بیوگرافی یارا رپر ایرانی + عکس و لیست بهترین آهنگ های او

قصد داریم درباره یارا در سایت ایران انفجار مطالبی را بیان کنیم. در میان خوانندگان و افرادی که در موسیقی رپ کار می کنند عده ای نیز به عنوان خواننده رپ و از رپرهای نسل سوم آن فعال هستند. این خوانندگان معمولا سن کمتری نسبت به بقیه دارند و تازه کار خود را شروع کرده اند. یکی از آن ها یارا است که در این متن می خواهیم به او بپردازیم پس با ما همراه باشید.

یارا کیست؟

یارا کیست؟

اگر می خواهید یارا که از خوانندگان رپ فارسی است؛ را بشناسید باید بگوییم از بیوگرافی یارا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و خودش نیز تا به حال چیزی در این باره بیان نکرده است. او کار خود را اول از همه با نام پیمان چت در سال ۱۳۸۵ شروع کرد. بعد اسم خود را به یارا پیمان تغییر داد و به نظر می رسد نام اصلی او پیمان است. او در جایی گفته است که با موسیقی هیپ هاپ بزرگ شده است و آن را به خوبی فرا گرفته است. وی بیان کرده است که می تواند کارهایی را ارائه دهد که یکنواختی نداشته باشد و با خوانندگان دیگر رپ متمایز باشد.

او موسیقی زیر زمینی را بیشتر از اینکه بتواند مجوز بگیرد یا سلبریتی شود قبول دارد. زیرا دوست ندارد که دیده شود. او از کودکی کتاب زیاد می خوانده است و می گوید که برادرش او را با موسیقی آشنا کرد و آهنگ های متال و راک را برای او می گذاشت و بعد او را با توپاک آشنا کرد و کاست هایش را برایش پخش می کرد. او هم چنین به شاعری مانند مولانا علاقه دارد و در آثار خود سعی می کند که از اشعار خوب مانند آن ها استفاده کند و می گوید که رپ او به شمس و مولانا ارتباط دارد. موسیقی او اما کمتر صراحت رپ را دارد و به همین خاطر پر از استعاره است اما او می گوید که این کار درست است و او همین را ادامه می دهد.

معروف ترین آهنگ های یارا کدامند؟

این خواننده از اول فعالیت خود تا به امروز کارهای زیادی را عرضه کرده است و تعدادی از آن ها به صورت تک آهنگ و تعدادی نیز در غالب آلبوم بوده اند. این آهنگ ها در سایت ها برای دانلود موجود است و می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. در زیر تعدادی از آن ها را بررسی میکنیم.

مرهم

یارا آهنگ مرهم را خودش به تنهایی خوانده است. این آهنگ از مجموعه خط سوم است که در سال ۱۳۹۴ منتشر شده است. می توانید این آهنگ زیبا را از سایت های مرتبط با رپ دانلود کرده و لذت ببرید.

حواسم پرته

آهنگ حواسم پرته را یارا به همراه بامداد خوانده است. بامداد نیز یکی دیگر از رپرهای نسل سوم ‌و بسیار پر طرفدار است. این آهنگ اجتماعی انتقادی را نیز می توانید به صورت آنلاین گوش کرده یا دانلود کنید.

اونم مثل منه

یارا به همراه بامداد و دیگرد آهنگ اونم مثل منه را خوانده است. این آهنگ نیز از مجموعه خط سوم است و در سال ۱۳۹۴ منتشر شده است. در سایت های مرتبط نیز برای دانلود وجود دارد.

میخوام

میخوام یکی از آهنگ های پر طرفدار یارا است که در زمان خود بسیار نیز معروف شده بود. این خواننده به همراه بامداد این آهنگ را خوانده است. شما نیز در صورت نیاز می توانید آن را جستجو کرده دانلود کنید و لذت ببرید.

دور

از آهنگ هایی که بسیار از آلبوم خط سوم مورد توجه قرار گرفت دور است. این آهنگ را یارا به تنهایی خوانده است و برای گوش دادن به صورت آنلاین و یا دانلود موجود است.

تو بهش میگی

تو بهش میگی مریض یکی از آهنگ های دیگر در آلبوم خط سوم است. این آهنگ نیز سال ۱۳۹۴ منتشر شد و یارا به همراه بامداد و دیگرد آن را خوانده است.

اورامان

اورامان نام بسیار زیبای یکی دیگر از آهنگ های یارا در آلبوم خط سوم است. این آهنگ به همراه دیگرد خوانده شده است. در سایت های معتبر نیز می توان آن را گوش داد و یا اینکه دانلود کرد.

زنده

زنده از آهنگ های تشکل پلاک است که یارا آن را در سال ۲۰۱۷ به همراه دیگرد و بامداد خوانده است. می توانید با جستجوی آن در اینترنت آن را از سایت های مرتبط دانلود کنید.

تو

تو یک تک آهنگ است که در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۶ منتشر شدت است. این آهنگ را یارا به همراه دیگرد خوانده است و بسیار زیبا است.

به من چه

به من چه را یارا آهنگسازی کرده است و به صورت مهمان در آن حضور داشته و با دیگرد آن را خوانده است. این آهنگ از مجموعه نا است که می توانید آن را از اینترنت دانلود کنید.

بهترین آلبوم های یارا کدامند؟

یارا از خوانندگانی است که فعالیتش از بقیه خوانندگان رو هم نسل خود کمی کمتر بوده است. به نظر می رسد او تمرکز زیادی روی موسیقی نداشته باشد؛ اما همان طور که در بالا مشاهده کردید یکی از مجموعه های او به همراه خوانندگان دیگر خط سوم نام دارد. حتی علی سورنا از رپرهای نسل اول نیز از این آلبوم تعریف کرده است و مردم را به شنیدن آن ترغیب کرده است. این آلبوم را یارا به همراه رپر های دیگر که قبلا در تشکلی به نام پلاک با هم بودند خوانده است. می توانید تمام آن را به صورت فول آلبوم از اینترنت دانلود کرده و گوش دهید.

یارا چه حاشیه هایی داشته است؟

یارا چه حاشیه هایی داشته است؟

با اینکه افراد در موسیقی رپ حواشی زیادی دارند و معمولا با این جنجال ها نیز معروف می شوند اما یارا این حواشی را نداشته است. به نظر می رسد این خواننده همیشه تمرکز خود را بر روی کارش داشته است و نمی خواهد با این موضوعات دیده شود. تا کنون نیز اطلاعاتی از حواشی این خواننده ثبت نشده است و به نظر می رسد از خوانندگان رپ با اخلاق باشد.

یارا کجا زندگی می کند؟

اطلاعاتی از محل زندگی فعلی یارا و یا محل تولد او موجود نیست و صحبتی درباره این موضوع نشده است. اما به نظر می رسد این خواننده در تهران زندگی می کند. زیرا برای کارهایش احتیاج دارد که با رپرهای دیگر در ارتباط باشند و بیشتر این رپرها در تهران هستند. البته امکان دورکاری نیز وجود دارد، اما خوانندگان ترجیح می دهند برای ارائه با کیفیت موسیقی از نزدیک با هم کار کنند.

درآمد یارا چقدر است؟

از درآمد یارا نیز اطلاعاتی در دسترس نیست و خودش نیز تا به حال چیزی درباره این موضوع که چقدر پول در می آورد نگفته است. با این حال او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده است که سرکار می رود و خرج زندگی خود را از شغل دیگری به غیر از خوانندگی می دهد. پس به نظر می رسد که او از فروش آهنگ های خود درآمدی کسب نمی کند و در واقع کسب و کار دیگری دارد. اما تا به حال درباره اینکه چه شغلی دارد صحبتی نکرده است. عده بیان کرده اند او مدیریت سایت شرط بندی برعهده دارد.

پیج اینستاگرام یارا چیست؟

پیج اینستاگرام یارا چیست؟

یارا در اینستاگرام فعال است و صفحه ای به نام خود در آن جا دارد که بتواند با مخاطبان خود ارتباط و تعامل داشته باشد. آدرس اینستاگرام یارا yarapelak است و بیش از ۱۹ هزارتا دنبال کننده دارد. او در این صفحه عکس هایی از خود و کلیپ هایی از کارهایی که انجام داده است را به اشتراک گذاشته است؛ هم چنین در قسمت هایلایت ها می توانید اطلاعات بیشتری برای ارتباط با او و یا شنیدن موسیقی او پیدا کنید. در قسمت کامنت های نیز می توانید نظرات خود را درباره او و کار هایش بیان کنید. به نظر می رسد این خواننده دایرکت خود را نیز جواب بدهد پس از این طریق نیز می توانید با او در ارتباط باشید.

عکس های یارا را در کجا مشاهده کنیم؟

در اینترنت تعدادی سایت هستند که درباره یارا و گروه پلاک او صحبت کرده اند. این سایت ها عکس هایی از او نیز ارائه داده اند که بسیار کم است. اما می توانید با نوشتن نام او به صورت یارا پیمان یا یارا رپر در موتور جستجوی گوگل عکس های او را در قسمت تصاویر ببینید. اما بهترین راه برای دیدن تصاویر او صفحه اینستاگرامش است که عکس های بیشتری از او دارد.

یارا تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

یارا تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این خواننده تا به حال کنسرتی برگزار نکرده است و این به خاطر این است که او تقریبا تازه کار و کمی ناشناس است. شاید در آینده این نسل از رپ هم طرفداران بیشتری پیدا کنند و بتوانند کنسرت هایی را در خارج از کشور اجرا کنند. آن ها بخاطر سبک موسیقی خود نیز نمی‌ توانند در ایران اجرای زنده داشته باشند.

همسر یارا کیست؟

همان طور که گفتیم اطلاعات کاملی از یارا و بیوگرافی او در دسترس نیست همین طور از همسر او نیز اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد مجرد باشد. زیرا در اینستاگرامش هم به این موضوع اشاره ای نکرده است. با این حال هرگونه اخبار جدید از او را می شود از طریق صفحه او در فضای مجازی دنبال کرد.

معروف ترین دیس های یارا کدامند؟

یارا از آن دسته خوانندگان رپ است که تا به حال کسی را دیس نکرده است. اگر هم این اتفاق افتاده به صورت فری استایل بوده و جایی پخش نشده است. اما به نظر می رسد او هنوز اثری از دیس ندارد و شاید در آینده این اتفاق بیوفتد. این احتمال نیز وجود دارد که یارا کار خود را انجام می دهد و به خوانندگان دیگر توجهی ندارد.

یارا تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

یارا تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

همان طور که در بالا گفتیم یارا با خوانندگان رپ نسل سومی مانند بامداد و دیگرد کار کرده است. البته این خوانندگان در گروهی به نام پلاک با هم بودند اما بعد از اینکه این گروه منحل شد نیز با هم کار کرده اند. اگر یارا با خواننده دیگری فیت بدهد حتما آن را در صفحات مجازی خود منتشر می کند.

سوالات متداول

دانلود آهنگ های یارا به چه صورت است؟

دانلود آهنگ ها این خواننده رپ از طریق اینترنت و سایت های معتبر و همین طور از طریق کانال تلگرام خود خواننده که در صفحه اینستاگرام او آدرس آن موجود است امکان پذیر است.

آیا آهنگ یارا دلبر و دلدار مربوط به خواننده رپ است؟

خواننده ای دیگر به نام یارا وجود دارد که رپر نیست و این آهنگ مربوط به او است. هم چنین آهنگ یارا گاهی نیز مربوط به این خواننده رپ است و به خواننده سنتی افتخاری مربوط است.

آیا نام خانوادگی یارا دانشور است؟

از نام خانوادگی یارا پیمان خواننده رپ اطلاعاتی در دسترس نیست اما یارا دانشور فرد دیگری است و رپر نیست.

آدرس یوتیوب یارا چیست؟

آدرس یوتیوب این خواننده yarapelak است که در هایلایت های اینستاگرام نیز موجود است که توصیه می شود از آن جا وارد کانال او شوید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا