بهترین بلاگرهای مد ایرانی مرد و زن کدامند؟ همراه با اینستاگرام آن ها

بلاگرهای مد به عنوان بلاگرهایی شناخته می شوند که دارای اندام و ظاهر بسیار خوبی هستند که توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب کردند. معروف‌ ترین بلاگرهای ایرانی در کشورهای خارجی هم فعالیت می‌ کنند و با توجه به فعالیت های خود توانستند به محبوبیت بسیاری دست پیدا کنند.

محتوا پنهان

منظور از بلاگر مد چیست؟

در حوزه بلاگری زمینه‌ های مختلفی وجود دارد که هر کدام از افراد مختلف در این حوزه توانستند به زمینه‌ های مختلفی وارد شوند. منظور از بلاگر مد به این صورت است که افرادی که دارای اندامی زیبا و چهره زیبا و جذابی هستند می توانند در این حوزه فعالیت کنند و در فشن شو های مختلفی حضور داشته باشند. هر کدام از این افراد در فشن شوهای مختلفی به همراه دیگر بلاگرها و مدلینگ های فعال و حرفه ای دیگری حضور پیدا می کنند. در این حوزه رقابت بسیاری در میان افراد وجود دارد به صورتی که هر کدام از آن ها سعی می کنند با رسیدن به محبوبیت و شهرت بسیاری بتوانند نظر شرکت های مختلف را به خود جلب کنند تا بتوانند محصولات آن ها را تبلیغ کنند و به درآمد بسیاری دست پیدا کنند.

مقاله پیشنهادی : بلاگر انگیزشی چیست؟ به چه افرادی بلاگر انگیزشی می گویند؟

بهترین بلاگرهای مد ایرانی کدامند؟

با مشهورترین فشن بلاگرهای ایرانی آشنا شوید، به عنوان موضوعی شناخته می شود که در شبکه های مجازی به چشم می‌ خورد و هر کدام از آن ها بلاگرهای موفق ایرانی را معرفی می کنند. در این حوزه زنان و مردان بسیاری فعالیت می کنند که توانستند با توجه به ظاهر و اندام زیبا و جذاب و خود توجه بسیاری از مردم و همچنین دیگر کمپانی ها را به خود جلب کنند. از جمله بهترین بلاگرهای مد ایرانی که به عنوان بلاگر استایل هم شناخته می‌ شوند می توانیم به دنیا جهانبخت و صدف بیوتی و ملینا تاج و پویان مختاری اشاره کنیم. برخی از این افراد به کشورهای خارجی مهاجرت کردند و با توجه به رسیدن به رفاه و آزادی بیشتری فعالیت های خود را در این حوزه گسترش دادند.

فاطمه حمیدیان

یکی از فشن بلاگرهای معروف که اصالتاً ایرانی است با نام فاطمه حمیدیان شناخته می شود که با توجه به فعالیت‌ های خود در این حوزه به شهرت دست پیدا کرده‌ است.

یاسمن اصغریان

یکی دیگر از بلاگرهای معروف در حوزه استایل با نام یاسمن اصغریان شناخته می‌ شود که توانسته همکاری خوبی را با دیگر افراد داشته باشد.

الناز گلرخ

الناز گلرخ یکی از افراد فعال در شبکه های مجازی است و به کشورهای خارجی مهاجرت کرد و فعالیت خود را در کشورهای دیگر ادامه می دهد.

مهسا غضنفری

در حوزه فشن بلاگری مهسا غضنفری در کشور ایران توانسته به یکی از افراد معروف و مشهور تبدیل شود.

نگین میرصالحی

اطلاعات بسیاری از نگین میرصالحی که در حوزه بلاگری فعالیت دارد در گوگل وجود دارد که می توانیم با جستجو کردن نام او این اطلاعات را مشاهده کنیم.

مقاله پیشنهادی : فاطمه تیموری بلاگر معروف + عکس های جدید و حاشیه ساز او

بلاگرهای مد مرد مطرح ایرانی

در ایران هم مردان بسیار خوش پوش و خوش چهره به عنوان بلاگر های مد فعالیت می کنند. تصاویر این افراد بر روی بیلیوردها و در شبکه های مد و مجله های فشن قرار دارد. در ادامه تعدادی از این افراد را معرفی می کنیم.

حمید فدایی

حمید فدایی یکی از بلاگرهای مد و فشن ایرانی است که از دوره نوجوانی وارد حرفه مدلینگ شده است. حمید فدایی تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران ادامه داده است و در زمینه عکاسی هم فعالیت می کند. در سال 1387 بود که او به طور حرفه ای وارد حرفه مدلینگ شد و با برندهای بسیار معروفی مانند شنل و تام فورد همکاری کرده است. بهتر است بدانید که این فرد همسر الناز گلرخ می باشد. حمید متولد سال 1367 می باشد که اکنون در دبی زندگی می کند و بیش تر از 500 هزار دنبال کننده دارد.

آرش قصیری

آرش قصیری در تاریخ 9 آبان سال 1367 به دنیا آمده است و زادگاه او شهر تهران می باشد. نام آرش در لیست بلاگر های مد است و فعالیت زیادی در این زمینه دارد و با برندهای مختلفی همکاری می کند. این مدل خوش چهره دارای 1 متر و 90 سانتی متر قد بوده و 83 کیلوگرم وزن دارد. بهتر است بدانید که او از سن 26 سالگی به عنوان یک مدل در فضای مجازی فعالیت دارد و تحصیلات خود را تا مدرک مدریت هتلداری ادامه داده است. این مدل خوش استایل بیش تر از 200 هزار دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد.

کوروش رحمانی

کوروش رحمانی در تاریخ 17 تیر ماه سال 1374 به دنیا آمده است و محل تولد او شهر مشهد بوده است. او به عنوان یکی از سوپر مدل های ایرانی معرفی شده است. کوروش در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شده است و دوره مدیریت هتلداری را دیده است. بهتر است بدانید که او از سن 14 سالگی وارد حوزه مدلینگی شده است و با برندهای مختلفی کار می کند. کوروش در اینستاگرام خود بیش تر از 40 هزار دنبال کننده دارد.

بهترین بلاگرهای مد خارجی کدامند؟

از جمله فشن بلاگرها و اینفلوئنسر های معروف مد و استایل دنیا می‌ توانیم به جی جی حدید و بلا حدید و همچنین کندال جنر اشاره کنیم که هر کدام از آن ها توانستند در این حوزه به شهرت بسیاری دست پیدا کنند. افراد دیگری هم در این حوزه فعالیت دارند که به عنوان بهترین بلاگرهای مد خارجی شناخته می‌ شوند که آن ها با نام کریستینا بازان و کیارا هستند.

کیارا

این فرد خارجی با توجه به فعالیت‌ های خود در کنار دیگر مدلینگ ها توانسته از محبوبیت خوبی برخوردار باشد به طوری که میزان فالوورهای خود در اینستاگرام بسیار زیاد است.

کندال جنر

کندال جنر با توجه به فعالیت‌ های خود در حوزه مدلینگ و بلاگری توانسته درآمد بسیاری را برای خود ثبت کند و به شهرت بسیاری برسد.

بلا حدید

یکی از افراد تاثیرگذار و بسیار مهم در حوزه مدلینگ در کشورهای خارجی با نام بلا حدید شناخته می شود.

آدریانا لیما

این فرد در برزیل متولد شده است و توانسته با توجه به فعالیت های خود در حوزه فشن بلاگری به طرفداران بسیاری دست پیدا کند.

حضور بلاگرهای مد در مطرح ترین تی وی شوها

تی وی شوها برنامه های گفت و گو محوری هستند که اکثرا از برترین بلاگرها دعوت می کنند تا در برنامه آن ها حضور پیدا کنند. این افراد به کمک این بلاگرها می توانند مخاطبان خود را بیش تر از قبل کنند. در این برنامه ها سوالاتی در مورد فعالیت ها و نحوه زندگی این افراد پرسیده می شود، بلاگرها نیز به طور کامل به آن ها پاسخ می دهند تا بتوانند تمام ابهامات دنبال کنندگان خود را بر طرف کنند. می توانید جدید ترین اخبار بلاگرهای مد را در این تی وی شوها دنبال کنید.

بلاگرهای مد و فشن معروف جهان

بلاگرهای مد و فشن بسیاری در جهان وجود دارد که از طریق سوشال مدیا توانسته اند نام خود را بر زبان ها بیاندازند و با برندهای بسیار معتبر همکاری کنند. ممکن است که بسیاری از این افراد در حوزه مد هیچ تخصصی نداشته باشند، اما پس از دیده شدن در فضای مجازی، توانسته اند در این زمینه فعالیت کنند. در ادامه نام چند بلاگر مهم مد و فشن را بیان می کنیم.

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni نام یکی از بلاگرهای مد و فشن است که بیش تر از 15 میلیون دنبال کننده دارد. او اکنون 32 سال سن دارد و در سال 2009 برای اولین بار در فضای مجازی فعالیت کرد. او به دلیل خلاقیتی که در لباس پوشیدن و استایل کردن دارد، مشهور شده است و بدون صرف زمان زیاد و هزینه های گزاف می تواند استایل های زیبایی را خلق کند. او در زمینه مد بسیار موفق است و در سال 2012 توانست برند کیف و کفش خود را راه اندازی کند. می توانید زندگی بلاگرهای مد را در سایت های مختلف مطالعه کنید.

Jiji Hadid

جی جی حدید یکی دیگر از بلاگرهای مد مطرح در جهان است. او یک مدل بسیار معروف است که در سال 1995 به دنیا آمده است. او تا کنون بیش تر از 16 میلیون دنبال کننده به دست آورده است و با برندهای بزرگی مانند شنل، ورساچه، مایکل کورس و فندی وغیره همکاری داشته است. او هم اکنون برند لباس خود را ایجاد کرده است و فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد. برای معرفی بلاگرهای مد و شناختن این افراد بهتر است بیوگرافی آن ها را با دقت بخوانید.

پیج بلاگرهای مد را چگونه پیدا کنیم؟

بلاگرهای مد و فشن ایرانی مرد هم توانستند به جایگاه خوبی دست پیدا کنند که برای مشاهده پیج اینستاگرامی هر کدام از آن ها می توانیم نامشان را در اینستاگرام جستجو کنیم. علاوه بر مردان، زنان هم در این حوزه فعالیت بسیار گسترده ای را دارند که زنان توانستند از مردان طرفداران بیشتری را داشته باشند و همواره در پیج اینستاگرامی آن ها فالوور های بسیار زیادی حضور دارند.

عکس بلاگرهای مد را در کجا می توان مشاهده کرد؟

هر کدام از این افراد که در این حوزه فعالیت دارند برای دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن عکس ها و ویدیو های بسیاری را از خود به اشتراک می گذارند. برای مشاهده عکس هر کدام از این افراد فعال در حوزه مد می‌ توانیم نام آن ها را در گوگل و یا شبکه های مجازی جستجو کنیم.

کلیپ های بلاگرهای مد را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

افراد بلاگر مد معمولاً عکس های بسیاری را از خود در شبکه های مجازی به اشتراک می‌ گذارند و تعداد کلیپ هایی که به اشتراک می‌ گذارند کم است. برای مشاهده هر کدام از این کلیپ ها می توانیم به شبکه‌ های مجازی آن ها در اینستاگرام و یوتیوب مراجعه کنیم و آن ها را مشاهده کنیم. هر کدام از این کلیپ ها توانسته بازخورد خوبی را از سمت هواداران این افراد داشته باشد که این موضوع به عنوان یکی از راه های درآمد آن ها هم شناخته می شود.

درآمد بلاگرهای مد چقدر است؟

افراد فعال در این حوزه مانند افراد فعال در حوزه های دیگر به درآمد بسیار زیادی دست پیدا می کنند به صورتی که افراد موفق در این حوزه به عنوان افراد پردرآمد و مرفه شناخته می شوند. میزان دقیق درآمد هر کدام از این افراد فعال در حوزه مدلینگ مشخص نیست؛ اما این طور به نظر می رسد که هر کدام از آن‌ ها با حضور در شبکه‌ های مجازی خود و فعالیت های دیگر هم توانستند درآمد بسیاری دست پیدا کنند.

ثروتمند ترین بلاگرهای مد در دنیا چه کسانی هستند؟

اکنون افراد بسیاری در حال فعالیت به عنوان بلاگر می باشند. هر بلاگر در یک زمینه تخصصی فعالیت خود را آغاز می کند، مثلا برخی به عنوان بیوتی بلاگر و برخی دیگر به عنوان بلاگر مد فعال هستند. نورا افیا یکی از ثروت مند ترین بلاگرهای مد است که به عنوان یک بیوتی بلاگر هم فعالیت می کند و حدود 18 میلیون دنبال کننده دارد. بهتر است بدانید که او برای هر تبلیغ خود 1 میلیون دلار دریافت می کند.

مروه عتیق نام یکی دیگر از بلاگرهای مد است که شهرت جهانی دارد. او زمانی که 18 سال سن داشت، برند روسری خود را راه اندازی کرد و تا کنون 13 میلیون دنبال کننده به دست آورده است. بهتر است بدانید که حواشی بلاگرهای مد باعث افزایش تعداد دنبال کننده این افراد می شود و برای همین است که بسیاری از آن ها در حال ایجاد کردن شایعات هستند. گفته می شود که او برای هر تبلیغ خود 700 هزار دلار دریافت می کند. ملانی الترک 17 میلیون دنبال کننده دارد و یک بلاگر مد با حجاب و مسلمان است. تعرفه او برای هر تبلیغ 500 هزار دلار می باشد.

حواشی بلاگرهای مد معمولا پیرو چه موضوعاتی است؟

هر کدام از این افراد معروف حاشیه های بسیاری را در ارتباط با خود دارند که بسیاری از این حاشیه ها در ارتباط با درآمد بسیار زیاد آن ها است. با توجه به حاشیه هایی که در ارتباط با بلاگرهای مد وجود دارد اما این افراد توجهی را به این حاشیه ها ندارند و همواره سعی می‌ کنند که راه خود را در این حوزه پیش بگیرند.

معروف ترین بلاگرهای مد ایرانی کجا زندگی می کنند؟

بسیاری از افراد بلاگر مد که به عنوان افراد ایرانی شناخته می شوند با توجه به شناخته شدن در سراسر جهان در کشورهای خارجی هم زندگی و فعالیت می کنند. در کنار این افراد که در خارج از کشور زندگی می کنند افراد فعال دیگری هم در حوزه مدلینگ در کشور ایران زندگی می کنند و فعالیت های خود را در کشور خود ادامه می‌ دهند.

بلاگرهای مد ایرانی خارج نشین کدامند؟

بلاگرهای مد ایرانی خارج نشین توانستند با توجه به دسترسی به شرایط و امکانات بیشتر موفقیت خود را در این حوزه بیشتر کنند. از جمله بلاگرهای فعال ایرانی که در خارج از کشور فعالیت می کنند می توانیم به مه لقا جباری و طلا گلزار و… اشاره کنیم. هر کدام از این افراد توانستند در کشورهای خارجی هم به درآمد بسیاری دست پیدا کنند و طرفداران ایرانی و خارجی بسیاری را هم در شبکه های مجازی و هم در دنیای واقعی برای خود داشته باشند.

سوالات متداول

 1. آیا افراد بلاگر مد از درآمد خود رضایت دارند؟

  افراد بلاگر مد با توجه به اینکه فعالیت‌ های گسترده‌ ای را در این حوزه دارند به درآمد خوبی از این راه دست پیدا می کنند که باعث شده است بسیاری از آن ها فعالیت خود را در حوزه های دیگر هم آغاز کنند.

 2. آیا همه افراد بلاگر مد ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند؟

  افراد بلاگر مد ایرانی در کشور خارجی هم زندگی می کنند؛ اما این طور به نظر می‌ رسد که برخی از آن ها در کشور ایران زندگی می کنند و در هنگام برگزاری جشنواره های مختلف به کشورهای خارجی سفر می کنند.

 3. آیا افراد بلاگر مد ایرانی در سایت های شرط بندی هم فعالیت می کنند؟

  برخی از این افراد که به عنوان افراد ایرانی در کشورهای خارجی شناخته می شوند برای به دست آوردن درآمد بیشتر سایت های شرط بندی را تبلیغ می کنند که این موضوع باعث غیرقانونی بودن فعالیت های آن ها شده است.

 4. آیا با هر کدام از افراد بلاگر مد مصاحبه انجام شده است؟

  برخی از این افراد توانستند در سراسر جهان مشهور باشند که با آن ها مصاحبه های بسیاری انجام شده است و هر کدام از این مصاحبه‌ ها در شبکه های مجازی یوتیوب و اینستاگرام با هشتگ های مختلفی وجود دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل