تاریخ را مشاهده کنید. هم چنین می توانید نام او را در کنار دیگر افراد مشهور جست و جو کنید و عکس های دو نفری آن ها را مشاهده کنید.

واکنش حسین تهی به ندا یاسی چه بود؟

پس از این که ندا یاسی لایو جدید از خود را منتشر کرد و در آن با امیر تتلو نیز دیده شد، خبرهای بسیار زیاد مبنی بر صمیمیت بین این دو فرد به وجود آمد. در این لایوها، صحبت های بسیار غیر اخلاقی زده شد و هم چنین توهیناتی نیز به دیگر خوانندگان توسط تتلو و ندا یاسی شد.

هم چنین تتلو نیز توهینات بسیاری را به ندا یاسی در این لایو کرد. همین موضوع باعث شد تا تهی نسبت به این صحبت ها واکنشی نشان بدهد. این واکنش به صورتی بود که باعث عصبانی شدن ندا یاسی شد.

پس از این مورد، دعوای بسیار شدیدی بین ندا یاسی و حسین تهی به وجود آمد. این دعوا نیز توسط استوری های اینستاگرامی ندا و حسین تهی انجام می شد. در این بین، تعداد زیادی از افراد به فالوورهای حسین تهی و ندا یاسی پیوستند و هم چنین تعدادی زیادی نیز به استفاده کنندگان سایت شرط بندی حسین تهیT بدل شدند. این موضوع باعث شد تا اخباری از سوی نقد کنندگان منتشر شود که این دعوا تماما ساختگی می باشد. پس از به پایان رسیدن این دعوا، سودهای بسیار زیادی به جیب ندا یاسی و حسین تهی رفت که بر موضوع ساختگی بودن دعواها صدق می کند. البته ناگفته نماند که هیچ یک از این دو فرد، ساختگی بودن دعوا را قبول نداشتند.

البته ناگفته نماند که به وجود آوردن انواع حواشی از سوی افراد سرشناس، همواره از گذشته تا به امروز رواج داشته و کاری است که بیشتر نیز از سوی این افراد منتشر می شود؛ نه افرادی که به حاشیه و شایعه سازی مشغول هستند. این که چرا این افراد این مسیر در پی می گیرند و سعی دارند تا با شعور افرادی که به عنوان طرفدار آن ها هستند بازی کنند، هنوز مشخص نیست.

درآمد ندا یاسی از کجاست؟

ندا یاسی، پس از مهاجرت کردن به کشور کانادا، راه های بسیاری برای کسب درآمد داشت. اولا این که او به صورت پناهنده وارد کشور کانادا شد. همین موضوع باعث می شود تا دولت کانادا ماهیانه به حساب وی پولی واریز کند. اما این پول در واقع به مقداری نیست که این فرد بتواند زندگی خود بچرخاند. هم چنین، این که روزی این مقدار از پول بخواهد از زندگی وی حذف شود و دیگر واریز نشود، بسیار زیاد است. به همین دلیل او تصمیم گرفت تا راه های دیگری برای کسب درآمد خود انتخاب کند. اولین راه که پس از بروز انواع حالات روحی بسیار بد و افسردگی او بود به وجود آمد، استفاده از اینستاگرام بود.

او از لوازم آرایشی انواع برندها استفاده می کرد و با منتشر کردن ویدیوهای آرایشی، مانند یک بیوتی بلاگر عمل می کرد. رفتارهای متفاوت این فرد با دیگر بیوتی بلاگرها، باعث شد تا روز به روز به تعداد فالوورهای او افزوده شود. همین موضوع باعث شد تا برندهای آرایشی خود برای همکاری با او ارتباط برقرار کنند.

پس دومین روش کسب درآمد این فرد، بیوتی بلاگری بود. او پس از این که تعداد فالوور بالایی را کسب کرد، تصمیم به انجام تبلیغات در اینستاگرام خود گرفت. پس از آن او در یوتیوب نیز شروع به فعالیت کرد و از این طریق نیز درآمدی را به جیب زد. اما جالب است بدانید که بالا بودن ثروت این فرد به هیچ عنوان در رفتار و نوع پوشش آن به چشم نمی خورد.

وی همواره نیز اشاره کرده است که قصد ندارد به هیچ عنوان در کشورهای ترکیه و کانادا شروع به کار کند. او گفته است که تمامی راه های درآمدی او برایش بسیار به صرفه بوده و نیازی به کار کردن در مکان های مختلف ندارد.

حاشیه های ندا درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این سلبریتی تا به امروز اصلا کم نبوده است! به نوعی می توان گفت وی به همراه همین حواشی توانسته تا به این حد محبوبیت داشته باشد. در ابتدا، حاشیه هایی که برای او به وجود می آمد، به نحوه رفتار او ربط داشت. او موهای زائد بدن خود را از بین نمی برد و با نمایان کردن آن ها نشان می داد که به این موضوع اعتقادی ندارد و برابری زن مرد باید به وجود بیاید. سعی می کرد موهای صورت خود را بلند کند و با انجام آرایش بر روی او موها، ظاهری متفاوت را برای خود به وجود می آورد.

حاشیه های دیگری که برای این فرد به وجود آمد، ویدیوهایی از وی بود که با لحن های بسیار نامتعارف و تصاویری که برای هر فرد قابل دیدن نبود، منتشر شد. این ویدیوها در واقع اصلی ترین روش مشهور شدن این فرد و نام آشنا شدن او بودند. پس از آن، خبری که باعث شد جنجال بسیار زیادی برای این فرد به وجود بیاید، حضور ندا یاسی در پیام رسان سروش بود. این پیام رسان، معادل ایران پیام رسان تلگرام می باشد. او در این پیام رسان دارای کانال است و عکس هایی را از خود منتشر می کند. این که مدیر عامل این پیام رسان، شخص ایرانی است و چرا تا به امروز این صفحه را از بین نبرده جای سوال دارد.

حاشیه های دیگری نیز برای این فرد تا به امروز به وجود آمده است. این حواشی نیز مانند دیگر حواشی ها مربوط به زندگی شخصی وی می باشد. برخی او را مریض و دیوانه خطاب می کردند و می گفتند که احتیاج به درمان پزشکی دارد. برخی دیگر نیز بر این باور بودند که وی معتاد به الکل یا دیگر مواد مخدر است.

حاملگی ندا یاسی واقعیت دارد؟

خبری که ندا یاسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و باعث شد تا باری دیگر تمامی توجه ها به سمت او جلب شود، بارداری او بود. وی دقیقا زمانی که برای چندین روز در اینستاگرام خود فعالیت نداشت، با برگشت خود خبر بارداری اش را مطرح کرد. او از این موضوع بسیار ابراز خرسندی کرد و لایوهای بسیاری را با این مضمون به وجود آورد. در این لایوها، او از این که چقدر بابت حاملگی از دوست پسرش خوشحال است اشاره کرد و هم چنین اشاره کرد که در گذشته نیز این اتفاق برای او به وجود آمده است.

او اشاره کرد که در زمان های گذشته، وی مورد تجاوز قرار گرفته است. پس از این که تجاوز به وی انجام شده، او باردار شده و سریعا بچه خود را سقط کرده است. او به این موضوع اشاره کرده است که پس از این اتفاق بسیار دچار افسردگی و اضطراب شده است. اما نکته جالب این موضوع، این است که وی پس از گذر زمان اعلام کرد که نتوانسته بچه را نگه دارد و این بچه را نیز مانند قبلی سقط کرده است. این که تماما این اخبار جزء شایعات بوده و صرفا برای بالا رفتن تعداد فالوور این اخبار منتشر شده است، یک موضوع کاملا روشن می باشد.

پس می توان نتیجه گرفت که حامگلی ندا یاسی به هیج عنوان واقعیت نداشته و تنها خبری است که برای بالا بردن تعداد فالوورها از سوی این فرد منتشر شده. این اخبار معمولا از سوی این دسته از بلاگرها برای جذب فالوور بسیار منتشر شده و بعد رد می شود.

چالش های ندا یاسی

این سلبریتی در اینستاگرام، کلاب هاوس و یوتیوب خود چالش های بسیاری را از خود منتشر کرده است. این چالش ها معمولا از سوی دیگر افراد برای این فرد ارسال می شده و او را دعوت به انجام آن ها می کرده است. این چالش ها همواره در صفحه اینستاگرام، کلاب هاوس ندا یاسی و یوتیوب ندا یاسی منتشر می شده است. البته انجام این چالش ها نیز بخشی از برنامه ها برای دریافت تعداد بالا فالوور بوده و همواره نیز برای این موضوع استفاده می شده است.

این چالش ها عبارت اند از: چالش آرایش، چالش پوشیدن لباس های مسخره و چالش آب سرد، البته تعداد این چالش ها بسیار بالا است و این ها تنها تعداد کمی از آن ها است که برای شما ارائه داده ایم. اگر به هر دلیلی نتوانسته اید آن ها را مشاهده کنید، کافیست تنها نام این فرد را به همراه کلمه چالش در یوتیوب جست و جو کنید تا تمامی ویدیوهای آن برای شما عزیزان نمایان شود. هم چنین می توانید با جست و جو این موضوع در قسمت ویدیو گوگل نیز از طریق دیگر سایت ها، ویدیوهای چالش های این فرد را مشاهده کنید.

این چالش ها برای طرفداران این فرد بسیار جذاب می باشد. هم چنین این ویدیوها از سوی این افراد بسیار دیدنی و سرگرم کننده می باشد. شما هم چنین می توانید از طریق پیام رسان سروش نیز این ویدیوها را با کیفیتی نسبتا خوب مشاهده کنید. البته ناگفته نماند که پس از گرفتن پاسپورت کانادایی و این که او رسما به عنوان یک شهروند کانادایی شناخته شد، این چالش ها کمتر از سوی او انجام و در صفحات مختلف مجازی او منتشر شد.

دوست پسر این اینستاگرامر کیست؟

در این قسمت ما قصد داریم تمامی افرادی که این اینستاگرامر با آن ها در ارتباط بوده است را معرفی کنیم. در واقع باید بگوییم که دوست پسرهای Neda yasi چه افرادی بوده اند و وی تا به امروز با چه کسانی در ارتباط بوده است. اولین دوست پسر او که وی او را نامزد خود معرفی کرد، یکی از افراد فامیلاشان به نام کوین ابرا بود. وی مانند این دختر، اصالتی عرب داشت. او پس از این که از این فرد جدا شد و بحران های عاطفی و افسردگی خود را پشت سر گذاشت، تصمیم گرفت تا با دیگر افراد مشهور وارد رابطه شود.

یکی از افراد، جزء ثروتمند ترین افراد ترکیه بود. او برای این که در کنار ندا یاسی باشد به کشور کانادا مسافرت می کرد، اما با گذر زمان تصمیم گرفت ندا را به کشور ترکیه بیاورد. وی موافقت کرد و سر انجام محل زندگی جدید او، کشور ترکیه شهر استانبول شد. او به همراه دوست پسر خودش در کنسرت های بسیاری از خوانندگان مطرح در استانبول مانند سوگند حضور داشت. ویدیوهای بسیاری از حضور وی در این کنسرت ها منتشر می شد که با واکنش های بسیاری از سوی افراد نیز رو به رو می شد.

پس از این که این دختر تصمیم گرفت از این میلیونر ترکی جدا شود، اعلام کرد که قصد ندارد به کشور کانادا بازگردد و می خواهد ادامه زندگی خود را در کشور ترکیه، شهر استانبول بگذارند، دقیقا شهری که امیر تتلو در آن قرار دارد. منتشر شدن لایوهای این دو نفر با یک دیگر و هم چنین استوری ها و عکس هایی که این دو نفر در کنار یک دیگر منتشر می کردند، خبر از این موضوع می داد.

رابطه ندا یاسی و تتلو

ندا یاسی یکی از شاخ های مجازی است که با کار های عجیب و غریب خود توانسته است دنبال کنندگان بسیاری به دست آورد. امیر تتلو هم که یکی از پر حاشیه ترین خوانندگان رپ ایرانی است. ندا یاسی در بسیاری از لایوها و ویدئوهای خود به امیر تتلو ابراز علاقه کرده است و همیشه در آرزوی ازدواج خود با تتلو می باشد.

تتلو و ندا در یکی از لایوهایی که به صورت دو نفره برگزار کرده بودند حواشی بسیاری ایجاد کردند. البته نا گفته نماند که این لایو رکورد بیش ترین ویو را به دست آورد. در این لایو تتلو در حال انجام تتوی جدیدی بر روی صورت خود بود و حرکات و صحبت های باسیار مستهجنی انجام می داد و ندا نیز به تمامی سوال ها و صحبت های او جواب می داد.

ندا در بسیاری از پست ها و استوری های خود تصاویری را منتشر کرده است که در تمامی آن ها او و تتلو در لباس عروس و داماد بودند و تمام این تصاویر را به کمک فتوشاپ درست کرده بود و بار ها در مورد ازدواج خود با امیر تتلو صحبت کرده بود. ندا یاسی تتلو را بسیار دوست دارد و به در فکر رابطه با او می باشد.

اینستاگرام ندا یاسی

ندا یاسی در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد. او بار ها به دلیل توهین به کشور ها و اقوام های مختلف باعث به وجود آمدن حاشیه های بسیاری شد و در عین حال توانست افراد بیش تری را به پیج خود جذب کند. او در اینستاگرام اعلام کرده است که فقط 18 سال سن دارد، در حالی که او مسلما سن بالاتری دارد.

او بیان کرده است که دانشجو می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل می باشد. او بار ها با دروغ ها و فریب ها باعث شده است که از احساسات کاربران و مخاطبان خود استفاده کند و آن ها را در صفحه خود نگه دارد. او با استفاده از افراد مختلف پیج خود را در بالاترین میزان فعالیت نگه داشته است.

بسیاری از افراد می دانند که او هم مانند بسیاری از شاخ های مجازی برای کسب درآمد در اینستاگرام فعالیت می کند و برخی هم معتقد هستند که او بنا به دلایل خانوادگی و فشار های روحی و روانی، علاقه زیادی به دیده شدن و مشهور شدن دارد و به همین دلیل در این برنامه فعالیت بالایی دارد.

برای به دست آوردن پیج ندا یاسی می توان به گوگل مراجعه کرد و نام او را در قسمت جست و جو نوشته و سرچ نمایید. سپس به راحتی می توان وارد پیج او شد و در صورت تمایل، یکی از دنبال کننده های او شوید. ندا یاسی instagram بسیار فعالی دارد و تعداد بسیاری دنبال کننده دارد.

ندا یاسی در ترکیه چه می کند؟

ندا یاسی در زمان 18 سالگی و بدون اطلاع خانواده اش از ایران فرار کرد و به ترکیه پناه آورد. در آن زمان پدر او به دنبال دخترش به این کشور آمد اما نتوانست او را پیدا کند. او سال های کمی را در این کشور سکونت داشت. او در لایوهای خود گفته بود که در آن زمان به همراه چند نفر توانسته بود خانه ای را اجاره کنند.

او بسیار سخت کار می کرده است و در قبال کار های خود، حقوق بسیار کمی را دریافت می کرد. اما پس از چند سال او توانست به کانادا مهاجرت کند و در آن کشور خانه ای مستقل را اجاره کند و زندگی خوبی را سپری نماید. او مدتی است که مدیر یکی از سایت های شرط بندی شده است.

با توجه به این که او مخاطبان بسیاری دارد، به خوبی توانسه است سایت خود را بالا ببرد و از این طریق به درآمد بسیار خوبی برسد. او در یوتیوب نیز فعالیت های زیادی دارد و از این طریق نیز به درآمد خوبی رسیده است و به راحتی می تواند از پس هزینه های زندگی در کانادا بر بیاید.

لایوهای ندا یاسی در خصوص چه موضوعاتی است؟

ندایاسی در لایوهای خود از موضوعات مختلفی صحبت می کند. او بارها در لایوهای خود از افرادی که ترنس بودند در خواست می کرد که در لایو او شرکت کنند. او با برنامه ریزی های قبلی از آن ها سوالات بی شرمانه ای را می پرسید و این افراد نیز پاسخ های رکیکی در جواب او می دادند و ندا با این کار توانسته بود نوجوانان و جوانان بسیاری را به پیج خود جذب کند.

او به خوبی می تواند فالوور های زیادی به دست آورد. در یکی از لایوها او با پویان مختاری که یک خواننده و شاخ مجازی است دعوا کردند. در این میان پویان از کلمات زشت و زننده ای برای ندا استفاده می کرد و این کار باعث شد افراد بسیاری در این لایو حضور داشته باشند.

ندا در برخی دیگر از لایوهای خود از زندگی مجردی خود صحبت می کند و در مورد لباس ها و وسایلش از دنبال کنندگان نظر خواهی می کند. البته لایو ندا یاسی و امیر تتلو هم کمک زیادی به پیج او کرد و ویو بالایی داشت.

او با صحبت های مستهجن و رفتارهای غیر معقولانه به یکی از منفور ترین شاخ های مجازی تبدیل شده است و سایر شاخ ها او را به عنوان یک شاخ سطح پایین به شمار می آورند و سعی می کنند در لایوها و صحبت های خود نامی از او به میان نیاورند.

البته ندا یاسی با دنیا جهانبخت و نیلی افشار لایوی را راه اندازی کرده بود تا به کمک ان ها بتواند به سطح بالا تری برسد اما این دو نفر با او بسیار توهین آمیز رفتار کردند و او را در سطح خود ندیده و به صحبت های او توجهی نکردند. البته این اتفاق در بسیاری از لایوهای ندا رخ می دهد و طرف مقابل به خوبی با او رفتار نمی کند.

ازدواج ندا یاسی

گفته می شود که در سال های گذشته ندا یاسی با فردی که اطلاعاتی از او در دست نمی باشد رابطه داشته و ازدواج کرده است. اما او پس از مدتی از همسر خود جدا شده است و هم اکنون به تنهایی زندگی می کند.

افشاگری راز علیرضا jj توسط این اینستاگرامر

ندا یاسی در بسیاری از لایوها و استوری های خود در مورد فردی به نام علیرضا جی جی صحبت کرده است. او مدعی است که در ایران با این فرد رابطه داشته است و به صورت پنهانی با او دوست بوده است. اما علیرضا به او خیانت می کند.

علیرضا جی جی نام مستعار یکی از خوانندگان ایرانی است که پس از صحبت های ندا، جنجال بسیاری به راه افتاد. اما علیرضا با منتشر کردن یک استوری تمامی حرف های ندا را کذب خواند و اعلام کرد که هیچ گاه هیچ رابطه ای با این فرد نداشته است.

ندا هم اعلام کرد که جی جی در واقع اصطلاحی است که او برای دوست پسر سابق خود استفاده کرده و ربطی به این خواننده ندارد. ندا از علیرضا جی جی به عنوان فردی خشت و سو استفاده گر و متجاوز نام برده است.

بررسی اصالت ندا یاسی

ندا یاسی در بسیاری از صحبت های خود اعلام کرده است که پدر او اهل یکی از شهر های جنوب ایران است و اصالتا عرب است و مادر او اصالتی افغانستانی دارد. او گفته است که در شهر شیراز متولد شده است و تا 18 سالگی در ایران بوده است.

آیا ندا یاسی خودکشی کرده است؟

ندا یاسی برای به دست آوردن مخاطب دست به انجام هرکاری می زند. او برای این که بتواند بر سر زبان ها بیفتد و افراد بیش تری را جذب کند، شایعه ای در مورد خودکشی خود به وجود آورد. این کار او باعث شد تا افراد بیش تری او را دنبال کنند. اما باید بدانید که او سالم و سلامت است و هیچ کدام از صحبت های او حقیقت ندارد.

دوست پسر neda yasi چه کسی است؟

ندا یاسی با افراد بسیاری در ارتباط بوده است. اما اطلاعات زیادی در مورد دوست پسر های خود در میان نمی گذارد. او در لایوهای خود اعلام کرد که با پویان مختاری رابطه دارد. بارها نیز گفته است که تتلو یکی از دوست پسر های او می باشد. جدیدا هم در مورد یکی از پسرهای ترک صحبت می کند و از علاقه اش به او حرف می زند.

سوالات متداول

 1. ندا یاسی کیست؟

  ندا یاسی، یکی از چهره های پر حاشیه اینستاگرامی می باشد. وی پس از این که به کشور کانادا مهاجرت کرد، تصمیم گرفت تا در زمینه بیوتی بلاگری فعالیت کند. این فعالیت باعث شد تا تعداد فالوور بسیاری را برای خود جمع آوری کند. پس از آن تصمیم گرفت تا به کارهای غیر معمول بپردازد و همین موضوع باعث حاشیه دار شدن او شد.

 2. ندا یاسی در حقیقت چند سال دارد؟

  گفته می شود که ندا یاسی اکنون 34 سال سن دارد.

 3. آیا ندا یاسی سایت شرط بندی دارد؟

  ندا یاسی سایت شرط بندی به نام یلماس بت دارد.

 4. آیا این فرد با امیر تتلو در رابطه بوده است؟

  پس از این که ندا یاسی، محل زندگی خود را به استانبول تغییر داد، او تصمیم گرفت تا لایو های بسیاری را به همراه امیر تتلو انجام دهد. همین لایو ها و عکس هایی که از آن ها منتشر می شد، این خبر را می داد که این دو فرد باهم در رابطه هستند. البته این اخبار از سوی امیر تتلو رد شد.

 5. آیا ندا یاسی از امیر تتلو درخواست ازدواج دریافت کرده است؟

  امیر تتلو در یکی از لایو های خود به صورت شوخی به ندا درخواست ازدواج داد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل