بیوگرافی مهراد هیدن + 10 آهنگ برتر و عکس های دوست دخترهای او

مهراد هیدن یکی از اعضای اصلی گروه زدبازی و خوانندگان رپ فارسی می باشد. البته باید بیان شود موسیقی رپ، راک و یا هیپ هاپ سبک هایی هستند که همیشه در بین جوانان مطرح بوده و خوانندگان آن نیز از جنس همان جوانان هستند. این آهنگ ها معمولا اعتراضی بوده و خواننده آن را با توجه به نیاز روز طرفدارانش می خواند. یکی از این خواننده ها مهراد هیدن است که در این متن می خواهیم درباره او و زندگی شخصی و کاری اش بیشتر بدانیم پس با ما همراه باشیم.

مهراد هیدن کیست؟

مهراد هیدن کیست؟

حتما تا به حال آهنگ های مهراد را شنیده اید و شاید د‌وست داشته باشید با بیوگرافی مهراد هیدن آشنا شوید. مهراد مستوفی راد ملقب به مهراد هیدن زاده ۲۴ آذر ۱۳۶۳ در تهران است. ا‌و از کودکی موسیقی را آغاز کرد و به یادگیری پیانو پرداخت. زمانی که ۱۴ سال داشت وارد سبک راک شد و کم کم رپ را نیز به موسیقی خود وارد کرد. مهراد نیز از اولین کسانی است که رپ فارسی را آغاز کرده است. وی از دسته رپرهای نسل اول می باشد. او همیشه بیام می کند که هر چیزی که از موسیقی دارد را خودش پیدا کرده است.

او برای یادگیری موسیقی الکترونیک به انگلستان رفت اما بعدا خودش یاد گرفت که چطور با کامپیوتر بتواند موسیقی را ضبط کند. تحصیلات او فوق لیسانس بازاریابی و ارتباطات است اما از این رشته تحصیلی برای کار استفاده نکرد و موسیقی را دنبال کرد. او با کمک دوست و هم کلاسی خود به نام سامان ویلسون گروه زد بازی را تشکیل دادند که خوانندگان دیگر نیز به آن اضافه شدند. اما این گروه بعد از ۱۲ سال کار از هم پاشید و هر خواننده خودش به طور جداگانه هم اکنون کار می کند.

معروف ترین آهنگ های مهراد هیدن کدامند؟

مهراد در طول سال ها فعالیت خود در زمینه موسیقی آثار زیادی را منتشر کرده است که بعضی از آن ها را خودش به تنهایی و بعضی ها به همراه خوانندگان دیگر و یا همراه با گروه زد بازی خوانده است. این آثار بسیار زیاد مورد توجه مخاطبان و طرفدارانش قرار گرفته است. در زیر تعدادی از آن ها را بررسی می کنیم. این آهنگ های گلچین مهراد هیدن را می توانید از طریق اینترنت دانلود کنید.

سیل

سیل مهراد هیدن و شایع سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های مهراد هیدن است که بسیار نیز پرطرفدار شده بود. محبوب بودن این آهنگ را در صفحات مجازی و از تعداد دانلود آن می شود فهمید. هم اکنون نیز می توانید آن را از سایت های مرتبط در این زمینه دانلود کنید.

راک چاک

راک چاک را هیدن به همراه رضا پیشرو در سال ۲۰۱۹ خوانده است. این اولین فیت و همکاری مهراد با رضا پیشرو است که تبدیل به یکی از بهترین اثر های دنیای رپ شده است. این آهنگ نیز بسیار معروف شده بود که می توانید آن را از سایت های معتبر دانلود کنید.

لومپین

یکی دیگر از آهنگ های مهراد که فیت است لومپین است. او این آهنگ را به همراه زخمی در سال ۲۰۱۵ خوانده است و درباره افرادی که بی هنر وارد سینما و موسیقی شدن است. این آهنگ نیز هم اکنون برای دانلود در اینترنت موجود است.

عروس

عروس مهراد هیدن و سامان ویلسون یک دیس بک به عرفان پایدار است. آن ها در این آهنگ عرفان پایدار را مسخره می کنند و از سایت شرط بندی و کنسرت های او انتقاد می کنند. این آهنگ محصول سال ۲۰۲۱ است و هم اکنون نیز در سایت های مرتبط آماده دانلود است.

رها

رها آهنگ مهراد هیدن به همراه آرش دارا است که سال ۲۰۲۰ منتشر شده است. این آهنگ به سبک هیپ هاپ و رپ خوانده شده است و هم اکنون در سایت های مرتبط برای دانلود وجود دارد.

فرودگاه

فرودگاه را هیدن به همراه زخمی و کنیس در سال ۲۰۲۰ خوانده است. این آهنگ نیز سبک هیپ هاپ و رپ دارد و در سایت های مرتبط برای دانلود نیز وجود که فقط کافی است نام آن به همراه خواننده ها در اینترنت جستجو کنید.

گل آقا

هیدن و ویلسون گل آقا را برای دیس رضا پیشر‌و و تتلو در سال ۲۰۱۵ خوانده اند. این آهنگ نیز سبک اعتراضی و انتقادی دارد و در سایت های مربوطه با جستجو در اینترنت آماده دانلود است.

فرمون

فرمون را مهراد به تنهایی خوانده است این آهنگ سال ۲۰۱۶ خوانده شده است و بسیاری از طرفدارانش نیز به آن علاقمند شدند. این آهنگ را هم می شود به صورت آنلاین گوش داد و هم آن را دانلود کرد.

لیلی حوضک

هیدن و سهراب ام جی با هم آهنگ لیلی حوضک را خوانده اند این آهنگ سال ۲۰۱۲ منتشر است و رپ و هیپ هاپ با هم است و به صورت اعتراضی خوانده شده است. اگر به آن علاقه داشته باشید می توانید از سایت های مربوطه آن را دانلود کنید.

سیگار صورتی

سیگار صورتی را هیدن در گروه زد بازی به همراه ام جی، سیجل، نسیم پاریزه و جی جی خوانده است. این آهنگ سال ۲۰۱۲ منتشر شده است و در آن زمان بسیار مورد توجه طرفداران زد بازی قرار گرفت. اگر به آن علاقه دارین می توانید از سایت های مربوطه آن را دانلود کنید.

بهترین آلبوم های مهراد هیدن کدامند؟

بهترین آلبوم های مهراد هیدن کدامند؟

بهترین آلبوم مهراد هیدن تونل ۲ نام دارد که سال ۲۰۲۰ منتشر شده است. این آلبوم ۱۴ آهنگ دارد که بیشتر آن ها در سبک رپ و هیپ هاپ است و در آن با خوانندگان دیگر نیز فیت داده است. شما می توانید این آلبوم را به صورت کلی از طریق اینترنت و سایت های مربوطه با کیفیت های متفاوت دانلود کنید. هم چنین امکان شنیدن آنلاین آن نیز وجود دارد.

مهراد هیدن چه حاشیه هایی داشته است؟

مهراد از خوانندگانی است که بسیار کم درباره او حاشیه درست شده است. او شخصیت آرامی دارد و معمولا از حواشی به دور است و سعی می کند بیشتر تمرکز خود را بر روی کارهایش بگذارد. شاید تنها حاشیه او را بتوان دیس ها و یا دیس بک هایی دانست که به خوانندگان دیگر می دهد. این کار باعث می شود طرفداران این خوانندگان اعتراض کنند و به او فحاشی کنند. هم چنین هیدن فحاشی را در آهنگ های خود عادی می داند و از این جهت نیز به او انتقاد شده است اما او می گوید که این یک کار عادی است و آن را ترک نمی کند. به غیر از این مسائل هیدن حاشیه دیگری تا به حال نداشته است.

مهراد هیدن کجا زندگی می کند؟

همان طور که گفتیم این خواننده در تهران متولد شده است و سال های اول خوانندگی و کار خود را نیز در این شهر گذرانده است. اما مانند بسیاری از خوانندگان دیگر از ایران رفت و هم اکنون در انگلیس شهر لندن زندگی می کند. معمولا خوانندگان رپ این کار را انجام می دهند زیرا خارج از ایران شرایط کاری برای آن ها بهتر است و مجوزی برای کار های خود احتیاج ندارند.

درآمد مهراد هیدن چقدر است؟

درآمد مهراد هیدن چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد مهراد هیدن اطلاعاتی موجود نیست و خود او نیز تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است. اما می توان حدس زد که این درآمد زیاد باشد. مهراد می تواند از فروش آهنگ ها و آلبوم های خود پول درآورد. او هم چنین برای دیگران آهنگسازی نی انجام داده است و از این راه نیز درآمد کسب کرده است. هم چنین او به همراه گروه زد بازی و یا خودش به تنهایی تا به حال کنسرت های زیادی را برگزار کرده است که همه این کنسرت ها نیز شلوغ بوده اند و بلیط هایشان فروخته شده است. مهراد بیشترین درآمد خود را از این کنسرت ها دارد.

پیج اینستاگرام مهراد هیدن چیست؟

مهراد هیدن اینستا نیز دارد و حضور او در اپلیکیشن فعال است. آدر حساب کاربری اینستاگرام مهراد هیدن mehradhiddenofficial است که بیش از ۲ میلیون نیز دنبال کننده دارد. هم چنین او تیک آبی به معنی معتبر بودن صفحه نیز گرفته است. مهراد در این پیج عکس ها، ویدئوها و اخبار هایی درباره خود به اشتراک می گذارد.

عکس های مهراد هیدن را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مهراد هیدن را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مهراد را می توان‌ از طریق اینترنت مشاهده کرد. سایت های زیادی دارند که درباره این خواننده صحبت کرده و عکس های او را به اشتراک گذاشته اند. می توان از طریق موتور جستجوی گوگل بخش تصاویر به این عکس ها دسترسی داشت. هم چنین در اینستاگرام نیز عکس هایی از او وجود دارد.

مهراد هیدن تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

همان طور که گفتیم مهراد به تنهایی و با بقیه خوانندگان در قالب گروه زد بازی کنسرت های زیادی را برگزار کرده است. این کنسرت ها در نقاط مختلف دنیا مانند ترکیه، انگلیس، آلمان، مجارستان و غیره بوده است. برخی از ویدئوهای کنسرت ها را می توان از طریق اینترنت با جستجو دانلود کرد و تماشا کرد.

همسر مهراد هیدن کیست؟

اطلاعاتی از همسر مهراد هیدن وجود ندارد و او نیز تا به حال درباره این که ازدواج کرده باشد صحبتی نکرده است. به نظر می رسد وی مجرد است و قصد ازدواج نیز ندارد. اگر مهراد ازدواج کند و یا همسر داشته باشد این موضوع را می توانید از طریق اینستاگرام او بفهمید.

معروف ترین دیس های مهراد هیدن کدامند؟

دیس کردن به معنای مسخره کردن و انتقاد از خواننده رپ دیگر است. مهراد هیدن به همراه زد بازی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داده است. او آهنگ دیس بک در جواب به داریا و فینچر را به همراه سامان ویلسون در سال ۱۳۸۳ خوانده است و چرا بدی را به همراه هیچکس و ام جی در سال ۱۳۹۲ برای دیس پیشرو خوانده است.

مهراد هیدن تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

مهراد هیدن تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

همان طور که در بالا نیز مشاهده کردیم هیدن با خوانندگان زیادی فیت داده است و با آن ها آهنگ خوانده است. این خوانندگان همگی مربوط به رپ بوده اند و یا در گروه زد بازی قرار داشتند و یا این که جدا کار می کردند. از این خوانندگان می توان به سامان ویلسون، هیچکس، رضا پیشرو، سهراب ام جی، علیرضا جی جی و شایع اشاره کرد.

سوالات متداول

ماشین مهراد هیدن چیست؟

اطلاعات دقیقی درباره ماشین مهراد هیدن وجود دارد اما او یک ماشین شاسی بلند دارد که در بعضی از تصاویر و کلیپ ها سوار آن بوده است.

آیا مهراد هیدن ویکی پدیا دارد؟

مهراد هیدن به صورت اختصاصی ویکی پدیا ندارد اما در ویکی پدیای گروه زدبازی نام او وجود دارد که می توانید آن را جستجو در اینترنت مشاهده کنید.

فکت مهراد هیدن چیست؟

او تا به حال گفته است که آهنگ سیگار صورتی برای دوست هیدن به نام مهشید خوانده شده است که بر اثر مواد و مشروب اووردوز کرده است.

آلبوم جدید مهراد هیدن چه نام دارد؟

جدید ترین آلبوم هیدن ذوزنقه نام دارد که می توانید به آن از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید. همچنین با نوشتن عبارت دانلود آهنگ جدید مهراد هیدن نیز می توانید آن را دانلود کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا