بیوگرافی راحله جابری و همسرش + عکس های جدید او

راحله جابری یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که از زمانی که خواهرش مه لقا جابری وارد عرصه مدلینگ شد؛ او نیز فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد. از همان زمان نیز شهرت راحله جابری در این شبکه مجازی به صورت نسبی افزایش پیدا کرد و هم اکنون نیز در اینستاگرام با یک پیج پرایوت و شخصی در حال فعالیت می باشد و افرادی که طرفدار خانواده جابری هستند او را در این صفحه شخصی دنبال می کنند.

اگر شما نیز مایل هستید که این فرد را بیشتر بشناسید و با فعالیت های بلاگری و مدلینگ او آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که در ادامه مطلب همراه ما در سایت ایران انفجار باشید تا اطلاعات بیشتری را از او به دست آورید.

راحله جابری کیست؟

راحله جابری کیست؟

راحله جابری از مدل های ایرانی دارای دو فرزند دختر می باشد که نخستین فرزند دختر او مایلا و دوم فرزند دختر نیز آیلا نام دارند. او با کمک دو دخترش توانسته در صفحه شخصی خود در اینستاگرام شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند. او مدت ها وقت و انرژی خود را صرف انتشار عکس هایی از خواهر خود به نام مه لقا پرداخت و زمانی که توانست به عنوان یک عکاس مطرح و موفق در اینستاگرام شناخته شود، فعالیت های خود را در عرصه بلاگری در اینستاگرام خود آغاز نمود و به خاطر همین توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت نسبی در این زمینه دست پیدا کند.

او با عکس هایی که از خواهر خود منتشر می نمود به معرفی خواهرش به عنوان مدل‌ به جهان کمک نمود و برای کسب شهرت و موفقیت های بیشتر خواهرش تمام تلاش خود را انجام داد. به همین خاطر است که این خانواده هم اکنون از شهرت بسیار زیادی برخوردار می‌ باشند.

رابطه راحله جابری با آرزو و مهلقا بهم خورده است؟

زندگی این شخص هم همانند تمامی افراد دیگر فراز و نشیب های خودش را داشته است. حواشی این مدل بیشتر مربوط می شود به ازدواج و فرزندان او و رابطه او با خواهرانش که برای مدتی رابطه این سه خواهر با هم شکراب شده بود. هر سه خواهر در عرصه مدلینگ و طراحی فعالیت می کنند اما همان طور که می دانید مهلقا از دو خواهر خود معروف تر و شناخته شده تر است.

گویا رابطه مهلقا و راحله بر سر دلایلی بهم می خورد و حتی در اینستاگرام یکدیگر را آنفالو می کنند. به خوبی مشخص نیست که مشکل راحله جابری یا خواهران خود به چه دلیلی بوده است اما اختلاف آن ها با یکدیگر یکی از حواشی بود که برای او پیش آمد. جالب است بدانید مهلقا در لایوی که در یوتیوب خود منتشر کرده بود رابطه خود را با خواهرانش و خانواده اش تحسین کرده بود و به وجود آن ها افتخار می کرد.

مهلقا جابری گفته اگر بخاطر حمایت ها و پشتیبانی خانواده و خواهرانم نبود به هیچ عنوان به این جایگاهی که الان هستم نمی رسیدم. اما به طور کلی این سه خواهر اکنون با یکدیگر رابطه خوبی دارند و خبری از جنگ و جدال و جدایی های گذشته نیست. شما می توانید برای اطلاع از فعالیت های دقیق این افراد به اینستاگرام آن ها مراجعه کرد.

عکس های راحله جابری

شما به عنوان طرفدار و دنبال کننده راحله جابری می توانید تمامی عکس های این سلبریتی را در اینستاگرام این فرد مشاهده نمایید و با دنبال کردن او از تمام فعالیت های این سلبریتی آگاه شوید‌. راحله جابری مدت ها است که در عرصه عکاسی نبوغ و استعداد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و موفق شده در همین زمینه عکس های بسیار حرفه ای را از خود به جای بگذارد. پس طبیعی است که در پیج اینستاگرام او عکس های بسیار خوبی را مشاهده نمایید و از به اشتراک گذاشتن عکس های این سلبریتی در صفحه شخصیش لذت ببرید ‌و به دنبال کردن او در اینستاگرام علاقه مند باشید.

پیج اینستاگرام راحله جابری چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام راحله جابری در حال حاضر rahijaberi می باشد که هم اکنون شما می توانید با دنبال نمودن پیج اینستاگرام این سلبریتی اطلاعات قابل توجهی را از این بلاگر به دست آورید‌. او فعالیت قابل توجهی را همانند دیگر خواهرانش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است و افرادی که او را دنبال می کنند تبدیل به یکی از فالوورهای دائمی او شده اند. هم اکنون برای شناخت این سلبریتی می توانید به دنبال کردن او بپردازید.

شغل وی در ایران چه بود؟

سوالی که برای برخی از مخاطبان ایجاد می شود این است که کار راحله جابری به طور دقیق چیست و او چه کاره است. همان طور که می دانید راحله جابری اوایل به خاطر عکس و فیلم هایی که از خود در اینستاگرام منتشر می کرد معروف شد. بعد تر به پیشنهاد و کمک خواهر خود مهلقا جابری که بسیار در عرصه مدلینگ موفق است وارد عرصه مدلینگ شد.

راحله ابتدا کار خود را در این حوزه از کشورهای خلیج فارس آغاز کرد و در کشورهای خارجی به حرفه مدلینگ پرداخت. او کم کم به کمک خواهر خود موفق شد به حوزه های طراحی هم وارد شود. او پس از مدتی در فضاهای مجازی شروع به فعالیت کرد. وی پس از اینکه توانست کمی فالور برای خود جذب کند به کار تبلیغات هم پرداخت.

گفته شده است که راحله جابری در برخی از برنامه ها و لایوهای خواهر خود، مهلقا در یوتیوب حضور داشته است و در آنجا راجب فعالیت های خود توضیحاتی داشته است. ظاهرا راحله جابری کانال یوتیوب خود را داشته اما اخیرا فعالیتی در آن ندارد و یوتیوب راحله جابری فعلا فعال نمی باشد.

شغل راحله جابری چیست؟

شغل راحله جابری چیست؟

راحله جابری هم اکنون از جمله افرادی است که توانسته با فعالیت در عرصه عکاسی عکس های بسیار خوبی را از خود به جای بگذارد و در این زمینه مهارت خوبی را از خود به نمایش بگذارد. یا توجه به آنکه راحله جابری عکس های خواهرش مه لقا را با کیفیت بسیار خوبی منتشر نموده میران موفقیت این سلبریتی در شغلش کاملا واضح می باشد و شما می توانید حدس بزنید که تا چه اندازه در حرفه خود عملکرد خوبی داشته است. مدتی نیز شایعه شده بود که او به همراه خواهرش در سایت شرط بندی فعالیت می کند. البته او بدون توجه به این حاشیه ها ماند و این موضوع باعث از بین رفتن آن ها شد.

این مدل در کجا زندگی می کند؟

این مدل درباره محل زندگی خود اطلاعات دقیقی را منتشر نکرده است اما باز هم به طور کلی می توان گفت که او در بین کشورهای لروپایی و آمریکا و ایران در حال رفت و آمد است اما به طور کلی در ایران زندگی می کند و تصمیم ندارد به طور کلی ایران را ترک نماید. به هر حال ممکن است که اقتضای کار او ایجاب نماید که او ایران را ترک کند و به طور کلی برای کسب موفقیت های بیشتر در نقطه دیگری از جهان ساکن شود.

این فرد در کدام شهر ساکن است؟

این شخص در حال حاظر ایران می باشد و در شهر تهران سکونت دارد. راحله جابری که یکی از چهره های معروف اینستگرامی محسوب می شود که از فعالیت های خود عکس و فیلم های زیادی منتشر می کرد. جالب است بدانید که او تا کنون به کشورهای زیادی سفر کرده است و عکس هایی منتشر کرد. او پس از تمام سفرهایی که داشته است بعد از اتمام آن به ایران باز گشته است.

خود راحله جابری در یکی از لایوهای خود اعلام کرده بود که بخاطر شغل و حرفه اش در ایران، دوست ندارد به مدت طولانی در خارج از ایران بماند. مهلقا جابری خواهر او، در لایوهای خود اعلام کرده بود که خواهرانش برای تفریحی و گاهی برای شغل خود مدام در حال رفت و آمد هستند. با ابن وجود به نظر نمی آید که راحله جابری به طور کلی مهاجرت کرده باشد.

او اول از همه برای شروع کار مدلینگ خود کشورهای خلیج فارس را انتخاب کرده بود. وی در آنجا به فعالیت پرداخت و بعد تر به کشورهای اروپایی نیز سفر کرد. راحله جابری اینستا شخصی خود را دارد که می توانید فعالیت های او را در کشورهای مختلف را مشاهده کنید.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل بسته به آنکه او تا چه اندازه در این عرصه به فعالیت بپردازد متفاوت خواهد بود و میزان دقیقی برای درآمد او اعلام نشده است. او همچنین درآمد ویژه ای را نیز در زمینه عکاسی کسب می کند و به میزان درآمد ماهیانه خود اینگننه افزوده است.

همسر راحله جابری کیست؟

تا کنون تنها اطلاعاتی که درباره زندگی مشترک این سلبریتی منتشر شده است این است که او سال ها پیش ازدواج کرده و هم اکنون صاحب دو فرزند دختر می باشد. به هر حال هیچ اطلاعاتی درباره اینکه همسر راحله جابری کیست و دقیقا در چه عرصه ای مشغول می باشد منتشر نشده است.

آشنایی راحله جابری و همسرش

یکی از موضوعاتی که در خصوص این مدلینگ مطرح شده آشنایی او با همسرش می باشد. راحله جابری تا کنون از خانواده و فرزندان خود عکس های زیادی به اشتراک گذاشته است. او تا کنون از همسر خود عکس و فیلمی منتشر نکرده است. وی در مصاحباتی که با شبکه های خارجی و انجام داده است هم اطلاعاتی راجب همسر خود نداده است.

تنها اطلاعات راجب ازدواج این مدلینگ این است که او دو سال پیش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند دختر می باشد. اما حاشیه ای راجب همسر این مدل و بلاگر اینستاگرام وجود دارد که چندین سال پیش در فضای مجازی پخش شد. داستان از این قرار است که راحله جابری بعد از مهاجرت به ترکیه با یک مرد ترک آشنا می شود.

بنا بر گزارشاتی این دو در مکانی دیده شده اند و برخی مخاطبان بر این باورند که شاید این فرد همسر واقعی این راحله باشد. یکی از دلایل پیش آمدن این حواشی راجب همسر او نشان ندادن همسر خود در عکس هایی که منتشر می کند است. برخی معتقدند دلایل زیادی وجود دارد که نمی خواهد هویت او فاش شود.

راحله جابری قبل کشف حجاب

راحله جابری قبل کشف حجاب

راحله جابری پیش از آنکه کشف حجاب کند توانسته بود عکس های با حجابی از خوب با مخاطبین و دنبال کنندگانش به اشتراک بگذارد. او اما پس از آنکه کشف حجاب کرد دیگر فعالیت های خود را در این عرصه با حجاب ادامه نداد و تماما عکس های بی حجاب خود را به اشتراک می گذاشت‌.

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

اگر شما بیوگرافی و زندگینامه راحله جابری خواهر مه لقا جابری را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که بیوگرافی و عکس راحله جابری خواهر مه لقا جابری و عکس آرزو جابری خواهر مه لقا از جمله موضوعاتی است که هم اکنون کنجکاوی بسیاری از دنبال کنندگان و طرفداران این سلبریتی را به خود جلب نموده و باعث شده افراد زیادی کنجکاو شوند که این افراد خانواده هر کدام در چه عرصه ای فعالیت می کنند؛ همین طور حواشی این افراد نیز برای آن ها بسیار مهم واقع شده است. این مدل برخلاف مه لقا خواهرش از حواشی بسیار می برخوردار می باشد و چندان حاشیه ساز نبوده است.

داستان مهاجرت راحله جابری

داستان مهاجرت راحله جابری

راحله جابری یکی از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی است. وی در یک خانواده نسبتا مرفه به دنیا آمده است. او دختر بزرگ خانواده جابری است و یک خواهر کوچک تر از خودش به نام مه لقا دارد. آن ها در تهران زندگی می کنند. راحله جابری خواهر مه لقا جابری مدلینگ معروف ایرانی است که در کشورهای خارجی زندگی می کند.

در ابتدا مه لقا به واسطه کارش که مدلینگی است به کشورهای حوزه خلیج فارس مهاجرت کرد. بعد از مدتی راحله تصمیم گرفت در شبکه های اجتماعی فعالیت کند. البته خواهرش نیز در این مورد او را تشویق کرد. بعد از مدتی که راحله در کار خود موفق شد و توانست فالوورهایی به دست آورد.

تصمیم گرفت به کار تبلیغات پوشاک در فضای مجازی بپردازد و به نوعی مدلینگ شود. وی شهرت بسیاری در فضای مجازی دارد.

رابطه راحله جابری با مه لقا صمیمی است؟

مه لقا جابری خواهر کوچک تر راحله جابری است. آن ها رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. در واقع می توان گفت مه لقا باعث پیشرفت راحله شده است. وی تمام تجربیات خود را به خواهرش انتقال داده است. راحله جابری قبل از این که در شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت کند مدیر برنامه خواهرش مه لقا بوده است.

او بیشتر زمان خود را برای منتشر کردن عکس های خواهرش صرف می کرده و به نوعی با وی همکاری داشته است. راحله بعد از مدتی توسط یکی از دوستان خود با بلاگری آشنا می شود و چون در زمینه فیلم برداری و عکاسی مهارت پیدا کرده بود خیلی سریع با فوت و فن بلاگری آشنا شد.

این دو خواهر کاملا شناخته شده هستند و افراد زیادی آن ها را در شبکه ها دنبال می کنند. خواهر وی در سایت های شرط بندی هم شرکت می کند و جزو دارندگان سایت بازی انفجار آنلاین است.

شوهر راحله جابری چه کاره است؟

شوهر راحله جابری چه کاره است؟

گفته شده بود که راحله به یکی از بازیگران ترک ابراز علاقه کرده است. اما آن بازیگر که بوراک نام داشت از این کار وی استقبال نکرده و حتی نام وی را در لیست سیاه مخاطبین خود قرار داده است. این مدل زیبای ایرانی صاحب دو فرزند دختر است. دختر بزرگ او مایلا نام دارد و دختر کوچکش آیلا است.

در مورد همسر راحله جابری اطلاعات خاصی وجود ندارد. اما گفته شده که او سال ها پیش ازدواج کرده است و زندگی خوبی دارد. از راحله و خانواده اش عکس ها و تصاویر زیادی موجود نیست. بیشتر تصاویر خود او را در استایل های مختلف نشان می دهد. وی در صفحه اینستاگرام خود لایوها و کلیپ های زیادی به اشتراک گذاشته است. او با خوانندگان مشهوری مانند ابی رابطه ای نزدیک دارد و از طرفداران آن ها می باشد.

تا کنون مصاحبه ای با این فرد صورت گرفته است؟

راحله تا کنون مصاحبه ای نداشته است، اما لایوهای بسیاری از وی در شبکه های اجتماعی وجود دارد. این سلبریتی اینستا به خاطر کارهای خوبی که در زمینه عکاسی و تبلیغات داشته مورد توجه شرکت های بسیاری قرار گرفته است. او مدام در حال مسافرت بین کشورها است. وی درآمد خوبی از این راه به دست می آورد.

راحله جابری در یکی از لایوهای خود از زندگیش احساس رضایت کرده و گفته از زمانی که وارد این کار شدم تازه فهمیدم زندگی کردن چه طعمی دارد. زندگی خیلی خوب است اگر همه چیز به جای خود باشد و آدم یک زندگی با عشق را تجربه کند. من خوشحالم که به رویاهایم دست پیدا کردم و هنوز هم به دنبال تحقق آرزوهای بیشتر هستم.

دوست دارم دخترانم زندگی خوبی را در آینده تجربه کنند و از آن لذت ببرند. از این که توانستم در این حوزه قدم بردارم و راه را برای دختران دیگر سرزمینم باز کنم خوشحال هستم.

آیا راحله جابری یوتیوب دارد؟

یوتیوب راحله جابری

ظاهرا این شخص چندین سال پیش در یوتیوب فعالیت می کرده است و کانالی برای فعالیت های خود تشکیل داده بود. بنا به دلایلی که به درستی مشخص نیست این شخص دیگر در یوتیوب فعالیت ندارد. اگر شما تنها وقتی که اسم او را در این پلتفرم سرچ کنین کانال های فن پیج های او بالا می آید.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم خواهر بزرگ تر او یعنی مهلقا در یوتیوب فعالیت های زیادی دارد و به عنوان یک مدلینگ مطرح بسیار شناخته شده است. او به همراه خواهران خود در یوتیوب ولاگ هایی تهیه می کند که می توانید با سرچ کردن نام او چنل آن را مشاهده کنید.

فرزندان راحله جابری

طبق عکس و فیلم هایی که این مدلینگ ایرانی از خود و فرزندانش در فضای مجازی منتشر کرده است او صاحب دو فرزند می باشد. او دو فرزند دختر دارد اما زیاد عکس و فیلمی راجب آن ها منتشر نمی کند و طبق گفته خودش دوست ندارد که چهره فرزندان خود را زیاد در فضای مجازی پخش کند. با این حال او تا کنون هویت همسر خود و پدر کودکان خود را فاش نکرده است و حتی نامی از او نبرده است

سوالات متداول

 1. راحله جابری کیست؟

  او یکی از بلاگرهای موفق ایرانی می باشد.

 2. راحله جابری چند فرزند دارد؟

  او صاحب دو فرزند است.

 3. شغل راحله جابری چیست؟

  او در عرصه عکاسی و مدلینگ فعالیت می کند‌.

 4. راحله جابری چه نسبتی با مه لقا جابری دارد؟

  این دو سلبریتی خواهر یکدیگر اند‌.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا