بیوگرافی جیدال خواننده پایدار + ماجرای آشنایی جیدال و دوست دخترش مدگل

در این متن می خواهیم درباره جیدال یکی از این خوانندگان رپ فارسی صحبت کنیم؛ با او بیشتر آشنا شویم پس با ما همراه باشید.

برای وورد به سایت شرط بندی علی جیدال نیز کافی است روی “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.

محتوا پنهان
جیدال کیست؟

جیدال کیست؟

شاید تا به حال آهنگ های این فرد را شنیده باشید و به دنبال جیدال بیوگرافی باشید. علی قلی نژاد ملقب به جیدال متولد ۲۰ بهمن ۱۳۷۰ در تهران است. علی از کودکی به موسیقی و هنر علاقه داشت با این حال در دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک را انتخاب کرد. او به دنبال علاقه خود به دانشگاه سینما و تئاتر فرانسه رفت ولی به دلایل نا معلومی از آن جا انصراف داد. وی خوانندگی را در سن ۱۴ سالگی آغاز کرد اما در آن زمان بیشتر در حال یادگیری بود و این کار برای او حرفه ای نبود. او یکی از رپرهای نسل دوم می باشد.

او برای دانشگاه خود به فرانسه رفته بود و در آن جا برای تامین مخارج خود مجبور بود کار کند. مدتی را در یک شرکت تبیلغاتی و بعد هم در رستورانی در یک هتل مشغول به کار شد. همچنین وی مدتی نیز سایت ایران انفجار را تبلیغ می کرد. بعد از آن او فعالیت خود را در زمینه موسیقی جدی تر دنبال کرد و اولین آهنگ خود را در سال ۸۸ ضبط کرد. سپس او تصمیم گرفت به عضویت گروه پایدار درآید. گروهی که سرپرستی آن را عرفان پایدار بر عهده داشت. آن ها بعد از شنیدن آهنگ جیدال او را پذیرفتند و کار خود را با او شروع کردند. بعد از این اتفاق جیدال هم تک آهنگ هایی را خوانده است و هم با گروه پایدار همکاری داشته است.

معروف ترین آهنگ های جیدال کدامند؟

جیدال به عنوان یک خواننده رپ تعداد زیادی آهنگ و تک آهنگ دارد که در سال های فعالیت خود به صورت حرفه ای آن ها را منتشر کرده است. بعضی از این آهنگ ها بسیار معروف شده اند و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند. در زیر تعدادی از این آثار را معرفی می کنیم.

بنفش

آهنگ بنفش جیدال یکی از جدیدترین آثار او محصول سال ۲۰۲۱ است که آن را به همراه مدگل خواننده زن رپ ایرانی خوانده است. این آهنگ سبک عاشقانه ای دارد و به صورت رپ ارائه شده است. می توانید آن را از سایت های مرتبط دانلود کرده و موزیک ویدئوی آن را نیز مشاهده کنید.

سرنوشت

سرنوشت جیدال نیز در سال ۲۰۱۹ به همراه مدگل، عرفان و ایمانمون خوانده شده است. این آهنگ بسیار زیبا است و طرفداران او نیز از آن بسیار راضی بودند. می توانید با جستجوی آن در اینترنت آن را دانلود کرده و لذت ببرید.

خونه آخر

خونه آخر نیز یکی دیگر از آهنگ های جدید جیدال است که مربوط به آلبوم بنفشه است و آن را به همراه مدگل خوانده است. این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد که در یوتیوب موجود است. مضمون آهنگ عاشقانه و بسیار زیبا است. می توانید آن‌ را دانلود کرده و لذت ببرید.

زیبای وحشی

یکی دیگر از آهنگ های جیدال به همراه مدگل زیبای وحشی است. این آهنگ سال ۲۰۱۹ از آلبومی به همین نام منتشر شده است. هم چنین موزیک ویدئوی رسمی نیز دارد که می توانید آن را از طریق یوتیوب تماشا کنید. فقط کافی است نام این آهنگ را در اینترنت جستجو کرده و آن را دانلود کرده یا تماشا کنید.

یه دیواره

یه دیواره یکی از آهنگ های زیبا و معروف جیدال از آلبوم ابرهای نقره ای ۲ است. جیدال آن را به همراه مهتا خوانده است و در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است. این آهنگ نیز موزیک ویدئو دارد و می توان آن را از سایت های معتبر دانلود کرد.

پروانه

پروانه از آهنگ های معروف و نسبتا قدیمی از جیدال است. او آن را به همراه خواننده ای دیگر به نام شان خوانده است و در سال ۲۰۱۶ در آلبومی به نام ۷۰ منتشر شده است. این آهنگ هم اکنون نیز در سایت های متنوع برای دانلود فراهم است.

می ریزه برام

از آهنگ های جیدال با عرفان در گروه پایدار خوانده است می ریزه برام است. این آهنگ در آلبوم ابر های نقره ای ۲ قرار دارد و در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است. می توانید آن را نیز دانلود کرده یا به صورت آنلاین گوش دهید.

آخر دنیا

آخر دنیا از آلبوم بنفشه است. به نظر می رسد بیشتر آهنگ های آلبوم بنفشه را جیدال با مدگل خوانده است. این آهنگ نیز همین طور است. سال انتشار آن ۲۰۲۱ است و هم اگنون نیز برای دانلود موجود می باشد.

برای تو

یکی از آهنگ هایی که جیدال آن رابه تنهایی خوانده است برای تو است. این آهنگ نسبتا قدیمی است و هم اکنون در سایت های معتبر دانلود آهنگ موجود است. می توانید آن را به صورت آنلاین نیز گوش دهید.

یادم تورو فراموش

آهنگ یادم تورو فراموش را جیدال به همراه د دان خوانده است. این آهنگ در آلبوم ۷۰ در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است. می توان آن را از نز دانلود کرد و یا به صورت آنلاین از سایت های مختلف گوش داد.

جیدال چه حاشیه هایی داشته است؟

بهترین آلبوم های جیدال کدامند؟

اگر از طرفداران یا کسانی که از جیدال حمایت می کنند بپرسیم، تمام آلبوم ها و یا آهنگ های او را خوب می بینند و تقریبا همه آن ها را دوست دارند. اما آلبوم های بنفش و ابرهای نقره ای جیدال بسیار درخشیده اند. این آلبوم ها آهنگ های قوی دارند و پیشرفت کاری او را بهتر مشخص می کنند. هم چنین تعداد دانلود آهنگ های آن ها هم تقریبا بیشتر از تعداد دانلود آهنگ های دیگر او است. بخاطر همین این آلبوم ها بهتر از بقیه هستند.

جیدال چه حاشیه هایی داشته است؟

علی جیدال خواننده است که شخصیت آرامی دارد و معمولا از حواشی به دور است. او‌ تمام تمرکز خود را بر روی کار و زندگی شخصی خود گذاشته است و تا به حال نیز حاشیه ای از او دیده نشده است.

فقط مدتی از روابط او صحبت می شد که او خودش آن را علنی کرد و به همه گفت که دوست دخترش کیست و با چه کسی در رابطه است که در ادامه از آن صحبت می کنیم. اما خود او تا کنون حاشیه به خصوصی نداشته است.

مدتی نیز بیان می شد که او دارای سایت بازی انفجار می باشد. البته در نهایت معلوم شد؛ این سایت متعلق به عرفان پایدار می باشد.

جیدال کجا زندگی می کند؟

همان طور که گفتیم این خواننده در ایران و تهران متولد شده است اما برای درس خواندن به فرانسه رفته است. به نظر می رسد او در فرانسه زندگی می کند و به ایران هم رفت و آمد دارد. البته از محل دقیق زندگی او اطلاعاتی در دسترس نیست خودش نیز چیزی از این موضوع بیان نکرده است.

درآمد جیدال چقدر است؟

مانند بسیاری از خوانندگان و افراد معروف دیگر از درآمد دقیق جیدال اطلاعاتی در دسترس نیست و خودش نیز گزارشی در این موضوع ارائه نکرده است. اما به نظر می رسد او درآمد خود را از فروش آلبوم ها و ترانه هایش به دست می آورد. هم چنین او کنسرت نیز برگزار کرده است که از این کنسرت ها درآمد قابل توجهی را به دست می آورد. ممکن است او شغل دیگری به غیر از خوانندگی نیز داشته باشد اما از آن اطلاعاتی در دسترس نیست. او با تبلیغات بازی انفجار نیز کسب درآمد می کرد.

پیج اینستاگرام جیدال چیست؟

اینستاگرام جیدال بسیار فعال است. آدرس این صفحه g.daal است و بیش از ۷۲۸ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. هم چنین او تیک آبی نیز از اینستاگرام گرفته است. در این صفحه عکس ها، ویدئوها و اخبار مربوط به او قرار داده می شود و خودش نیز این صفحه را اداره می کند. می توانید از طریق کامنت ها نیز با او در ارتباط باشید و نظرات خود را بیان کنید.

عکس های جیدال را در کجا مشاهده کنیم؟

جیدال یکی از خوانندگان معروف رپ است و بنابراین بسیاری از سایت ها در باره او صحبت کرده اند و عکس هایی از او قرار داده اند. برای دسترسی به عکس جیدال در اینترنت می توانید نام او را در موتور جستجوی گوگل وارد کرده و در نتایج تمام عکس های او را مشاهده کنید. هم چنین عکس های او در اینستاگرام نیز قرار دارد.

جیدال تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

جیدال تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

جیدال تا به حال به همراه گروه پایدار و عرفان کنسرت هایی را در اروپا و آمریکا برگزار کرده است. این خواننده به همراه مدگل نیز تا به حال کنسرت هایی در اروپا و ترکیه برگزار کرده است. ویدئو های این کنسرت ها در اینترنت موجود است و هم چنین در صفحه اینستاگرام او نیز در قسمت هایلایت ها هر کنسرت به صورت جداگانه قرار داده شده است.

همسر جیدال کیست؟

جیدال و آتوسا یا همان مدگل مدت زیادی است که با هم در ارتباط هستند. چندی پیش همان طور که گفتیم حواشی پیرامون این موضوع به وجود آمده بود که خود جیدال آن را پایان داد و به صورت علنی اعلام کرد که مدگل دوست دختر او است. اما هنوز خبری از ازدواج این دو شنیده نشده است و به محض این که خبری باشد حتما در صفحه اینستاگرام آن ها اعلام می شود.

معروف ترین دیس های جیدال کدامند؟

جیدال به همراه عرفان و گروه پایدار تا به حال زد بازی و بهزاد لیتو را دیس کرده اند و در آهنگ ها آن ها را مورد خطاب قرار داده اند. اما معرف ترین دیس او رپ بتل کوروش وانتونز و جیدال است که دیس و دیس بک می باشد و می توانید این دیس جذاب و پر هیجان را از طریق اینترنت به آن دسترسی داشته باشید و آن را به صورت آنلاین گوش کرده و یا این که دانلود کنید.

جیدال تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

همان طور که در قسمت معرفی آهنگ ها بیان کردیم، جیدال با خوانندگان متعددی همکاری داشته است. او بیشترین همکاری را با مدگل دوست دختر خود و عرفان پایدار داشته است. هم چنین با د دان و ایمانمون نیز آهنگ خوانده است.

فیت های جیدال با چه کسانی بوده است؟

علی جیدال یکی از خوانندگان معروف و سرشناس اهل ایران است که از سن 14 سالگی فعالیت خود را در صنعت موسیقی شروع کرده است و در سبک رپ فعالیت می‌ کند و یکی از رپر های نسل دوم به شمار می‌ رود. بهتر است که بدانید جی دال همانند خیلی از رپران دیگر علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر خوانندگان و رپران را دارد و تا به اکنون فیت های بسیار قوی را منتشر کرده است که با انتشار این فیت ها توانسته به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزاید. حال در ادامه قرار است به معرفی فیت هایی که این رپر با خوانندگان دیگر داشته است، بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آهنگ بنفش

آهنگ بنفش یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین آهنگ های این رپر به شمار می‌ رود که در سال 2021 با همکاری مدگل خواننده زن رپ ایرانی خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ سبک عاشقانه ای دارد و به صورت رپ ارائه شده است. حال جالب است بدانید پس از انتشار این فیت علی جی دال توانست طرفداران بیشتری را به دست آورد و خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ به تعریف و تمجید از آن پرداختند.

آهنگ یه دیواره

یکی از آهنگ های معروف و شنیدنی علی جی دال یه دیواره نام دارد که متعلق به آلبوم ابر های نقره ای 2 است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این رپر معروف این آهنگ را با همکاری مهتا خوانده و در سال 2018 منتشر کرده است. هم چنین ناگفته نماند که جی دال برای این آهنگ یک موزیک ویدیو بسیار جذاب و دیدنی هم ساخته است. این رپر با انتشار این آهنگ توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان محبوبیت و شهرت خود افزود.

جیدال تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

آهنگ سرنوشت

در سال 2019 علی جیدال با همکاری مدگل، عرفان و ایمانمون آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی به نام سرنوشت را منتشر کرد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید آهنگ سرنوشت با توجه به این که از ریتم بسیار زیبا و متن قوی برخوردار بوده است، به همین دلیل پس از انتشار تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد و این خوانندگان با انتشار این آهنگ توانستند به شهرت خوبی برسند. هم چنین خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ طرفدار علی جی دال شدند.

آهنگ پروانه

آهنگ پروانه یکی از آهنگ های نسبتاً قدیمی این رپر معروف به شمار می‌ رود که آن را در سال 2016 خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ متعلق به آلبومی به نام هفتاد می باشد. علی جیدال آهنگ پروانه را با همکاری خواننده دیگری به نام شان خوانده و منتشر کرده است. بهتر است که بدانید این آهنگ با توجه به این که از ریتم و متن بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل هنوز هم توسط خیلی از افراد پلی می شود.

آهنگ یادم تورو فراموش

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این رپر یادم تورو فراموش می باشد که متعلق به آلبوم 70 است و در سال 2016 منتشر شده است. علی جیدال این آهنگ را با همکاری خواننده ای به نام د دان خوانده و منتشر کرده است و این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. بهتر است که بدانید این فیت از علی جی دال و د دان در لیست بهترین فیت های آن زمان قرار گرفت.

چرا جیدال و مدگل از هم جدا شده اند؟

علی جیدال یکی از خوانندگان معروف و سرشناس اهل ایران است که در سبک رپ فعالیت می‌ کند. حال بهتر است که بدانید او مدت زمان نسبتا طولانی با آتوسا و یا همان مدگل در رابطه بوده است. هم چنین ناگفته نماند که مدگل به واسطه علی جی دال در دنیای رپ شناخته شد و زمانی که این رپر به همکاری با مدگل پرداخت، او توانست توجهاتی را به سمت خود جلب کند و در حال حاضر به این میزان از شهرت برسد. حال با توجه به این که این کاپل زندگی بسیار خوبی در کنار یکدیگر داشتند و به طور معمول ویدیو های جذاب و دیدنی را در کنار یکدیگر می ساختند و در فضای مجازی منتشر می کردند و آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را در کنار یکدیگر خوانده و منتشر کرده بودند، به همین این دلیل در میان جوانان و نوجوانان طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده بودند و حتی فن هایی هم داشتند.

با این حال مدتی است که جی دال و مدگل از یکدیگر جدا شده اند که این جدایی باعث ناراحتی خیلی از طرفداران این دو خواننده معروف شده است. بهتر است بدانید که آن ها در یک ویدیو مشترک در این باره بیان کردند که بنا به دلایلی تصمیم گرفتند تا از یکدیگر جدا شوند، اما هنوز به عنوان دوست با یکدیگر در ارتباط هستند. اما با این حال این دو خواننده در رابطه با دلیل جدایی شان به طور کامل با مخاطبان خود صحبت نکردند.

درآمد جیدال چقدر است؟

دوست دختر جدید جیدال چه کسی است؟

پس از این که علی جی دال از مدگل جدا شد، خیلی از طرفداران او کنجکاو شدند تا در مورد دوست دختر جدید جیدال اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید هنوز این رپر معروف از دوست دختر جدیدش رونمایی نکرده است و به همین دلیل اطلاعات دقیقی در این باره در دسترس نمی باشد.

یوتیوب علی جیدال

مدتی است که این رپر معروف در یوتیوب برای خود یک چنل راه اندازی کرده است و در حال حاضر فعالیت گسترده‌ ای در یوتیوب انجام می‌ دهد تا جایی که این روز ها به عنوان یوتیوبر هم شناخته می‌ شود. جی دال اکثر ویدیو های خود را در چنل یوتیوبش منتشر می کند. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب جی دال و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. آیا جیدال ویکی پدیا دارد؟

  هنوز صفحه ای در ویکی پدیا به نام این خواننده وجود ندارد. می توانید در صورت عضویت در این وب سایت و داشتن اطلاعات کامل برای او ویکی پدیا بسازید.

 2. آدرس یوتیوب جیدال چیست؟

  آدرس یوتیوب او gdaal است که بیش از 39/5 هزار نفر سابسکرایبر دارد. می توانید ویدئوهای زیادی از او و مدگل و موزیک ویدئوهایش را در آن جا نگاه کنید.

 3.  بهترین آهنگ های جیدال را از کجا دانلود کنیم؟

  بهترین آهنگ جیدال یا آهنگ های او را می توانید از صفحه یوتیوب یا اینستاگرام او ببینید و هم چنین آن ها از طریق سایت های معتبر دانلود کنید.

 4. آیا جیدال سن کمی دارد؟

  همان طور که گفتیم جیدال متولد 1370 است و هم اکنون 30 سال است و ممکن است صورت او کودکانه و سنش کم به نظر برسد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا