مه لقا جابری قبل عمل زیبایی + لیست حواشی این مدل جذاب

مه لقا جابری یکی از مدل های ایرانی می باشد که به صورت حرفه ای و با گذراندن مراحل مختلف آموزشی وارد عرصه مدلینگ شده و در این عرصه بسیار موفق بوده است. اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این مدل ایرانی را در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم تا انتهای مقاله سایت ایران انفجار همراه ما باشید.

باید قبل از هر چیز بدانید حرفه مدلینگ یکی از حرفه های جدیدی می باشد که افراد زیادی علاقمند به فعالیت در این حرفه می باشند. تنها داشتن علاقه و اندام مناسب دلیل بر فعالیت در این حرفه نمی باشد و گذراندن دوره های آموزشی مربوط، لازمه فعالیت در این عرصه می باشد.

مهلقا جابری کیست؟

مه لقا جابری کیست؟

این مدل اینترنتی ایرانی -آمریکایی متولد ۱۷ ژوئن ۱۹۸۹ می باشد این مدل و چهره مشهور در اصفهان در یک خانواده پنج نفره به دنیا آمده است و دو خواهر بزرگتر از خود دارد. او از کودکی دختری زرنگ و با استعداد بوده است؛ به طوری که در دوران دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده است و با ورود به دانشگاه در رشته بازرگانی به ادامه تحصیل پرداخته است.

این مدل ایرانی دوران تحصیل خود را در ایران سپری کرده است و بعد به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده است و در آنجا زندگی می کند. این چهره مشهور و زیبا علاقه زیادی به اسب سواری و یوگا دارد و اوقات فراغت خود را صرف این ورزش ها می نماید. به طور کلی می توان گفت که نام او یکی از محبوب ترین و مشهورترین نام ها در صنعت مدلینگ می باشد و او یک مدل بین المللی در ایران و آمریکا می باشد که به زبان فارسی و انگلیسی نیز تسلط کامل دارد. او در حال حاضر یکی از سلبریتی های اینستاگرام نیز می باشد. این فرد به دلیل شباهت زیادش به آیشواریا رای در بین هندی ها محبوبیت زیادی دارد. از غذاهای مورد علاقه این مدل ایرانی می توان به پیتزا، آب نارگیل و سالاد اشاره نمود.

عکس های مه لقا جابری

مه لقا یکی از چهره های بسیار مشهور و بین المللی در صنعت مدلینگ می باشد، به طوری که تمام افراد فعال و علاقمند به این حرفه در سراسر دنیا این چهره را می شناسند. عکس این مدل ایرانی بر روی جلد بسیاری از نشریه های خارجی می باشد و یکی از مدل های موفق ایرانی در سراسر جهان می باشد. اگر به دنبال عکس های این مدل مشهور ایرانی می باشید می توانید با مراجعه به مرورگر گوگل و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به عکس های او دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید به صفحه شخصی او مراجعه نموده و عکس ها و فیلم هایی که این چهره به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایید.

پیج اینستاگرام مهلقا جابری چیست؟

پیج اینستاگرام مه لقا جابری چیست؟

اینستاگرام محیطی را فراهم نموده که افراد می توانند به راحتی با یکدیگر رابطه برقرار کنند و از پست ها و استوری های چهره های مشهور دیدن کنند. به طور کلی می توان عنوان کرد که با وجود شبکه اجتماعی اینستاگرام، دسترسی به چهره های مشهور و کسب اطلاع از زندگی شخصی و حرفه ای آن ها بسیار آسان شده است و معمولا بیشتر چهره های مشهور در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند. این مدل خوش چهره و جوان عرصه صنعت مدلینگ که توانسته است در این حرفه بسیار موفق باشد، اکنون یکی از مدل های بین المللی می باشد.

او در اینستاگرام فعالیت دارد و علاقه مندان زیادی پیج این چهره محبوب را دنبال می کنند و عکس ها و فیلم هایی که این چهره جوان و مشهور از زندگی حرفه ای و شخصی خود به اشتراک می گذارد، دیدن می کنند. او در بین علاقه مندان به صنعت مدلینگ از محبوبیت بالایی برخوردار است، علاقه مندان و طرفداران این بازیگر می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج اینستاگرام مه لقا جابری و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و از این طریق به طور مستقیم در جریان فعالیت حرفه ای این مدل زیبای ایرانی قرار گیرند.

شغل مهلقا جابری چیست؟

شغل مه لقا جابری چیست؟

مه لقا جابری در ابتدا در اینستاگرام فعالیت کرده است او با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از خود در صفحه شخصی اش توانسته بود توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و تعداد فالوورهای بسیار زیادی را به صفحه خود جذب کند. بعد از مدتی توسط خواهر خود وارد صنعت مدلینگ شد و با گذراندن دوره های آموزشی به طور حرفه ای به عنوان مدل وارد این صنعت شد.

بیان شده است که او مدتی به فعالیت در سایت شرط بندی و تبلیغات بازی انفجار مشغول بوده است که البته این حواشی از سمت او نامعتبر تلقی شدند.

این مدل در کجا زندگی می کند؟

این مدل زیبا و مشهور ایرانی دوران تحصیل خود را در ایران گذرانده است و بعد از مدتی برای پیشرفت بیشتر در حرفه خود و داشتن آزادی عمل بیشتر در این حرفه به کشور آمریکا مهاجرت نموده است؛ او به همراه خانوادش ساکن سن دیگو آمریکا می باشند و در این کشور در کنار خانواده خود زندگی می کند.

درآمد این مدل چقدر است؟

این مدل و ستاره ایرانی-آمریکایی توانسته است با فعالیت در صنعت مدلینگ به کسب درآمد بپردازد. درآمد او به دلیل شهرت بین المللی و توانمندی ذاتی در این حرفه بسیار زیاد می باشد. او علاوه بر فعالیت در حرفه مدلینگ توانسته است با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از خود در صفحه شخصیش به فالوورهای بسیار زیادی در حد میلیونی دست پیدا کند و از این رو با گذاشتن تبلیغات مختلف و دریافت هزینه های بسیار زیاد بابت این تبلیغات به درآمد بسیار برسد.

مه لقا جابری با چه برندهایی همکاری کرده است؟

این مدل عکس های مختلفی از خود در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که با انواع برندهای خارجی و داخلی همکاری کرده است. انواع برندهای مختلف پوشاک ، کفش و … در عکس های او دیده می شود.

مه لقا جابری قبل عمل

عکس های قدیمی مه لقا جابری نشان دهنده تفاوت چهره او قبل و بعد از عمل زیبایی می باشد. در حرفه مدلینگ یکی از مهم ترین نکات زیبایی ظاهری و داشتن اندام زیبا و متناسب می باشد و معمولا افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند؛ با انجام عمل های زیبایی مختلف و رعایت اصول رژیمی و تغذیه ای خاص سعی بر داشتن زیبایی چهره و اندام خود می کنند. این مدل مشهور ایرانی عمل های زیبایی گوناگونی را انجام داده است. قد و وزن و زیبایی این مدل ایرانی توجه همه افراد را به خود جلب کرده است و این زیبایی با رعایت اصول رژیمی سخت و انجام عمل های متعدد زیبایی حاصل شده است.

همسر مهلقا جابری کیست؟

همسر مه لقا جابری کیست؟

مه لقا جابری از معدود شخصیت های مشهوری می باشد که علاقه ای به مصاحبه ندارد و در مورد خانواده خود اطلاعات زیادی را در اختیار دیگران نمی گذارد و بسیار در این زمینه محتاط می باشد. هیچ اطلاعاتی مبنی بر ازدواج این چهره مشهور نمی باشد، همچنین در صفحه شخصی او و عکس های او در دنیای مجازی هیچ عکسی از او با پسری نمی باشد و دوست پسر نیز ندارد. البته خواهر او، راحله جابری چندین مصاحبه تا به حال انجام داده است.

مه لقا جابری قبل کشف حجاب

این چهره و مدل سرشناس و مشهور تا اواخر دوران نوجوانی در ایران زندگی کرده است و دوران تحصیل خود را نیز در کشور خود به پایان رسانده است. او در مدت حضور و زندگی در ایران حجاب داشته است و عرف جامعه در مورد حجاب را رعایت کرده است. اما بعد از خروج از ایران و مهاجرت به آمریکا کشف حجاب نموده است.

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

این مدل جوان و محبوب به دلیل وسعت جهانی فعالیتش بسیار مورد توجه افراد مختلف در سراسر جهان می باشد و می توان گفت که هر حرفه ای حاشیه های خاص خود را دارد و وسعت این حاشیه ها بستگی به میزان شهرت فرد و نوع زندگی او دارد. بعضی از افراد خود علاقمند هستند که بیشتر دیده شوند و به همین منظور زندگی پر از حاشیه نیز دارند، اما گاهی حاشیه ها به صورت ناخواسته ایجاد می شود و فرد بدون اینکه خود در جریان باشد؛ اطرافیان و کاربران حاشیه هایی را نیز به وجود می آورند و منتشر می کنند.

به طور کلی می توان گفت حاشیه ها همیشه در کنار افراد مشهور و صاحب نام می باشد. هر چند که با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی میزان حاشیه های به وجود آمده برای افراد مشهور بسیار بیشتر شده است و زندگی و فعالیت را برای این افراد دشوار تر ساخته است. حاشیه هایی که گاهی ناخواسته و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به وجود می آید و باید همیشه سعی کرد که اطلاعات مربوط به شخصیت های مشهور و سلبریتی ها را از سایت ها و منابع معتبر کسب کنیم. این چهره مشهور جهانی در عرصه مدلینگ نیز مدتی در اینستاگرام درگیر حاشیه های متعددی بوده است.

مه لقا جابری در کن

مه لقا جابری در کن

مه لقا جابری مدل و ستاره اینترنتی اهل ایران است که حرفه خود را در صنعت مدلینگ از نوجوانی‌ آغاز کرده است و تا به اکنون در جلد مجله‌ های بسیار زیادی پدیدار شده‌ است و با برند ها و کمپانی های مشهوری همکاری داشته است. جابری در اصفهان، ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است و در حال حاضر از چهره‌ های صنعت مدلینگ شناخته می‌ شود. حال بهتر است بدانید این مدل معروف در تاریخ 22 مه 2023 در مراسم قرمز (کلوب صفر) در رویداد سالانه جشنواره فیلم کن در (پاله دو فستیوال) حضور پیدا کرد و لباس سحرآمیزی از لبنانی ناجا صعده را برای حضور در این مناسبت انتخاب کرد

این لباس، بر روی بدن این مدل ایرانی به صورت بادی‌ کات با دامن کوتاه حجیم طراحی شده بود که با جزئیات منحصر به فرد و زیبای خود، همه را شگفت‌ زده و متعجب کرد. بخش بالای لباس از یک پارچه درخشان نقره‌ ای با یک گودال گردن جریان داشت.

هم چنین مه لقا در دومین حضور خود بر روی فرش قرمز، برخلاف لباس پرزرق و برق چند روز قبلش، سراغ استایل ساده و غمگین رفت. او یک لباس به شکل مستطیلی و گردنبندی به شکل طناب دار که به لباس متصل شده است را انتخاب کرد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده تصاویر مه لقا جابری در کن ۲۰۲۳ بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا حتی برخی از شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام مه لقا جابری مراجعه کنید.

کامنت مه لقا جابری برای رضا گلزار

مه لقا جابری با این که یکی از مدل‌ های معروف اهل ایران به شمار می‌ رود که تا به اکنون با خیلی از برندها و کمپانی های مشهور همکاری داشته است، اما با توجه به این که در فضای مجازی همچون اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد، به همین دلیل این روز ها به عنوان چهره اینستاگرامی و یا ستاره اینترنتی هم شناخته می‌ شود. حال ناگفته نماند که این مدل زیبا با فعالیت در فضای مجازی توانسته به میزان شهرت و معروفیت خود بی افزاید و طرفداران و مخاطبان زیادی را هم به دست آورده است. با این که مه لقا از چهره‌ های معروف و سرشناس به شمار می‌ رود، اما آدم مغروری نیست و تا به اکنون در برخی از مصاحبه‌ های خود بیان کرده است که طرفدار و فن خیلی از بازیگران و خوانندگان ایرانی است و فعالیت‌ های آن ها را دنبال می‌ کند و حتی برای برخی از پست هایشان کامنت می گذارد.

حال این موضوع را هم باید افزود که به نظر می‌ رسد مه لقا جابری طرفدار دو آتیشه محمدرضا گلزار (همسر آیسان آقاخانی) بازیگر معروف اهل ایران است و تمام فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کند تا جایی که مدتی قبل مه لقا برای رضا گلزار کامنت گذاشت که این کامنت با حواشی بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از کاربران فضای مجازی در رابطه با کامنت مه لقا برای گلزار به گفتگو پرداختند. این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که مه لقا کامنت خود را حذف کرد و به این گونه به تمام حواشی که در این زمینه به وجود آمده بود پایان داد.

وزن و قد مه لقا جابری

وزن و قد مه لقا جابری

زمانی که شخصی بخواهد در حرفه مدلینگ به فعالیت بپردازد قطعاً دو ویژگی را باید داشته باشد:

 • قد بلند
 • چهره زیبا

حال ناگفته نماند مه لقا جابری علاوه بر این که از چهره بسیار زیبا و منحصر به فردی برخوردار است، دارای اندام ایده آلی هم می باشد. در این باره بهتر است که بدانید قد این مدل زیبا 178 سانتی‌ متر و وزن او 57 کیلوگرم می‌ باشد.

آیا این مدل در فیلم سینمایی هم بازی کرده است؟

بهتر است بدانید در حال حاضر مه لقا جابری تنها در صنعت مدلینگ به صورت حرفه‌ ای فعالیت می‌ کند و تا به اکنون هیچگونه فعالیتی به عنوان بازیگر نداشته و در هیچگونه فیلم و یا سریالی حضور نداشته است. هم چنین او بیان کرده است که در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت در حرفه‌ اش یعنی مدلینگ قرار داده است.

این مدل یوتیوب هم دارد؟

این مدل یوتیوب هم دارد؟

مه لقا جابری علاقه بسیار زیادی به فعالیت در فضای مجازی دارد و یکی از شبکه‌ های مورد علاقه او اینستاگرام است. این مدل زیبا مدت‌ ها قبل در این شبکه اجتماعی یک صفحه شخصی برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد مه لقا صفحه اینستاگرام خود را به مرکز فعالیتش تبدیل کرده است و از طریق صفحه شخصی‌ اش با مخاطبان و طرفدارانش در ارتباط است و تمام فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد را از طریق صفحه اش با آن ها به اشتراک می‌ گذارد. حال ناگفته نماند که مه لقا به غیر از اینستاگرام در حال حاضر در شبکه‌ های اجتماعی دیگر مانند یوتیوب فعالیتی ندارد.

آیا مه لقا جابری قصد بازگشت به ایران را دارد؟

مه لقا جابری متولد 27 خرداد 1368 در اصفهان است. او در یک خانواده پنج نفری در اصفهان به دنیا آمده و بزرگ شده است و دو خواهر دارد. بهتر است بدانید مه لقا مدرسه را در ایران گذرانده و پس از آن به همراه خانواده‌ اش برای ادامه تحصیل و پیشرفت در زندگی به خارج از کشور مهاجرت کرده است. حال با توجه به این که او دوران نوجوانی خود را در ایران گذرانده است، به همین دلیل خاطرات بسیار زیادی در ایران دارد و تا به اکنون بارها در مصاحبه‌ های خود بیان کرده است که تمایل دارد تا برای بار دیگر به ایران سفر کند. اما با توجه به فعالیت‌ هایی که مه لقا جابری در خارج از کشور انجام می‌ دهد، در حال حاضر سفر او به ایران مشکلات زیادی را برای این مدل زیبا به وجود می‌ آورد، به همین دلیل او قصد سفر و یا حتی مهاجرت به ایران را ندارد.

در حال حاضر مه لقا مدل معروف اهل ایران ساکن سن دیه گو کالیفرنیا است و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد و گاهی اوقات بنا به دلایل کاری و یا تفریح به سایر شهر های آمریکا و یا کشور های دیگر نیز سفر می‌ کند.

سوالات متداول

 1. مه لقا جابری متولد چه سالی می باشد؟

  این مدل اینترنتی ایرانی آمریکایی متولد ۱۷ ژوئن ۱۹۸۹ می باشد.

 2. مه لقا جابری توسط چه کسی وارد عرصه مدلینگ شده است؟

  این چهره جوان و سرشناس عرصه مدلینگ توسط خواهر بزرگتر خود، با گذراندن مراحل مختلف آموزشی وارد این حرفه شده است.

 3. مه لقا جابری در کدام شهر متولد شده است؟

  این مدل محبوب و مشهور بین المللی در شهر اصفهان متولد شده است.

 4. علت محبوبیت زیاد مه لقا جابری در کشور هندوستان چه می باشد؟

  این مدل و دختر زیبای ایرانی به دلیل شباهت زیادش به آیشواریا رای در بین هندی ها محبوبیت زیادی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا