قوی ترین دیس های اشکان فدایی + بیوگرافی و حواشی گلادیاتور رپ فارس

فدایی از خوانندگان رپ فارسی بسیار مشهور ایرانی است که اصالت آذری دارد و به عنوان یکی از رپرهای ایرانی هم اکنون در حال فعالیت در عرصه موسیقی می باشد. او هم اکنون ساکن کشور فرانسه می باشد و فعالیت های خود را در این کشور ادامه می‌ دهد.

اگر شما نیز مایل هستید که با این خواننده بیشتر آشنا شوید، توصیه ما این است که تا انتهای این مطلب در سایت ایران انفجار همراه ما باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی را به دست آورید و بیشتر در رابطه با زندگی حرفه‌ ای و زندگی شخصی این خواننده اطلاعات کسب کنید‌.

فدایی کیست؟

فدایی کیست؟

اشکان فدایی ملقب به فدایی زاده آذر ماه سال ۱۳۶۸ می باشد و فعالیت در عرصه موسیقی را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده و تا به امروز نیز ادامه داده است. فعالیت‌ های این خواننده با همکاری مهدیار آقاجانی انجام می‌شود و ترجیح او این است که در عرصه رپ بسیاری از فعالیت های خود را داشته باشد. این خواننده هم اکنون در کشور فرانسه زندگی می‌ کند؛ زیرا اجازه فعالیت در کشور ایران در عرصه رپ به او داده نشده است و برای فعالیت در این عرصه او مجبور شده که کشور ایران را به مقصد کشور فرانسه ترک کند.

اولین آهنگ این خواننده با نام ایران ایران در سال ۱۳۸۸ به هدف اعتراض به تمامی اعتراضات این سال انتشار پیدا کرد و در سال ۱۳۸۹ نیز فدایی آهنگ مشابه ایران ایران را به نام اشک تولید و منتشر نمود. بعد از آن آهنگ هایی مانند انجام وظیفه و عدل نیز انتشار پیدا کرد. هیچکس یکی از خوانندگانی است که با اشکان فدایی همکاری گسترده‌ ای داشته و با همدیگر آلبوم هایی را منتشر نموده اند.

معروف ترین آهنگ های فدایی کدامند؟

از جمله معروف ترین آهنگ های فدایی که از رپرهای نسل دوم می باشد؛ را می توان ترک جنایی و آهنگ اشک و آهنگ آبی قرمز و آهنگ ایران ایران را نام برد. این آهنگ ها همگی با مصادف شدن با اتفاقات و رخدادهای مهمی منتشر شده است. معروف ترین آهنگ های فدایی همه به گوش بسیاری از طرفداران و علاقمندان رسیده است و کمتر کسی پیدا می شود که این آهنگ ها را نشنیده باشد. در ادامه ده نمونه از این آهنگ ها را معرفی خواهیم نمود‌.

جنایی

اشکان فدایی در تاریخ سی‌ ام آذرماه سال ۱۳۹۴، آهنگ جنایی را منتشر نمود. این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های خواننده به شمار می‌ رود که شناخت علاقه‌ مندان و طرفداران این خواننده را نسبت به این خواننده افزایش داد.

آبی قرمز

اشکان فدایی در تاریخ سی و یکم شهریور ماه در ایران در تاریخ سالگرد آغاز جنگ عراق و ایران آهنگ آبی و قرمز را منتشر نمود. این آهنگ در رابطه با اعتراض به کشته شدگان جریان آبان ۹۸ و کشته شدن و اعدام نوید افکاری می باشد.

کولی

آهنگ کولی در تاریخ بیست و دوم بهمن ماه سال ۱۹۹۹ منتشر شد. این آهنگ محتوای اجتماعی و اعتراضی داشته و در این آهنگ سبک خواندن فدایی کاملاً تغییر پیدا کرده بود.

بلیط

بلیط

آهنگ بلیط در تاریخ سی‌ام خرداد ماه به صورت دیس ترک به حصین ابلیس و سهراب ام جی و یاس انتشار پیدا کرد. این دیس ترک یکی از قوی ترین دیس های این خواننده می باشد.

شک

پس از آهنگ ایران ایران این آهنگ به همراه آهنگ واستا، منتشر شد که یکی از بهترین آهنگ هایی است که این خواننده برای مخاطبان عموم خود منتشر نموده و آن ها را مورد مخاطب قرار داده است‌.

عشق نقره ای

عشق نقره‌ ای یکی دیگر از آهنگ های این خواننده می باشد که در تاریخ بیست و ششم آبان ماه سال ۱۳۹۰ عرضه شد و انتشار آن حواشی بسیار زیادی را به همراه داشت.

عدل

آلبوم عدل از آثار بسیار ارزشمند این خواننده می باشد که شامل ۶ آهنگ است و در تاریخ بیست و دوم آبان ماه سال ۱۳۹۱ منتشر شد و بازخورد بسیار مثبت هواداران این خواننده را به همراه داشت.

سرزمین مادری

سرزمین مادری یکی دیگر از آثار بسیار فاخر این خواننده به شمار می‌ رود که به همراه آثار دیگری همانند چی شنیدی و جعبه جادویی منتشر شد.

ناجی

از دیگر آهنگ های این خواننده را می‌توان ترک ناجی دانست این طرح در تاریخ نهم اردیبهشت ماه در سال ۱۳۹۲ منتشر شد.

مستقل

نام اثر دیگری از این خواننده مستقل می باشد. این اثر در تاریخ بیست و هفتم فروردین ماه در سال ۱۳۹۵ منتشر شد که می توانید این آهنگ را یکی از پر آرایه ترین و پر محتوا ترین آهنگ رپ فارسی دانست.

بهترین آلبوم های فدایی کدامند؟

بهترین آلبوم های فدایی کدامند؟

بهترین آلبوم های فدایی را می توان آلبوم عدل او دانست که شامل شش ترک می باشد که مجموع آن در حدود ۲۰ دقیقه آهنگ می باشد. در این آلبوم دغدغه‌ های مردم در جامعه به چالش کشیده شده و در آن بسیاری از موضوعات به صورت انتقادی و اجتماعی به گوش مردم رسانده شده است.

فدایی چه حاشیه هایی داشته است؟

از حواشی که تا کنون فدایی به وجود آورده می توان انتشار آهنگ ایران ایران را نام برد و در سال ۱۳۸۸ این آهنگ را منتشر نمود و موضوع این آهنگ اعتراض به سرکوب مردم در جریان اعتراضات سال ۱۳۸۸ می باشد. آهنگساز این اثر مهدیار آقاجانی می باشد.

فدایی کجا زندگی می کند؟

اشکان هم اکنون در کشور فرانسه و در شهر پاریس زندگی می‌ کند. او از اهالی سابق تهران در خیابان پیروزی می باشد و او متولد سال ۱۳۶۹ است و هم اکنون در کشور فرانسه با ارتباط از راه دور با مهدیار آقاجانی در حال فعالیت در عرصه رپ است.

درآمد فدایی چقدر است؟

اشکان فدایی با توجه به آنکه در سال‌ های اخیر کنسرت های کمی برگزار نموده، درآمد بسیار کمتری نسبت به سال‌ های قبل به دست می‌ آورد؛ اما به خاطر فروش آلبوم هایش باز هم توانسته درآمد خوبی را برای خود رقم بزند. به هر حال او تنها در عرصه موسیقی درآمدزایی می‌ کند به همین خاطر تمام تمرکزش را بر روی همین عرصه صرف نموده است و درآمد خوبی به دست می آورد.

پیج اینستاگرام فدایی چیست؟

پیج اینستاگرام فدایی، fadaie می باشد و با این آدرس در دسترس است. او تا کنون بیش از ۱۹۰ پست را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است و بیش از ۵۹۰ هزار دنبال کننده و فالوور را با خود همراه نموده است. شما می توانید هم اکنون از طریق این آدرس به پیج اینستاگرام او دسترسی پیدا کنید و از دنبال کنندگان او باشید.

عکس های فدایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های فدایی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر به دنبال عکس های این خواننده باشید متوجه خواهید شد که بیشتر عکس های این خواننده در پیج اینستاگرام او منتشر شده است. با آدرسی که در بالا ذکر نمودیم، می‌ توانید عکس های فدایی را در اینستاگرام او مشاهده کنید و این گونه نسبت به این خواننده بیشتر اطلاعات کسب کنید.

فدایی تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

تا کنون فدای کنسرت‌ هایی را در کشورهای مختلفی برگزار کرده است. به عنوان مثال او به همراه رپری به نام هیچکس کنسرتی را به صورت مشترک در سال گذشته برگزار نمود و افراد زیادی در آن حضور پیدا کردند و برای خود خاطرات بسیار خوبی را رقم زدند.

همسر فدایی کیست؟

تا کنون در هیچ سایت معتبری اطلاعاتی مبنی بر ازدواج این خواننده منتشر نشده است و اگر اطلاعاتی مبنی بر ازدواج این خواننده منتشر شده است؛ همه دروغی بیش نیست. زیرا فدایی تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد و اگر اطلاعاتی درباره همسر این خواننده به گوشتان خورده هیچکدام صحت ندارند و از ارزشی برخوردار نمی باشند.

معروف ترین دیس های فدایی کدامند؟

آهنگ بلیط یکی از آهنگ های دیس اشکان فدایی به حسین بوده است. این آهنگ از معروف ترین و بهترین دیس های این خواننده به حصین به شمار می رود که هم اکنون می توانید با جستجوی نام این آهنگ از این دیس فدایی به حصین اطلاعات بیشتری به دست آورید. هم چنین دیس های زیادی به علیرضا جی جی داده است و از آن طرف هم علیرضا در آلبوم خود ترکی مخصوص او آماده کرد.

فدایی تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

اشکان فدایی تا کنون با رپر هایی چون هیچکس همکاری های مشترکی داشته است و در کاور آهنگ های این خواننده کاملا ذکر شده که چندین آهنگ با هیچکس فیت شده و این دو خواننده با هم دیگر همکاری داشته اند. عکس فدایی و بیوگرافی فدایی اطلاعاتی اند که در ویکی پدیا از این خواننده موجود و در دسترس است ‌و نشان داده که این خواننده با کدام رپرها فیت منتشر نموده است.

 فدایی گارسون را به صورت دیس منتشر نموده است و جدید ترین آهنگ این خواننده نیز دیس فدایی به حصین می باشد. فدایی جدید ترین آهنگ های خود را با هیچکس تولید نموده و شما می توانید آهنگ بلیط فدایی و آهنگ فاتحه فدایی را دانلود نمایید و بیشتر از گذشته فیت های این خواننده را گوش دهید.

سوالات متداول

فدایی کیست؟

اشکان فدایی یکی از بهترین رپرهای ایرانی می باشد که در عرصه موسیقی فعالیت های گسترده ای از خود نشان داده است.

بهترین آلبوم فدایی چیست؟

بهترین آلبوم فدایی را می توان آلبوم عدل او دانست که شامل ۶ ترک می باشد.

همسر فدایی کیست؟

همسر او تا کنون معرفی نشده و او مجرد می باشد.

فدایی در کدام کشور ساکن است؟

او هم اکنون ساکن کشور فرانسه و شهر پاریس می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا