معروف ترین رپر های مین استریم به همراه بررسی محبوبیت آن ها

در حال حاضر رپر های مین استریم در دنیای رپ و در بین علاقه مندان به رپ بسیار محبوب و پرطرفدار هستند و از شهرت خوبی نیز برخوردارند. البته تعداد رپرهای ایرانی که در این سبک فعالیت دارند؛ بسیار کم می باشد که در ادامه آن ها را معرفی نیز خواهیم کرد.

رپ مین استریم چیست؟

یکی از سوالاتی که در حال حاضر برای خیلی از افراد به وجود می‌ آید، این است که رپ مین استریم چیست؟ از این رو در این قسمت قرار است به این موضوع بپردازیم و اطلاعات جالبی را قرار دهیم. رپ مین استریم که به آن جریان اصلی هم گفته می شود، اسم و صفتی است که در موسیقی رپ و هیپ‌ هاپ برای نمایش موسیقی عامه پسند که از محبوبیت زیادی برخوردارند، استفاده می‌ شود. حال این موضوع را هم باید افزود که رپ مِین استریم به رپرایی گفته می شود که از مسیر واقعی رپ فاصله گرفته اند. معمولا این رپران سعی در ترویج ناهنجاری در جامعه را دارند. این دسته از رپران بیشتر از این که به مشکلات جامعه توجه داشته باشند، به موضوعاتی همچون پول، شهرت و محبوبیت توجه دارند و اقدامی برای اصلاح جامعه نمی کنند.

معروف ترین رپر های مین استریم ایرانی کدامند؟

در ایران خیلی از خوانندگان رپ فارسی وجود دارند که در این سبک فعالیت می‌ کنند و طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. حال قرار است به معرفی بهترین رپر های مین استریم بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جی جی

علیرضا جزایری که این روز ها با نام هنری علیرضا جِی‌ جِی شناخته می‌ شود، متولد 28 مهر 1364 است. او رپر، ترانه نویس و آهنگساز ایرانی است که در حال حاضر ساکن فرانسه می باشد. جی جی با عضویت در گروه زدبازی توانست به اوج شهرت خود برسد. او از رپران معروفی است که در سبک مین استریم ایرانی فعالیت می‌ کند و طرفداران زیادی نیز دارد.

سیجل

سیاوش جلالی متولد 15 مهر 1364 در تهران است، این روز ها این رپر با نام هنر سیجل شناخته می‌ شود. او در سال 84 به همراه جی جی وارد گروه زدبازی شد. سیجل با توجه به صدای فوق العاده ای که دارد، این روز ها طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. او نیز یکی دیگر از رپرانی است که در سبک مین استریم فعالیت می‌ کند و طرفداران زیادی دارد.

لیتو

از دیگر رپر های مین استریم ایرانی می توان به بهزاد لِیتو اشاره کرد. بهزاد داورپناه که این روز ها با نام هنری بهزاد لیتو شناخته می‌ شود، متولد 5 اسفند 1370 است. او خواننده، رپر و ترانه نویس اهل ایران است. لیتو با عضویت در گروه پایدار به شهرت زیادی رسید و با همکاری با گروه زدبازی توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

خلسه

سپهر شهابلو متولد 17 مرداد 1367 در تهران است و این روز ها با نام هنری سپهر خلسه شناخته می‌ شود. او فعالیت خود را در خوانندگی در سن 22 سالگی و با حمایت سروش هیچکس شروع کرد. در لیست رپر های مین استریم ایرانی نام سپهر خلسه هم مشاهده می شود.

جیدال

از معروف ترین رپر های مین استریم ایرانی می توان به جیدال اشاره کرد. علی جیدال متولد 1370 در تهران است. او از 14 سالگی فعالیت خود را در رپ شروع کرده است و از رپران نسل دوم به شمار می‌ رود و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد.

بهترین رپر های مین استریم خارجی کدامند؟

در قسمت قبل به معرفی برخی از رپر های مین استریم ایرانی پرداختیم. حال بهتر است که بدانید این سبک علاوه بر ایران در خارج از کشور نیز بسیار محبوب و پرطرفدار است و خیلی از رپران مشهور دنیا در این سبک فعالیت می‌ کنند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز دارند. حال از معروف ترین رپر های مین استریم خارجی می توان به: فیفتی سنت، امینم، جی زی، اسنوپ داگ، کانیه وست و … اشاره کرد.

عکس رپر های مین استریم را در کجا مشاهده کنیم؟

رپرهای مین استریم بسیار معروف و سرشناس هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند. حال خیلی از مردم تمایل دارند تا به مشاهده عکس های رپر های مین استریم بپردازند و به این گونه بیشتر با آن ها و سبک فعالیتشان آشنا شوند. در این باره بهتر است که بدانید روش های مختلفی برای جستجو و مشاهده عکس های این رپران معروف وجود دارد. اما با این حال بهترین روش این است که به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا حتی عباراتی از جمله تصاویر رپر های مین استریم را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید. هم چنین علاوه بر اینترنت اگه به صفحات مجازی همچون اینستاگرام هم مراجعه کنید می‌ توانید عکس‌ های این رپران را جستجو و مشاهده کنید.

آدرس پیج رپر های مین استریم ایرانی چیست؟

این روز ها اکثر رپران ایرانی در اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی است، فعالیت گسترده ای انجام می دهند تا به این گونه بتوانند به میزان شهرت و معروفیت خود بی افزایند و به تبلیغ آثار جدیدشان بپردازند که این موضوع شامل رپر های مین استریم ایرانی نیز می باشد. حال برای پیدا کردن آدرس پیج هر کدام از این رپران کافیست تا در قسمت سرچ اینستاگرام نام رپر مورد نظر خود را به انگلیسی سرچ نمایید تا پیج او برای شما نمایش یابد. حال با دنبال کردن پیج اینستاگرام او می توانید از فعالیت هایی که انجام می دهد مطلع شوید.

آدرس پیج اینستاگرام رپر های مین استریم خارجی را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام رپرهای مین استریم خارجی که اکثر آن ها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند کافیست تا به قسمت سرچ این شبکه مراجعه کنید و نام رپر مورد علاقه خود را به انگلیسی جستجو نمایید. با توجه به این که این رپران دنبال کنندگان بسیار زیادی در این شبکه مجازی دارند، به همین دلیل پیج آن ها نسبت به پیج های فیک و یا فن پیج هایشان به راحتی قابل تشخیص می باشد.

کنسرت رپر های مین استریم

رپران معروف و سرشناسی که در سبک مین استریم فعالیت می‌ کنند، در طول سال کنسرت‌ های متعددی را در کشور های مختلف برای طرفداران و مخاطبانشان برگزار می کنند که تمام کنسرت های آن ها تا به اکنون با استقبال خوب مردم به ویژه طرفدارانشان رو به رو شده اند. حال اگر بنا به دلایلی نمی توانید به کنسرت های این رپران بروید، می توانید با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام کنسرت رپر مورد علاقه خود که در این سبک فعالیت می کند با نتایج خوبی رو به رو شوید و ویدیو کنسرت های او برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید با کیفیت بالا به مشاهده آن بپردازید.

بهترین آهنگ های رپر های مین استریم کدامند؟

این روز ها خیلی از افراد به آهنگ رپ مین استریم گوش می‌ دهند و آهنگ های این سبک در بین مردم و علاقمندان به رپ بسیار محبوب و پرطرفدار است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده لیست بهترین آهنگ های رپ مین استریم و یا حتی دانلود این آهنگ ها بپردازید، پیشنهاد می کنید تا به سایت های موسیقی موجود در اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر اینترنت اگر به کانال های موسیقی موجود در تلگرام مراجعه کنید هم می‌ توانید با یک جستجوی ساده آهنگ مورد علاقه خود در این سبک را پیدا و با فرمت دلخواه دانلود نمایید و از گوش کردن به آن لذت ببرید.

رپر های مین استریم تا کنون چه حاشیه هایی داشته اند؟

در سبک رپ و خوانندگی که در این سبک فعالیت می‌ کنند، همیشه حاشیه هایی مشاهده می شود، چرا که رپ در صنعت موسیقی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و معمولاً تمام فعالیت های رپران زیر ذره بین خیلی از مردم و رسانه‌ ها قرار گرفته است و از این‌ رو گاهی اوقات حاشیه هایی برای آن ها به وجود می‌ آید که این موضوع شامل رپرهای مین استریم هم می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود به طور معمول حاشیه های پیرامون این دسته از رپران مربوط به فعالیت هایی که در حرفه شان انجام می دهند و محتوای ترک هایی که منتشر می کنند و هم چنین درگیری هایشان با سایر رپران می باشد.

سوالات متداول

 1. معروف ترین رپر های مین استریم ایرانی کدامند؟

  از معروف ترین این رپر ها می توان به: جی جی، سیجل، لیتو، خلسه و جیدال اشاره کرد.

 2. چگونه می توان به مشاهده عکس های رپر های مین استریم پرداخت؟

  روش های مختلفی برای جستجو تصاویر این رپران وجود دارد، به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه کنید می توانید عکس های این رپران را جستجو نمایید. هم چنین با مراجعه به اینستاگرام هر کدام از این رپران هم می توانید عکس های آن ها را مشاهده کنید.

 3. آیا رپر های مین استریم تا به اکنون کنسرت برگزار کرده اند؟

  این دسته از رپران در طول سال کنسرت‌ های متعددی را در کشور های مختلف برای مخاطبان و طرفدارانشان برگزار می‌ کنند تمام کنسرت های آن ها با استقبال خوبی نیز رو به رو می شوند.

 4. معروف ترین رپرهای مین استریم خارجی کدامند؟

  از معروف ترین آن ها می توان به: اسنوپ داگ، کانیه وست، فیفتی سنت، امینم و جی زی اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل