بیوگرافی هیچکس و همسرش | سروش هیچکس پدر رپ فارس و حواشی او

یکی از معروف ترین خوانندگان رپ فارسی آقای سروش هیچکس می باشد که در شهر تهران به دنیا آمده است. در این مقاله می خواهیم در رابطه با این شخص به شما توضیحاتی را ارائه بدهیم و درباره زندگی خصوصی این رپر جوان صحبت کنیم. شما می توانید در ادامه با مطالعه کردن این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع جذاب بهره مند شوید.

هیچکس کیست؟

هیچکس کیست؟

اگر شا نیز از افرادی هستید که در عرصه موسیقی فعالیت دارید و به ترانه علاقه مند هستید حتما نام هیچکس را شنیده اید. این رپر جوان تا به حال آهنگ ها و ترانه های بسیار زیادی را خوانندگی کرده است و در شهر تهران نیز به دنیا آمده است. وی در تاریخ 19 اردیبهشت ماه سال 1364 به دنیا آمده است و در حال حاضر 36 ساله می باشد. جالب است بدانید این شخص تا کنون با خواننده های معروفی مانند سالومه، حصین ابلیس، پیشرو و زد بازی همکاری های بسیار زیادی را داشته است.

معروف ترین آهنگ های هیچکس کدامند؟

سروش هیچکس یکی از خوانندگانی می باشد که از کودکی به خوانندگی علاقه داشته و تا به حال آهنگ ها و ترانه های زیادی را تنظیم کرده است. این شخص از سال 1379 فعالیت های خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از بهترین آهنگ های این شخص را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما بدهیم. جالب است بدانید سوروش جزو اولین رپرها و از دسته بندی رپرهای نسل اول می باشد.

چی شنیدی؟

یکی از بهترین آهنگ های هیچکس و اشکان فدایی چی شنیدی می باشد. این ترانه جذاب و زیبا در سال 1391 منتشر شده است و آقای مهدیار آقاجانی آن را تهیه و تنظیم کرده است.

عاشقم

از دیگر ترانه های گروهی که سروش هیچکس کار های خوانندگی آن را انجام داده عاشقم می باشد. این ترانه نیز در سال 1391 منتشر شده است و همچنین مهدیار آقا جانی نیز کار های تنظیم آن را انجام داده است.

اون مثل داداشم بود

اون مثل داداشم بود

اون مثل داداشم بود یکی از ترانه هایی می باشد که این شخص به صورت تنهایی خوانندگی کرده است. جالب است بدانید که این کار جذاب در سال 1390 تهیه و تولید شده است و مهدیار آقا جانی با وی همکاری هایی داشته است.

واقعی‌ تر از مستند

یکی از معروف ترین آهنگ های هیچکس واقعی تر از مستند می باشد که سال ها پیش یعنی در سال 1388 تولید شده است. این کار را نیز آقای مهدیار آقا جانی تنظیم کرده و به مرحله انتشار رسانده است.

یه روز خوب میاد

از دیگر ترانه هایی که از سروش هیچکس در سال 1388 منتشر شده است یه روز خوبی میاد می باشد. این ترانه یکی از بهترین های این شخص بوده و با همکاری مهدیار آقا جانی صورت گرفته است.

جیب بابا

یکی از ترانه هایی که سروش با همکاری آقای رضا پیشرو خوانندگی کرده است جیب بابا می باشد. این ترانه مربوط به سال 1387 بوده و کار های تنظیم آن را آقای حمید پناهی و رضا پیشرو انجام داده است.

آهن‌پرست

از ترانه های جالب این شخص آهن پرست می باشد که با همکاری قاف خوانده شده است. این آهنگ مربوط به سال 1386 می باشد و تنظیم کنندگی آن با مهدیار آقا جانی بوده است.

رفاقت تعطیله

از معروف ترانه های این شخص که با اعضای گروه صامت خوانده شده است رفاقت تعطیله می باشد. این ترانه نیز مربوط به سال 1386 بوده است و تنظیم آن را مهدیار اقا جانی انجام داده است.

منم همین‌ طور

منم همین طور یکی از آهنگ هایی می باشد که در سال 1385 به مرحله اجرا رسیده است و از معروف ترین آهنگ های این شخص محسوب می شود. این ترانه با تنظیم کنندگی مهدیار آقا جانی ساخته شده است.

چرا ازم بدت میاد؟

از دیگر آهنگ های هیچکس که بسیار نیز معروف می باشد چرا ازت بدم میاد است. این ترانه از آلبوم پدر خوانده منتشر شده است و مربوط به سال 1384 بوده است. کار های تنظیم این آهنگ را شاهین پژوم انجام داده است.

بهترین آلبوم های هیچکس کدامند؟

بهترین آلبوم های هیچکس کدامند؟

آقای سروش هیچکس تا به حال آلبوم های بسیار زیادی را خوانندگی مرده است و توسط آن ها توانسته است معروف شود. یکی از بهترین آلبوم های این شخص دیده و دل می باشد که که با همکاری های خواننده ای دیگر به نام بیداد خوانده شده است. کار های تنظیم این آلبوم را نیز مهدیار آقا جانی انجام داده است. از دیگر آلبوم های این فرد می توان به قانون، وطن پرست، زندان و اختلاف اشاره کرد.

هیچکس چه حاشیه هایی داشته است؟

همان طور که می دانید برخی از افراد برای معروفیت بیشتر حاشیه هایی را برای خود ایجاد می کنند. در این میان حاشیه هایی که این شخص داشته است مربوط به دیس هایی می باشد که به دیگر خواننده ها داده است. از دیگر حاشیه های سروش لشکری که معروف به هیچکس می باشد خارج شدن وی از کشور ایران می باشد که مدت زیادی دنبال زندگی او بوده است. یکی از حاشیه هایی که برای او به وجود آمده بود تبلیغات سایت ایران انفجار بود که وی در این باره سکوت اختیار کرد.

هیچکس کجا زندگی می کند؟

هیچکس کجا زندگی می کند؟

از رایج ترین سوالاتی که افراد دارند این است که این شخص اکنون در چه کشوری زندگی می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این رپر در حال حاضر در کشور بریتانیا زندگی می کند و در سال 1388 نیز از ایران خارج شده است. البته به گفته خود او مدتی دیگر قرار است به ایران بازگردد.

درآمد هیچکس چقدر است؟

برخی از افراد کنجکاو هستند بدانند که خوانندگان از چه طریقی کسب درامد می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این شخص از طریق فروش آلبوم های خود و همچنین کنسرت هایی که برگزار می کند درآمد قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. البته وی در اینستاگرام نیز دنبال کننده های زیادی دارد که از طریق استوری نیز درآمد زایی می کند. مبلغ دقیق درامد هیچکس مشخص نیست اما این طور مشخص است که از درآمد بالایی بهره مند می باشد.

پیج اینستاگرام هیچکس چیست؟

پیج اینستاگرام هیچکس چیست؟

برخی از سلبریتی ها و افراد معروف سعی می کنند که از طریق این برنامه پر طرفدار با دوست داران خود در ارتباط باشند. یکی از این افراد نیز سروش لشکری می باشد که با آدرس hichkasofficial در این فضا مشغول به فعالیت می باشد. این رپر جوان تا به حال با منتشر کردن 99 پست نزدیک به 1 میلیون و 700 هزار دنبال کننده به خود جذب کرده است. شما می توانید با جست و جو کردن در این برنامه پیج مورد نظر خود را پیدا کرده و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

عکس های هیچکس را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید عکس های این شخص را تماشا کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این عکس ها را پیدا کرده و مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به پیج این شخص در اینستاگرام نیز عکس ها و تصویر های او را ببینید. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های جذابی که از این فرد تهیه کرده ایم را به شما نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این عکس را ببینید.

هیچکس تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

هیچکس تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

آقای سروش هیچکس تا به حال کنسرت های بسیار زیادی را در شهرها و کشورهای مختلف برگزار کرده است. جالب است بدانید که وی در شهر بریتانیا به علت این که محل زندگی تو می باشد؛ تا کنون بیشترین کنسرت را برگزار کرده است. شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه هایی مانند یوتیوب کلیپ های زیادی را از کنسرت این فرد ببینید.

همسر هیچکس کیست؟

گفته می شود که این شخص سال ها پیش با خانمی به نام آزاده اکبری که از فعال های حقوق بشر و حقوق زنان می باشد ازدواج کرده است. این دو نفر مدت زیادی است که باهم ازدواج کرده اند اما دارای فرزند نمی باشند.

معروف ترین دیس های هیچکس کدامند؟

معروف ترین دیس های هیچکس کدامند؟

برخی از رپر ها سعی می کنند که در ترانه های خود خواننده های دیگر را مورد حمله قرار بدهند و به آن ها توهین کنند. از معروف ترین دیس های این فرد می توان به دیس دادن به امیر تتلو و حصین اشاره کرد که حاشیه های زیادی را برای او به دنبال داشته است. از دیگر دیس های معروف او به شاهین نجفی می باشد. شما می توانید در اینترنت دیس های زیادی را از این فرد ببینید.

هیچکس تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

سروش لشکری که به هیچکس معروف می باشد تاکنون با خواننده های بسیاری همکاری کرده است. یکی از این افراد نیز حصین می باشد که مدتی با او کار می کرده است. از دیگر خواننده هایی که این فرد با او همکاری کرده است می توان به سالومه و گروه زد بازی اشاره کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

این خواننده در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

این شخص در 19 اردیبهشت ماه سال 1364 به دنیا آمده است.

همسر هیچکس چه کسی می باشد؟

همسر این خواننده آزاده اکبری می باشد که از فعال های حقوق بشر است.

معروف ترین دیس هیچکس به چه کسی بوده است؟

از دیس های معروف او می توان به تتلو اشاره کرد.

وی در چه شهری ساکن می باشد؟

ای خواننده در سال 1388 مهاجرت کرده است و اکنون در بریتانیا ساکن است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا