بیوگرافی داریوش تبهکار + جدیدترین حواشی و ماجرای بازگشت او به رپ

در این مقاله می خواهیم تا به داریوش تبهکار از خوانندگان رپ فارسی و بیوگرافی او به همراه عکس و ناگفته هایی از این رپر محبوب بپردازیم.

محتوا پنهان
داریوش تبهکار کیست؟

داریوش تبهکار کیست؟

سال ها است که در ایران سبک رپ در بین جوانان و نوجوانان به شدت پر طرفدار و محبوب شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از رپران با استعداد و جوان توانسته اند با توجه به سبک خاص و منحصر به فردی که دارند؛ به شهرت فراوانی برسند و این روز ها طرفداران و مخاطبان زیادی را نیز به دست آورده اند. این موضوع شامل داریوش تبهکار نیز می‌ باشد. حال در رابطه با داریوش بهتر است که بدانید او یکی از رپران با استعداد اهل ایران است که امروزه با توجه به آهنگ هایی که منتشر می‌ کند و هم چنین همکاری های جذابش با سایر رپران مشهور توانسته جایگاه خوبی را در بین رپران به دست آورد.

البته این موضوع را هم باید افزود که داریوش از رپرهای نسل سه عضو گروه معروف ملتفت نیز بوده است که با توجه به فعالیت در این گروه توانست به شهرت خود بیفزاید. بهتر است که بدانید بهرام نورایی رپر موفق ایرانی یکی از دوستان داریوش به شمار می رود و حمایت بهرام از داریوش همیشه باعث خوشحالی طرفداران این دو رپر شده است. داریوش با توجه به سبک خاص و هم چنین متن قوی آهنگ هایش، توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را در بین مردم به دست آورد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا برای کسب اطلاعات بیشتر داریوش تبهکار ویکی پدیای او را مشاهده کنند، اما در این باره باید بگوییم که هنوز برای داریوش رپر ایرانی ویکی پدیا ساخته نشده است.

معروف ترین آهنگ های داریوش تبهکار کدامند؟

در رابطه با داریوش یکی از رپران معروف ایرانی باید بگوییم که او تا به اکنون آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های او با استقبال خوبی هم رو به رو شده اند. البته با این حال برخی از آهنگ های او در لیست معروف ترین و بهترین آهنگ های داریوش قرار گرفته است که در این قسمت قرار است به معرفی آن ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بالاتر

یکی از آهنگ های داریوش که بعد از انتشار با طرفداران زیادی رو به رو شد، آهنگ بالاتر است. این آهنگ در لیست برترین آهنگ های این رپر قرار گرفته است که برای دانلود آن می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

طهرون

این آهنگ یکی از آهنگ های خوب داریوش می باشد و تا به امروز در بین طرفداران او این آهنگ به یکی از محبوب ترین آهنگ هایش تبدیل شده است. حال می توانید برای دانلود آهنگ طهرون به اینترنت مراجعه نمایید.

هرت

اگر تمایل دارید تا یکی از برترین آهنگ ها این رپر را دانلود کنید، پیشنهاد ما اهنگ هرت است. این آهنگ بعد از انتشار مورد تعریف خیلی از مخاطبان و طرفداران داریوش قرار گرفت و حتی او توانست با انتشار این آهنگ به شهرت خود بیفزاید.

کوتاهی از داریوش تبهکار

بعد از انتشار آهنگ کوتاهی از داریوش خیلی از افراد بیان کردند که او یک رپر با استعداد است که توانایی خوبی در ساخت آهنگ های خاص دارد. این آهنگ داریوش بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و مورد تعریف خیلی از شنوندگان قرار گرفت. می توانید برای دانلود اهنگ کوتاهی به اینترنت مراجعه نمایید.

موی پریشون

موی پریشون آهنگی است که با همکاری داریوش و سروش هیچکس ساخته و منتشر شده است که بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شد. می توانید برای دانلود آهنگ موی پریشون به سایت های موسیقی در اینترنت مراجعه نمایید.

تبهکار

شما می توانید با جستجو نام این آهنگ در گوگل و یا سایت های مختلف از گوش دادن به این آهنگ بهره مند شوید و یا به دانلود اهنگ تبهکار بپردازید. آهنگ تبهکار دارای متن قوی می باشد.

پیروزی

آهنگ پیروزی دارای متن خوبی است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. می توانید به راحتی این آهنگ را در سایت هایی از جمله اسپاتیفای، ساندکلاد و یا یوتوب گوش کنید و لذت ببرید. آهنگ پیروزی یکی از بهترین ترک های این رپر است.

عکس های داریوش تبهکار را در کجا مشاهده کنیم؟

این روزها داریوش تبهکار توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر شما هم طرفدار این رپر هستید و تمایل به مشاهده عکس های او را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های اجتماعی داریوش مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین علاوه بر شبکه‌ های اجتماعی داریوش اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این رپر را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های جالبی از این رپر برای شما نمایش خواهد یافت. در اینترنت علاوه بر عکس ملتفت می توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با او نیز بدست آورید.

پیج اینستاگرام داریوش تبهکار چیست؟

اگر طرفدار داریوش تبهکار هستید و تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام داریوش تبهکار را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام این رپر معروف را جستجو کنید. حال بهتر است که بدانید امروزه داریوش تبهکار اینستا را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و فالوورانش تبدیل کرده است و در صفحه خود به معرفی آهنگ ها و آلبوم هایش می پردازد و هم چنین پست های متعددی را نیز برای فالوورانش منتشر می کند.

حواشی داریوش تبهکار

حواشی داریوش تبهکار

از آن جایی که این روز ها داریوش توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد، به همین دلیل به یکی از رپران شناخته شده تبدیل شده است؛ که در پیرامون او نیز همانند سایر رپران معروف حاشیه های متعددی مشاهده می‌ شود. حال از مهم ترین حواشی که در پیرامون داریوش مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: درگیری هایی که او با سایر رپران دیگر داشته است، جدا شدن او از گروه ملتفت، خداحافظی داریوش از دنیای خوانندگی، مهاجرت او از ایران، خبر دستگیری اش، همکاری های جذابی که با سایر رپران داشته است، روابط شخصی اش داشتن سایت شرط بندی و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

فیلم کنسرت های داریوش تبهکار را در کجا مشاهده کنیم؟

برای جستجو و مشاهده فیلم کنسرت های داریوش روش‌ های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه کنید، می توانید اکثر فیلم های کنسرت داریوش را جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین برای مشاهده فیلم کنسرت های داریوش با کیفیت بسیار بالا پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام و یا حتی یوتیوب مراجعه کنید.

همسر داریوش تبهکار کیست؟

بهتر است که بدانید داریوش از همان ابتدا، زندگی شخصی اش را از حرفه خود جدا نگه داشته است و از آن جایی که تا به اکنون در رابطه با زندگی شخصی اش با مخاطبان و طرفدارانش صحبتی نکرده است. به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد این که آیا او ازدواج کرده است و یا در حال حاضر با چه کسی در رابطه است در اینترنت موجود نمی باشد.

درآمد داریوش تبهکار چقدر است؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

مدتی قبل برخی از منابع بیان کردند که داریوش برای پیشرفت در حرفه اش از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن یکی از کشورهای خارجی می باشد. با این حال این رپر معروف تا به اکنون به این صحبت‌ ها واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

درآمد داریوش تبهکار چقدر است؟

داریوش همانند سایر رپران تمایلی ندارد تا میزان درآمدش را رسانه‌ ای کند، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. اما بیان شده است که او در کنار حرفه‌ اش، فعالیت های دیگر هم دارد که از طریق این فعالیت ها نیز درآمدزایی می‌ کند.

معروف ترین فیت های داریوش تبهکار کدامند؟

داریوش تا به اکنون همکاری های جذابی با خیلی از رپران سرشناس و معروف دیگر داشته است که این موضوع باعث شده است تا در بین مردم شناخته شده و محبوب تر شود. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از معروف ترین فیت های داریوش با هیچکس یکی از رپران سرشناس اهل ایران بوده است، این آهنگ موی پریشون نام دارد. زمانی که آهنگ موی پریشون منتشر شد با استقبال خوبی رو به رو شد. حال می‌ توانید برای دانلود این آهنگ به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

دیس های داریوش تبهکار

دیس های داریوش تبهکار

امروزه رپرهای نسل سوم نظیر داریوش تبهکار توانسته اند محبوبیت بیشتری در بین نسل جوان داشته باشند. دلیل این امر، این است که این رپرها معمولا در مورد موضوعات اجتماعی و سیاسی صحبت می کنند. به همین دلیل بیشتر از سایر نسل ها، توانسته اند اعتماد مردم ایران را دست آورند.

داریوش تبهکار نیز یکی از چهره های مطرح در دنیای رپ فارسی است که امروزه به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کرده. در گذشته نام او در لیست اعضای گروه رپری ملتفت به چشم می خورد. اما وی پس از مدتی، این گروه را ترک کرد و فعالیت خود را به صورت تکی ادامه داد. جدایی او از گروه ملتفت، حواشی بسیار زیادی را برای این چهره به وجود آورد.

به گونه ای که بسیاری از هم نسلان، او را طعمه قرار دادند و با انتشار دیس های متعدد، این چهره را به چالش کشیدند. این امر زمینه ساز انتشار دیس و دیس ترک های داریوش تبهکار بود. وی هم اکنون نیز با دیس ترک های خود، مهارت بسیاری از رپرهای نسل سومی و چهارمی را زیر سوال می برد. در ادامه برخی از جنجالی ترین دیس ترک های این چهره را بررسی می کنیم.

دیس به سامان ویلسون

سامان ویلسون، از چهره های آشنا و شناخته شده صنعت رپ فارسی است که علاقه بسیار زیادی به جنجال آفرینی دارد. این چهره از همان ابتدا با فعالیت داریوش به عنوان یک رپر مخالف بود و استعداد او را مورد تمسخر قرار می داد.

این امر موجب شد تا داریوش نیز برای دفاع از خود، یک دیس ترک جنجالی منتشر کند. زاخارکش، نام این دیس ترک جنجالی است که پس از انتشار، ری اکشن های مختلفی را در بر داشت. شما می توانید این ترک را با کیفیت های متفاوت از طریق سایت های انتشار موسیقی، دانلود کنید.

دیس به شایع

اختلاف میان شایع و داریوش تبهکار، به ابتدای فعالیت آن ها باز می گردد. این دو چهره تا کنون بار ها یکدیگر را مورد هدف قرار داده و دیس های متعددی را منتشر کرده اند. این امر موجب شده تا تمامی علاقه مندان دنیای رپ فارسی از وجود اختلاف میان این دو چهره مطلع شوند.

گفته می شود که شایع، این چهره را لایق عضویت در گروه ملتفت نمی دانسته و به همین دلیل با او مخالف می کرده است. البته تبهکار نیز پس از دیس های شایع، آرام نگرفت و دیس بک های متعددی را به سمت او روانه ساخت. شما می توانید تمام دیس و دیس بک های شایع و داریوش را در یوتیوب و اینستاگرام مشاهده کنید.

دیس به گروه ملتفت

همان طور که عنوان شد، این چهره برای مدت زمان کوتاهی به عضویت گروه ملتفت در آمد. ملتفت از جمله شناخته شده ترین و بهترین گروه های رپ فارسی است که توسط سروش هیچکس تاسیس شد. هر کدام از اعضای این گروه، استعداد و مهارت بالایی دارند. به همین دلیل این گروه توانست در مدت زمان کوتاهی، به شهرت دست پیدا کند.

اما با این حال، تضاد های اخلاقی و رفتاری میان آن ها، موجب جدایی داریوش شد. پس از این امر، داریوش یک دیس ترک جنجالی را خطاب به اعضای ملتفت منتشر کرد. او سعی داشت از این طریق، حقایق پنهانی این گروه رپری پرطرفدار را افشاء کند.

لیست تمامی آلبوم های داریوش تبهکار

این چهره برای رسیدن به شهرت، مسیر سخت و پر پیچ خمی را طی کرد. وی پس از ترک گروه ملتفت، تصمیم گرفت یک لیبل انحصاری برای خود تاسیس کند. امروزه لیبل این چهره با نام کاربازی شناخته می شود و ترک های متعددی در قالب آن منتشر شده است.

این چهره علاوه بر انتشار سینگل ترک های متعدد، چند آلبوم بسیار محبوب دارد که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم. البته توجه داشته باشید او در انتشار آلبوم هایش با سایر رپر های مطرح فارسی زبان نیز به همکاری پرداخته است. از جمله آلبوم های مشترک این چهره را می توان آلبوم منحصر به فرد رنگی معرفی کرد. سایر آلبوم های این چهره به شرح زیر هستند:

 1. آلبوم سرباز صفر
 2. آلبوم رنگی (آلبوم مشترک رض و داریوش)
 3. آلبوم حلبی آباد ( با لیبل کاربازی)
آیا داریوش تبهکار مواد را ترک کرده است؟

آیا داریوش تبهکار مواد را ترک کرده است؟

این چهره از جمله رپر هایی بود که متاسفانه دارای سابقه مصرف مواد مخدر است. او از زمانی که وارد دنیای رپ شد، به طور ناگهانی به مصرف مواد مخدر روی آورد. این امر موجب شد تا آرام آرام به مواد مخدر اعتیاد پیدا کند و نتواند از آن خلاصی یابد. به همین دلیل زندگی کاری و شخصی داریوش دستخوش تغییرات چشمگیری شد.

از این جهت در چند سال اخیر، شاهد پسرفت او در زمینه انتشار ترک های هیپ هاپ و تاثیر منفی بر لحن صدای این چهره، بوده ایم. تمام این امور دست به دست یکدیگر دادند تا داریوش را برای ترک اعتیاد ترغیب کنند. پس از گذشت حدود یک ماه، اخباری مبنی بر ترک اعتیاد این خواننده محبوب به گوش رسید.

گفته می شود که او در بیست و هشتمین روز مرداد سال ۱۴۰۱، سی اُمین روز پاکی خود را به همراه خانواده اش جشن گرفته است. داریوش تبهکار به هروئین معتاد بود و در حال حاضر هیچگونه اعتیادی به مواد مخدر ندارد. وی در بسیاری از مصاحبه های خود، از اعتیاد صحبت کرده و جوانانی که به این بیماری دچار هستند را به ترک کردن ترغیب می کند.

داریوش تبهکار فری استایل

فری استایل ها، از جمله ترک هایی هستند که می توانند استعداد و مهارت واقعی رپر ها را نمایان سازند. فری استایل یا همان بداهه خوانی، بخشی از سبک کاری یک رپر فارسی زبان است که امروزه توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده است. در فری استایل ها، هیچ آهنگسازی و پیش زمینه ای در کار نیست و رپر ها به صورت کاملا بداهه، یک ترک را می سرایند.

همان طور که عنوان شد داریوش پس از جدایی از گروه ملتفت، بسیار مورد قضاوت قرار گرفت. به گونه ای که بسیاری از افراد او را بی استعداد خطاب می کردند. از این جهت این چهره به انتشار فری استایل های خود در یوتیوب اقدام کرد تا بتواند مهارت های خود را به رخ هم نسلانش بکشد.

در حال حاضر تمام فری استایل های ویژه و انحصاری این چهره در چنل یوتیوب او موجود هستند. شما نیز می توانید با مشاهده آن ها، به صدای مناسب و استعداد داریوش پی ببرید.

داریوش تبهکار و هیچکس با هم چه رابطه ای دارند؟

سروش هیچکس، چهره ای نام آور و شناخته شده در دنیای رپ فارسی است که طرفداران بیشماری دارد. او در سال ۱۳۹۰ گروه ملتفت را با همکاری چند تن ار رپرهای نسل اول و دو تاسیس نمود. البته برخی از اعضای او از رپرهای با استعداد نسل سومی هستند. داریوش تبهکار، از رپرهای نسل ۳ است که برای مدتی با گروه ملتفت به همکاری پرداخت.

این امر موجب شد تا داریوش و هیچکس، رابطه صمیمانه با یکدیگر داشته باشند. به همین دلیل تا کنون فیت های متعددی را با همکاری یکدیگر منتشر کرده اند که می توان به ترک موی پریشون اشاره کرد. اما پس از مدتی، داریوش رابطه خود را با گروه ملتفت به اتمام رساند و از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد.

بسیاری از افراد دلیل جدایی داریوش از ملتفت را اختلاف میان او و هیچکس می دانند. در حالی که گفته می شود این دو چهره همچنان رابطه صمیمانه ای با یکدیگر دارند و به صورت آنلاین با هم در رابطه هستند.

دانلود اهنگ داریوش تبهکار چگونه ممکن می شود؟

دانلود آهنگ داریوش تبهکار چگونه ممکن می شود؟

محبوبیت و شهرت این چهره، به زمان همکاری اش با گروه ملتفت باز می گردد. او در این زمان، سینگل ترک های متعددی را منتشر کرد و علاقه مندان دنیای رپ را مجذوب خود ساخت. از این جهت تمامی ترک های این چهره در وب سایت های رسمی انتشار موسیقی موجود هستند.

شما می توانید با سرچ نام این چهره در مرورگر های اینترنتی، به آهنگ های او دسترسی پیدا نمایید. از سوی دیگر، ترک های داریوش در اپلیکیشن های مختلف موسیقی نیز منتشر شده اند. از این جهت برای دانلود آن ها، می توانید به رادیو جوان، ساند کلود، اسپاتیفای و … مراجعه کنید.

علاوه بر این، داریوش تبهکار یک کانال تلگرام نیز دارد که تمام ترک های خود را در آن آپلود می کند. به همین دلیل اعضای کانال تلگرام او، زودتر از سایر علاقه مندان، می توانند ترک های جدیدش را با کیفیت های مختلف، دانلود نمایند.

هم اکنون این رپر کجا زندگی می کند؟

داریوش علیزاده که با لقب تبهکار شناخته می شود از جمله رپر های پرطرفدار نسل سوم است که در اهواز دیده به جهان گشود. او فعالیت های موسیقایی خود در صنعت رپ فارسی را از دوران نوجوانی آغاز کرد. از این جهت توانست در دهه دوم زندگی اش به یک خواننده محبوب تبدیل شود. در حال حاضر شایعاتی در سوشیال مدیا به چشم می خورد.

این اخبار حاکی از مهاجرت این خواننده هستند. گفته می شود که داریوش، برای ادامه فعالیت های خود به کانادا مهاجرت کرده است. البته تا کنون داریوش هیچ کدام از این اخبار را تایید یا تکذیب نکرده است. با این حال، با توجه به محدودیت های ایران در صنعت موسیقی رپ، احتمال مهاجرت این چهره غیر ممکن به نظر نمی رسد.

آیا داریوش تبهکار معتاد است؟

آیا داریوش تبهکار معتاد است؟

سبک رپ فارسی یکی از پرطرفدار ترین سبک‌ های موسیقی در ایران است که در حال حاضر خیلی از خوانندگان در این سبک مشغول به فعالیت هستند. حال داریوش تبهکار یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و از رپران نسل سوم می باشد و عضو گروه معروف ملتفت نیز بوده است. حال ناگفته نماند که این رپر ایرانی مدتی گرفتار اعتیاد و مواد مخدر بوده است و با توجه به این که درگیری‌ ها و دردسرهای زیادی به دلیل مصرف مواد مخدر داشته است، به همین دلیل بار ها از مخاطبان و طرفدارانش به ویژه جوانان و نوجوانان درخواست کرده تا به هیچ عنوان به سمت مواد مخدر نروند، چرا که به جز بدبختی چیزی برای آن ها نخواهد داشت.

این رپر دیگر مواد مصرف نمی کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم داریوش تبهکار یکی از رپران معروف اهل ایران مدتی گرفتار مصرف مواد مخدر بوده است. البته با این حال مدتی قبل داریوش از طریق فضای مجازی خود بیان کرد که در حال ترک اعتیاد است و پس از آن قضیه حضورش در کمپ منتشر شد و حالا بعد از مدت‌ ها اعلام کرد که 30 روز است مواد مصرف نکرده است. این خبر با استقبال خوب طرفداران و مخاطبان داریوش رو به رو شد و خیلی از آن ها ترک اعتیاد داریوش تبهکار را به او تبریک گفتند. هم چنین خیلی از طرفداران و مخاطبان داریوش از او درخواست کردند که به هیچ عنوان دوباره به سمت مواد مخدر پس از این سختی‌ هایی که برای ترک مواد کشیده است نرود.

نظر سپهر خلسه در خصوص داریوش تبهکار

نظر سپهر خلسه در خصوص داریوش تبهکار

سپهر خلسه یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد. حال بهتر است بدانید او گاهی اوقات در چنل یوتیوب خود ویدیو هایی منتشر می کند و در مورد سایر رپران نظر می دهد. حال مدتی قبل سپهر خلسه در یکی از ویدیوهای خود در یوتیوب در مورد داریوش تبهکار صحبت کرد. او در رابطه با این رپر بیان کرد داریوش یکی از بهترین رپران حال حاضر می‌ باشد و تا به اکنون ترک‌ های قوی را منتشر کرده است. هم چنین او در ادامه صحبت های خود افزود داریوش در خیلی از ترک های خود چیز های عجیبی می‌ گوید و این به نظر او خیلی خفن است. حال این موضوع هم باید افزود که این قسمت از صحبت‌ های سپهر خلسه در رابطه با تبهکار در شبکه‌ های مجازی و اینترنت بسیار وایرال شده است، به همین دلیل با یک جستجوی ساده می‌ توانید به مشاهده این کلیپ از سپهر خلسه که در مورد داریوش صحبت کرده است بپردازید.

داریوش تبهکار جدید را کجا گوش کنیم؟

در ابتدا بهتر است بدانید فری‌ استایل نوعی بداهه‌ خوانی است که در آن اشعار بی هیچ ساختار و هدف بخصوصی خوانده می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر برخی از رپران استعداد بسیار خوبی در فری استایل دارند و این موضوع باعث شهرت بیشتر آن ها شده است. داریوش تبهکار نیز تا به اکنون فری استایل‌ های جدید متعددی را منتشر کرده است. حال اگر تمایل دارید تا به جدید ترین فری استایل این رپر گوش دهید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از شبکه های مجازی داریوش همچون اینستاگرام و یا یوتیوب او مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که در حال حاضر اکثر فری استایل‌ های جدید این رپر معروف اهل ایران در اینترنت هم موجود می‌ باشد. به همین دلیل اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

سوالات متداول

 1. داریوش تبهکار کیست؟

  داریوش یکی از رپران با استعداد و معروف اهل ایران است که این روزها طرفداران بسیار زیادی نیز بدست آورده است.

 2. چگونه می توان آدرس اینستاگرام داریوش را پیدا کرد؟

  برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این رپر معروف می‌ توانید نام او را به طور کامل در قسمت جستجوی اینستاگرام سرچ کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد.

 3. معروف ترین آهنگ های داریوش تبهکار کدامند؟

  از معروف ترین آهنگ های داریوش می توان به بالاتر، طهرون، هرت، کوتاهی، موی پریشون، تبهکار و پیروزی اشاره کرد.

 4. معروف ترین همکاری او با کدام رپر بوده است؟

  داریوش تا به اکنون همکاری های جذابی با سایر رپران داشته است، اما یکی از معروف ترین فیت های داریوش با هیچکس بوده است، این آهنگ موی پریشون نام دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا