شوکا بیداریان را بیشتر بشناسید + عکس های حاشیه ساز این مجری

شوکا بیداریان یکی از کارکنان من و تو است و در این مطلب توضیحاتی درباره این مجری را بیان می کنیم. ما در مورد حواشی، زندگی شخصی و عکسهای اینستاگرام شوکا بیداریان مطالبی را به شما خواهیم گفت.

امروزه آنتن های دیجیتال با برنامه های سراسری و وطنی جای خود را به ماهواره ها داده اند. شبکه های ماهواره ای با فیلم ها و سریال هایی که پخش می کنند مخاطبان بسیاری را برای خود جمع آوری کرده اند. بیش تر برنامه های شبکه های ماهواره ای بر خلاف سمت و سوی جمهوری اسلامی است. مردم باید بدانند که بسیاری از این شبکه ها سعی بر خراب نشان دادن اوضاع جامعه و مشوش کردن اذهان عمومی دارند و هدف آن ها ایجاد اختلاف بین مردم بوده است و مردم را به شورش و تظاهرات تشویق می کنند.

شوکا بیداریان کیست؟

شوکا بیداریان در سال 1360 و در شهر ساری در شمال ایران به دنیا آمد. او به عنوان گوینده و مجری در شبکه ماهواره ای منوتو فعالیت دارد. قد این مجری 169 سانتی متر می باشد. او مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرد و مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست خود را از دانشگاه شهر کنت انگلستان به دست آورده است. با این که شوکا در ساری متولد شده است اما در شهر تهران بزرگ شد. پدر و مادر او اهل شمال هستند. شوکا در سال 1383 ایران را ترک کرد و به کشورهای خارجی مهاجرت نمود. او در کشور های زیادی زندگی کرده است. شوکا بیش تر زندگی خود را در تایلند سپری کرده است. تلویزیون منوتو مجری های ایرانی زیادی را به خود جذب کرده است و شوکا یکی از آن افراد است.

آیا شوکا بیداریان فعال محیط زیست است؟

شوکا بیداریان از سلبریتی های اینستاگرام نیز می باشد. بهتر است که بدانید او به عنوان مجری و گوینده در شبکه ماهواره ای منوتو فعالیت دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که شوکا تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد تهران شمال به پایان رسانده است و مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست خود را هم از دانشگاه شهر کنت انگلستان دریافت کرده است. شوکا در ساری به دنیا آمده و در شهر تهران بزرگ شده است. پدر و مادر او اصالتا اهل شمال هستند. او در سال 1383 ایران را ترک کرد و تا به اکنون در کشور های زیادی زندگی کرده است، اما بیشتر زندگی خود را در تایلند سپری کرده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید شوکا بیداریان از سال 2013، در حوزه محیط زیست به عنوان پیشتاز و مشاور در موسسات مختلف فعالیت دارد. هم چنین همان طور که بیان کردیم، او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته محیط زیست دریافت کرده است.

شوکا بیداریان در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شوکا یکی از فعالان محیط زیست است و از سال 2013 در عرصه محیط زیست و به عنوان یکی از پیشتازان و مشاوران محیط زیست فعالیت های گوناگونی دارد. او به عنوان مجری در شبکه منوتو فعال است. حامیان مالی این شبکه مشخص نیست و تا کنون کسی نامی از آن ها را بر زبان نیاورده است. با این وجود این سوال مطرح می شود که چگونه ممکن است که این شبکه با هزینه های بسیار سنگینی که دارد و البته بدون اینکه هیچ تبلیغی در مدت پخش برنامه های این شبکه صورت بگیرد، می تواند از پس مخارج تهیه و تولید این برنامه برآید؟

مطمعنا این برنامه برای هزینه ها و اوضاع مالی خود به یک حامی مالی قوی و دولتی تکیه کرده است. طبق این تفاسیر گمان می شود که این برنامه ضد ایران و ضد اسلام توسط دولت های انگلستان حمایت می شود؛ چرا که این کشور همیشه بر ضد دین اسلام و جمهوری اسلامی بوده است. کانال منوتو در یک شبکه بزرگ تر ایجاد شده است که به آن شبکه مادر می گویند. این شبکه مادر مرجان نام دارد و صاحبان آن مرجان عباسی و کیوان عباسی هستند.

شوکا بیداریان در کدام شبکه ماهواره ای فعالیت دارد؟

شوکا از سلبریتی های ایرانی خارج از کشور در یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان فعالیت دارد. این شبکه کانالی به نام منوتو دارد که شوکا به عنوان مجری و گوینده در آن کار می کند. این شبکه کاملا رایگان است. شبکه Manoto بر روی برنامه های علمی، سرگرمی و سیاسی متمرکز است. مرکز این شبکه در لندن ایجاد شده است. شبکه های ماهواری مانند شبکه منوتو با بزرگ نشان دادن مشکلات مردم ایران و پخش خبرهای کذب و دروغ سعی دارد که اوضاع جامعه ایران را بسیار وخیم نشان دهد و با ایجاد تفرقه و دو دستگی مردم، سعی دارد نزاع دسته جمعی راه بیاندازد. این شبکه ضد دولت و نظام جمهوری اسلامی است و ضد دین عمل می کند. برنامه های این شبکه در کشور های اروپا، شمال آفریقا و افغانستان و تاجیکستان و بخش های زیادی از خاورمیانه پخش می شود.

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

شوکا بیداریان تصاویر زیادی از خودش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. می توانید اینستاگرام او را فالو کنید تا روزانه از زندگی و کار و برنامه های او با خبر شوید. این مجری زیبا در یوتیوب نیز کانالی ایجاد کرده است که با هر ویدئو و تصویری که در آن منتشر می کند، بر اساس بازدیدی که هر کدام می خورد مبلغ قابل توجهی را از یوتیوب به عنوان دستمزد دریافت می کند. البته می توانید نام او را در مرورگر خود بنویسید و با سرچ کردن تصاویر زیادی از او را مشاهده نمایید. در بسیاری از نرم افزار های اجتماعی، عکس های شوکا را می توان پیدا کرد.

آید شوکا بیداریان در اینستاگرام چیست؟

آیدی پیج اینستاگرام شوکا بیداریان shookabidarian می باشد. تعداد عکس و ویدئو هایی که شوکا به اشتراک گذاشته است تا کنون 871 عدد است و تعداد دنبال کننده های او 56 هزار می باشند. او در این شبکه مجازی 408 نفر را دنبال می کند.

این مجری از چه زمانی فعالیت خود را در شبکه های ماهواره ای آغاز کرد؟

شوکا بیداریان از سال 1397 تا کنون در شبکه منوتو فعالیت داشته است. این شبکه تمام برنامه های خود را بر علیه دین اسلام تولید می کند. برنامه های زیادی توسط این گروه تهیه و تولید می شود مانند مستند های حیات وحش، مستند های تاریخی، مستند های علمی، خبر های ورزشی، سریال ها و فیلم های تلویزریونی، مسائل زنان مانند برابری حقوق مرد و زن، خبر های اجتماعی و سیاسی و در نهایت تحلیل این خبر ها از برنامه های این شبکه است.

برنامه های اصلی این شبکه بفرمایید شام است که امید خلیلی روی آن صدا گذاری کرده است، برنامه استیج با اجرای رها اعتمادی، اتاق خبر که سر دبیر آن پوریا زراعتی می باشد، برنامه چرا که نه با اجرای جذاب ندا جناب، منوتو پلاس با اجرا های شاهو فلاحی و سحر ساغرچی و برنامه های دیگری مانند جای شعر خالی و سریال تلویزیونی سایه های آبی می باشند.

صحبت های شوکا بیداریان در برنامه منوتو پلاس حول چه موضاعاتی است؟

بهتر است که بدانید شوکا بیداریان از سال 1397، فعالیت خود را در شبکه من و تو به عنوان گوینده و مجری شروع کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که این شبکه تمام برنامه های خود را بر علیه دین اسلام تولید می کند و تا به اکنون برنامه های زیادی توسط این گروه تهیه و تولید شده است. همان طور که بیان کردیم این شبکه تا به اکنون برنامه‌ های زیادی را تولید کرده است که یکی از این برنامه‌ ها مربوط به مسائل زنان مانند برابری حقوق مرد و زن است. حال این موضوع را هم باید افزود که شوکا بیشتر در رابطه با این موضوعات در شبکه من و تو صحبت می‌ کند و در این شاخه فعالیت دارد. هم چنین شوکا بیداریان تا به اکنون در برنامه های خود با فعالان محیط زیست، متخصصان، مشاوران، درمانگران خانواده و … مصاحبه های بسیار جذاب و دیدنی داشته است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده برنامه های این مجری معروف بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت نیز می‌ توانید اکثر برنامه های این مجری را جستجو و مشاهده کنید. این موضوع را هم باید افزود برنامه های شوکا بیداریان با توجه به این که بسیار آموزنده و جامعه پسند هستند، به همین دلیل تا به اکنون بسیار پر بیننده بوده اند و مورد استقبال مردم به ویژه بانوان جامعه قرار گرفته اند.

حواشی این مجری کدامند؟

بیش تر حواشی ایجاد شده برای این مجری در مورد روابط کاری او است. به بسیاری از مجری های این شبکه اتهامات زیادی وارد شده است. برخی از آن ها را به هم جنس گرایی و روابط فرا زناشویی متهم کرده اند. در مورد مجری های زن در این شبکه به دلیل پوشش ها و آرایش هایشان حاشیه های زیادی کرده اند. بسیاری از خبر هایی که توسط این مجری ها اجرا می شود به دلیل بزرگ نمایی خبر و یا قدیمی بودن آن، توسط افراد بسیاری مورد تمسخر قرار می گیرند و در بسیاری از شبکه های مجازی و شبکه های سراسری و وطنی به عنوان سوتی آن مجری، باز پخش می شوند.

محل زندگی شوکا بیداریان کجاست؟

این مجری محبوب در انگلستان زندگی می کند.اما در مورد شهر آن اطلاعی در دست نمی باشد ولی به احتمال زیاد او در شهر لندن ساکن باشد.

درآمد شوکا بیداریان چقدر است؟

در مورد حقوق این مجری اطلاعات کاملی وجود ندارد اما به طور کلی حدس و گمان هایی درباره دستمزد مجریان این شبکه زده شده است. بسیاری معتقد هستند که مجریان منوتو دستمزد بسیار بالایی دریافت می کنند. حقوق آن ها به چند دسته تبدیل می شود. کسانی که سابقه کاری طولانی مدت با این شبکه را داشته اند مسلما حقوق بالا تری دریافت می کنند. افرادی که جدید استخدام می شوند و تازه کار هستند حقوق کم تری به آن ها تعلق می گیرد و افرادی که به صورت موقت در میان آن ها حضور دارند نیز حقوق متفاوتی دارند. بالا ترین حقوق این شبکه سالانه 30 هزار پوند است و مبالغ دیگری مانند 28 هزار پوند و 27 هزار پوند نیز از دریافتی های بالای آن است. افرادی که به طور موقت به اجرای برنامه می پردازند برای هر برنامه خود 200 تا 300 پوند به عنوان حقوق به دست می آورند.

همسر شوکا بیداریان چه کسی است؟

شوکا ازدواج کرده و متاهل است. همسر او ایرانی نمی باشد. اطلاعات کامل و دقیقی از همسر او در دست نمی باشد؛ اما تصاویر زیادی از او در صفحه اینستاگرام شوکا و اینترنت وجود دارد. اگر جزئیات بیش تری از بیوگرافی شوکا بیداریان مجری منوتو و همسرش را می خواهید می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

این مجری تلوزیونی بچه دارد؟

از زمانی که شوکا به عنوان مجری و گوینده در شبکه ماهواره ای منوتو فعالیت خود را شروع کرده است، توانسته به شهرت بسیار زیادی برسد و در میان مردم ایران بسیار شناخته شده و معروف شده است و حتی طرفداران و مخاطبانی را هم به دست آورده است. حال خیلی از مخاطبان این مجری تلویزیون تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او اطلاعات بیشتری را به دست آورند و هم چنین یکی از سوالاتی که برای عده‌ ای از آن ها به وجود می آید، این است که آیا این مجری بچه هم دارد؟ در ابتدا بهتر است که بدانید شوکا مدت‌ ها قبل ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل است. حال این موضوع را هم باید افزود که همسر او ایرانی نمی‌ باشد و اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با همسر این مجری در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال شوکا تا به اکنون تصاویر متعددی از خود را در کنار همسرش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

حال ناگفته نماند که شوکا بیداریان و همسرش تا به اکنون صاحب فرزندی نشده اند. هم چنین این مجری معروف در این باره بیان کرده است که فعلاً قصد بچه دار شدن را ندارند، چرا که او و همسرش تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت در حرفه و شغلشان قرار داده اند. هم چنین شوکا تمام اخباری که در رابطه با بچه‌ دار شدنش در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که این اخبار را تنها عده ای بیکار برای بالا بردن بازدید پیجشان منتشر کرده اند.

فعالیت شوکا بیداریان در توییتر

بهتر است که بدانید در حال حاضر شوکا بیداریان فعالیت گسترده‌ ای در فضای مجازی دارد و این روز ها او در فضای مجازی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی هم دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که شوکا علاقه بسیار زیادی به توییتر دارد و فعالیت گسترده‌ ای در این شبکه اجتماعی انجام می‌ دهد و از طریق توییتر با مخاطبان خود در ارتباط است.

شوکا بیداریان و عدالت اقلیمی

در ابتدا در مورد عدالت اقلیمی و یا عدالت آب و هوایی به انگلیسی (Climate justice) بهتر است که بدانید مفهومی است که به تقسیم و توزیع عادلانه بار های ناشی از تغییرات اقلیمی و کاهش آن و مسئولیت‌ ها برای مقابله با تغییر های آب و هوایی می‌ پردازد. حال این موضوع را هم باید افزود که شوکا بیداریان در یکی از برنامه‌ های خود به صورت کامل و دقیق در رابطه با عدالت اقلیمی صحبت کرده است که این برنامه مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و به این گونه اطلاعاتشان در این زمینه افزایش یافت و خیلی از افراد پس از این برنامه در رابطه با شرایط و عدالت اقلیمی در فضای مجازی به گفتگو پرداختند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این قسمت از برنامه شوکا بیداریان بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج مورد نظر خود رو به رو شوید. هم چنین باتوجه به این که این قسمت از برنامه از نظر شوکا بسیار مهم است، به همین دلیل او این قسمت از برنامه را در صفحه اینستاگرام خود و چنل یوتیوبش هم منتشر کرده است. از این رو می‌ توانید با مراجعه به یکی از صفحات مجازی شوکا بیداریان به مشاهده این قسمت از برنامه او بپردازید.

سوالات متداول

  1. شوکا بیداریان چه مدارک تحصیلی دارد؟

    شوکا بیداریان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه شمال و تهران دریافت کرده است و مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست را از دانشگاه شهر کنت انگلستان به دست آورده است.

  2. شوکا بیداریان در چه شهری بزرگ شده است و پدر و مادر او اهل چه شهری هستند؟

    شوکا در تهران بزرگ شده است و پدر و مادر او شمالی هستند.

  3. شوکا بیداریان در شبکه منوتو چه نقشی دارد و هدف این شبکه چیست؟

    او به عنوان مجری و گوینده در کانال منوتو فعال است و هدف این شبکه اختلاف و ایجاد دو دسته شدن مردم و دعوا و نزاع بین آن ها می باشد. این شبکه ضد جمهوری اسلامی و ضد دین است که مردم را بر علیه نظام و دولت تحریک می کنند و باعث ایجاد شورش و تظاهرات می شوند. این شبکه بر اساس حمایت های مالی دولت انگستان کار و تولید محتوا می کند.

4.6/5 - (11 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل