بیوگرافی آیدین زواری + آدرس کانال و فیلم های دوربین مخفی او

اگر اهل اینستاگرام و فضای مجازی باشید، حتما آیدین زواری که از سلبریتی های اینستاگرام است را می شناسید. او در این فضا فعالیت می کند. در ادامه قصد داریم بیشتر به او و فعالیت هایش بپردازیم، با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
آیدین زواری کیست؟

آیدین زواری کیست؟

آیدین زواری یکی از معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی است. او متولد دهه 60 می باشد که در تهران متولد شده و دوران کودکی و نوجوانی خود را در همان شهر گذرانده است. او فعالیت هنری خود را در اوایل دهه 90 با کار کودک شروع کرده است و پس از مدتی کار با کودکان و برنامه کودک، به فعالیت مجری گری علاقه مند شد و به این کار پیوست. او تقریبا به مدت 5 سال به حرفه مجری گری مشغول بود که پس از مدتی نتوانست ادامه دهد و از آن انصراف داد.

آیدین زواری را در فضای مجازی با دوربین مخفی هایش می شناسند. او برای اولین بار به طور اتفاقی و کاملا بدون برنامه ریزی قبلی، دوربین مخفی ساده ای که قبلا از جای دیگری آن را ایده گرفته بود، در میان مردم و جمعیت اجرا می کند. او این صحنه ها را با کمک یکی از دوستانش فیلمبرداری می کند و در صفحه خود که آن زمان شهرتی هم نداشته است پخش می کند. پس از مدتی کلیپ او در فضای مجازی اینستاگرام دست به دست می شود و در همه جا پخش می شود که باعث دیده شدن چهره او می شود. او که از این استقبلال به وجد می آید تصمیم به ساخت کلیپ های بیشتر می کند. او این کار را حرفه ای تر جلو می برد و بسیار در فضای مجازی با کلیپ ها و دوربین مخفی هایی که می سازد، سر و صدا می کند. زیرا دوربین مخفی های او همگی جنجالی و حاشیه ساز است.

عکس های آیدین زواری را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو، به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت و با مرورگرهایی که وجود دارند، جستجو کنید. از آن جایی که آیدین زواری یکی از چهره های شناخته شده در فضای مجازی و شبکه های اینستاگرام و یوتیوب است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (آیدین زواری) و چه به صورت انگلیسی (aidinzavaree)، در هر سایت و برنامه ای به عکس های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی بسیاری این واینر فعالیت می کند و عکس هایی را از خودش منتشر می کند.

آدرس چنل یوتیوب آیدین زواری چیست؟

آدرس چنل یوتیوب آیدین زواری چیست؟

بدون شک می دانید یوتیوبر کیست، بستر یوتیوب برای کسانی که کارشان صرفا ساخت کلیپ است، بسیار مناسب است و امکانات بیشتری را برای به اشتراک گذاری فیلم و کلیپ برای افراد ایجاد کرده است. از جمله تغییر کیفیت که شما می توانید با هر کیفیتی که مد نظر دارید از کیفیت بالا تا متوسط و پایین این کلیپ ها را مشاهده کنید.

هم چنین امکان به اشتراک گذاری کلیپ هایی با مدت زمان طولانی را در اختیار مخاطبان خودش قرار داده است. آیدین زواری یکی از یوتیوبرهای ایرانی نیز در این شبکه فعالیت می کند و کلیپ های خود را با مخاطبان خود در این شبکه به اشتراک می گذارد. آدرس چنل یا کانال او در شبکه یوتیوب AidinZavaree می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام آیدین زواری

اینستاگرام شبکه ای است که امکانات بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم دارد و تنها فضای مجازی این چنینی است که در ایران فیلتر نمی باشد. برنامه ای با این امکانات و چنین ویژگی مهمی (فیلتر نبودن) بهترین مکان و بستر برای این افراد است که بتوانند دیده شوند و مخاطب جذب کنند.

آیدین زواری یکی از کسانی است که با وجود این که کمی در رسانه ملی شناخته شده بود ولی فعالیت خودش را در این پلتفرم شروع کرد و با گذشت زمان بسیار کمی توانست دیده و شناخته شود و کلیپ های او در همین شبکه معروف شوند. آیدین زواری فعالیت خودش را در این شبکه از دی سال 1393 شروع کرده است و تا کنون موفق به جذب 1.1 میلیون فالوور (دنبال کننده) شده است. آدرس پیج اینستاگرام آیدین زواری aidinzavaree می باشد که به صورت هفته ای کلیپ هایی را از خودش منتشر می کند و شما با بازدید از صفحه او می توانید کلیپ دوربین مخفی های او را ببینید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

امروزه کسب درآمد از این شبکه های اجتماعی بسیار باب شده است و همگی به دنبال راهی برای کسب درآمد در این پلتفرم ها هستند. یکی از راه های کسب درآمد در این شبکه ها، گرفتن تبلیغات از سایر افراد با حرفه های متفاوت و متنوع است. آیدین زواری نیز با مخاطب بالایی که در شبکه اینستاگرام دارد، به راحتی می تواند درآمدی میلیونی از راه تبلیغ درآمد کسب کند. یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شبکه های مجازی، تشویق کردن مخاطبان خود به دیدن کلیپ های آن ها در شبکه یوتیوب است.

کاری که اکنون اکثر فعالین شبکه اینستاگرام انجام می دهند. زیرا یوتیوب برای بازدیدهایی که افراد از کلیپ فرد مورد نظر انجام می دهند، پول می دهد. آیدین زواره نیز با پخش کلیپ هایش در این شبکه و پخش تبلیغاتی در این کلیپ ها از شبکه یوتیوب نیز درآمد کسب می کند. اما او تا کنون در هیچ رسانه ای از میزان درآمد خود از شبکه های اینستاگرام و یوتیوب صحبتی نکرده است و هیچ مصاحبه ای نیز در این باره انجام نداده است و اطلاعات دقیقی از میزان درآمد او موجود نمی باشد.

کلیپ های آیدین زواری را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم های دوربین مخفی آیدین زواری

فقط کافی است در مرورگری هم چون گوگل نام او را وارد کنید و به سرعت لیستی از کلیپ های او به شما نشان داده می شود و می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید. هم چنین چون این واینر معروف، در شبکه های مجازی بسیاری از جمله آپارات، اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند و کلیپ های خود را در این شبکه ها به اشتراک می گذارد، شما می توانید از این برنامه ها برای دیدن کلیپ های آیدین زواری استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام و آیدی او را وارد کنید و با کمی جستجو، کلیپ های او را بیابید و مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

از آن جایی که اصل فعالیت آیدین زواری، ضبط دوربین مخفی های واقعی و جنجالی است با واکنش های متفاوتی از سوی افراد مواجه می شود که برخی از آن ها خوشایند نبوده و گاهی باعث جدال و بحث هایی شده است. حتی در زمان ضبط برخی از دوربین مخفی های خود، دچار برخورد فیزیکی با بعضی افراد شده است که او را دچار آسیب های کمی کرده بود.

تعداد سابسکرایب های آیدین زواری چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های آیدین زواری چقدر است؟

واینرها و طنر پردازان خودشان تصمیم می گیرند که در چه شبکه ای بیشتر فعالیت کنند و در همان جا مخاطب جذب کنند. به همین علت برخی از آن ها بیشتر از پلتفرم اینستاگرام برای دیده شدن استفاده می کنند و برخی دیگر از پلتفرم یوتیوب، آیدین زواری کسی است که بستر اینستاگرام را برای اکثر فعالیت های خود انتخاب کرده است و در یوتیوب نسبت به اینستاگرام مخاطب کمتری دارد.

آیدین زواری کجا زندگی می کند؟

آیدین زواری در تهران متولد شده است و هم اکنون نیز در همین شهر زندگی می کند و در همان تهران، فعالیت های خود را ادامه می دهد و به ضبط دوربین مخفی مشغول است.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

آیدین زواره در ابتدای دهه نود فعالیت خودش را در تلویزیون آغاز کرد و پس از پنج سال مجری گری از این فعالیت ها انصراف داد. او حدودا از سال 1395 الی 1396 فعالیت خودش را به این صورتی که اکنون است آغاز کرده ولی زمان معروفیت او به سال های 1397 یا 1398 بر می گردد.

رکورد بازدید آیدین زواری چقدر است؟

در پلترفم های متفاوت با مخاطبانی که دارد، این رکورد متفاوت است. او در اینستاگرام ممکن است میلیون ها بازدید داشته باشد ولی در یوتیوب این چنین نیست و این عدد به نصف و به چیزی حدود 600 هزار بازدید می رسد. برخی از کلیپ های آیدین زواری در صفحات طنز، بازدید ای بسیار بالایی در حد 2 یا 3 میلیون داشته است.

آیا آیدین زواری ازدواج کرده است؟

آیا آیدین زواری ازدواج کرده است؟

اینستاگرام به عنوان یکی از اپلیکیشن‌ های محبوب در سراسر جهان شناخته می‌ شود که افراد بسیاری با به اشتراک گذاری ویدیوهای مختلف توانسته‌ اند شهرت خوبی را برای خود در این شبکه مجازی به دست آورند. یکی از این افراد با نام آیدین زواری شناخته می‌ شود که با فعالیت‌ های خود در اینستاگرام و با به اشتراک گذاری ویدیوهای طنز و دوربین مخفی‌ های مختلف شهرت خوبی را به دست آورده است.

برخی از سایت‌ های اینترنتی ادعا کرده‌ اند که این شخص ازدواج کرده و ویدیوهایی را هم از همسر خود به اشتراک گذاشته اما او در یکی از ویدیوهای خود در اینستاگرام اعلام کرد که تا کنون ازدواج نکرده است. در ابتدا فعالیت‌ های این شخص فعال به این صورت بود که در حوزه کودک کار می‌ کرد؛ اما بعد از مدتی دوباره فعالیت‌ هایش را در حوزه مجری‌ گری آغاز کرد و بعد از آن هم فعالیت‌ های جدی خود را در حوزه تولید محتوا و یوتیوبری آغاز کرد.

برخی از ویدیوهایی که او با خانم های مختلف ضبط کرده باعث شده که طرفدارانش فکر کنند که او ازدواج کرده است اما او در بسیاری از ویدیوهای اینستاگرامی خود به این موضوع اشاره کرده که تا کنون ازدواج نکرده است. برای مشاهده اطلاعات کامل‌ تری در ارتباط با ازدواج و یا زندگی این شخص هنرمند کافی است که او را در شبکه‌ های مجازی مختلف دنبال کنیم.

داستان شوخی آیدین زواری باد معده

همان طور که گفته شد آیدین زواری با موضوعات مختلفی ویدیوهایی را تولید کرده و هر کدام از این ویدیوها را در شبکه‌ های مجازی مختلف هم منتشر کرده است. یکی از ویدیوهایی که او در شبکه‌ های مجازی خود منتشر کرد و باعث شد که بازخورد نسبتا خوبی را از طرف مردم بگیرد در ارتباط با باد معده بود.

او برای این چالش در ماشین در حال رانندگی بود و صدای مشابه به باد معده را پخش می‌ کرد و از واکنش‌ های افراد مختلف در ماشین ویدیو تهیه می‌ کرد. بعد از اینکه او به افراد می‌ گفت که با آن ها شوخی کرده و این یک دوربین مخفی بوده است بازخورد های متفاوتی را دریافت می‌ کرد به گونه‌ ای که برخی از آن ها بازخورد خوبی را داشتند و برخی دیگر نسبت به این موضوع ناراحت و عصبی می‌ شدند.

یکی از موضوعاتی که باعث شده ویدیو های این شخص هنرمند و فعال نسبت به ویدیو های افراد دیگر متفاوت باشه این است که او به عنوان یک راننده تاکسی و یا اسنپ با مسافران خود شوخی می‌ کند و یا چالش‌ هایی را با آن ها اجرا می‌ کند.

آیدین زواری دوربین مخفی را با مجوز می سازد؟

در ارتباط با این موضوع که آیا آیدین زواری برای ساخت دوربین مخفی خود مجوز دارد خبرهای مختلفی منتشر شده که برخی از این خبر ها نشان می‌ دهد او بدون مجوز دوربین مخفی هایی را از افراد مختلف تهیه می‌ کند. بررسی‌ هایی که انجام شده نشان می‌ دهد برای ضبط دوربین مخفی‌ های مختلف تا جایی که مطابق با قوانین کشور ایران باشد مشکلی ندارد و این شخص هم ویدیوهای خود را مطابق با این قوانین ضبط می‌ کند.

دیگر افرادی هم مانند این شخص در شبکه‌ های مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می‌ کنند که مجوزی را دریافت نکرده‌ اند و آن ها بدون داشتن مجوز ویدیوهای خود را در این شبکه‌ های مجازی به اشتراک می‌ گذارند. افرادی که مجوزی را برای انجام فعالیت‌ های خود ندارند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که محتوای ویدیوهای آن ها به گونه‌ ای باشد که برخلاف قوانین کشور نباشد زیرا امکان دارد که با آن ها برخورد شود.

اگر شما هم دوربین مخفی‌ های این فرد فعال در شبکه‌ های مجازی را مشاهده کرده باشید می‌ بینید که او ویدیوهای طنز و دوربین مخفی‌ هایی را منتشر کرده که محتوای نامناسبی را ندارند.

سقوط پاراگلایدر آیدین زواری حقیقت دارد؟

سقوط پاراگلایدر آیدین زواری حقیقت دارد؟

پاراگلایدر یکی از ورزش‌ های محبوب و هیجان انگیز است که بیشتر به عنوان چتربازی شناخته می‌ شود و آیدین زواری هم ویدیوهای مختلفی را در ارتباط با دوربین مخفی برای سقوط پاراگلایدر ضبط کرده است. در مدت زمانی که این شخص دوربین مخفی‌ هایی را از سقوط پاراگلایدر ضبط می‌ کرد این حاشیه برای او به وجود آمد که در یکی از این ویدیوهایش یک پاراگلایدر سقوط کرده است.

بعد از مدتی مشخص شد که این حاشیه تکذیب شده و صحت ندارد. دوربین مخفی که او برای سقوط چتر بازی ضبط می‌ کرد به این صورت بود که یک فرد با یک مربی حرفه‌ ای بر روی چتر بودند و او بر روی زمین با بیسیم به آن ها خبر سقوط می‌ داد و از واکنش فردی که اطلاع نداشت ویدیو ضبط می‌ کرد.

اگر در حین ضبط کردن دوربین مخفی‌ های مختلف باعث شود که آسیبی به افراد دیگر برسد توسط پلیس با افرادی که این ویدیوها را ضبط می کنند برخورد می شود به همین علت همه این افراد برای ضبط ویدیوهای خود باید استانداردهایی را رعایت کنند. ویدیوهایی که او از سقوط چتربازی ضبط می‌ کرد به این صورت بود که آن ها را ادیت می‌ کرد و یک ویدیوی بدون مشکل را در اختیار طرفداران خود قرار می داد.

پیج آیدین زواری در روبیکا چیست؟

روبیکا به عنوان یکی از شبکه‌ های مجازی ایرانی شناخته می‌ شود که مانند اینستاگرام قابلیت‌ های مختلفی را دارد اما باز هم باگ‌ هایی را دارد که باعث شده از اینستاگرام کمتر محبوب باشد. آیدین زواری یکی از افرادی است که در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت‌ های بسیاری را دارد و بیشتر ویدیو های خود را در این شبکه‌ های مجازی به اشتراک می‌ گذارد و تا کنون از فعالیت‌‌ های خود در روبیکا اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

به نظر می‌ رسد که برخی از افراد مختلف فن پیج‌ هایی را برای او در روبیکا تشکیل داده‌ اند که ویدیوهای او را هم به اشتراک می‌ گذارند. با وجود اینکه با مراجعه به روبیکا و با جستجو کردن نام این فرد می‌ توانیم ویدیوهای او را با کیفیت‌ های مختلفی مشاهده کنیم؛ اما این طور به نظر می‌ رسد که او در این شبکه مجازی پیجی را برای خود تشکیل نداده است.

روبیکا به عنوان یک اپلیکیشن ایرانی مجوز های بسیاری را از کاربران خود دریافت می‌ کند و همین موضوع باعث شده که افراد مختلف فعالیتی را در این شبکه مجازی نداشته باشند.

تحصیلات این یوتیوبر چیست؟

در ارتباط با بیوگرافی این یوتیوبر اطلاعات مختلفی وجود دارد که برخی از این اطلاعات نشان می‌ دهد او در حوزه هنر تحصیل کرده و اولین بار هم فعالیت‌ های خود را در حوزه کودک آغاز کرده است. او بعد از اینکه مدت زمانی را در حوزه کودک فعالیت کرده بود تصمیم گرفت که در حوزه مجری‌ گری هم فعال باشد و بعد از مدتی از این کار هم کناره‌ گیری کرد و با به اشتراک گذاری ویدیوهای مختلف به شهرت رسید.

در ابتدا او یک ویدیو را از خود در شبکه‌ های مجازی به اشتراک گذاشت و بعد از آن این ویدیوی او توسط دوستانش و افراد دیگر در اینستاگرام پخش شد و با دریافت بازخورد خوب انگیزش برای تولید ویدیوهای دیگر بالا رفت. افرادی که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند هرچه میزان بازدید ویدیوهای آن ها افزایش پیدا کند درآمد بیشتری را هم دریافت می‌ کنند به همین علت آن ها از طرفداران خود در شبکه‌ های مجازی دیگر می‌ خواهند که ویدیوهایشان را در یوتیوب مشاهده کنند.

او در کنار اینکه در حوزه هنر تحصیل کرده اما به عنوان یکی از افرادی شناخته می‌ شود که می‌ تواند با تولید محتواهای مختلف مردم را بخنداند و این موضوع برای او اهمیت بسیاری را دارد.

بهترین دوربین مخفی آیدین زواری چیست؟

بهترین دوربین مخفی آیدین زواری چیست؟

در قسمت‌ های قبلی هم به این موضوع اشاره شد که آیدین زواری ویدیوهای خود را در حالتی ضبط می‌ کند که راننده تاکسی و یا اسنپ است و بهترین دوربین مخفی‌ های او در ارتباط با چالش‌ های مختلف در ماشین است. او در حینی که به عنوان راننده در ماشین نشسته با مطرح کردن موضوعات مختلف از واکنش مسافران خود ویدیوهایی را تهیه می‌ کند.

بعد از اینکه مشخص می‌ شود او در حال ضبط دوربین مخفی بوده برخی از مسافران بازخورد خوبی را نسبت به او دارند و برخی دیگر از انجام کار او عصبانی می‌ شوند و برخورد بدی را با او دارند.

رابطه این فرد با خانواده اش به چه صورت است؟

با مشاهده صفحه اینستاگرام این فرد متوجه می‌ شویم که او با خانواده خود رابطه خوبی را دارد زیرا عکس‌ ها و ویدیوهای فراوانی را از خانواده خود هم به اشتراک گذاشته است. او همچنین در برخی از مصاحبه‌ های خود به این موضوع اشاره کرده که هم اکنون حمایت خوبی را از سمت خانواده‌ اش دارد و خانواده‌ اش به عنوان حامی او شناخته می‌ شوند.

برای اینکه دیگر اطلاعاتی را در ارتباط با رابطه این فرد با خانواده‌ اش مشاهده کنیم می‌ توانیم از سایت‌ های اینترنتی و یا شبکه‌ های مجازی او استفاده کنیم.

سوالات متداول

 1. آیدین زواری کیست؟

  آیدین زواری که با دوربین مخفی هایش در فضای مجازی معروف شده است، در دهه 60 در تهران متولد شده است.

 2. آیا کلیپ های آیدین زواری ترسناک است؟

  آیدین زواری دوربین مخفی های جنجالی را برنامه ریزی می کند که گاهی برای کسی که در مقابل این دوربین مخفی قرار می گیرد، ترسناک می باشد.

 3. آیا دستگیری آیدین زواری حقیقت دارد؟

  برای دوربین مخفی های جنجالی و چالشی که داشت، برخی افراد گمان کردند که او دستگیر شده است ولی به ظاهر شایعه بوده است.

 4. در کلیپ های آیدین زواری تا به حال برای کسی اتفاقی افتاده است؟

  خیر، او چهارچوب ها و استانداردهای زیادی را برای جلوگیری از دردسر رعایت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا