بیوگرافی مهدیار آقاجانی + خبر همکاری مهدیار و اسنوپ داگ

مهدیار آقاجانی بیت ساز خوانندگان رپ فارسی و به ویژه گروه ملفت می باشد. مهدیار یکی از سلبریتی های فعال در عرصه موسیقی به شمار می رود که هم اکنون در عرصه ساخت ملودی و آهنگسازی و تهیه کنندگی موسیقی در حال فعالیت می باشد و فعالیت گسترده او در این عرصه باعث شده زندگی شخصی و هنری او مورد توجه قرار گیرد و بیشتر از قبل دنبال شود‌.

به همین دلیل است که افرادی که به آثار به جای مانده از او علاقه مند بوده اند، تمایل به دنبال کردن او نشان داده اند. این سلبریتی هم اکنون در حال ارتقای سطح فعالیت های خود می باشد و مدت ها است که نام او در تیتر اخبار قرار داشته است؛ از این رو تصمیم داریم در ادامه درباره مهدیار آقاجانی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم و شما را با این آهنگساز آشنا نماییم.

محتوا پنهان
مهدیار آقاجانی کیست؟

مهدیار آقاجانی کیست؟

مهدیار آقاجانی متولد ۲ا بهمن ماه در سال ۱۳۶۷ می باشد و به عنوان تهیه کننده و آهنگساز و موسیقی دان، مدتی است که شهرت بسیار زیادی به دست آورده است‌. با توجه به آنکه این سلبریتی زندگی بسیار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است، هم اکنون توانسته به نواختن سازهای متنوعی تسلط پیدا کند و موفقیت های متعددی را به دست آورد‌. او نوازنده سازهایی چون قانون و سنتور است که در نواختن این ساز ها توانایی بی نظیری از خود به نمایش گذاشته است‌.

او نوازنده و آهنگساز رپرهای نسل اول رپ می باشد. وی متولد شهر تهران و کشور ایران می باشد و در عرصه هایی چون هیپ هاپ و الکترونیک و موسیقی فیلم و هیپ هاپ آلترناتیو در حال فعالیت می باشد و به خاطر زندگی بسیار سختی که پشت سر گذاشته همه سعی و تلاش خود را انجام داده تا بتواند در این عرصه ها به فعالیت بپردازد؛ زیرا در ابتدا اوضاع مالی او چندان خوب نبود که بتواند در این عرصه ها به کسب مهارت بپردازد. در نهایت او پس از تلاش های فراوان به جایگاه بسیار خوبی دست یافته و هم اکنون دنبال کنندگان بسیاری را با خود همراه نموده است.

مهدیار آقاجانی کیست؟

مهدیار آقاجانی کیست؟

هم اکنون آثار متنوعی در کارنامه هنری این سلبریتی در دست می باشد که از جمله آن می توان به آثار مشترک او با سروش هیچکس اشاره نماییم که مدت ها است با همدیگر همکار اند. آن ها فعالیت های بسیاری را با همدیگر به انجام رسانده اند. آثاری چون رسوا و تو کجا بودی و چرا نمی میری و من کی ام در کارنامه او موجود می باشند که هم اکنون آمار دانلود بسیار زیادی به پیدا کرده اند. هم اکنون می توانید هر کدام از این آثار را جستجو کنید و به گوش دادن آن بپردازید و اطلاعات بیشتری را نیز به دست آورید.

عکس های مهدیار آقاجانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مهدیار آقاجانی را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون عکس های مختلف و متعددی از این سلبریتی در اختیارمان قرار گرفته و از طرق مختلفی می توان این عکس ها را مشاهده نمود. به عنوان مثال پیج اینستاگرام او منبع کاملا مناسبی جهت مشاهده عکس های او می باشد و افراد نیز برای پیگیری فعالیت های روزانه او و مشاهده عکس های این فرد او را در اینستاگرام دنبال نموده اند. همچنین، می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید و در سایت های معتبر عکس های بیشتری از او را مشاهده نمایید و جزئیات فعالیت های او را دنبال نمایید.

این شخصیت در کدام شبکه اجتماعی فعالیت می کند؟

او در تلگرام و سرویس یوتیوب و اینستاگرام به فعالیت می پردازد. به صورت کلی او در شبکه های مجازی بسیار فعال می باشد.

پیج اینستاگرام مهدیار آقاجانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مهدیار آقاجانی mhdyr می باشد که هم اکنون بیش از ۳۷۰ نفر او را دنبال کرده اند و پیگیر فعالیت های مجازی او در این پیام رسان می باشند. از این رو او نیز برای برقراری ارتباط با مخاطبانش بیش از ۱۰۰ پست را با آن ها با اشتراک گذاشته و استوری هایی را نیز به آن ها به اشتراک می گذارد و افراد و دنبال کنندگان او این چنین توانسته اند اطلاعات و جزئیات بیشتری از او به دست آورند.

درآمد مهدیار آقاجانی چقدر است؟

درآمد مهدیار آقاجانی چقدر است؟

مهدیار آقاجانی زمانی که به آهنگسازی پرداخت و فعالیت در این حرفه را آغاز نمود از درآمد چندان زیادی برخوردار نبود و همین که فعالیت او رو به افزایش گذاشت، شهرت او نیز بیشتر شد و به طبع از درآمد بیشتری نیز برخوردار شد. از همین رو او به تهیه کنندگی در عرصه موسیقی نیز ورود پیدا کرد و توانست درآمد خود را با ورود به این عرصه چند برابر نماید. به هر حال هم اکنون رقم دقیقی از درآمد او در دست نیست.

آیا مهدیار آقاجانی تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

تا کنون مهدیار آقاجانی هیچ کنسرتی برگزار نکرده است؛ زیرا در عرصه خوانندگی فعالیت نمی کند و ترجیح داده تنها فعالیت های او در زمینه تهیه کنندگی و آهنگسازی باشد. از این رو می توان گفت که کسانی که دنبال کننده و هوادار او هستند، ترجیح داده اند این آهنگساز را حمایت کنند و با دنبال کردن آثار او از شنوندگان آثار او باشند و این گونه از آهنگساز نورد علاقه خود حمایت نمایند.

مهدیار آقاجانی چه حاشیه هایی داشته است؟

مهدیار آقا جانی در سال ۱۳۸۵ بود که با اینکه تنها ۱۸ سال سن داشت، موفق شد آهنگسازی آلبوم جنگل آسفالت را به انجام برساند. او با کمک گرفتن از هیچکس آهنگسازی این آلبوم  را تمام کرد و در این آلبوم، موسیقی های مختلفی چون رپ و سازهای سنتی را باهم ترکیب و تلفیق نمود.

او در سال ۱۳۹۰ آلبوم زیر و بم زیر زمین را با کمک علی قاف تولید نمود و همکاری او با این افراد حواشی زیادی را برای او به همراه داشت. او همچنین پس از آن به تولید و ساخت «فتوا» که به مناسبت تولد همکار او که قاف بود پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حواشی او، توصیه می کنیم اخبار مربوط به اين آهنگساز را دنبال نمایید.

مهدیار آقاجانی چه حاشیه هایی داشته است؟

او در کدام شبکه اجتماعی به فعالیت پرداخته است؟

او در کانال های تلگرامی و سرویس هایی نظیر یوتیوب و اینستاگرام به فعالیت پرداخته است.

او با کدام رپرها همکاری کرده است؟

مهدیار آقاجانی مدت ها است که وارد گروه ملتفت شده و موفق شده زندگی خود را بسیار دگرگون سازد. زیرا این گروه به مهدیار آقاجانی کمک نمود تا او بتواند با همان سن کم در این عرصه به فعالیت بپردازد و در طول زمان اندکی شهرت بالایی را از آن خود نماید. سروش لشکری یکی از افرادی است که آقاجانی با او به همکاری پرداخته و فعالیت مشترکی را با او به انجام رسانده است‌‌. سروش لشکری مدت ها است در عرضه رپ به فعالیت پرداخته و حاصل همکاری او با آقاجانی، آثار بسیار درخشانی بوده است.

او با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

اولین آهنگ مهدیار آقاجانی چه نام داشت؟

نخستین آلبومی که از این سلبریتی منتشر شده، مربوط به زمانی بود که او به تازگی مشهور واقع شده و فعالیت های خود را در گروه ملتفت آغاز کرده بود. نخستین آلبوم او که ترک های چندان زیادی نیز نداشت، به نام زندگی که خواننده آن اشکان فدایی بود، در سال ۱۳۹۱ منتشر شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. اولین آهنگ او نیز در سال ۱۳۸۵ منتشر نمود و موفق شد که در همان زمان به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند.

موزیک ویدیوهای مهدیار آقاجانی را در کجا مشاهده کنیم؟

تا کنون آهنگ های بسیاری ساخته و منتشر شده است که آهنگسازی آن بر عهده این سلبریتی و آهنگساز بوده و می توان هم اکنون تمام آثار او را با جستجو اندکی دانلود نمود و به آن گوش کرد. او در گروه ملتفت فعالیت داشته ‌و با افراد متعددی هم اکنون به فعالیت پرداخته و از این رو گروه موسیقی او و همکارانش بسیار موفق عمل نموده اند و عملکرد قابل توجهی داشته اند. موزیک ویدیو های متعددی در دست ساخت او و همکارانش وجود دارد اما تا کنون این موزیک ویدیوها در دست نمی باشد و چندان مطمئن نیستیم که این موزیک ویدیوها تا چه تاریخی منتشر شود.

اولین آلبوم مهدیار آقاجانی چه نام داشت؟

مهدیار آقاجانی و اسنوپ داگ را شاید بتوان در یک رده به عنوان سلبریتی های فعال در عرصه آهنگسازی قرار داد. مصاحبه با مهدیار آقاجانی نشان دهنده آن بود که هم اکنون او در گروه ملتفت با اسم مهدیار در حال فعالیت است و موفق شده افراد بسیاری را با خود همراه نماید. نخستین آلبوم او عدل نام داشت که پس از انتشار آن، عناوینی چون دانلود آهنگ مهدیار ته خط و اهنگ مهدیار بدو برو نبینمت نیز مورد توجه قرار گرفت و به عنوان عناوین پر جستجو شناخته شد.

مهدیار آقاجانی اینستا فعالی ندارد و هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر از مهدیار آقاجانی ویکی پدیا منبع بسیار معتبری شناخته شده است. از این رو پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از این سلبریتی، بیوگرافی او را در سایت ویکی پدیا مورد مطالعه قرار دهید.

دلیل درگیری مهدیار آقاجانی و هیچکس چه بود؟

دلیل درگیری مهدیار آقاجانی و هیچکس چه بود؟

مهدیار آقاجانی، نامی آشنا در صنعت موسیقی سنتی و رپ فارسی است. او یکی از معدود چهره هایی است که توانست از دوران نوجوانی خود در صنعت آهنگسازی فعالیت کند. جالب است بدانید که امروزه آهنگسازی بسیاری از ترک های پرطرفدار رپ فارسی را به این هنرمند نسبت می دهند.

این چهره در سن ۱۸ سالگی، توانست آهنگسازی یکی از پرطرفدار ترین و بهترین آلبوم های تاریخ رپ فارسی به نام جنگل آسفالت را به اتمام برساند. این آلبوم شاهکاری از گروه ملتفت است که رپرهای شناخته شده نسل اولی، آن را تشکیل داده اند. پس از آن، مهدیار نیز به عنوان یکی از اعضای فعال این گروه شروع به کار کرد.

یکی از اعضای اصلی این گروه را می توان سروش لشکری یا همان هیچکس معرفی نمود. البته او پس از گذشت چند سال، این گروه را برای همیشه ترک کرد. این امر موجب شد تا مهدیار آقاجانی طی انتشار یک توییت، دلیل ترک هیچکس را به گوش علاقه مندان برساند. مهدیار عنوان کرد که هیچکس، به دلیل عضویت در مجاهدین خلق، گروه ملتفت را ترک کرده است.

واکنش های مهدیار آقاجانی به همسر سروش هیچکس

ماجرا از این قرار است که حسین لشکری به تازگی گروه پرطرفدار ملتفت را ترک کرده است. پس از آن خبر هایی به گوش رسید که حاکی از ارتباط این چهره با گروه تروریستی مجاهدین خلق بود. در واقع این اخبار به همسر سروش لشکری و والدین او مربوط می شدند.

در اعتراضات اخیر، تصاویری از پدر و مادر آزاده اکبری، همسر هیچکس، در شبکه های مجازی منتشر شد که بر روی لباس آن ها عکس سردسته گروه مجاهدین خلق به چشم می خورد. پس از آن آزاده اکبری و سروش لشکری به ارتباط با این گروه متهم شدند. باید بدانید که فعالیت گروه رپری ملتفت با آزادی ایران و حمایت از سکولار دموکراتیک مطابقت دارد.

به همین دلیل فردی که عضو مجاهدین خلق باشد، در آن جایی نخواهد داشت. این امر موجب شد تا مهدیار آقاجانی با انتشار یک توییت، حقایق جدایی هیچکس از این گروه را افشا کند. وی ضمن عنوان این ماجرا، ذکر کرد که هیچکس گروه را ترک نکرده؛ بلکه از این گروه اخراج شده است.

اشکان فدایی نیز در حمایت از مهدیار، ادعا های او را در توییتر تایید نمود که با بهت و حیرت را برای علاقه مندان به وجود آورد. اما در نهایت، سروش لشکری در یک توییت، اعلام کرد که اخبار جدایی اش حقیقت ندارد و او و همسرش، ارتباطی با مجاهدین خلق نداشته و نخواهد داشت. وی متذکر می شود که تضادهای اخلاقی، دلیل اصلی جدایی او از گروه ملتفت بوده است.

توییتر مهدیار آقاجانی

توییتر مهدیار آقاجانی

از دیگر دلایلی که موجب شده، مهدیار با سرعت غیر قابل باوری در نزد علاقه مندان موسیقی به شهرت برسد را، توییت های متعدد او می دانند. این چهره یکی از فعالان ایرانی توییتر است و هر از گاهی اقدام به انتشار متن های جنجالی می کند. اگر به توییت های این چهره دقت کنید، کاملا متوجه روحیه آزادی طلب او خواهید شد. او در توییتر با انتشار طنزهای تلخ شناخته می شود.

از این جهت در تلاش است تا بتواند مسائل اجتماعی و مشکلات ایران را به صورت طنز، به گوش جهانیان برساند. وی علاوه بر این ها، در اعتراضات سال ۱۴۰۰ نیز توییت های حمایتی متعددی را منتشر کرد که این امر محبوبیت او را افزایش داد. البته او این شبکه مجازی را، تنها برای سرگرمی مناسب نمی داند و از طریق آن با علاقه مندانش در ارتباط است.

در بیو صفحه توییتر این چهره نیز آدرس ایمیل او به چشم می خورد. از این جهت شما می توانید پیشنهادات خود را از ایمیل مهدیار آقاجانی با او در میان بگذارید. جالب است بدانید که این چهره، پاسخ هیتر ها و منتقدان خود را از طریق توییتر منتشر می کند و آن ها را به چالش می کشد. از این جهت توییتر مهدیار را می توان یکی از جذاب ترین بخش های آشنایی با او معرفی کرد.

این آهنگساز از چه تاریخی فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است؟

از مهدیار آقاجانی می توان به عنوان برجسته ترین آهنگساز های ایرانی نام برد. زیرا که او تا کنون آهنگسازی چندین فیلم سینمایی خارجی را نیز بر عهده داشته که این امر رزومه کاری او را قدرتمندتر کرده است. او موفق شد در سال ۲۰۱۴ موسیقی متن فیلم های گلاب و رقاص صحرا، ساخته جان استوارت و ریچارد ریموند را به سرانجام برساند.

جالب است بدانید که دلیل اصلی موفقیت های این چهره، به دوران کودکی اش باز می گردد. او از آن زمان ها به موسیقی علاقه بسیار زیادی داشت و در نهایت با حمایت والدین خود توانست از ۱۰ سالگی به آموختن سازهای مختلف بپردازد. به گونه ای که در ۱۶ سالگی، یک آهنگساز حرفه ای و با استعداد بود.

از این جهت می توان گفت که او فعالیت حرفه ای در آهنگسازی را از سال ۱۳۸۳ و در زمانی که یک نوجوان ۱۶ ساله بود آغاز کرد. او در ۱۸ سالگی، وارد گروه ملتفت شد و پس از آن، آثار قدرتمندی را در تاریخ رپ فارسی، خلق کرد. مهدیار آقاجانی تسلط کاملی به سازهای ویولن، پیانو، سنتور، قانون و سینتی سایزر دارد. همچنین در ژانر های هیپ هاپ، هیپ هاپ آلترناتیو، الکترونیک و موسیقی فیلم فعالیت می کند.

تیم ملتفت پس از ترک هیچکس شامل چه کسانی است؟

تیم ملتفت پس از ترک هیچکس شامل چه کسانی است؟

گردهمایی چند تن از بزرگ ترین و سرشناس ترین رپر های تاریخ رپ فارسی، موجب راه اندازی گروهی به نام ملتفت شد. این گروه که با محوریت سروش لشکری ملقب به هیچکس، در چرخش بود، به تازگی با جنجال های بیشماری رو به رو شده است. لیبل ملتفت، فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۰ و تنها با پنج تن از رپر های مطرح ایرانی آغاز کرد.

موسس آن سروش لشکری است و آهنگساز معروف آن را می توان مهدیار آقاجانی معرفی نمود. اشکان فدایی، داریوش سرباز و علی قاف نیز از دیگر اعضای برجسته آن هستند. اخیرا به دلیل حواشی به وجود آمده، سروش لشکری این گروه را برای همیشه ترک نمود. در مطالب پیشین دلیل اصلی ترک این گروه را بررسی کردیم.

این طور به نظر می رسید که پس از رفتن سروش هیچکس، فعالیت گروه ملتفت به طور کامل منحل شود. اما با این حال این گروه همچنان با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد. در حال حاضر فدایی به عنوان سرگروه اصلی معرفی شده و علی قاف و داریوش تبهکار نیز، خوانندگان آن هستند.

آهنگسازی تمامی ترک های این گروه نیز بر عهده مهدیار آقاجانی خواهد بود. در کارنامه ملتفت، آثار قدرتمندی نظیر “مجاز” به چشم می خورد که آن را از سایر گروه های رپری متمایز می سازد.

مهدیار آقاجانی مصاحبه اش در چه خصوصی بود؟

مصاحبه های این آهنگساز معروف، همیشه در لیست پربازدید ترین ویدئو های یوتیوبی قرار می گیرند. این چهره تا کنون مصاحبه های متعددی را انجام داده که در هر کدام، از یک مسئله جنجالی سخن می گوید. در ابتدا باید بدانید که او در هیچ کدام از مصاحبه هایش، در مورد زندگی شخصی و روابط عاطفی خود، صحبت نمی کند.

زیرا بر این عقیده است که روابط عاطفی اش، یک مسئله شخصی است و نیازی به افشاء و بازگویی آن وجود ندارد. از سوی دیگر مهدیار آقاجانی بار ها در مورد دلایل خروجش از ایران صحبت کرده است. به گفته این چهره، نام او همیشه در لیست بازداشتی ها به چشم می خورده و پلیس به دنبال دستگیری اش بوده است.

به همین دلیل ترجیح داده که فعالیت هایش را خارج از ایران ادامه دهد. وی همچنین محدودیت ها و چارچوب های ایران را از دیگر دلایل مهاجرتش عنوان می کند. اهداف آینده این آهنگساز معروف ایرانی نیز، از دیگر موضوعات مورد بحث در مصاحبه هایش است. شما می توانید با مراجعه به یونیوب، نسخه کامل ویدئو های مصاحبه این چهره را مشاهده کنید.

مهدیار آقاجانی ازدواج کرده است؟

این چهره از جمله افراد سرشناسی است که طرفداران بیشماری در داخل و خارج از ایران دارد. از این جهت علاقه مندان او همیشه در مورد زندگی شخصی اش کنجکاو بوده اند. این امر موجب شده تا در اکثر مصاحبه های این چهره، شاهد سوالات مربوط به ازدواج و رابطه عاشقانه او باشیم. اخیرا نیز خبرهایی مبنی بر ازدواج مهدیار در شبکه های مجازی دست به دست می شود.

علاوه بر این، به تازگی تصاویری در اینستاگرام منتشر شده که حاکی از ازدواج این چهره است. گسترش این اخبار موجب شد تا مهدیار در توییتر خود، تمامی شایعات را تکذیب کند. وی عنوان کرد که تا کنون ازدواج نکرده و در حال حاضر نیز مجرد است. وی متذکر می شود که هم اکنون آمادگی لازم برای تشکیل زندگی مشترک را در خود نمی بیند.

با وجود این که این اخبار دروغین به صراحت توسط مهدیار آقاجانی تکذیب شدند، اما همچنان برخی از کاربران آن ها را باور می کنند. آن ها بر این عقیده هستند که مهدیار در یک رابطه عاطفی قرار دارد، اما تمایلی به افشای آن نخواهد داشت. البته این امر نیز دور از باور نیست و احتمال دارد که در آینده با رابطه پنهانی این آقای آهنگساز شگفت زده شویم.

سوالات متداول

 1. مهدیار آقاجانی کیست و در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

  او یکی از تهیه کنندگان و موسیقی دانان حرفه ای ایرانی می باشد.

 2. نخستین آلبوم مهدیار آقاجانی در چه سالی منتشر شد و چه نام داشت؟

  نخستین آلبوم این سلبریتی عدل نام داشت و در سال ۱۳۹۱ به انتشار در آمد.

 3. مهدیار آقاجانی با کدام خوانندگان در حال فعالیت است؟

  او با خوانندگانی چون سروش لشکری ملقب به سروش هیچکس و قاف در حال فعالیت و همکاری می باشد.

 4. نام گروهی که مهدیار آقاجانی در آن حضور دارد چیست؟

  ملتفت نام گروهی است که او و همکارانش در آن فعالیت می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا