بهرام نورایی اعتبار رپ فارس + آهنگ ها و آلبوم های معروف این رپر

بهرام نورایی ملقب به بهرام در مستند بهرام توانست به شهرت برسد هر چند که این مستند غیر قانونی است البته همسر بهرام در اوایل در زمینه های مختلف به او کمک شایانی می کرده است که الان از او جدا شده است. یکی از کار های خوب او یکی از شایعه هایی که باعث شهرت بیشترش نیز شد بهرام نسل چنده می باشد. باید بیان کنیم بهرام از رپرهای نسل اول می باشد.

بهرام کیست؟

بهرام کیست؟

بهرام نورایی با نام هنری بهرام متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۷ است که از خوانندگان رپ فارسی است و سبک هیپ هاپ، هیپ هاپ آلترناتیو و هیپ هاپ تجربی خواننده و ترانه سرایی را از سال ۱۳۸۱ به شکل زیر زمینی شروع کرده است. همه کارها را از جمله آهنگ سازی، خوانندگی ضبط و میکس مسترینگ را خود انجام می دهد. کارهای اولیه با کیفیت پایین بوده و در اوایل کار خود بیشتر با ژانر سیاسی و اجتماعی به شکل کاملا مستقیم و صریح کار می کرد. بعد ها به مرور به سمت ژانر مفهومی رفت وی در سال ۲۰۱۲ با کارهای تاثیر گذاری که منتشر کرد جزو ۵۰ فرد تاثیر گذار خاورمیانه شناخته شد. همچنین خودکشی بهرام می تواند یکی از دلایلی باشد که او آن چنان درک ژرفی نسبت به این زندگی دارد و رپ های مفهومی بسیار جذابی منتشر می کند.

معروف ترین آهنگ های بهرام کدامند؟

بهرام رپر با سبک سیاسی اجتماعی که به صراحت سیاست های اشتباه دولت وقت خود را بیان می‌ کرد و همچنین با سبک خاص خود ترانه های بسیار درخشانی ارائه کرد که به شرح زیر است.

رئیس جمهور

در سال ۱۳۸۶ با انتشار ترانه رئیس جمهور که با صراحت تمام سیاست های رئیس جمهور وقت را مورد انتقاد قرارداد و هم چنین این ترانه باعث شروع شهرت بهرام رپر شد.

اینجا ایرانه

در سال ۱۳۸۷ با انتشار آلبوم بعدی خود که یکی از ترانه‌ های این آلبوم ترانه اینجا ایرانه به شهرت جهانی دست پیدا کرد. در حدی که حتی مورد تحسین مجلات خارجی قرار گرفت و مفهوم این ترانه تفسیرقدرتمندی از ایران امروز است.

خورشید خانوم

خورشید خانم از آلبوم سکوت که در این ترانه مونولوگی استعاری با خورشید ایجاد کرده و اولین اثر انتزاعی رپ فارسی است که خود یک شاهکار هنری به حساب می آید.

بشنو

ترانه بشنو آهنگ جدید بهرام است که بسیار مفهومی است و جذابیت آن در دیس کردن شاهین نجفی توسط بهرام است.

عجیب

عجیب ترانه ای با تکست بسیار قدرت مند با سبک اجتماعی مفهومی می باشد و در این درونه او بیان می کند که چرا مردم مرد عقده ای شده اند و به دنبال جایی بدون مشکل است.

ترانه من

ترانه من یکی از ترانه های بسیار جذاب بهرام است که در این آهنگ در واقع در مورد واقعیت زندگی و فایده ای که سختی های زندگی برای ما دارد می خواند.

اشتباه

اشتباه یکی از ترانه های آلبوم جذاب اشتباه خوب است که ترانه و آلبومی سرشار از مفاهیم عمیق است. یکی از ترانه های پر بازدید و مورد علاقه جامعه است.

ما با همیم

ما با همیم ترانه ای بسیار جذاب و حماسی است که در این آهنگ یکی از اهداف بهرام یعنی اتحاد رپرها تحقق پیدا می کند. در این آهنگ جذاب گروه دیوار و صامت با هم فعالیت می کنند و متحد می شوند.

24 ساعته

۲۴ ساعت ترانه ای بسیار جذاب که ترانه ای از اولین آلبوم رسمی او بعد از چهار آلبوم غیر رسمی است که تحت تشکل دیوار منتشر شد.

افسوس

افسوس بهرام به شیوه درد دل از دغدغه های خود و سختی هایی که کشیده و در آخر از علت مهاجرت خود از ایران می گوید.

بهترین آلبوم های بهرام کدامند؟

بهترین آلبوم های بهرام کدامند؟

بهرام با سبک خاص خود و حرکت های نوینی که در راستای رپ فارسی انجام داده است آلبوم های بسیار درخشانی انتشار کرده چند مورد از این آلبوم ها می توان اشاره کرد به آلبوم اول او که به واسطه این آلبوم به شهرت جهانی رسید. به حدی که از مجله رولینگ استون به یکی از ترانه های این آلبوم به تعبیر زیبایی از ایران نام برده شده است. آلبوم دوم او به نام سکوت که این آلبوم تلفیقی از موسیقی سنتی با ارجاعاتی از مشاهیر ایرانی است. در آخر می توان به آلبوم سوم او یعنی آلبوم اشتباه خوب اشاره کرد که در این آلبوم می توان مشاهده گر اولین آلبوم رپ مفهومی ایران باشیم.

بهرام چه حاشیه هایی داشته است؟

بهرام رپر با وجود سبک سیاسی اجتماعی و مفهومی خود مسلما درگیر حاشیه شدن برای او یک امر کاملاً عادی است و در سبک مفهومی و برداشت های شخصی هر فرد برای این خواننده متفاوت است. همین مورد نیز می تواند باعث حاشیه های مختلف شود. همیشه افرادی که صاحب سبک هستند و پیشروان یک سبک هستند درگیر حاشیه های مختلفی از سمت بد خواهان شان می شوند. ولی با این وجود بهرام حاشیه هایی که برای او ایجاد شده را تکذیب می‌ کند.

بهرام کجا زندگی می کند؟

بهرام از زمان شروع کار خود در ایران زندگی می کرد و در سال ۱۳۸۷ به علت زیر زمینی بودن و بدون مجوز کار کردن تحت فشار نیروهای امنیتی قرار گرفت. او به علت سبک سیاسی اجتماعی و انتقاد گونه خود و با انتشار ترانه رئیس جمهور فشارها بر روی وی بیشتر شد تا حدی که مدتی به زندان افتاد. همین امر باعث شد در سال ۱۳۹۰ بعد از انتشار آلبوم دوم خود یعنی آلبوم انتخاب خوب به کشور سوئد مهاجرت کند و هم اکنون نیز در کشور سوئد سکونت دارد.

درآمد بهرام چقدر است؟

درآمد بهرام چقدر است؟

با وجود اطلاعاتی که در بیو گرافی بهرام به شما داده شد می توان دریافت کرد. بهرام با سبک سیاسی اجتماعی و مفهومی خاص خود که جذب کننده دسته بزرگی از جامعه ما نیز هست؛ از طریق انتشار آهنگ جدید دانلود فول آلبوم و کنسرت ها درآمد بسیار خوبی دارد. این درآمد می تواند وابسته به نحوه فعالیت هنرمند مثل انتشار آلبوم ها و آهنگ های جدید و کنسرت ها کم و زیاد شود.

پیج اینستاگرام بهرام چیست؟

پیج این خواننده یک پیج کاری است که از طریق آن آهنگ جدید بهرام به شکل تریلر گذاشته می شود و می‌ توانید به آهنگ های وی گوش کنید و از این رپر سرشناس و خاص حمایت کنید. هم چنین در پیج بهرام سایت اختصاصی او قرار دارد که از طریق سایت می توانید اقدام به دانلود آهنگ های این خواننده مثل آهنگ جدید بهرام، فول آلبوم بهرام و هم چنین دانلود آهنگ های سیاسی بهرام کنید.

عکس های بهرام را در کجا مشاهده کنیم؟

با وجود پیشرفت تکنولوژی برای مشاهده عکس های بهرام به راحتی از طریق سرچ ساده در فضای وب به راحتی می توان به عکس‌های این خواننده سرشناس و جامعه پسند دسترسی پیدا کرد. هم چنین از طریق نرم افزارهای ارتباط جمعی مانند توییتر فیسبوک یوتیوب اینستاگرام و غیره می توان به طور مستقیم به عکس هایی این رپر از طریق پیج های شخصی خود می گذارد دسترسی پیدا کرد.

بهرام تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

خواننده پرطرفداری مانند این خواننده هر چند وقت یک بار در نقاط مختلفی کنسرت برگزار می کند. ولی به علت مسائل امنیتی ایران امکان گرفتن مجوز در کشور ایران برای او وجود ندارد. ولی با این وجود افراد زیادی از طرفداران او برای شرکت در کنسرت های وی مسافت زیادی را طی کرده و در کنسرت های او شرکت می کنند. به عنوان مثال یکی از کنسرت های او در کشور سوئیس برگزار شده بود.

همسر بهرام کیست؟

بهرام در زندگی شخصی خود با افراد زیادی در ارتباط بوده ولی علاقه‌ ای به علنی کردن آن ندارد و اعتقادات او به شکلی است که وی علاقه ای به ازدواج ندارد به روش سنتی ندارد. روابط او به روش مدرن و و اروپایی است که در اصطلاح به این سبک ارتباطات ازدواج سفید می گویند که اثرات این اعتقادات و ذهنیت او را می توان از مفاهیم ترانه‌ هایش نیز مشاهده کرد.

معروف ترین دیس های بهرام کدامند؟

معروف ترین دیس های بهرام کدامند؟

در دنیای رپ هر کدام از رپرها عقاید شخصی و دیدگاه خاص خود در مورد موضوعات مختلف مانند اجتماعی سیاسی و غیره دارند و این دیس و دیس بک ها یک امر بسیار عادی و از دید شنوندگان یکی از جذابیت های دنیای رپ است. جالبی در این است که هر کدام از رپرها سختی های راه خود را داشته اند. با این وجود همیشه این جذابیت در دنیای رپ وجود دارد و باعث جذب بیشتر شنوندگان می شود و چند نمونه دیس این خواننده به سورنا، شایع و حسین است.

بهرام تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

بهرام شخصیت خاصی دارد و با افراد به سختی ارتباط برقرار می کند و او دوستان زیادی ندارد؛ فقط با اندک افرادی ارتباط برقرار می‌ کند. خود بیان کرده که با رضا پیشرو صمیمیت خاصی دارد و علاوه بر این قضیه سبک خاص و منحصر به فرد باعث شده که با رپرهای دیگر نتواند همکاری خوبی داشته باشد. او فقط با دو تا از رپرها همکاری داشته که این دو رپر رضا پیشرو و عرفان پایدار هستند.

سوالات متداول

بهرام چه سبکی کار می کند؟

سبک این خواننده رپ می باشد و بسیاری از کارهای خود را به صورت انتقادی نشر می دهد.

این خواننده دارای چه وجهه ای است؟

وجهه این خواننده برای مخالفان دولت وقت ایران بسیار خوب است و بسیاری او را در این راه قبول دارند.

بهرام در حال حاضر کجا می باشد؟

در حال حاضر این خواننده در کشور سوئد زندگی می کند.

بهرام نورایی ازدواج کرده است؟

در رابطه با ازدواج او اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما او هنوز ازدواج نکرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا