بیوگرافی ملیکا تهامی و لیست رابطه های قبل ازدواجش

همان طور که می دانید بلاگرهای بسیار زیادی وجود دارند که امروزه فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارند. در این قسمت قصد داریم به بیوگرافی ملیکا تهامی از سلبریتی های اینستاگرام بپردازیم. شاید شما کنجکاو باشید که داستان ملیکا تهامی چه بود؟ ما در این مقاله به تمامی سوال های شما پاسخ خواهیم داد. پس برای آشنایی با او همراه ما باشید.

برای آشنایی با دوست پسر جدید ملیکا تهامی ما را همین حالا دنبال نمیایید!

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی کیست؟

یکی از جذاب ترین مدل های ایرانی ملیکا تهامی است. ملیکا متولد 6 دی سال 1375 است و در شهر تهران متولد شده است. او در رشته طراحی لباس تحصیل کرده و مدرک لیسانس خود را اخذ کرده است. ملیکا از فضای مجازی به خصوص اینستاگرام به عنوان مدل آرایشی شروع به کار کرده است. اکنون او در رشته های عکاسی، نویسندگی و کافی شاپ حضور مثبتی دارد.

ملیکا در دبیرستان رشته گرافیک خوانده و در کنار تحصیلش بسیار به عکاسی علاقه مند شد و عکاسی را شروع کرد. به همین دلیل به سمت مدل شدن و آموزش میکاپ روانه شد. او حالا کلاس های خود را به صورت مجازی در فضای مجازی منتشر می کند. اکنون ملیکا علاوه بر دیگر فعالیت هایش نویسندگی را دنبال می کند. او علاقه ای به خواندن کتاب ندارد. ولی می گوید که کتاب نوشتن را دوست دارد و در سال 1396 یک رمان به نام الف تا الف نوشته و به چاپ رسانده است.

ملیکا تهامی چگونه به شهرت رسید؟

با راه انداختن اینستاگرام و افزایش فالوورهایش به شهرت بیشتری رسید. علاوه بر این ها کافی شاپ جدیدی که افتتاح کرد باعث مشهور شدن او شد. ملیکا نزدیک به یک میلیون نفر فالوور دارد و مشتری های زیادی را جذب کرده است. یکی دیگر از دلایلی که باعث شد ملیکا معروف شود، عمل بینی او بود. الناز گلرخ که یک بیوتی بلاگر محسوب می شود، یکی از موافقان عمل زیبایی ملیکا است.

آیا رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی صحت دارد؟

شما هم ماجرای ملیکا تهامی و علی یاسینی را شنیده اید؟ آیا حقیقت این موضوع را می دانید؟ ملیکا با انتشار فیلم هایی در فضای مجازی با آهنگ های علی یاسینی علاقه خود را به این خواننده نشان داد. در زمان کرونا که همه افراد در خانه می ماندن هر روز شایعات عجیب و غریب می شنیدیم. یکی از خبرهایی که همه را غافلگیر کرد خبر رابطه داشتن علی یاسینی با ملیکا است. ملیکا تهامی در کنسرت علی یاسینی بیشتر سر زبان ها افتاد.

امین فردین در برنامه پشت پرده صحبتی درباره رابطه نامشروع علی یاسینی خواننده پاپ با خانم ملیکا یکی از چهره های شاخ اینستاگرام کرد. او گفت که این فرد تقریبا از سال 1395 با یکدیگر ارتباط دارند و حاصل این رابطه یک بچه چهار ماهه است که علی یاسینی گردن نمی گیرد. ممکن است شما عکس نفس دختر ملیکا تهامی را در صفحات مجازی مشاهده کرده باشید و بسیاری از افراد بیان می کنند که ملیکا و فرزندش باهم زندگی می کنند.

نکته مهم با توجه به حرف های امین فردین این است که قبل از پخش برنامه از طرف علی یاسینی تماس گرفته شده که این ویدیوها را پخش نکنند و افشاگری نکنند. هنوز مشخص نیست که این مورد درست باشد یا فقط شایعه امین فردین برای جذب مخاطب برنامه اش است. همچنین او در برنامه اش بیان کرده که خانواده آقای علی یاسینی با خانواده ملیکا تماس می گیرند و به او می گویند که بچه را بدید به یک فرد دیگر! همان طور که در ابتدای قسمت گفتیم هیچ سند و مدرکی برای اثبات حرف های امین فردین وجود ندارد.

ملیکا تهامی و عرفان براتی چه رابطه ای دارند؟

ملیکا تهامی و عرفان براتی چه رابطه ای دارند؟

در پیرامون روابط شخصی ملیکا حاشیه‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. از زمانی که ملیکا فعالیت خود را به عنوان بلاگر در اینستاگرام شروع کرده دوست پسرهای بسیار زیادی داشته است. هم چنین برخی از دوست پسرهای ملیکا از بلاگرهای معروف اینستاگرام بوده اند.

حال گفتنی است که عرفان براتی یکی از بلاگرهای معروف اینستاگرام است که در حال حاضر در این شبکه اجتماعی دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. این موضوع را هم باید افزود که ملیکا تهامی و عرفانی براتی مدتی قبل با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند تا جایی که عرفان براتی به خانه ملیکا نقل مکان کرد. پس از مدتی آن ها خبر ازدواجشان را از طریق اینستاگرام با مخاطبانشان به اشتراک گذاشتند.

ملیکا بیان کرد آن ها در یک مجلس ساده با یکدیگر ازدواج کردند. البته ناگفته نماند که پس از مدتی رابطه این زوج شکر آب شد و دعوای شدید بین این دو بلاگر صورت گرفت تا جایی که به فضای مجازی کشیده شد. پس از این دعوا و درگیری که بین ملیکا و عرفان به وجود آمد آن ها از یکدیگر جدا شدند و در حال حاضر هیچگونه رابطه‌ ای با یکدیگر ندارند. هم چنین به نظر می‌ رسد که عرفان براتی نیز با شخص دیگری وارد رابطه شده است.

خبرهای مربوط به ملیکا تهامی و حسین رضوانی

مدتی قبل برخی از پیج‌ های ضد شاخ در اینستاگرام خبرهای مربوط به ملیکا و حسین رضوانی را در صفحات خود منتشر کردند که این اخبار حواشی زیادی را در بر داشت. جریان از این قرار است زمانی که حسین رضوانی با دلارام خسروی بلاگر معروف ایرانی در رابطه بوده است و این رابطه منجر به بارداری دلارام شده است. ملیکا وسط رابطه این دو بلاگر می‌ آید و از دلارام جلوی حسین رضوانی بد می‌ گوید. این موضوع باعث شده تا حسین رضوانی و دلارام از یکدیگر جدا شوند. پس از آن دلارام به تنهایی به خارج از کشور مهاجرت می‌ کند و فرزندش را به تنهایی به دنیا می‌ آورد.

هم چنین دلارام پس از این جریان در چندین لایو خود بیان کرد که ملیکا به او خیانت کرده و از بدی‌ های ملیکا گفته است. این موضوع باعث شد تا ملیکا مورد انتقاد خیلی از افراد قرار گیرد. هم چنین در این پیج‌ های ضد شاخ بیان شده است که ملیکا پس از برهم زدن رابطه حسین رضوانی و دلارام کم کم رابطه خود را با حسین رضوانی صمیمی کرده و حتی مدتی را با او به صورت پنهانی در رابطه بوده است. به هر حال پس از این جریان دوستی دلارام خسروی و ملیکا تهامی به طور کامل به پایان رسید.

داستان این بلاگر و شایان اشراقی چیست؟

داستان این بلاگر و شایان اشراقی چیست؟

خیلی از کاربران اینستاگرام بیان کردند که ملیکا همچون دنیا جهانبخت علاقه بسیار زیادی به خوانندگان دارد و این موضوع باعث شده تا با خوانندگان وارد رابطه شود. حال مدتی قبل اخباری در رابطه با این که ملیکا و شایان اشراقی (خواننده ایرانی) به صورت پنهانی با یکدیگر وارد رابطه شدند در فضای مجازی منتشر شد. گفتنی است این شایعات مربوط به آهنگ ملیکا تهامی که با آن دابسمش ضبط کرده می‌ باشد.

در این باره بهتر است بدانید که ملیکا تا به اکنون با آهنگ‌ های متعددی از شایان اشراقی دابسمش ساخته و شایان اشراقی را تگ کرده است. این موضوع زمزمه‌ های رابطه آن ها را در فضای مجازی به وجود آورده است. اما با این حال ملیکا تمام این شایعات را تکذیب کرده و در این بیان کرده است که شایان اشراقی تنها یکی از خوانندگان مورد علاقه اوست.

ملیکا تهامی و امیر حسین نامدار با هم بک زده اند؟

امیر حسین نامدار مدل و بلاگر معروف ایرانی یکی از دوست پسرهای قدیمی ملیکا به شمار می‌ رفته است. زمانی که ملیکا تهامی و امیر حسین نامدار وارد رابطه عاشقانه شدند تا مدت‌ ها رابطه‌ شان را مخفی و به دور از فضای مجازی نگه داشتند. هم چنین ملیکا تنها بیان می‌ کرد که با شخصی وارد رابطه عاشقانه شده است. اما از دوست پسرش رو نمایی نمی‌ کرد.

این موضوع باعث شده بود تا افراد زیادی از روی کنجکاوی صفحه اینستاگرام ملیکا را دنبال کنند. در نهایت زمانی که ملیکا توانست از طریق دوست پسر مرموزش فالووران زیادی را به دست آورد تصاویری از خود را در کنار امیرحسین نامدار منتشر کرد.

پس از انتشار تصاویر ملیکا در کنار امیرحسین نامدار حاشیه‌ های بسیار زیادی در پیرامون این دو بلاگر به وجود آمد. هم چنین خیلی از افراد به خاطر اختلاف قدی که بین این دو بلاگر وجود داشت آن ها را سوژه اینستاگرام کرده بودند. به هر حال این دو بلاگر پس از علنی شدن رابطه شان مدت زمان نسبتاً کوتاهی با یکدیگر بودند و این رابطه به جدایی ختم شد.

بررسی زندگی ملیکا تهامی و دخترش

بررسی زندگی ملیکا تهامی و دخترش

ملیکا تهامی یکی از پرحاشیه‌ ترین سلبریتی‌ های مجازی در بین اینستاگرامرها محسوب می شود. پس از به دنیا آمدن فرزندش حواشی بسیار زیادی در پیرامون ملیکا تهامی و نفس نیز به وجود آمد. حال بهتر است بدانید زمانی که این سلبریتی باردار بود پیج ملیکا تهامی بسته شد و پس از آن نیز او تا مدت‌ ها در اینستاگرام هیچگونه فعالیتی به صورت عمومی نداشت. حال گفتنی است زمانی که ملیکا فعالیت خود را دوباره در فضای مجازی آغاز کرد خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در رابطه با دختر این بلاگر اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید ملیکا یک دختر به نام نفس دارد که تا به اکنون تصاویری از او را در صفحه شخصی اش منتشر نکرده است. این بلاگر در این باره بیان کرده است که نمی‌ خواهد هیاهو و یا حاشیه ای در پیرامون زندگی دخترش به وجود آید. به همین دلیل سعی کرده تا زندگی او را شخصی و به دور از حاشیه نگه دارد. این بلاگر افزود ملیکا تهامی قدیمی مرد و ملیکا جدید به هیچ عنوان نمی‌ گذارد تا اتفاقی برای فرزندش بی افتد و یا او مورد قضاوت قرار گیرد. به هر حال ملیکا تهامی و دخترش در حال حاضر در کنار یکدیگر در غرب تهران زندگی می‌ کنند.

بچه این فرد در نهایت از چه کسی بود؟

یکی از متداول‌ ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید این است که بچه ملیکا تهامی از کیست؟ خیلی از افراد تمایل دارند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید که فرزند این بلاگر از علی یاسینی است. حتی مدتی قبل ملیکا عکس شناسنامه فرزند خود که نام پدرش علی یاسینی است را در فضای مجازی منتشر کرد.

این موضوع باعث شد تا هشتگ‌ های زیادی از علی یاسینی ملیکا تهامی در فضای مجازی منتشر شود. جالب است بدانید مدتی قبل ملیکا تهامی در کنسرت علی یاسینی نیز حضور یافت. اما علی یاسینی هیچگونه واکنشی به حضور ملیکا در کنسرتش از خود نشان نداد.

عکس های این شاخ مجازی را در کجا مشاهده کنیم؟

ملیکا تهامی یکی از پرطرفدار ترین شاخ های مجازی است که تاکنون عکس های زیادی از خود منتشر کرده است که هر کدام در نوع خود بسیار زیبا و بحث برانگیز بوده است. یکی از مهم ترین صحبت هایی که درباره ملیکا تهامی می توان کرد در رابطه با عکس های او چهره عجیب وی بعد از عمل جراحی می باشد. او پس از عمل جراحی که روی بینی اش انجام داد بسیار تغییر کرد و باعث صحبت های زیادی شد.

پیج اینستاگرام نفس دختر ملیکا تهامی

پیج اینستاگرام نفس دختر ملیکا تهامی

با توجه به این که ملیکا تهامی در اینستاگرام فعالیت گسترده انجام می‌ دهد. به همین دلیل خیلی از افراد تصور می‌ کنند که دختر او نیز در این شبکه اجتماعی همانند مادرش یک صفحه شخصی دارد که توسط ملیکا گردانده می شود. این موضوع باعث شده تا خیلی از افراد کنجکاو شوند تا پیج اینستاگرام نفس را پیدا کنند. بهتر است بدانید ملیکا در این مورد بارها بیان کرده است که نفس دخترش هیچگونه پیجی در اینستاگرام ندارد و دوست ندارد دخترش از سن کم در اینستاگرام فعالیت کند.

گفتنی است علاوه بر این که نفس در اینستاگرام هیچ گونه پیجی ندارد تصاویر او در فضای مجازی هم موجود نمی‌ باشد. چرا که ملیکا تا به اکنون هیچ گونه تصویری از فرزندش را در صفحه شخصی خود منتشر نکرده است.

پیج اینستاگرام ملیکا تهامی چیست؟

پیج اینستاگرام ملیکا تا قبل از پخش شدن خبر رابطه با علی یاسینی شامل عکس و فیلم هایش بود و بخشی از ویدیوهایش در سبک آرایشی بود. به طوری که یا خودش مدل آرایشی بود یا بر روی صورت افراد مختلف آموزش می داد. اما با پخش شدن خبر رابطه او با علی یاسینی او تصمیم گرفت همه پست و استوری هایش را غیرفعال کند.

دلارام خسروانی و ملیکا تهامی

دلارام خسروی یکی از اولین بلاگرهای ایرانی است که فعالیت خود را سال‌ ها قبل در اینستاگرام شروع کرده است. حال گفتنی است قبل از این که دلارام صاحب فرزند شود رابطه خوبی بین او و ملیکا تهامی وجود داشت. آن ها در طول روز استوری‌ های متعددی را در کنار یکدیگر در صفحه شخصیی شان منتشر می کردند.

اما پس از خیانت ملیکا تهامی به دلارام و جدا شدن دلارام و حسین رضوانی از یکدیگر رابطه این دو بلاگر به صورت کامل از هم پاشید. جالب است بدانید پس از این که دوستی دلارام و ملیکا تمام شد ملیکا بارها از طریق صفحه شخصی خود به توهین و فحاشی دلارام خسروی پرداخت.

درآمد ملیکا تهامی

درآمد این شاخ مجازی چقدر است؟

یکی از کسانی که توانسته از طریق فضای مجازی درآمد بالایی داشته باشد ملیکا تهامی می باشد. ملیکا به خود لقب کایلی داده است. ملیکا با توجه به شخصیتی که از خود در اینستاگرام نشان داده است به او کایلی جنر دوم می گویند. زیرا او در اینستاگرام میکاپ های سنگینی انجام می دهد و عمل های گوناگونی انجام داده و خودش را شبیه کایلی جنر کرده است. او می گوید که شباهت ظاهری اش به کایلی جنر زیاد است و همچنین می خواهد مانند او یک شخص ثروتمند باشد.

این شاخ مجازی چه حاشیه هایی داشته است؟

تنها حاشیه موجود از این فرد رابطه اش با علی یاسینی بود که تمامی سندهای موجود ثابت کردند که این موضوع حقیقت ندارد. ملیکا حتی با توجه به عکس های برهنه اش هیچ نوع حاشیه ای ندارد.

ملیکا تهامی تا کنون چند عمل زیبایی انجام داده است؟

این بلاگر تا به حال عمل های زیبایی بسیاری را داشته است. او تا به حال بینی خود را چند بار عمل کرده است. هم چنین فک خود را زاویه سازی کرده است و لب های خود را نیز ژل است. وی عکس هایی را از نوجوانی خود در پیج اینستاگرامش دارد که اگر به عکس های قدیمی او نگاهی بی اندازید تغییرات زیاد و اساسی را متوجه می شوید.

دلیل بسته شدن پیج این شاخ مجازی چه بود؟

ملیکا در اینستاگرام فعالیت زیادی داشت و مدتی یکی از شاخ های مجازی بوده و در اکسپلور قرار داشت. اما پس از مدتی فعالیت خودش را کم کرد. زیرا در پیجش نوشته بود که من ازدواج کردم و این موضوع باعث شد که او از فضای مجازی کمی دور شود. پس از مدتی این خبر را به اشتراک گذاشت که دچار شکست عشقی شده است. در توضیحات دیگر او بیان کرده بود که علت ازدواجم به خودم مربوط است و هیچ گونه عکس العملی نسبت به همسرش نداد و تصمیم گرفت پیجش را برای مدتی ببندد.

فحاشی این بلاگر به دوست های صمیمی اش

ملیکا از معدود بلاگرهایی است که هر چند وقت یکبار در پیرامون او و دوستان صمیمی اش درگیری‌ هایی به وجود می‌ آید که این درگیری‌ ها منجر به تمام شدن رابطه دوستی شان می شود. جالب است بدانید که ملیکا در تمام دعوا و درگیری‌ ها دوستانش را مقصر می‌ داند و آن ها را افرادی بد و منفعت طلب خطاب می کند. هم چنین گاهی اوقات مشاهده می‌ شود که ملیکا از طریق فضای مجازی به فحاشی دوستانش که با آن ها درگیر بوده است هم می پردازد.

سوالات متداول

  1. ملیکا تهامی ساکن کجا است؟

    هیچ بیوگرافی دقیقی درباره ملیکا تهامی وجود ندارد و هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر محل سکونت او در اختیار نیست.

  2. همسر ملیکا تهامی کیست؟

    ملیکا تهامی اکنون مطلقه است اما در گذشته با امیر حسین نامدار ازدواج کرده بود.

  3. ملیکا متولد چه سالی است؟

    ملیکا متولد 1375 می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا