طاها بهمنی کیست؟ عکس طاها بهمنی وقتی دختر بود

طاها بهمنی و یا همان تارا بهمنی یکی از فعالان شبکه های مجازی و از سلبریتی های اینستاگرام و تیک تاک است که این روزها مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است.

محتوا پنهان
طاها بهمنی کیست؟

طاها بهمنی کیست؟

از آن جایی که این روز ها طاها به یکی از شاخ های مجازی تبدیل شده است، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با زندگی او و یا حتی سن طاها بهمنی بیشتر بدانند. از این رو در این قسمت به بیوگرافی طاها بهمنی خواهیم پرداخت. طاها متولد 13 آبان 1381 در تهران است. برخی از افراد بیان کرده اند او ساکن استان البرز است. طاها در رشته معماری تحصیل کرده است و از دوستان نزدیک او می توان به شکیب غلامی و مبین رعیتی، رها صادقی، نیکا فلاحی و امیر روز از فعالان اینستاگرام اشاره کرد.

او سه برادر و دو خواهر دارد و خودش فرزند سوم می باشد. پدر وی بازنشسته ارتش و مادرش معلم است. حال در رابطه با جنسیت طاها باید بگوییم که او از کودکی متوجه شد که نیمی از کروموزوم‌ های او پسرانه و نیمی دیگر دخترانه است و به همین دلیل تا چندین سال از لحاظ روحی نمی توانست با این موضوع کنار بیاید، اما در نهایت تصمیم گرفت تا عمل تغییر جنسیت انجام دهد.

طاها بهمنی چگونه به شهرت رسید؟

طاها بهمنی چگونه به شهرت رسید؟

این روزها برخی از افراد با انتشار کلیپ، چالش و دابسمش در شبکه های مجازی به شهرت نسبتاً خوبی رسیده اند که یکی از این افراد طاها می باشد. او فعالیت خود را با آپلود کردن ویدیوهای پارکی به همراه دوستانش و دابسمش شروع کرد و خیلی از افراد به دلیل این کلیپ ها و هم چنین کنجکاوی در رابطه با جنسیت او و روابط شخصی اش طاها را دنبال کردند و به این گونه طاها توانست در مدت زمان کوتاهی در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی را به دست آورد و به شهرت نسبتاً خوبی برسد.

این روز ها از طاها به عنوان یکی از فعالان اینستاگرام یاد می‌ شود که توانسته در این شبکه مجازی دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورد. او به صورت روتین و روزمره پست های متعددی را در صفحه خود برای فالوورانش منتشر می‌ کند. البته باید بیان شود او از تیک تاکرهای ایرانی معروف نیز می باشد که از این طریق نیز توانسته فالوور های زیادی جذب کند.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

به طور معمول طاها کلیپ های خود را در رابطه با موضوعات مختلفی می سازد که موضوعات کلیپ های او مورد استقبال خیلی از کاربران به ویژه نوجوان و افراد هم سن و سال او قرار گرفته است. به همین دلیل خیلی از آن ها تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ های این تیک تاکر بپردازند. در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که روش‌ های متعددی برای مشاهده کلیپ های طاها وجود دارد. اما بهترین و آسان ترین روش این است که به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید.

هم چنین اگر به اینترنت مراجعه کنید نیز می توانید به راحتی کلیپ های او را جستجو کنید. بهتر است که بدانید از زمانی که طاها تغییر جنسیت داده است؛ اعتماد به نفسش بالا رفته و به همین دلیل به صورت دائم کلیپ های جالبی را به تنهایی و یا در کنار دوستانش برای مخاطبان خود می‌ سازد و آن ها را در صفحات مجازی خود منتشر می‌ کند.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

طاها علاقه بسیار زیادی به عکاسی دارد و تا به اکنون عکس های متعددی از خود را گرفته و در شبکه‌ های مجازی منتشر کرده است. به همین دلیل مشاهده عکس های او بسیار راحت و آسان می باشد. به عنوان مثال اگر شما به طاها بهمنی اینستا او و یا حتی فن پیج های طاها مراجعه کنید، می توانید عکس های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده کنید.

هم چنین در اینترنت نیز می توانید با جستجو عباراتی مانند عکس های طاها بهمنی جدید با نتایج خوبی رو به رو شوید. در اینترنت می توانید عکس دختر بودن طاها بهمنی و عکس طاها بهمنی کچل را نیز جستجو کنید و یا حتی فایل صوتی صدای طاها بهمنی که مدتی قبل در اینترنت منتشر شده بود را نیز جستجو و گوش دهید.

پیج اینستاگرام طاها بهمنی چیست؟

پیج اینستاگرام طاها بهمنی چیست؟

امروزه برخی از نوجوانان و جوانان ایرانی با ساخت کلیپ و انتشار آن ها در شبکه های مجازی توانسته اند به شهرت و معروفیت نسبتا زیادی برسند که یکی از این افراد طاها می باشد. حال جالب است که بدانید این روزها طاها بهمنی اینستاگرام را مرکز فعالیت خود قرار داده است و به صورت روتین و روزمره عکس ها و ویدیوهای متعددی از خود را در این صفحه برای مخاطبان و فالوورانش منتشر می‌ کند که این موضوع باعث شده است تا هر روز به تعداد فالووران این چهره مجازی افزوده شود.

حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام طاها بهمنی کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام تایپ کنید تا پیج طاها برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام چندین هزار فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص است.

درآمد طاها بهمنی چقدر است؟

طاها بعد از این که تصمیم گرفت عمل تغییر جنسیت انجام دهد، نتوانست تحصیلات خود را ادامه دهد و وارد بازار کار شد تا بتواند مخارج عمل های خود را تامین کند. بعد از آن او به عنوان بلاگر فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد و با توجه به انتشار دابسمش ها و ویدیوهای خود توانست فالووران زیادی را به دست آورد و این روزها از طریق این شبکه مجازی برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده و درآمدزایی می‌ کند.

طاها از طریق معرفی محصولات، تبلیغات و هم چنین اسپانسرینگ درآمدزایی می‌ کند. البته ناگفته نماند که خانواده اش نیز از لحاظ مالی او را حمایت می‌ کنند. این موضوع را هم باید افزود که با توجه به این که طاها تمایلی ندارد تا میزان درآمدش رسانه ای شود، به همین دلیل تا به اکنون در رابطه با میزان درآمد طاها اطلاعاتی در اینترنت منتشر نشده است.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

طاها یکی از فعالان اینستاگرام است که این روز ها در پیرامون او حاشیه های متعددی مشاهده می‌ شود. هم چنین خیلی از افراد بیان کرده اند که او با توجه به حواشی که در پیرامونش وجود دارد؛ توانسته به شهرت زیادی برسد و دنبال کنندگان زیادی را نیز به دست آورده است.

به هر حال از حواشی که تا به اکنون در پیرامون این چهره معروف مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: عمل تغییر جنسیت طاها، خواستگاری او از رها، انتشار عکس شماره طاها بهمنی، روابط شخصی اش، میزان درآمد او، علت تغییر جنسیت طاها، مهاجرتش از ایران، خبر دستگیری او، هک شدن پیج اینستاگرامش و … اشاره کرد.

آدرس پیج تیک تاک طاها بهمنی چیست؟

تیک تاک یکی از برنامه های محبوبی است که این روز ها مشاهده می‌ شود خیلی از فعالان اینستاگرام در این برنامه نیز یک صفحه کاربری برای خود راه اندازی کرده اند؛ در این برنامه هم فعالیت می کنند که این موضوع شامل طاها نیز می باشد. حال برای پیدا کردن آدرس پیج تیک تاک طاها کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه کنید و نام طاها بهمنی را به انگلیسی بنویسید تا پیج او برای نمایش یابد.

طاها بهمنی کجا زندگی می کند؟

اگر این چهره مجازی را دنبال می کنید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر طاها ساکن استان البرز است و در محله پیروزی زندگی می کند.

معروف ترین چالش های طاها بهمنی کدامند؟

معروف ترین چالش های طاها بهمنی کدامند؟

طاها استعداد خوبی در ساخت چالش های جذاب با موضوعات مختلف دارد و اکثر چالش های او مورد استقبال خیلی از طرفدارانش قرار گرفته است. حال از معروف ترین چالش‌ های این چهره مجازی می توان به چالش آب یخ، چالش سوالات جنجالی و چالش مشاهده ویدیوهای سمی قدیمی اشاره کرد.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

برای جستجو و دانلود کلیپ های این چهره مجازی معروف روش‌ های متعددی وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به کانال تلگرام طاها مراجعه کنید، می توانید تمام کلیپ هایی که او تا به اکنون ساخته و در شبکه های مجازی منتشر کرده است را با کیفیت بسیار بالا مشاهده و دانلود کنید.

هم چنین ناگفته نماند که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را مانند دانلود جدید ترین کلیپ های طاها بهمنی را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های متعددی که لینک دانلود کلیپ های او را برای کاربران خود در صفحاتشان قرار داده‌ اند برای شما نمایش خواهد یافت.

آدرس یوتیوب طاها بهمنی چیست؟

تا حدود دو سال پیش تمام سلبریتی های مجازی بیشتر وقت خود را در اینستاگرام می گذراندند و سعی داشتند که از این طریق جذب فالوور کنند اما کم کم با روی کار آمدن یوتیوب به علاوه امکاناتی که دارد باعث شد که خیلی ها به آن بپردازند. طاها بهمنی نیز به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرامی چنل یوتیوب خود را دارد.

فعالیت در یوتیوب به این شکل است که افراد در روز های مشخص هفته و معمولا در ساعاتی منظم محتوای علمی و یا به جهت سرگرمی منتشر می کنند و هرچه تعداد بازدید ها و کامنت هایشان بیشتر باشد این برنامه پول بیشتری به آن ها می پردازد. اگر نام طاها بهمنی را در این برنامه جست و جو کنید به چنل وی دسترسی پیدا خواهید کرد.

طاها در کانال یوتیوب خود ویدیوهایی از بازی و سرگرمی با دوستانش منتشر می کند و یا این که در برخی از آن ها با افراد مختلف صحبت می کند و از خصوصیوتان خود می گوید.

اخلاقیات طاها بهمنی وقتی دختر بود

همه افرادی که این سلبریتی اینستاگرامی را می شناسند با زندگی او آشنا هستند و می دانند که وی در ابتدا دختر بود اما با توجه به عمل هایی که کرده است هویت خود را به یک پسر تبدیل کرده است. طاها چه زمانی که دختر بود و چه اکنون که پسر است کلا شخصیت بسیار آرامی دارد و سعی می کند بیشتر وقت خود را به همراه دوستانش بگذراند و این موضوع در صفحات مجازی او کاملا مشهود است.

هنگامی که طاها در اینستاگرام معروف شد در واقع هویتی پسرانه داشت و عکس های قبل عمل آن بسیار کم موجود می باشد اما به گفته دوستانش شخصیت وی از همان ابتدا همین طور آرام و ساکت بوده است. وی هم چنین از آن دسته سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که رابطه خوبی با طرفداران و فن پیج هایش دارد.

طاها معمولا با افرادی که برای عکس گرفتن به سراغ او می روند با صبر و حوصله رفتار می کند چرا که یکی از دلایل معروفیت او همین اخلاق گرم و صمیمی است که دارد.

طاها بهمنی و مهگل

مهگل نیز یکی از بلاگرها و سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که بیشتر فعالیت وی در این فضا مربوط به دابسمش و اشتراک گذاشتن روتین زندگی اش می باشد. وی یکی از صمیمی ترین دوست های طاها بهمنی است که بسیار به هم نزدیک هستند.

در ابتدا بسیاری از افراد فکر می کردند که این دو با هم رابطه عاشقانه دارند و محتویات پیج طاها مربوط به این خانم می باشد اما کم کم مشخص شد که تنها با هم رفیق هستند و دوستی آن ها برمی گردد به زمانی که طاها هنوز تغییر جنسیت نداده بود.

مهگل و طاها تا کنون با یک دیگر ویدیوها و محتویات زیادی در اینستاگرام منتشر کرده اند و اگر از پیج آن ها دیدن کنید شاهد تصاویر زیادی از آن ها به صورت دو نفره خواهید بود. البته این پست ها و ویدیوها معمولا مضمون متفاوتی دارند چرا که برخی از آن ها عاشقانه و برخی فان می باشد.

رابطه طاها بهمنی و رها

رابطه طاها بهمنی و رها

در واقع می توان گفت از همان ابتدا که طاها در اینستاگرام معروف شد در کنار رها بود و این دو با یکدیگر شناخته شدند و از آن دسته افرادی بودند که بیشتر به جهت رابطه جنجالی که داشتند معروف شدند، چرا که با دانستن این موضوع که طاها قبلا دختر بوده جذابیت رابطه آن ها برای دنبال کننده های بیشتر از پیش شد.

طاها و رها معمولا مسائل شخصی و رابطه خود را برای فالوور هایشان به اشتراک می گذاشتند و همین موضوع باعث شد که روز به روز تعداد دنبال کننده هایشان به عدد قابل توجهی برسد و آن ها کاملا دیده شوند. این دو سلبریتی مدت زمان زیادی را با هم رابطه داشتند تا این که به دلیل وجود برخی مشکلات از یکدیگر جدا شدند.

طاها نیز تا کنون بارها در اینستاگرامش درمورد موضوعات عاشقانه صحبت کرده است؛ اما هنوز شخص جدید را به عنوان پارتنر خود معرفی نکرده است. حتی گاهی خبر هایی به گوش می رسید که این دو دوباره با هم هستند اما بعد مشخص شد که شایعه است.

آیا طاها بهمنی قصد مهاجرت دارد؟

بسیاری از سلبریتی های اینستاگرامی و افرادی که در این فضا به شهرت رسیدند بعد از مدتی به خواسته خود و یا به دلایل دیگر برای همیشه از ایران مهاجرت کردند. اما این گونه افراد خوب می دانند که اگر از ایران بروند امکان این که بخواهد دوباره برگردند تقریبا به صفر می رسد و همین موضوع باعث دو دلی بسیاری از آن ها شده و هنوز مهاجرت نکردند.

طاها نیز به جهت عمل تغییر جنسیتی که داشت بسیاری از طرفدارانش فکر می کردند که او نیز به زودی مهاجرت کند. اما همین موضوع که شاید نتواند دیگر به کشور خود باز گردد باعث شده که تا کنون در ایران بماند و هنوز هم در این رابطه صحبتی نکرده است و تنها یک بار گفت که من عاشق ایران و خانواده ام هستم بنابراین بعید می دانم بتوانم از این کشور بروم.

به هر حال این افراد شخصیت های متفاوتی دارند که برخی از آن ها به سرعت مهاجرت می کنند و برخی دیگر بسیار محتاط عمل می کنند. طاها نیز تا کنون سفرهای خارجی زیادی داشته است ولی هنوز مهاجرت نکرده است.

فیلم تغییر جنسیت طاها بهمنی

ما تا کنون ویدیو ها و فیلم های زیادی از طاها بهمنی در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی دیده ایم که معمولا در حال دابسمش می باشد. اما فیلم تغییر جنسیت وی یکی از خصوصی ترین مسائل این شخص است و هیچ کس تا کنون آن را ندیده است و این موضوع از لحاظ قانونی نیز مجاز نمی باشد و چه بسا حتی فیلمی در این رابطه وجود نداشته باشد.

البته فیلم هایی از شخصیت و هویت پسرانه آن به طور گسترده وجود دارد که معمولا استایل ها مردانه دارد و کلا از آن شخصیت دخترانه خود دور شده است و می توان گفت شهرت او نیز بعد از تغییر جنسیتش بود و عکس های زیادی از زمانی که دختر بود در دسترس نمی باشد و خود این سلبریتی ایسنتاگرامی نیز دوست ندارد محتوایی از آن زما منتشر شود.

رابطه وی با خانواده اش چگونه است؟

رابطه وی با خانواده اش چگونه است؟

طاها بیشتر وقت خود را در کنار دوستانش می گذراند. با آن ها به مسافرت، کافه و خرید می رود و طبق گفته های خودش یکی از مهم ترین دارایی او دوستانش هستند اما در کنار همه این ها رابطه این سلبریتی اینستاگرامی با خانواده اش بسیار خوب می باشد؛ چرا که در طی مراحل تغییر جنیست خانواده اش همیشه او را حمایت کردند و در کنارش بودند.

در یکی از ویدیوهایی که طاها منتشر کرده است می گوید تغییر جنسیت تصمیمی بسیار سخت می باشد که حتی برخی خانواده ها اجازه آن را به فرزندانشان نمی دهند. اما خوشبختانه خانواده من با این موضوع مشکلی نداشتند و همیشه سعی کردند حامی من باشند تا احساس تنهایی نکنم. هم چنین این اینفلوئنسر بار ها عکس هایی در کنار مادرش منتشر کرده است.

به هر حال این که یک دختر ایرانی چنین تصمیم بزرگی بگیرد و پای آن بماند قطعا نیازمند خانواده ای بسیار روشن فکر می باشد که همه جوره او را حمایت کنند.

صمیمی ترین دوست های این اینستاگرامر چه کسانی هستند؟

این اینستاگرامر دوست های زیادی دارد که اکثر آن ها نیز معروف می باشند. به عنوان مثال مهگل، ملیکا تهامی، فرنوش و بسیاری دیگر رفیق های وی می باشند و طاها به همراه این اینستاگرامر ها ویدیو و عکس ها زیادی دارد، هم چنین بار ها آن ها را به چنل یوتیوب خود نیز دعوت کرده است چرا که می داند این گونه محتوا ها برای طرفدارانش جذاب است.

در واقع تمام این اینستاگرامر ها با هم در ارتباط هستند به طوری که برخی از ان ها دوستان نزدیک و برخی دیگر از دور هم را می شناسند. طاها نیز به عنوان یک سلبریتی اینستاگرامی دوستان بلاگر بسیاری دارد که با همه آن ها در ارتباط می باشد و روز به روز ما شاهد دوست های بیشتر و رفاقت های او در این فضا هستیم. به هر حال وجود این روابط برای اینستاگرامر ها مفید است.

رل طاها بهمنی کیست؟

همان طور که می دانید طاها بهمنی فعالیت خود را در اینستاگرام به همراه رها شروع کرد و این دو رابطه ای بسیار عاشقانه داشتند که متاسفانه از یکدیگر جدا شدند و تا کنون تصمیم به شروع دوباره نداشته اند. در این بین اما حواشی زیادی برای طاها وجود داشت که از جمله آن می توان به موضوعات مهگل و روابطشان اشاره کرد.

از طرفی مدتی نیز برخی پیج ها مدعی بودند که این اینستاگرامر با فرنوش رابطه دارد چرا که خود طاها در یکی از ویدیوها می گوید فرنوش به خاطر من از شهر خودش به تهران آمد که من را ببیند پس عاشق من است. البته طاها همه این حرف ها را به عنوان شوخی گفت اما باعث شد برخی فکر کنند که او با فرنوش رابطه دارد که البته کم کم مشخص شد آن ها تنها با هم رفیق هستند.

بنابراین طاها بعد از جدایی از رها تا کنون شخص جدیدی را به عنوان رل خود معرفی نکرده است و کسی نمی داند که آیا اکنون با کسی وارد رابطه شده است یا نه و خودش نیز در این باره صحبتی نمی کند.

سوالات متداول

 1. طاها بهمنی کیست؟

  طاها متولد 13 آبان 1381 در تهران است، او یکی از فعالان اینستاگرام می باشد.

 2. چگونه می توان به مشاهده عکس های این تیک تاکر پرداخت؟

  برای مشاهده عکس های این تیک تاکر معروف کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. او در حال حاضر ساکن کجاست؟

  در حال حاضر این چهره معروف ساکن استان البرز است و در محله پیروزی زندگی می کند.

 4. جنسیت طاها بهمنی چیست؟

  تارا از کودکی متوجه شد که نیمی از کروموزوم‌ هایش پسرانه و نیمی دیگر دخترانه است و به همین دلیل تصمیم گرفت تا عمل تغییر جنسیت انجام دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا