ایمانمون رپر عضو تشکل پایدار + لیست بهترین اهنگ های او

یکی از ژانر های موسیقی، رپ است و یک موسیقی اعتراضی است. اگر از طرفداران موسیقی رپ فارسی باشید، حتما تا کنون نام ایمانمون را شنیده اید. ما در این مقاله قصد داریم، بیشتر به این رپر با استعداد که از رپرهای نسل چهار بپردازیم. اگر شما هم از طرفداران او می باشید، پس تا آخر این مقاله از سایت ایران انفجار همراه ما باشید.

ایمانمون کیست؟

ایمانمون کیست؟

یکی از خوانندگان رپ فارسی معروف است. او یک رپر با استعداد، ایمانمون می باشد. او از نوجوانی به موسیقی علاقه داشته و آن را دنبال می کرده است. در سنین جوانی با گوش دادن رپ های خارجی، به این نوع موسیقی علاقه مند می شود و آن را به طور جدی پیگیری می کند. ایمانمون فعالیت خودش را در زمینه رپ از سن 19 سالگی به طور حرفه ای شروع می کند و پس از سال ها تمرین و پشتکار، در نهایت او با آشنایی یکی دیگر از خوانندگان رپ به نام جیدال و همکاری با او در چند آهنگ آلبوم هفتاد که خواننده اصلی آن جی دال بود و در سال 1395 منتشر شد، توانست معروف شود و به شهرت برسد. پس از آن ایمانمون با رپر دیگری به نام مهتا آشنا شد و این آشنایی ها سرانجام به آشنایی ایمانمون با پایدار خواننده معروف رپ ختم شد. این آشنایی که در سال 1397 بود، باعث هم گروهی او با گروه پایدار شد که توانست ایمانمون را بیش از پیش معروف کند. او اکنون یکی از اعضای اصلی گروه پایدار می باشد.

معروف ترین آهنگ های ایمانمون کدامند؟

همه خوانندگان و رپر ها آهنگ های بسیاری را خوانده اند و کار های متعددی در کارنامه خود دارند. اما همه کارها و آهنگ های آن ها به دلیل قوی یا ضعیف بودن خود آهنگ که شامل متن آهنگ و ملودی آن می شود، به یک میزان معروف و شنیده نشده است. ایمانمون نیز از این قاعده مستثنی نیست و از میان آهنگ هایی که خوانده است، برخی از آن ها بیشتر شنیده شده است و معروفیت بیشتری دارد. از جمله این آهنگ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آهنگ یانگ پاچینو

یانگ پاچینو یکی از معروف ترین آهنگ های ایمانمون است که البته او آلبومی نیز به همین نام دارد. این آهنگ را در اردیبهشت سال 1398 منتشر کرده است.

آهنگ دارا ماییم

آهنگ دارا ماییم یکی دیگر از رپ های معروف ایمانمون است که در تاریخ 26 دی سال 1397 از این رپر با استعداد منتشر شده است.

این رپر کجا زندگی می کند؟

آهنگ سهم

آهنگ سهم از ایمانمون که در تاریخ 21 خرداد سال 1397 منتشر شده است جز یکی از بهترین آهنگ های اوست که در سایت های مختلف هزاران بازدید داشته است.

آهنگ همینم

این آهنگ که توسط رپر با استعداد ایمانمون منتشر شده است، در تاریخ 19 آذر سال 1396 پخش شده است و تقریبا جز اولین آهنگ های او محسوب می شود.

آهنگ شتر مرغی

این رپ در تاریخ 12 تیر سال 1399 توسط ایمانمون منتشر شد که یکی از معروف ترین آهنگ های او می باشد.

آهنگ پاراداکس

این آهنگ که یک از آهنگ های معروف ایمانمون است در فروردین سال 1398 منتشر و پخش شده است و جز بهترین کارهای او می باشد.

آهنگ مهاجر

آهنگ مهاجر یکی دیگر از معروف ترین رپ های ایمانمون است که در تاریخ 28 اردیبهشت سال 1398 منتشر شد و این آهنگ یکی از آهنگ های آلبوم او به نام یانگ پاچینو می باشد.

عکس های ایمانمون را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که ایمانمون یکی از رپر های معروف و نسل امروز است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او به صورت فارسی (ایمانمون)، در هر سایت و برنامه ای به عکس ها، فیلم ها و آهنگ های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است. هم چنین این رپر با استعداد در شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام، یوتیوب و توییتر فعالیت می کند و روزانه از خود عکس ها و فیلم هایی را منتشر می کند.

پیج اینستاگرام ایمانمون چیست؟

پیج اینستاگرام ایمانمون چیست؟

اکثر خوانندگان و رپرهای امروزی برای بیشتر دیده شدن و شنیده شدن، فروش آهنگ ها و بلیط های کنسرت خود، جذب طرفدار و به طور کلی برای اطلاع رسانی از خود و آهنگ هایشان برای کسانی که مخاطب و طرفداراشان هستند، از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و فعالیت های گسترده ای را در این پلتفرم ها انجام می دهند. ایمانمون نیز از شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام استفاده می کند و فعالیت خودش را از سال 1391 در این پلتفرم آغاز کرده و تقریبا 200 هزار فالوور (دنبال کننده) دارد. اگر به دنبال پیج اینستاگرام ایمانمون هستید، آدرس صفحه او imanemun_ می باشد که روزانه عکس ها و فیلم های خودش و هم چنین بخش هایی از آهنگ هایش را با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد.

ایمانمون چه حاشیه هایی داشته است؟

همه افراد معروف یا به اصطلاح سلبریتی، حاشیه هایی در زندگی خود داشته اند. خواننده ها و رپرها از این موضوع مستثنی نیستند و همگی درگیر حاشیه هایی در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند. اما از آن جایی که رپرها، معمولا آهنگ ها و رپ های اعتراضی می خوانند و کار می کنند، حاشیه های بیشتری دارند و نسبت به معروفیت و فعالیت هر یک از این رپرها، این حاشیه ها ممکن است کوچک یا بزرگ باشد. ایمانمون نسبت به برخی رپ های فعال و پر حاشیه ای مثل شاهین نجفی، حاشیه های کمتری داشته است و اکثر مواقع اخباری جز اخبار موسیقی او، منتشر نمی شود و زندگی نسبتا کم حاشیه ای داشته است که اگر مشتاق به دانستن اندک حواشی او هستید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگرهای جستجو، به حواشی این رپر بپردازید. مدتی بیان می شد سایت لوکوبت متعلق به این شخص است؛ اما بعد معلوم شد این سایت شرط بندی متعلق به دانیال پایدار می باشد.

فیلم کنسرت های ایمانمون را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم کنسرت های ایمانمون را در کجا مشاهده کنیم؟

کافی است در مرورگری هم چون گوگل نام ایمانمون را وارد کنید و اگر این رپر فیلمی از کنسرت های خودش منتشر کرده باشد، به سرعت لیستی از فیلم های کنسرت او به شما نشان داده می شود و با انتخاب هر یک که می خواهید می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید. هم چنین می توانید از برنامه هایی مثل اینستاگرام، یوتیوب و آپارات برای دیدن این فیلم ها استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام ایمانمون را نیز وارد کنید و با کمی جستجو به فیلم کنسرت های او (در صورت وجود داشتن) برسید.

همسر ایمانمون کیست؟

ایمانمون تا کنون در هیچ مصاحبه ای از این که ازدواج کرده است یا خیر، حرفی نزده است و هیچ رسانه ای در این باره اخباری را منتشر نکرده است. به نظر می رسد که او همسری ندارد و مجرد می باشد. ولی اطلاعات دقیقی در این باره موجود نیست.

این رپر کجا زندگی می کند؟

او که در تهران متولد شده است و در همان جا تا سنین جوانی زندگی کرده است، اکنون برای پیشرفت و گسترش فعالیت های خود از ایران به لندن در انگلستان مهاجرت کرده است و آن جا زندگی می کند.

درآمد ایمانمون چقدر است؟

درآمد خواننده و رپر ها به عوامل مختلفی و هم چنین فعالیت هایی که به جز خوانندگی انجام می دهند، بستگی دارد. درآمد یک خواننده به طور کلی به تعداد آهنگ ها و آلبوم هایی که در ماه یا سال منتشر می کند و میزان فروش آن ها در سایت های معتبر فروش و هم چنین شنیده شدن آن آهنگ ها بستگی دارد. علاوه بر این، درآمد یک خواننده به کنسرت هایی که او در شهرها و کشورهای مختلف در زمان های متعدد و مناسب برگزار می کند، متفاوت است و بستگی دارد. ایمانمون رپر با استعداد ایرانی، آهنگ ها و آلبوم های متعددی را از خود تا کنون منتشر کرده است، اما این که آیا آن ها را به فروش رسانیده یا خیر، اطلاعاتی در دست نیست و خود او نیز تا کنون اطلاعاتی از درآمد خود در هیچ رسانه و مطبوعاتی حتی در فضای مجازی فاش نکرده است؛ هم چنین از این که آیا او به کاری جز موسیقی مشغول است یا خیر، مجددا اطلاعاتی در این زمینه موجود نمی باشد.

معروف ترین فیت های ایمانمون کدامند؟

معروف ترین فیت های ایمانمون کدامند؟

در دنیای موسیقی، خوانندگان و رپرها همکاری های بسیاری انجام می دهند و آهنگ های بسیاری را با یکدیگر کار و منتشر می کنند که به آن فیت می گویند. چه بسا که این آهنگ ها به خاطر همکاری دو خواننده متفاوت که هر کدام طرفدارانی دارد، بیشتر شنیده و معروف می شود. ایمانمون یکی از اعضای گروه پایدار است و تا کنون با رپرها و خواننده های بسیاری همکاری داشته است و آهنگ های بسیاری را با آن ها منتشر کرده است. از معروف ترین این همکاری ها می توان به همکاری جی دال و ایمانمون با آهنگ هایی به نام همه جا، یه دوست، سخت، فردا نه و غیره و هم چنین همکاری ایمانمون با پایدار با آهنگ هایی به نام انگیزه، آیت الترپ، لیگ دیگه، ساختمش و غیره اشاره کرد که باعث بیشتر دیده شدن و معروف شدن ایمانمون نیز گردید.

سوالات متداول

  1. آیا ایمانمون اینستاگرام دارد؟

    بله او سال هاست در این پلتفرم فعالیت می کند و آدرس صفحه او imanemun_ می باشد.

  2. آیا ایمانمون ویکی پدیا دارد؟

    خیر، در ویکی پدیا صفحه ای به نام ایمانمون خواننده رپ فارسی ثبت نشده است.

  3. تاریخ تولد ایمانمون چه موقع می باشد؟

    اطلاعاتی از تاریخ دقیق تولد ایمانمون موجود نمی باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا