علی قاف کیست؟ ماجرای درگیری علی قاف و جیدال

در این مقاله به صورت اختصاصی به بیوگرافی و حواشی یکی از رپرهای معروف ایرانی یعنی علی قاف می پردازیم. یکی از سبک های موسیقی که بین جوانان و نوجوانان محبوب است و طرفداران زیادی دارد، سبک رپ است و به خوانندگان این نوع موسیقی رپر می گویند.

این نوع ژانر موسیقی در دهه ۱۹۷۰ و توسط سیاه پوستان آمریکایی به وجود آمد و نوعی اسلحه مبارزه آن ها در برابر تبعیض نژادی بود. در ادامه با ما همراه باشید تا با علی قاف از خوانندگان رپ فارسی کشور آشنا شوید.

محتوا پنهان
علی قاف کیست؟

علی قاف کیست؟

علی رضا قاسمی ملقب به علی قاف در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمد و در تهران سکونت دارد، او یکی از رپرهای نسل اول سرشناس و مشهور ایرانی است که در ابتدا به علی جی معروف بود. طرفدارن این خواننده معروف معتقدند علی تحول بزرگی در رپ ایران به وجود آورد و سبک جدیدی ارائه کرد. او از نوجوانی علاقه به موسیقی و خوانندگی داشت و در پایان دبیرستان با یکی ازدوستانش گروهی به نام «مد» تشکیل دادند. همچنین عنوان می کند الگوی او در موسیقی آهنگ های توپاک و امینم بوده است.

در سال ۸۵ به صورت انفرادی شروع به خوانندگی کرد و مورد توجه پدر رپ فارس آقای هیچکس و همچنین اشکان فدایی قرار گرفت و در همان سال به همراه هیچکس آهنگی به نام میگن قاف را منتشر کردند و بعد از پخش این آهنگ نام هنری خود را از جی به قاف تغییر داد.

او وارد گروه صامت شد که هیچکس و رضا پیشرو در آن گروه بودند و به همراه آن ها خوانندگی کرد و بعد از اینکه گروه صامت از هم پاشید، وارد گروه ملتفت شد. هم اکنون در گروه ملتفت حضور دارد و عضو این گروه است. به نظر می رسد او ساقی و پخش کننده مواد مخدر است و پخش مواد مخدر از جمله ماری‌جوانا را انجام می دهد. این رپر ممنوع الخروج شده و اجازه خروج از ایران را ندارد به دلیل فعالیت های سیاسی و متن های سیاسی که در موزیک هایش می خواند.

معروف ترین آهنگ های علی قاف کدامند؟

معروف ترین آهنگ های علی قاف کدامند؟

او آهنگ های زیادی منتشر کرده است و طرفداران بی شماری هم دارد. در ادامه به برخی از معروف ترین این آهنگ ها اشاره خواهیم کرد.

مرجان

از آهنگ‌ های معروف او می توان به آهنگ مرجان اشاره کرد، این خواننده مشهور پخش کننده مواد مخدر است و ساقی گل می باشد که نام نژاد گلی که پخش می کند را مرجان گذاشته است، این موزیک را برای همین نژاد گل خوانده که مورد استقبال زیاد مردم هم قرار گرفت.

خیابونا

آهنگ بعدی که طرفداران زیادی هم دارد، آهنگ خیابونا است. با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید این آهنگ معروف را گوش کنید در واقع این آهنگ در مورد اتفاقاتی که در خیابان رخ می دهد خوانده شده است و طرفداران خیلی زیادی هم دارد.

ترانه علیدوستی

یکی دیگر از آهنگ های این خواننده که سرو صدا و جنجال زیادی به وجود آورد، آهنگ ترانه علیدوستی است که دلیل او هم از اجرای این آهنگ حاشیه سازی و جنجال بود که به هدف خودش رسید.

عکس های علی قاف را در کجا مشاهده کنیم؟

همانند سایر افراد مشهور و سرشناس کشور، شما می توانید با مراجعه به گوگل، توییتر، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی عکس ها و فیلم های منتشر شده از این رپر مشهور را ببینید. همچنین با مراجعه به اینستاگرام و دنبال کردن پیج شخصی این خواننده عکس ها و فیلم های شخصی او را می توانید مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام علی قاف چیست؟

پیج اینستاگرام علی قاف چیست؟

علی قاف هم مانند بسیاری از خوانندگان دیگر و افراد مشهور پیج مخصوص به خود را در اینستاگرام دارد که برای همه دسترسی به آن آزاد است و به راحتی می توانید وارد پیج اینستاگرام علی قاف شوید. شما با جستجوی نام علی قاف در اینستاگرام می توانید به صفحه ی شخصی او دسترسی پیدا کنید.

پیج او در حال حاضر فعال است و مرکز فعالیت هایش می باشد. او تمام کارها و موزیک هایش را با مخاطبان و طرفدارانش در اینستاگرام به اشتراک می‌ گذارد. اگر مایل هستید می توانید پیج او را فالو کنید و یکی از فالوورانش شوید. همچنین فن پیج های زیادی از طرف هوادارانش وجود دارد که باتوجه به تعداد فالوورانش می توانید پیج اصلی او را پیدا کنید.

درآمد علی قاف چقدر است؟

این خواننده جوان کشور از طریق انتشار و فروش آلبوم و برگزاری کنسرت درآمد زیادی به دست آورده است ، همچنین شغل ها و منابع درآمدزایی دیگری هم دارد. او دراینستاگرام فعالیت زیادی دارد که درآمد مختصری هم از فعالیت در اینستاگرام به دست آورده است . میزان دارایی و درآمد او واضح نیست و اطلاعات دقیقی در این مورد موجود نمی باشد.

آیا علی قاف تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

رپرهای معروف بسیاری هستند که در سبک موسیقی رپ فعالیت می‌کنند ، متاسفانه به علت اینکه کارهای آن ها نتوانسته از وزرات ارشاد مجوز بگیرد، مجبور هستند به صورت زیرزمینی کار خود را انجام بدهند. او به همراه خوانندگان مطرح کشور کنسرت های زیادی برگزار کرده است. اما چون یکی از خوانندگان زیرزمینی می باشد و اجازه اجرای کنسرت و حتی خوانندگی ندارد نمی توان کنسرت های برگزار شده او را مشاهده کرد.

علی قاف چه حاشیه هایی داشته است؟

علی قاف چه حاشیه هایی داشته است؟

این رپر مشهور به دلیل بی پروایی و شخصیت جنجالی که دارد، حاشیه سازی زیادی هم داشته است. اولین آن ها پخش مواد مخدر می باشد و ماده ی مخدری که پخش آن را انجام می دهد را مرجان نامیده است. او در آهنگ هایش به خواننده رپ دیگر با نام یاس تیکه های زیادی می اندازد که باعث ایجاد حواشی بیشتری می شود.

علی قاف با خوانندگان رپ زیادی از جمله علی جیدال، علی النور، یاس، زدبازی، حصین و پیشرو مشکل داشته است و تیکه های زیادی در موزیک های پخش شده از خودش به این خوانندگان انداخته است. او درگیری فیزیکی شدیدی با علی جیدال و علی النور و پایا پایدار داشته است. با کری خوانی های جیدال، او و علی وارد درگیری شدند و فیلمی هم از علی جیدال منتشر شد در حالیکه روی صندلی بود و کتک می خورد.

پوری با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

این رپر با زانیار همکاری داشته است، کسی که ارتباطش با علی باعث تعجب همه شده بود. نام آهنگی که با یکدیگر منتشر کرده اند «همینه که هست» نام دارد که طرفداران خیلی زیادی هم پیدا کرد.

همچنین او با هیچکس همکاری های زیادی داشته که اکثر کارهای مشترک آن ها جذاب بوده و مورد توجه طرفدارانشان قرار گرفته است. با جستجو در گوگل می توانید آهنگ هایی که این دو نفر با هم خوانده اند را دانلود کنید. یکی دیگر از همکاری های هیجان انگیز او با رض خواننده رپ معروف کشور بوده است، موزیک مشترک این دو نفر خیلی طرفدار پیدا کرد و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت.

اولین آهنگ علی قاف چه نام داشت؟

اولین آهنگ علی قاف چه نام داشت؟

اولین آهنگ علی قاف با نام میگن قاف پخش شد که باعث دیده شدن و معروفیت این خواننده شد. بعد از خواندن این آهنگ بود که او تصمیم به تغییر لقب خودش کرد.

موزیک ویدیو های علی قاف را در کجا مشاهده کنیم؟

به دلیل مشهور بودن و پرطرفدار بودن این خواننده ، شما می توانید با جستجوی آهنگ هایش در گوگل و آپارات، موزیک ویدئوها و آلبوم های او را دانلود و مشاهده کنید. همچنین سایت های موسیقی زیادی هستند که با مراجعه به آن ها می توانید موزیک ویدئوهای اورا ببینید.

اولین آلبوم علی قاف چه نام داشت؟

اولین آلبوم علی قاف چه نام داشت؟

علی در سال ۱۳۸۶ می خواست از کارهنری فاصله بگیرد که با مخالفت مهدیار آقاجانی مواجه شد. آقاجانی به او پیشنهاد ساخت آلبومی با نام زیروبم زیرزمین را داد. به خاطر نداشتن استودیو برای ضبط آهنگ، این آلبوم با یک سال تاخیر در سال ۱۳۸۷ در استودیوی خانگی خودش ضبط شد. او در سال ۱۳۸۸ این آلبوم را برای انتشار به اروپا فرستاد ولی چون قاف قصد مهاجرت و خروج از کشور را داشت، آلبومش منتشر نشد. با مهاجرت نکردن این خواننده در سال ۱۳۹۰ اولین آلبوم رسمی او با نام زیر و بم زیرزمین پخش شد. این آلبوم به اندازه ای پرفروش بود که باعث شد حساب بانکی بعد از چند روز مسدود شود.

آیا علی قاف از ملتفت جدا شده است؟

آیا علی قاف از ملتفت جدا شده است؟

علی رضا قاسمی که این روز ها با نام هنری علی قاف شناخته می شود در سال 1363 به دنیا آمده است. او از رپرهای نسل اول است که از شهرت و معروفیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در ابتدا به علی جی معروف بوده است. طرفداران این رپر معروف بر این باورند که علی تحول بزرگی را در رپ فارسی به وجود آورده و سبک جدیدی ارائه کرده است. جالب است که بدانید الگوی او در موسیقی آهنگ های توپاک و امینم بوده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که در سال 1385 قاف به صورت انفرادی فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرد و پس از مدتی مورد توجه رپران دیگر همچون هیچکس و اشکان فدایی قرار گرفت. ناگفته نماند که او در ابتدا وارد گروه صامت شد که رپران این گروه هیچکس و رضا پیشرو بودند. اما پس از این که گروه صامت از هم پاشید وارد گروه ملتفت شد.

گروه ملتفت یک گروه موسیقی است و از محبوب ترین گروه های موسیقی فارسی به شمار می رود که اعضای این گروه شامل: سروش هیچکس، اشکان فدایی، علی قاف، مهدیار آقاجانی، داریوش تبهکار می باشند. بنیان گذار این گروه سروش هیچکس است و بی شک برترین عضو این گروه هم خود اوست.

حال مدتی قبل اخباری در رابطه با این که قاف از گروه ملتفت جدا شده است در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار بسیار حاشیه ساز شد و خیلی از افراد به ویژه مخاطبان و طرفداران قاف کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید که این رپر معروف تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

هم چنین اعضای گروه ملتفت نیز تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده اند. به همین دلیل به نظر می‌ رسد که این اخبار شایعه است که توسط عده‌ ای برای بالا بردن بازدید پیج شان در فضای مجازی منتشر شده است.

درگیری علی قاف و هیچکس سر چه بود؟

همان طور که بیان کردیم، علی قاف یکی از رپران قدیمی ایران به شمار می‌ رود که در دسته رپران نسل یک قرار گرفته است. قاف پس از این که مدت زمان نسبتاً کوتاهی فعالیت خود را در عرصه خوانندگی و سبک رپ شروع کرد، مورد توجه و حمایت هیچکس قرار گرفت تا جایی که هیچکس در ابتدا او را وارد گروه صامت و سپس وارد گروه ملتفت کرد.

به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد یکی از مهم‌ ترین دلایلی که قاف به یکباره به شهرت زیادی رسید و مورد توجه مردم قرار گرفت حمایت و پشتیبانی هیچکس بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود که هیچکس و علی قاف رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند تا جایی که این دو آرتیست قدیمی تا به اکنون آهنگ های مشترک زیادی را با هم منتشر کردند و جدا از همکاری از دوستان صمیمی یکدیگر نیز به شمار می‌ روند.

حال در پیرامون این دو رپر همیشه حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. به عنوان مثال مدتی قبل حاشیه ای در مورد درگیری قاف و هیچکس در فضای مجازی منتشر شد که خیلی از کاربران پس از این حواشی تمایل پیدا کردند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. اما با این حال بهتر است بدانید که هیچ‌ گونه درگیری بین علی قاف و هیچکس به وجود نیامده است و تمام این اخباری که در مورد درگیری آن ها در فضای مجازی منتشر شده شایعه و دروغی بیش نمی‌ باشد.

علی قاف جی دال را زده است؟

در دنیای رپ هر از گاهی مشاهده می‌ شود که برخی از رپران بنا به دلایلی درگیری‌ هایی با هم پیدا می کنند که این درگیری‌ ها گاهی اوقات به انتشار دیس ترک منجر می‌ شود. حال از زمانی که قاف فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است درگیری‌ هایی با برخی از رپران دیگر داشته است که یکی از درگیری‌ های او با علی جیدال رپر معروف اهل ایران بوده است.

حال بهتر است بدانید این درگیری علاوه بر انتشار دیس ترک، به دعوای فیزیکی هم کشیده شده است. در این باره بیان شده است که قاف درگیری فیزیکی شدیدی با علی جیدال و حتی علی النور و پایا پایدار داشته است. با کری خوانی های علی جیدال، او و قاف وارد درگیری شدند و فیلمی هم از علی جیدال منتشر شد در حالی که روی صندلی بود و کتک می خورد که این فیلم بسیار وایرال شد.

دیس علی جیدال به علی قاف

مدتی قبل درگیری بین قاف و علی جیدال بر سر موضوعی به وجود آمد که آن ها در رسانه‌ ها هیچگاه در مورد دلیل اصلی دعوایشان چیزی نگفتند. اما با این حال برخی از منابع در این باره بیان کردند که جیدال به دوست دختر قاف پیشنهاد دوستی داده و این موضوع باعث دعوای آن ها شده است. به هر حال این دعوا و درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که این دو رپر به انتشار دیس ترک پرداختند و حتی پس از دیس ترک، این دعوا به درگیری فیزیکی هم ختم شد.

با این حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل جیدال دیس ترک مشقی را خطاب به قاف منتشر کرد. این دیس ترک از متن قوی برخوردار است و به همین دلیل مورد استقبال علاقمندان به رپ قرار گرفت.

همکاری علی قاف و زانیار

مدتی قبل این رپر معروف با زانیار یکی از خوانندگان معروف و سرشناس اهل ایران همکاری بسیار جنجالی داشت که این موضوع بسیار حاشیه ساز شد. با توجه به این که قاف و زانیار هر کدام از آن ها از سبک خاصی در خوانندگی برخوردارند که سبک آن ها شباهتی به یکدیگر ندارد، به همین دلیل زمانی که اخباری در رابطه با انتشار فیت توسط این رپر و زانیار در فضای مجازی منتشر شد این اخبار باعث تعجب خیلی از مردم به ویژه اهالی دنیای رپ شد.

به هر حال این همکاری یکی از همکاری های هیجان انگیز در زمان خود بود، چرا که این همکاری بسیار کم نظیر بود. نام اهنگی که این دو رپر منتشر کرده‌ اند همینه که هست می باشد. این آهنگ یکی از زیبا ترین کار های مشترک علی قاف و زانیار شناخته شده است.

این رپر ساقی مواد مخدر است؟

این رپر ساقی مواد مخدر است؟

مدتی قبل اخباری در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار هرج و مرج بسیار زیادی را به وجود آورد و در مورد مواد فروشی این رپر معروف بوده است. در این باره بیان شده است که قاف پخش کننده مواد است و به اصطلاح عامیانه ساقی مواد مخدر می‌ باشد. هم چنین برخی از افراد در این باره بیان کردند که قاف مواد مخدر از جمله ماری جوانا را در میان مشتریان خود پخش می‌ کند.

البته ناگفته نماند که مدتی قبل قاف به این اخبار واکنش نشان داد و در این باره بیان کرد که این اخبار دروغی بیش نیست که توسط دشمنان من برای به وجود آمدن هرج و مرج و بدنام کردن من منتشر شده است.

در گلچین آهنگ های علی قاف به چه ترک هایی می توان اشاره کرد؟

قاف از آن دسته از رپران فعال و پرکاری به شمار می‌ رود که از زمانی که فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است، آهنگ‌ های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است. حال با توجه به این که او از سبک خاصی برخوردار است و صدای فوق العاده‌ ای هم دارد، به همین دلیل تمام ترک‌ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است مورد استقبال مردم و طرفدارانش قرار گرفته اند.

حال در گلچین آهنگ‌ های قاف می‌ توان به ترک‌ هایی همچون: مرجان، خیابونا، ترانه علیدوستی، خوش گذشت، شب گرگی، فحش، شک و … اشاره کرد.

فیت عمو پورنگ با علی قاف

فیت عمو پورنگ با علی قاف

عمو پورنگ شخصیت مجری و بازیگری در برنامه‌ های کودک است که نقش آن را داریوش فرضیایی ایفا می‌ کند. حال مدتی قبل برخی از پیج‌ ها تیترهایی با عنوان فیت عمو پورنگ و علی قاف را در صفحات خود منتشر کردند. اما با این حال تمام کاربران فضای مجازی می‌ دانند که این تیتر ها برای حاشیه سازی و واقعیت ندارد.

زن علی قاف کیست؟

با توجه به این که در حال حاضر علی قاف از شهرت و معروفیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل این روز ها خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای او در مورد زندگی شخصی و همسرش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید قاف تا به اکنون هیچگاه و در هیچ کجا در مورد روابط شخصی و همسرش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد این که آیا او ازدواج کرده و یا این که در حال حاضر مجرد است در دسترس نمی باشد.

با این حال گاهی اوقات اخباری در مورد روابط شخصی و یا ازدواج این رپر معروف در فضای مجازی و رسانه ها منتشر می‌ شود که تا به اکنون تمام این اخبار توسط قاف تکذیب شدند.

سوالات متداول

 1. اولین آلبوم علی قاف در چه سالی منتشر شد؟

  او در سال ۱۳۸۸ اولین آلبومش را برای انتشار به اروپا فرستاد ولی چون قاف قصد مهاجرت و خروج از کشور داشت، آلبومش منتشر نشد. با مهاجرت نکردن این خواننده در سال ۱۳۹۰ اولین آلبوم رسمی او با نام زیر و بم زیرزمین پخش شد.

 2. اولین لقب علی قاف چه بوده است؟

  اکثر خوانندگان و بالاخص رپران، برای اینکه نام خود را در ذهن مخاطبانشان ثبت کنند از لقب و نام های هنری استفاده می کنند. او یکی از رپرهای سرشناس و مشهور ایرانی است که در ابتدا به علی جی معروف بود اما بعد از همکاری با هیچکس رپر مشهور، نام هنری خود را به علی قاف تغییر داد.

 3. آهنگ مرجان که از آهنگ های علی قاف می باشد، در مورد چیست؟

  این خواننده مشهور پخش کننده مواد مخدر است و ساقی گل می باشد که نام نژاد گلی که پخش می کند را مرجان گذاشته است، این موزیک را برای همین نژاد گل خوانده که مورد استقبال زیاد مردم هم قرار گرفت.

 4. رابطه هیچکس با علی قاف چیست؟

  او با هیچکس همکاری های زیادی داشته که اکثر کارهای مشترک آن ها جذاب بوده و مورد توجه طرفدارانشان قرار گرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا