بیوگرافی رضا پیشرو رپر قدیمی و گنگ رپ فارسی + 10 آهنگ برتر او

یکی از بهترین و قوی ترین فرد در سبک موسیقی رپ ایرانی که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد، رضا پیشرو نام دارد. رضا پیشرو با فیت های بسیار که ارائه داده است و هم چنین آهنگ های تکی که خوانده است توانسته نام خود را به عنوان یکی از خوانندگان رپ فارسی معروف مطرح کند. اگر شما نیز جزء دسته افرادی هستید که به آهنگ های رضا پیشرو علاقمند هستید و هم چنین یکی از طرفداران این رپر معروف ایرانی می باشید، در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به زندگینامه این فرد بپردازیم. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که رضا پیشرو دو برادر تنی به نام های امید قدر و علی اوج دارد. ما در مقالات جدا بیوگرافی کاملی از برادران او در دسترس قرار داده ایم.

محتوا پنهان
رضا پیشرو کیست؟

جدول رضا پیشرو

تاریخ تولد رضا پیشرو:12 بهمن 1366
نسل فعالیت این رپر:رپرهای نسل اول
بهترین آهنگ های رضا پیشرو:مهمونی سایفر، دیوونه 2، باطل شد، قابیل
اولین آهنگ رضا پیشرو:وقت کثیف ( دیس به پدرش)

رضا پیشرو کیست؟

رضا پیشرو یک رپر قدیمی ایرانی می باشد که دارای طرفداران بسیاری است. او در دسته رپرهای نسل اول قرار می گیرد. در ابتدا اگر بخواهیم به بیوگرافی او بپردازیم، باید بگوییم که نام اصلی او محمدرضا ناصری آزاد متولد 12 بهمن 1366 می باشد. رضا پیشرو کودکی بسیار سختی را گذرانده است. زمانی که تنها پنج سال داشته است، افرادی به پدرش توصیه می کنند در محلی گنجی وجود دارد که می تواند با مراجعه به آن محل آن گنج را پیدا کند. زمانی که به آن محل می رود دستگیر می شود. پس از آن در 9 سالگی اش، پدر و مادرش از یک دیگر جدا می شوند. مادر او دوباره ازدواج می کند و رضا به دلیل این که با همسر مادرش سازگار نبوده خانه را ترک می کند.

اگر بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم که رضا از چه زمانی به موسیقی علاقمند شد، باید برگردیم به هفت سالگی او که رضا در تولد هفت سالگی اش از پدرش یک ضبط به همراه یک نوار کاست که آهنگ های هیپ هاپ بود هدیه گرفت و از آن زمان به این دسته از موسیقی ها علاقمند شد. در سال 1377، رضا پیشرو به صورت اختصاصی وارد دنیای رپری شد اما ابتدا خود را به نام 3pac معرفی کرد. او زمانی که با لیبل 021 آشنا شد، توانست مسیر زندگی اش را تغییر دهد و بهتر در زمینه موسیقی دیده شود.

این خواننده آلبوم ها و آهنگ های بسیاری را منتشر کرد و توانست نام خود را در موسیقی رپ ماندگار نگهدارد. در گیر و دار ساخت آلبوم و آهنگ ها نیز رضا پیشرو ازدواج کرد. در ادامه اختصاصی تر به این موضاعت می پردازیم.

دیس های رضا پیشرو به زدبازی، تتلو و سهراب ام جی نیز در اختیار شما قرار داده شده است.

عکس رضا پیشرو

اگر شما جزء طرفداران این خواننده می باشید، بهترین روش برای مطلع شدن از زندگی روزمره این فرد، مشاهده کردن عکس های وی می باشد. اما این که چگونه عکس های این رپر را مشاهده کنیم، سوالی است که همواره برای طرفداران به وجود می آید. شما می توانید از دو روش عکس های این شخص را مشاهده کنید. روش اول مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام این فرد و مشاهده کردن عکس های او با کیفیتی بسیار عالی است. در ادامه اختصاصی این موضوع را به شما عزیزان توضیح می دهیم. البته ناگفته نماند که می توانید از هشتگ نام وی نیز برای جست و جو در اینستاگرام استفاده کنید و عکس های او را مشاهده کنید.

روش بعدی نیز جست و جو نام این فرد در قسمت تصاویر گوگل می باشد. از این طریق نیز می توانید تعداد بسیار زیادی عکس از این خواننده را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. هم چنین برای این جست و جو نیز می توانید از فیلترشکن نیز استفاده کنید تا عکس های بیشتری برای شما نمایان شود.

پیج اینستاگرام رضا پیشرو چیست؟

پیج اینستاگرام رضا پیشرو چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، این خواننده در اینستاگرام دارای یک صفحه رسمی می باشد. این موضوع خیلی برای طرفداران این خواننده لذت بخش می باشد. زیرا آن ها می توانند با دنبال کردن این صفحه به صورت مستقیم با این رپر ارتباط برقرار کنند و هم چنین از جدید ترین اخبار مربوط به خواننده مورد علاقشان مطلع شوند. نکته جالب دیگر در این زمینه این است که رضا پیشرو لایوهای بسیاری را از خود در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر می کند. طرفداران این خواننده با مشاهده کردن لایو ها او نیز می توانند با این رپر به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

شما می توانید از دو روش وارد صفحه اینستاگرام این فرد شوید. روش اول، جست و جو عبارت رضا پیشرو اینستا در گوگل است که از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام عکس های این فرد را مشاهده می کنید. روش بعدی نیز جست و جو آیدی این شخص در اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. آیدی اینستاگرام رضا پیشرو با نام pishrorezanaseri می باشد که بالای دو میلیون دنبال کننده دارد.

بهترین آهنگ های رضا پیشرو کدامند؟

رضا پیشرو در کارنامه کاری خود تا به امروز آهنگ های بسیاری را قرار داده است. اما، همواره برای تمامی خواننده ها این موضوع وجود دارد که برخی از آهنگ های آن ها بیشتر از بقیه آهنگ ها به چشم آید. در این قصد داریم بهترین های رضا پیشرو را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

قابیل

آهنگ رضا پیشرو قابیل یکی از جدید ترین آهنگ های این رپر معروف می باشد. این آهنگ در سال 2021 منتشر شده است و جزء تک آهنگ های این خواننده می باشد. می توانید آن را از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

دیوونه 2

در این قسمت آهنگ رضا پیشرو دیوونه 2 می باشد که جزء بهترین ها قرار گرفته است. این آهنگ هم چنین از سوی افراد سرشناس مانند سینا ساعی به عنوان یکی از بهترین آهنگ های سبک رپ شناخته می شود.

باطل شد

در دریف سوم، آهنگ رضا پیشرو باطل شد قرار دارد. آهنگ باطل شد نیز مانند آهنگ قابیل یکی از بهترین آهنگ ها و جدید ترین موزیک های این خواننده می باشد که در سال 2021 منتشر شده است.

نیلوفر آبی

آهنگ رضا پیشرو نیلوفر آبی نیز جزء آن دسته از آهنگ هایی می باشد که افراد سرشناس در مورد آن نظر های بسیار مثبتی را ارائه داده اند. این آهنگ بسیار معروف در سال 2019 منتشر شده است.

گرگ

و در آخر، آهنگ گرگ است که جایگاه بسیار خوبی در بین آهنگ های رضا پیشرو داشته است. البته در نظر داشته باشید که آهنگ گرگ کمی قدیمی می باشد و برای سال 2015 است؛ اما همچنان جزء آهنگ های مشهور این خواننده می باشد.

کنسرت های رضا پیشرو

رضا پیشرو استارت کار خود را در کشور ایران زد. آن قدر خوب در ایران پیشرفت کرد که باعث شد تعداد بسیاری طرفدار داشته باشد و افراد بسیاری آهنگ های این خواننده را گوش دهند. زمانی که طرفداران و شهرت این خواننده جهانی شد، او در کشور ترکیه کنسرتی را برگزار کرد. از این کنسرت آن قدر خوب استقبال شد که باز هم تکرار شد. می توانید با جست و جو عبارت این عنوان، تمامی ویدیوهای این کنسرت را از طریق آپارات و یا یوتیوب مشاهده کنید.

این ویدیوها به صورت یک ساعته و یا تیکه ویدیو های کوتاه می باشد. البته توصیه می شود برای مشاهده کردن ویدیوهای بیشتر از این کنسرت ها از طریق یوتیوب به جست و جو بپردازید و آن ها را مشاهده کنید.

جدید ترین آهنگ های رضا پیشرو کدامند؟

جدید ترین آهنگ های رضا پیشرو کدامند؟

اگر اقدام به دنبال کردن صفحه اینستاگرام این فرد بکنید، او همواره زمانی که آهنگ جدیدی را ارائه دهد از این صفحه اخبار این آهنگ را منتشر می کند. در حال حاضر، دومین پست اینستاگرام این شخص، خبر از آهنگ جدید او به نام معجزه را می دهد. این آهنگ البته یک تک خوانی نیست بلکه نوعی آهنگ فیت است. این فیت به همراه نسیم پاریزه، یکی از خواننده های دختر گروه منحل شده زد بازی می باشد. شما می توانید به راحتی از طریق دو روش آهنگ های این شخص را دانلود کنید. روش اول، استفاده از جست و جو گوگل و مراجعه به انواع سایت های معتبر می باشد.

در این روش کافیست تنها نام این آهنگ ها را به همراه نام خواننده به صورت فارسی جست و جو کرده و از طریق انواع سایت های معتبر دانلود کنید. روش بعدی نیز، استفاده از انواع ربات های تلگرامی می باشد. کافیست به این ربات ها مراجعه کرده و نام این خواننده را به همراه نام آهنگ به صورت لاتین جست و جو کرده و آهنگ مورد نظر خود را با کیفیت های مختلف از این ربات ها دانلود کنید.

معروف ترین دیس های رضا پیشرو

همان طور که اشاره کردیم آهنگ رضا پیشرو شهرت جهانی دارد و خواننده های سرشناس بزرگی مانند یاس درمورد این خواننده نظر های بسیار مثتبی را داده اند. اما برخی از افراد وجود دارند یا برای سرگرمی و یا برای این که خود را با پیشرو رقیب کنند، دیس های بسیاری به او زده اند و پیشرو نیز آن ها دیس بک کرده است. البته از سوی پیشرو نیز تا به امروز دیس های بسیاری منتشر شده است. معروف ترین دیس این خواننده آهنگ قابیل می باشد که دیس بک به زد بازی است. این آهنگ نیز همان طور که اشاره کردیم به تازگی منتشر شده است. البته افرادی نیز مانند حصین ابلیس وجود دارند که این خواننده را دیس کرده اند اما پیشرو هنوز پاسخ آن ها را نداده است.

اولین آهنگ رضا پیشرو چه نام دارد؟

این خواننده در یکی از مصاحبه هایش به موضوعی اشاره کرده است به قول خودش تا به امروز هیچ کس از این موضوع خبر نداشته است. آن هم این است که رضا پیشرو برای اولین بار، آهنگی را خودش ترانه سرایی کرد که در آن پدر خود را دیس کرده است. او گفته است که زمانی که این آهنگ را می نوشته، احساس تنفر به پدرش بسیار بالا بوده اما بعد از این که این آهنگ را منتشر کند پشیمون شده است. اما اولین آهنگ او که به صورت رسمی با کیفیتی بسیار عالی منتشر شد، وقت کثیف نام داشت که بعد نیز آلبومی با همین نام از او منتشر شد.

معروف ترین فیت های رضا پیشرو کدامند؟

رضا پیشرو خواننده بسیار مشهوری می باشد. طوری که بسیاری از خواننده ها بسیار به این موضوع علاقمند هستند تا در کنار رضا پیشرو موزیک هایی را اجرا کنند. به همین خاطر است که رضا، آهنگ های فیت بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد. اما برخی از این آهنگ ها هستند که علاوه بر این که رضا پیشرو یکی از بزرگان موسیقی است، در کنار دیگر بزرگان موسیقی نیز منتشر شده است که باعث شده استقبال بی نظیری از سوی افراد برای این آهنگ ها به وجود آید.

یکی از این فیت های بسیار معروف، آهنگ چرا می باشد که این خواننده در کنار امیر تتلو آن را منتشر کرده است. آهنگ چرا کمی قدیمی می باشد؛ اما همواره تا به امروز جزء بهترین ها قرار گرفته است. دیگر فیت محبوب این خواننده نیز آهنگ راکو چاک می باشد. راکو چاک که توسط مهراد هیدن و رضا پیشرو خوانده شده است، تقریبا می توان گفت یکی از جدید ترین آهنگ های این خواننده می باشد که در شبکه های مجازی بسیار خوب درخشید.

رضا پیشرو چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده در زندگی خود دارای حواشی بسیاری می باشد. وی در ابتدا، همان طور که اشاره کردیم، قسمتی از زندگی خود را در بیرون از خانه گذراند و به کارتن خوابی می پرداخت، به همین دلیل به اعتیاد گرفتار شد که الان کاملا اعتیاد خود را ترک کرده است. پس از آن نیز چندین بار بخاطر کار های متفاوت دستگیر شده و به زندان افتاده است. برای بار اول، به دلیل این که در میتینگ رپ دارای مواد مخدر بود دستگیر شد. برای بار دوم نیز برای این که یک خواننده رپ و غیر مجازی است دستگیر شد.

بار سوم به این دلیل بود که آهنگ واقعیت را منتشر کرد و این آهنگ با نظر های منفی از سوی سران دولت ایران رو به رو شد. پس از دستگیری و سپس آزادی این خواننده، ناگهان حکم دستگیری وی از سوی دادگاه انقلاب منتشر می شود که او پس از منتشر شدن این حکم به صورت قاچاقی به کشور ترکیه مهاجرت می کند. اما می توانیم بگوییم که مهاجرت این خواننده برای او بد نشد! او توانست در کشور ترکیه کنسرت های بسیاری برگزار کند و این کنسرت ها برای او درآمد های بسیاری را به همراه داشت. در کنسرت های این خواننده تمامی بلیت ها فروخته شد و اگر ویدیوهای آن را نیز نگاه کنید، تا لبه استیج افراد در این کنسرت ایستاده اند.

پس می توان گفت که علاوه بر این که برای وی بسیار سخت بوده است که به صورت قاچاق مهاجرت کند، اما در نتیجه اتفاقات خوبی برای او در این زمینه رقم خورده است؛ که می توان گفت شانس با این خواننده پس از مهاجرتش بسیار همراه بود.

رضا پیشرو چه حاشیه هایی داشته است؟

درآمد رضا پیشرو چقدر است؟

تقریبا می توان گفت که این فرد دارای درآمد خوبی می باشد، اما این موضوع برای زمانی نیست که در کشور ایران بوده است. زمانی که رضا پیشرو در ایران بود، به دلیل این که سبک موسیقی او پشتوانه ای نداشت و خود نیز به عنوان یک خواننده غیر مجاز فعالیت می کرد، درآمدش فقط به میزانی بود که بتواند زندگی خود را بچرخاند. اما زمانی که به کشور ترکیه به صورت قاچاقی مهاجرت کرد، ورق زندگی برای او برگشت و بلاخره می توان گفت زندگی روی خوش به او نشان داد.

با این که این فرد دیگر نمی تواند به ایران باز گردد، اما با کنسرت های بسیاری که گذاشته است، توانسته درآمد بسیار خوبی از این کنسرت ها برای خود کسب کند و از همین رو کمی دلتنگی خود را به کشورش با انجام دادن کار های مثبت کم کند. مقدار دقیق این درآمد برای ما مشخص نیست اما قطعا درآمد بالایی می باشد.

همسر رضا پیشرو کیست؟

رضا پیشرو به واسطه یکی از دوستانش با دختری به نام فرزانه پور محمدی آشنا می شود. فرزانه پور محمدی متولد 21 مهر 1365 است. آن ها یک سال و نیم با یک دیگر آشنا بودند تا این که پس گذر این زمان رضا به خواستگاری این دختر رفته و در سال 1385 با یک دیگر ازدواج کردند. از مراسم خواستگاری رضا اطلاعاتی در دسترس است که بسیار جالب می باشد. او در مراسم خواستگاری نگذاشته است فردی از خانواده اش صحبت کند.

او گفته که خواستگاری من است پس من باید خودم را به خانواده همسرم معرفی کنم، نه پدر و مادرم، وی اشاره کرده است که خانواده همسرم از این کار من خوششان آمده و من را فردی مستقل تلقی کرده بودند و به همین دلیل با ازدواج ما دو نفر موافقت کردند. در حال حاضر اما هیچ خبری از این که همسر وی کجاست و یا آیا هم چنان با یک دیگر هستند و یا از هم جدا شدند مشخص نیست.

رضا پیشرو کجا زندگی می کند؟

این خواننده در شهر تهران متولد شده است و در این شهر نیز زندگی کرده است. حتی تا سالیان نیز در شهر تهران به فعالیت در زمینه خوانندگی می پرداخته است. اما زمانی که تعداد دستگیری های وی زیاد شد و بیشتر زمان زندگی اش را این خواننده در زندان می گذراند، فکر مهاجرت برای او به وجود آمده بود؛ اما به دلیل ممنوع الخروج بودنش، زیاد به این فکر دامن نزده بود. زمانی که حکم دستگیری وی از سوی دادگاه انقلاب منتشر شد، پیشرو فهمید که دیگر نمی تواند در ایران بماند. به همین دلیل او به صورت قاچاقی به ترکیه رفت و در حال حاضر در استانبول ترکیه سکونت دارد.

البته ناگفته نماند که برخی می گویند این خواننده تحت تعقیب می باشد و در ترکیه نمی تواند برای مدت طولانی در یک شهر بماند. این موضوع به داستان فرار کردن او و مهاجرتش به صورت قاچاق می باشد. برخی نیز می گویند که خبر تحت تعقیب بودن این فرد دروغ می باشد و رضا پیشرو به راحتی می تواند در هر کجا از جهان که بخواهد زندگی کند. باید دید که شخص خواننده در این زمینه چه نظر هایی دارد و این موضوع را باید در لایوها و یا مصاحبه هایی که با او انجام می شود جست و جو کنیم.

معروف ترین آلبوم رضا پیشرو کدام است؟

رضا پیشرو تا به امروز آلبوم های بسیاری را به صورت رسمی منتشر کرده است. این آلبوم ها به ترتیب واقعیت تلخ (1385)، جهنم ساکت (1386)، آغاز این جاست (1389)، دوران طلایی (1391) و ریل (1396) تا به امروز آلبوم هایی هستند که از سوی این فرد منتشر شده اند. اما از بین آن ها، آلبوم جهنم ساکت یکی از بهترین آلبوم ها و معروف ترین های در بین دیگر آلبوم های این فرد قرار دارد. می توانید این آلبوم ها با کیفیتی بسیار عالی از طریق تمامی سایت های برتر به راحتی دانلود کنید.

هم چنین می توانید با جست و جو عبارت هایی مانند دانلود آهنگ رضا پیشرو، گلچین آهنگ های رضا پیشرو و یا دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو در گوگل، آهنگ های این آلبوم ها و یا تک آهنگ های برتر این خواننده را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید. با گوش دادن آهنگ ها و آلبوم های این خواننده می توانید به این موضوع پی ببرید که یک فرد تا چه اندازه می تواند در زمینه موسیقی استعداد بالایی داشته باشد.

داستان دیس ترک رضا پیشرو و حسین تهی به تتلو

سبک رپ یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سبک های موسیقی در میان جوانان و نوجوانان ایرانی است و این روز ها خیلی از خوانندگان در سبک رپ فعالیت می‌ کنند. حال عده‌ ای از خوانندگان رپ که به آن ها رپر گفته می شود مدت زمان نسبتا طولانی است که در این حرفه فعالیت می کنند که در بین آن ها پیشرو یکی از قدیمی ترین رپران ایران به شمار می‌ رود و در لیست رپران نسل یک قرار گرفته است. حال این موضوع را هم باید افزود مدتی قبل با توجه به اتفاقاتی که در دنیای رپ فارسی به وجود آمد، برخی از رپران نسل یک همانند رضا پیشرو، حسین تهی، تتلو و حصین ابلیس تصمیم گرفتند تا اتحاد نسل یک را به وجود آورند و پس از این اتحاد آهنگ های مشترکی را منتشر کردند که این آهنگ ها با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شدند. البته ناگفته نماند پس از این که مدت زمان کوتاهی از این اتحاد گذشت بنا به اختلافاتی که بین اعضای گروه به وجود آمد این اتحاد از بین رفت و حتی اعضای این گروه به دیس کردن یکدیگر پرداختند.

حال این موضوع را هم باید افزود پس از این که اتحاد نسل یک از بین رفت، حسین تهی یک دیس ترک که با همکاری رضا پیشرو خطاب به تتلو خوانده بودند را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که این دیس ترک با هیاهوی بسیار زیادی رو به رو شد و فن های امیر تتلو به انتقاد و فحاشی از حسین تهی و رضا پیشرو پرداختند و حتی خیلی از آن ها پیج حسین تهی را ریپورت کردند. پس از این جریانات رضا پیشرو در یکی از صحبت های خود بیان کرد با این که در این دیس ترک با حسین تهی همکاری کرده است، اما حسین تهی هیچگونه مشورتی برای انتشار این دیس ترک با او نکرده است و او تمایلی نداشته که این دیس ترک را منتشر کند و حسین تهی خودسرانه این دیس ترک را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

بعد از صحبت های رضا پیشرو در رابطه با این دیس ترک، خیلی از افراد در این باره بیان کردند که دعوا و کینه رضا پیشرو نسبت به امیر تتلو کمتر شده است و صحبت‌ های او در رابطه با این دیس ترک بیانگر این است که پیشرو تمایل به آشتی با امیر تتلو را دارد. حتی پس از گذشت این جریانات اخباری در رابطه با این که قرار است به زودی رضا پیشرو و امیر تتلو آهنگی را به صورت مشترک منتشر کنند در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار مورد استقبال فن های این دو رپر قرار گرفت. اما هنوز اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نشده است.

رضا پیشرو کجا زندگی می کند؟

رابطه شاه رپ با سینا بی چیست؟

اگر به رپ فارسی علاقه مند هستید و آهنگ های رپ را گوش می دهید به احتمال زیاد تا به اکنون نام سینا بی را شنیده اید. در این باره بهتر است بدانید که سینا بی یکی از رپر های تازه کار در رپ فارسی به شمار می‌ رود که مدیر برنامه های رضا پیشرو یکی از بهترین رپر های ایرانی هم می باشد. حال مدتی است که او فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و با توجه به این که از صدا و استعداد بسیار خوبی برخوردار است و در کنار رضا پیشرو به خوبی دیده و مطرح شده است، به همین دلیل این روز ها به عنوان رپر توانسته جایگاه خوبی را از آن خود کند و مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورده است. حال این موضوع را هم باید افزود که سینا بی مدت زمان نسبتا طولانی است که مدیر برنامه های رضا پیشرو می باشد و همکاری آن ها به سال‌ ها قبل بازمی‌ گردد. حال ناگفته نماند که رضا پیشرو و سینا بی رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند و به طور معمول رضا پیشرو به سینا بی کمک می کند تا ترک های خود را آماده کند و بتواند بهتر از قبل در دنیای رپ فارسی فعالیت کند.

آموزش های رپ رضا پیشرو

با توجه به این که رضا پیشرو یکی از رپران نسل یک به شمار می رود که مدت زمان نسبتا طولانی است فعالیت خود را در رپ شروع کرده است و از رپکن های بسیار ماهر و با استعداد به شمار می‌ رود، به همین دلیل خیلی از افراد به ویژه علاقه مندان به رپ تمایل دارند تا از طریق آموزش های این رپر بتوانند وارد دنیای خوانندگی شوند. به همین دلیل مدتی است که این رپر معروف در چنل خود ویدیو هایی را با عنوان آموزش های رپ منتشر می‌ کند که در هر قسمت از این ویدیو ها، پیشرو به طور کامل در رابطه با دنیای رپ و رپ خوانی آموزش‌ هایی را را برای یادگیری رپ برای علاقه‌ مندان قرار داده است که تمام این ویدیو ها تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند. حال این روز ها خیلی از افراد نیز با مشاهده این آموزش ها توانسته‌ اند در دنیای رپ فارسی فعالیت خود را شروع کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو های آموزشی بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب پیشرو مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید به مشاهده تمام این آموزش ها بپردازید.

یوتیوب رضا پیشرو

این روز ها مشاهده می‌ شود که خیلی از رپران در فضای مجازی مانند یوتیوب فعالیت گسترده ای انجام می دهند، چرا که یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و کاربردی است که کاربران از طریق فعالیت در این شبکه می توانند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید رضا پیشرو در ابتدا فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد و یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد، اما پس از این که در اینستاگرام توانست به شهرت زیادی برسد و مخاطبان و دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورد، مدتی است که فعالیت خود را در یوتیوب هم آغاز کرده است.

در این باره بهتر است که بدانید پیشرو مدت‌ ها قبل در یوتیوب یک چنل برای خود راه اندازی کرده است و از آن زمان به بعد او چنل یوتیوب خود را به مرکز فعالیتش تبدیل کرده است و تمام ویدیو هایش از جمله ولاگ ها و ویدیو های آموزشی و حتی موزیک ویدیو هایش را در چنل یوتیوب خود با کیفیت بسیار بالا برای طرفداران و مخاطبان آپلود می کند که تا به امروز تمام ویدیو های پیشرو مورد استقبال کاربران یوتیوب نیز قرار گرفته اند و از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند.

حال ناگفته نماند با توجه به این که ویدیو های یوتیوب پیشرو از بازدید بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل این رپر توانسته از طریق تعداد بازدید ویدیو هایش در یوتیوب برای خود یک منبع درامد خوب به وجود آورد و این روز ها به دلار درآمدزایی می‌ کند. حال شما برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب پیشرو کافیست تا نام این رپر را به انگلیسی در قسمت سرچ یوتیوب جستجو نمایید تا به این گونه چنل یوتیوب او برای شما نمایش یابد. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب رضا پیشرو و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

اولین آهنگ رضا پیشرو چه نام دارد؟

ازدواج رضا پیشرو

با این که در حال حاضر اکثر رپران ایرانی مجرد هستند، اما در میان آن ها محدود رپرانی نیز ازدواج کرده اند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید رضا پیشرو در سال 1385 با خانمی به نام فرزانه پورمحمدی ازدواج کرده است. در بیوگرافی همسر این رپر آمده است که فرزانه پورمحمدی متولد 21 مهرماه 1368 در تهران است و رضا پیشرو و همسرش دو سال اختلاف سنی دارند. حال این موضوع را هم باید افزود که پیشرو و فرزانه پورمحمدی به واسطه یکی از دوستان مشترک شان با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی تا جایی ادامه پیدا کرد که آن ها تصمیم به ازدواج گرفتند و پس از یک و سال نیم پیشرو به خواستگاری خانم فرزانه پورمحمدی رفت و آن ها در یک مراسم خصوصی در کنار خانواده شان با یکدیگر ازدواج کردند.

البته ناگفته نماند که مدتی است اخباری در رابطه با این که پیشرو از همسرش جدا شده در فضای مجازی منتشر شده است که این اخبار جنجالی بسیار زیادی را به وجود آورده است و پس از آن خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. اما با این حال این رپر معروف تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. با این حال اگر در اینترنت به جستجوی نام فرزانه پورمحمدی بپردازید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر فرزانه پورمحمدی برای شما نمایش خواهد یافت که با مشاهده تصاویر او می توانید بیشتر با همسر پیشرو آشنا شوید. هم چنین علاوه بر عکس در اینترنت می توانید با مراجعه به برخی از سایت های مربوطه اطلاعات جالبی در رابطه با فرزانه پورمحمدی هم بدست آورید.

سوالات متداول

 1. از چه طریقی می توان به راحتی تمامی آهنگ های این خواننده را دانلود کرد؟

  با مراجعه به انواع سایت های معتبر و یا انواع ربات های تلگرامی می توانید به راحتی این آهنگ ها را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید. هم چنین می توانید از برخی از کانال های تلگرامی نیز این کار را انجام دهید.

 2. چه راهی جدید ترین عکس های این خواننده را به ما نشان می دهد؟

  با استفاده از صفحه رسمی اینستاگرام این رپر قدیمی می توانید جدید ترین عکس های این خواننده را مشاهده کنید. با جست و جو آیدی این فرد و یا جست و عبارت اینستاگرام او در گوگل می توانید از طریق اپلیکیشن و نسخه تحت وب اینستاگرام این عکس ها را مشاهده کنید.

 3. آیا خبر تحت تعقیب بودن این فرد حقیقت دارد؟

  این موضوع هنوز از سوی شخص این خواننده تایید و یا رد نشده است. برخی بر این باورند که چون این فرد فرار کرده است پس تحت تعقیب می باشد و برخی نیز می گویند که او از سوی دادگاه ایران بخشیده شده و تحت تعقیب نیست.

 4. آیا این خواننده ازدواج کرده است؟

  این خواننده مطرح ایرانی در سال 1385 ازدواج کرده است. او همسرش را خودش انتخاب کرده و به گفته خود خانواده همسرش نیز او را بسیار دوس داشتند. اما این که در حال حاضر هنوز با همسرش هست یا نیست، موضوعی است که سوالات را با خود به همراه می آورد.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا