بیوگرافی شکیب غلامی به همراه ماجرای آشنایی شکیب و فریال

قصد داریم تا درباره شکیب غلامی مطالبی را برای شما بیان کنیم. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرکاربرد است و معمولا توانسته است به یکی از جذاب ترین اپلیکیشن ها در جامعه تبدیل شود.

همین امر باعث ظهور فعالیت هایی نظیر اینفلوئنسری در این شبکه شده است که فعالان این عرصه با تولید محتوا توجه و حمایت کاربران را جذب می کنند. یکی از این فعالان شکیب غلامی می باشد که اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این چهره را در سایت ایران انفجار در اختیارتان می گذاریم.

شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی کیست؟

شکیبا غلامی که بیشتر او را با نام شکیب غلامی می شناسند. متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ که در شهر همدان متولد شده است ولی ساکن شهر کرج می باشد. او در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است و در دوران مدرسه زندگی خیلی عادی و آرامی داشته است و علایق و کارهای او شبیه هم جنسان خود بوده است.

این چهره از تیک تاکرهای ایرانی در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و رشته ورزشی او تکواندو است یک برادر بزرگتر از خود به نام سامی و یک خواهر کوچکتر از خود به نام آیسان دارد که خواهر او در تعدادی از کلیپ هایش حضور دارد و با اجرای دابسمش های جذاب و دیدنی توانسته طرفداران خیلی زیادی را در اینستاگرام پیدا کند.

با توجه به توصیف خصلت های او از دید دوستانش در مورد خصوصیات اخلاقی شکیب غلامی می توان چنین استنباط کرد که او عاشق سفر و فضای باز است و یک فرد پر انرژی می باشد.

او یک تامبوی لزبین است، تامبوی به افرادی می گویند که جنسیت آن ها دختر است ولی اخلاق و رفتار پسرانه دارند. پوشش، مدل موی و فعالیت های پسرانه انجام می دهند و لزبین به افرادی می گویند که تمایل جنسی به همجنس های خود دارند. این چهره یک شاخ اینستاگرامی و یک تیک تاکر تانبوی لزبین است.

نامی که پدر و مادرش برای او انتخاب کرده بودند، شکیبا بوده است که او بعد از مدتی فعالیت در اینستاگرام و معرفی علنی علایق و رفتار های خود در پیجش نام خود را از شکیبا تغییر داد و شکیب گذاشت.

دوستان صمیمی او مبین رعیتی که نام اصلی او هم مبینا یا همان مبین رعیتی است و مانند شکیب یک تانبوی لزبین است و دوست دیگر او طاها بهمنی با نام مستعار تارا است که در ساخت کلیپ به شکیب کمک می کنند و در بعضی از کلیپ های او شرکت دارند هرچند که خود او هم از شاخ های اینستاگرامی هستند و پیج هایی با تعداد فالوئرهای بالایی دارند. شکیب غلامی در لایکی هم فعالیت دارد و در این پلتفرم، ویدیوهای کوتاهی منتشر می کند و به اشتراک می گذارد.

شکیب غلامی چگونه به شهرت رسید؟

این چهره با به اشتراک گذاری کلیپ های متعدد و همچنین دوستی و رابطه با دیگر تیک تاکر ها توانست به شهرت برسد و در این عرصه دیده شود. هرچند که او شهرت خود را بیشتر نتیجه تلاش و پشتکار خود می داند ولی دوستی با فعالان این عرصه در این امر بی تاثیر نبوده است.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقمند به کارهای و فعالیت های این چهره هستید می توانید با مراجعه به صفحات اینترنتی کلیپ های او را از طریق سایت های مرتبط در این زمینه دانلود کنید و تماشا نمایید؛ یا اینکه می توانید مستقیم به صفحه شخصی او و فن پیج هایش مراجعه کنید.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

با افزایش تکنولوژی و ارتباطات امروزه افراد به راحتی در کمترین زمان می توانند به خبرها و اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند. بیشتر افراد دوست دارند، عکس شکیب غلامی وقتی دختر بود را مشاهده کنند.

علاقمندان این تامبوی لزبین می توانند با مراجعه به گوگل و جستجوی نام او به عکس های او دست پیدا کنند و یا مستقیم به پیج او مراجعه کنند و عکس های او را ببینند. همچنین با مراجعه به سایت آپارات فیلم ها و ویدئوهای او را نیز مشاهده نمایند.

پیج اینستاگرام شکیب غلامی چیست؟

پیج اینستاگرام شکیب غلامی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر مخاطب است که افراد با به اشتراک گذاری محتوا به سرعت در این شبکه دیده می شوند. این اینفلوئنسر که عمده فعالیت هایش در اینستاگرامی است، با تولید کلیپ و ویدئو های جذاب و با اجرای دابسمش و چالش های مختلف که در صفحه خود می گذارد، توانسته است در بین کاربران به محبوبیت خاصی برسد و بر طرفداران او روز به روز افزوده شود. بیشتر طرفداران او متولدین اواخر ده ۷۰ و دهه ۸۰ می باشند که فعالیت های شکیب و نوع رفتار و پوشش او از دید آن ها بسیار جذاب است.

از این رو تعداد فن پیج هایی که طرفداران او ایجاد کرده اند بسیار زیاد است. علاقمندان می توانند با جستجو نام شکیب غلامی در قسمت جستجو اینستاگرام به فن پیج های او دست پیدا کنند و عکس ها و کلیپ های او را مشاهده کنند و همچنین می توانند مستقیم به صفحه اینستاگرام شکیب غلامی ghshkib مراجعه کنند.

درآمد شکیب غلامی چقدر است؟

این چهره که طرفداران او متولدین دهه ۷۰ و ۸۰ هستند، یک اینفلوئنسر است و با تبلیغات در صفحه شخصی اش و گرفتن هزینه های بسیار بالا برای هر کدام از این تبلیغات به منبع درآمد خوبی دست پیدا کرده است.

او با ساخت کلیپ و ویدئوهای جذاب و دابسمش توانسته است، نظر طرفداران زیادی را جلب کند و محتوایی که کاربران با دیدن آن ها جذب می شوند و او از این طریق هر روز بر تعداد فالوئرهایش می افزاید.

زیاد شدن فالوورها در اینستاگرام به معنی دیده شدن بیشتر تبلیغات است و دریافت کردن پول بیشتر بابت این تبلیغ ها است. به طور میانگین می توان گفت، میزان درآمد شکیب غلامی در اینستاگرام ماهیانه ۵۰ میلیون تومان است.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

در حرفه اینفلوئنسری اینستاگرامی معمولا حواشی زیادی وجود دارد که فرد خواسته یا ناخواسته با آن درگیر است که این حاشیه ها گاهی توسط کاربران و نزدیکان خود فرد ایجاد می شود. در مواردی این حاشیه ها توسط خود فرد ایجاد می شود برای اینکه نام او بر سر زبان ها بیوفتد و بر تعداد فالوئرهایشان افزوده شود شکیب غلامی هم پیرو این قضیه حواشی گوناگونی دارد یکی از حاشیه هایش جنسیت او بود. افراد به دنبال عکس های او قبل از عمل بودند و گفته می شد که شکیب غلامی در بیمارستان است.

حاشیه دیگر او شماره تلفن شکیب غلامی بود که توسط یکی از کاربران اینستاگرامی منتشر شده بود. در این حرفه افراد سعی می کنند به هر قیمتی که شده است دیده شوند و بتوانند کاربران را جذب کنند تا اینکه با افزایش فالوور هایشان بتوانند تبلیغات مختلفی را به اشتراک بگذارند و پول بیشتری کسب کنند.

آدرس پیج تیک تاک شکیب غلامی چیست؟

تیک تاک یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که افراد در آن به فعالیت می پردازند و هر کدام یک صفحه شخصی دارند. این اپلیکیشن نسبت به اینستاگرام از محبوبیت کمتری برخوردار است و همه افراد در آن حضور و فعالیت ندارند. این چهره در تیک تاک هم فعالیت دارد که شما با مراجعه به این اپلیکیشن و وارد کردن نام او می توانید به صفحه شخصی او دست پیدا کنید.

شکیب غلامی کجا زندگی می کند؟

شکیب غلامی کجا زندگی می کند؟

این چهره تاثیر گذار شبکه های اجتماعی به همراه خانواده خود حال حاضر ساکن شهر کرج در استان تهران می باشند. اما شهری که این فرد در آن متولد شده است همدان بوده و اصالت این چهره همدانی است.

معمولا به علت وجود قوانین منع کننده در این حرفه، افرادی که در این عرصه فعالیت می کنند بعد از گذشت زمانی به خارج از ایران مهاجرت می کنند تا بتوانند آزادانه تر به فعالیت در این عرصه بپردازند، اما این چهره هنوز مهاجرت نکرده است و در ایران زندگی می کند.

معروف ترین چالش های شکیب غلامی کدامند؟

معروف ترین چالش های شکیب غلامی کدامند؟

شکیب در طول فعالیت های خود چالش های بسیاری را برگزار کرده است که هر کدام با جواب طرفدارانش و نوجوانان مواجه شده است و این چالش های او بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چالش های او بیشتر جنبه سرگرمی نیز دارد.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

دوستداران و طرفداران این چهره و اینفلوئنسر که از سلبریتی های اینستاگرام بسیار معروف است؛ می توانند با مراجعه به سایت های معتبر و مرتبط با دانلود کلیپ ها و فیلم ها، کلیپ های او را دانلود نمایند و آنها را مشاهده کنند. یکی از سایت هایی که به صورت مجزا به امر دانلود فیلم و کلیپ پرداخته است، سایت آپارات می باشد که افراد می توانند به این سایت هم مراجعه نمایند.

یوتیوب شکیب غلامی

یوتیوب شکیب غلامی

شکیب غلامی یکی از سلبریتی ها و شاخ های اینستاگرام است که فعالیت خود را از پلتفرم لایکی آغاز کرده است. لایکی یک پلتفرم ساخت و تولید کلیپ های کوتاه است. وی ویدئو ها و کلیپ های بسیاری در اینستاگرام به اشتراک گذاشته که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت. خانواده غلامی زندگی متوسطی داشتند و در شهر کرج زندگی می‌ کردند.

این خانواده دارای دو دختر و دو پسر است. شکیب فرزند سوم خانواده است و در بیشتر کلیپ ها خواهر کوچکش در کنارش حضور دارد. آیسان خواهر کوچک شکیب در برخی از دابسمش های شکیب نیز حضور دارد و مورد استقبال بسیاری واقع شده است. شکیب غلامی فردی پر جنب و جوش است.

دوستان وی در مورد شکیب می گویند او مثل پسرها رفتار می کند و بیشتر با آن ها رابطه دوستی دارد. شکیب غلامی در یوتیوب نیز فعال است و طرفداران بسیاری دارد. نام اصلی او در صفحات و پیج هایش شکیب است. وی علاوه بر دابسمش و تولید محتوا کارهای تبلیغاتی نیز انجام می دهد.

این کار باعث پیشرفت محصولات و فروش بهتر آن ها می شود و درآمد خوبی برای وی دارد. در جوامع کنونی جوان هایی مانند شکیب زیاد دیده می شوند که از یک فرد خاص یا رفتار و یا مذهب خاص تبعیت می کنند. اگر در کشور عزیز ما ایران فرهنگ سازی و تعادل بیشتری وجود داشته باشد مسلما این حرکات دیده نمی شود و یا این که به مرور زمان کم می شود.

در کشور ما که یک کشور اسلامی است دیدن این گونه رفتارها و حرکات قلب انسان را به درد می آورد. ولی همه ما می دانیم که این مشکلات از فرهنگ نادرست به وجود می آید و می تواند باعث از بین رفتن شخصیت بسیاری از پسرها و دخترهای جوان و نوجوان ما شود.

جنسیت شکیب غلامی از زبان خودش

به گفته دوستان شکیب، وی فردی برونگرا، طبیعت دوست و مهربان است. وی دوستان بسیاری دارد. او خود در بعضی از کلیپ هایش گفته است که شخصیت کنونی خود را دوست دارد و همین گونه باقی خواهد ماند. این فرد در کرج زندگی می کند و بیشتر کارهای خود را در کرج و یا شهرهای اطراف تهران ضبط می کند.

وی طرفداران بسیاری دارد که لزبین ها و تامبوها در بین آن ها زیاد هستند. شکیب برای مدت کوتاهی از حضور در شبکه های اجتماعی منصرف شده بود و این موضوع برای دوست داران او جای سوال داشت.‌ بعد از مدتی مشخص شد که او به خاطر دوستش فریال نیکفر که با او رابطه عاشقانه دارد چند روزی از فضای مجازی دوری می کرده است.

فریال نیکفر به خاطر داشتن مشکلاتی تصمیم گرفت دیگر به کار خود در اینستا ادامه ندهد و این موضوع را با ضبط یک کلیپ و پخش آن در اینستا به فالوورهای خود اعلام کرد که این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از دوستداران وی شد. بعد از مدتی شکیب نیز به پیروی از فریال از ادامه در این کار انصراف داد و بسیاری در این‌ مورد ابراز ناراحتی کردند.

اما مدت زیادی نگذشت که هر دوی آن با ضبط یک دابسمش دو نفره به اینستا باز گشتند. شکیب غلامی علاوه بر تامبو بودن، لزبین نیز هست که به معنای همجنس گرا است. وی پسر بودن را بر دختر بودن ترجیح می داده است. او گفته پسرها در کشور ما آزادی بیشتری دارند اما دخترها بسیار محدود هستند.

پسرها می توانند بیشتر کارها را انجام دهند اما دخترها باید از انجام بسیاری از کارهایی که دوست دارند صرف نظر کنند و آن را نادیده بگیرند. من دوست دارم به تمام آرزوهای خودم برسم و دلم نمی خواهد محدود باشم. محدودیت را دوست ندارم و به نظر آدم باید هر کاری که دوست دارد را حداقل یک بار امتحان کند.

ایران کشور خوبی است اما بین دختر و پسر محدودیت های زیادی وجود دارد. به نظر این ظلم در حق دخترها است که از کارهای مورد علاقه خود باید چشم پوشی کنند.

رابطه مبین رعیتی با این اینستاگرامر چیست؟

رابطه مبین رعیتی با این اینستاگرامر چیست؟

از دوستان صمیمی او می توان به مبین رعیتی بلاگر ایرانی اشاره کرد. مبین نیز یک تامبوی لزبین است که نام خود را از مبینا به مبین تغییر داده است. شکیب هم چنان در لایکی فعالیت دارد. این اینفلوئنسر اینستاگرام، چالش های زیادی در اینستاگرام گذاشته است که به واسطه آن ها به شهرت رسیده است.

این طور که گفته شده این فرد تا به حال هیچ گونه عمل جراحی نداشته تا بتواند جنسیت خود را تغییر دهد. شکیب غلامی دابسمش ها و ویدئو های خود را با همراهی دوستانش ضبط کرده و به اشتراک گذاشته است. تارا بهمنی هم یکی از دوستان صمیمی شکیب است. شکیب در اینستاگرام حدود ۶۰۰ ‌هزار فالوور دارد.

بیشتر دنبال کننده های شکیب جوانان و نوجوانان دهه هشتادی هستند که به این ویدئوها و کلیپ ها علاقه مندند. شکیب توانسته نیاز نوجوانان و جوانان ما را در این کلیپ ها به نمایش بگذارد و خواسته های آن ها را به گونه ای بیان کند که مورد پسند قرار گیرد. به همین دلیل است که بیشتر فالوورهای وی نسل جوان زیر ۳۰ سال هستند و از او حمایت می کنند.

برادر شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی یک برادر بزرگ تر از خود دارد. خانواده شکیب بسیار به هم وابسته اند و یک دیگر را دوست دارند. برادر شکیب از او بزرگ تر است. آن ها همدیگر را خیلی دوست دارند، اما برادر وی در مورد کاری که شکیب در اینستا انجام می دهد با او اختلاف نظر دارد. برادر این تیک تاکر سامی نام دارد و هیچ گونه فعالیتی در اینستا یا شبکه های اجتماعی ندارد.

آیا shakib gholami قصد مهاجرت دارد؟

آیا shakib gholami قصد مهاجرت دارد؟

شکیب با فعالیت گسترده ای که در اینستا و دیگر شبکه های اجتماعی داشته، توانسته درآمد زیادی به دست بیاورد. اغلب کسانی که در این گونه فضاها فعالیت دارند و دنبال کنندگان زیادی دارند از درآمد خوبی برخوردارند و فکر مهاجرت کردن به دیگر کشورها را در سر دارند. شکیب در ابتدا تمایلی به مهاجرت کردن نداشته است.

اما دوستان وی که بیشتر شبیه خود او هستند و از شاخ های اینستا به حساب می آیند او را به این کار تشویق کردند و موفق شدند او را به این امر راضی کنند. خانواده شکیب با این تصمیم وی موافقت نکرده و نارضایتی خود را اعلام کردند، اما این طور که پیداست مخالفت آن ها باعث نشده که shakib gholami از این کار صرف نظر کند.

وی در حال مهیا شدن برای مهاجرت است. او از جمله شخصیت هایی است که از راه تبلیغات و تولید محتوا درآمدزایی بالایی دارد و توانسته در ماه حدود ۳۰ میلیون در آمد داشته باشد.

داستان خودکشی شکیب واقعیت دارد؟

این حرف درست نیست. مدتی پیش در فضای مجازی خبری مبنی بر این که شکیب قصد خودکشی داشته به وجود آمده بود. اما در اصل این خبر شایعه ای بیش نبوده است که برخی برای به دست آوردن تعداد فالوورهای بیشتر دست به این عمل زشت زدند. حواشی همیشه در فضاها و شبکه های اجتماعی مانند اینستا بوده و هست.

در برخی از سایت ها، گفته شده بود که شکیب غلامی عمل تغییر جنسیت داشته است. اما معلوم شد که هیچ شواهدی وجود ندارد که این حرف یا شایعه را ثابت کند. وی اندامی نحیف دارد و سعی داشته با پوشیدن لباس ها و تیشرت های گشاد و زدن تیپ پسرانه و مدل موهای کوتاه خود را به عنوان یک پسر به جامعه معرفی کند.

در این مقاله در مورد شکیب غلامی یکی از تامبوی لزبین های اینستاگرام حرف زدیم و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و حرفه ای وی در اختیار شما قرار دادیم. گفتیم که شکیب غلامی یک دختر است که رفتار و پوشش پسرانه دارد و در جامعه نیز مانند پسرها لباس می پوشد و رفتار می کند.

امیدواریم از این موضوع استفاده کرده باشید و از همراهی با سایت ما خسته نشده باشید. لطفا در مقالات و مطالب بعدی نیز ما را همراهی کنید. امید است که مسئولین هر چه بیشتر به فرهنگ سازی ها و نیازهای جوانان بها دهند تا مشکلاتی از این قبیل در کشور عزیزمان دیگر دیده نشود.

سوالات متداول

 1. آیا قد شکیب غلامی و اندام او متناسب با جنس دختران است؟

  این شخص اندام و ظاهر دخترانه دارد و فقط افکار و رفتارهای او و نوع پوشش اش پسرانه است.

 2. شکیب غلامی چند خواهر و برادر دارد؟

  این شاخ اینستاگرامی در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است و یک برادر بزرگتر از خود و یک خواهر کوچکتر از خود دارد.

 3. شکیب غلامی در چه رشته ای تحصیل کرده است؟

  این تامبوی لزبین در تحصیلات خود را در دوران دبیرستان در رشته تربیت بدنی گذرانده است.

 4. شکیب غلامی متولد چه سالی و در کدام شهر بوده است؟

  این چهره محبوب نسل نوجوان متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ می باشد، که او در شهر همدان متولد شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا