بیوگرافی اعضای گروه زدبازی + جدیدترین حواشی و آهنگ های آن ها

گروه زدبازی یکی از گروه های معروف و مشهور در حوزه خوانندگی است که حوزه خود را در سبک رپ ارائه می‌ دهند و افراد بسیار زیادی این گروه را دنبال می‌ کنند. افراد این گروه جزو رپرهای نسل اول می باشند.

با توجه به این که موسیقی رپ در ایران با محدودیت هایی روبرو است این گروه تصمیم گرفتند که به خارج از کشور مهاجرت کنند و به نظر می‌ رسد که فعالیت بسیار زیادی را در خارج از کشور دارند و توانستند هواداران بسیار زیادی را برای خود جذب کنند.

نفرات گروه زدبازی چه کسانی هستند؟

نفرات گروه زدبازی چه کسانی هستند؟

این گروه که اعضای آن از خوانندگان رپ فارسی هستند؛ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ با سختی های بسیار زیاد آغاز کرده است؛ به نظر می رسد که افراد مختلفی در این گروه حضور دارند که با فعالیت خود در این گروه باعث برتری و محبوب شدند. این گروه در مقابل دیگر گروه ها شده اند و از جمله افرادی که در این گروه شرکت دارند می توانیم به سامان ویلسون که نام اصلی او سامان رضاپور است و سهراب مصطفوی که با عنوان سهراب ام جی است و دیگر افراد اشاره کنیم.

هر کدام از این افراد که در این گروه هستند و فعالیت بسیار زیادی را دارند در کشورهای خارجی مختلفی شرکت کردند و کنسرت های مختلفی را برگزار کردند. با توجه به برگزاری کنسرت‌ های بسیار زیاد توانستند توجه مردم را به خود جلب کنند و همواره بسیاری از مردم خواستار شرکت در هر کدام از کنسرت های این گروه هستند.

سهراب ام جی

سهراب مصطفوی که با اسم هنری سهراب ام جی شناخته می‌ شود در ایران متولد شده است. به نظر می‌ رسد که فعالیت خود را در این گروه آغاز کرده و به عنوان یکی از افراد مشهور شناخته می‌ شود.

سامان ویلسون

سامان رضاپور با عنوان سامان ویلسون شناخته می‌ شود در گروه زدبازی مشغول فعالیت است. او با فعالیت خود در این حوزه و در این گروه که به عنوان یکی از گروه های قدیمی رپ شناخته می شود توانسته به شهرت خاصی برسد.

علیرضا جی جی

در این گروه که یک گروه قدیمی است به نظر می رسد افراد مختلف حضور دارند. اما در برخی از اوقات با یکدیگر به اختلاف نظرهای می‌ رسند که باعث شده بود در برخی از کنسرت ها بعضی از آن ها حضور نداشته باشند. اما با این حال به عنوان یک گروه فعال شناخته می شوند. او دارای یک سایت شرط بندی است که این موضوع حاشیه های زیادی را برای وی ایجاد کرده است.

مهراد هیدن

مهراد هیدن یکی از اعضای قدیمی این گروه است با فعالیت خود توانست به عنوان یک خواننده مشهور شناخته شود که با یکی از اعضای گروه خود به اختلاف رسیده بود؛ ولی بعد از مدتی رابطه آن ها با یکدیگر درست شد و دوباره به گروه خود برگشتند.

سیجل

سیجل هم که یکی از خوانندگان این گروه از مدتی در این گروه فعالیت می‌ کرد و توانسته بود در میان مردم شناخته شده باشد. همچنین با فعالیت خود در این گروه نقشی را در محبوبیت این گروه در میان مردم داشت.

معروف ترین آلبوم های گروه زدبازی کدامند؟

معروف ترین آلبوم های گروه زدبازی کدامند؟

این گروه با توجه به اینکه توانست حمایت بسیار ویژه‌ای را از مردم دریافت کنند همواره در سال‌ های مختلف آهنگ های مختلفی را منتشر کرده است؛ که هواداران بسیار زیادی از آن ها حمایت کرده اند. به نظر می‌ رسد از معروف‌ ترین آهنگ‌ های آن ها زاخارنامه در سال ۱۳۹۱ بود؛ این آهنگ با همکاری افراد مختلفی خوانده شد و در کنسرت های مختلفی برگزار شد که بسیاری از افراد به نظر می‌ رسد که این آهنگ این گروه را بسیار پسندیدند.

اما از جمله دیگر آلبوم های این گروه می توانیم به یخ اشاره کنیم که به نظر می رسد این آلبوم در سال های اخیر خوانده شده و به عنوان یکی از آهنگ ها و آلبوم های پرطرفدار شناخته می شود. همواره همه ی مردم با توجه به حمایت خود از این گروه رپ قدیمی باعث پیشرفت این گروه شده اند.

بهترین آهنگ های گروه زد بازی کدامند؟

این گروه آهنگ هایی را هم به صورت آلبوم و هم به صورت تکی در میان مردم منتشر کرده است که بسیاری از آهنگ های آن ها توانسته در میان مردم بازخورد خوبی را بگیرند و همواره مردم آن ها را دنبال می‌ کنند. در بسیاری از کنسرت های این گروه حضور داشته اند که از جمله آهنگ های آن ها می توانیم به مهمونی و آهنگامون خداست و پارتی و کل کل اشاره کنیم. هر کدام از این آهنگ ها به صورت رپ در میان مردم خوانده شده‌ اند. اما برخی از آن ها دارای فحاشی هایی است که با توجه به این که در آهنگ های آن ها وجود دارد همواره مردم بازخورد نسبتا بدی را به آن ها دارند.

پارتی

پارتی نام آهنگی است که در سال ۲۰۰۴ خوانده شد و از اعضای گروهی که این آهنگ را خواندند و در کنسرت های مختلف به اشتراک گذاشتند؛ می توانیم‌ به طاها کامی و سهراب ویلسون و مهراد هیدن اشاره کنیم.

آهنگامون خداست

با توجه به اینکه این آهنگ در میان مردم بازخورد بسیار خوبی را گرفت و همواره با عنوان، آهنگامون خداست شناخته می‌ شد که این گروه با توجه به محبوبیتی که در میان مردم داشت. این آهنگ را خواند به نظر می‌ رسد توانست آهنگ موفقی هم باشد.

کل کل

نام آهنگ دیگری است که این گروه خواند و این آهنگ در سال ۲۰۰۳ با مهراد هیدن و سامان ویلسون خوانده شد؛ که این آهنگ هم توانست در میان مردم بسیار موفقیت آمیز باشد.

از خزر تا خلیج فارس

آهنگی با عنوان از خزر تا خلیج فارس که برای کشور ایران خوانده شده و این افراد با توجه به ملیت ایرانی که دارند این آهنگ را خواندند؛ به نظر می رسد که مردمان بسیاری هم از این آهنگ حمایت کردند.

عروسک

با توجه به اینکه این گروه آهنگ های بسیار زیادی را در سال‌ های مختلف خوانده است؛ یکی از آهنگ هایی که در سال ۲۰۰۴ با همکاری مهراد هیدن و سامان خوانده شد که به نظر می‌ رسد یکی از آهنگ های موفق این گروه است.

بریم فضا

آهنگی با عنوان بریم فضا توسط گروه زدبازی خوانده شد و این گروه توجه بسیار ویژه‌ ای را به آهنگ های خود را به نظر می‌ رسد؛ که یکی از آهنگ های معروف و خوب آن ها با عنوان بریم فضا است که در میان جوانان بسیار محبوب شد.

اوبی

این آهنگ در سال ۲۰۱۳ توسط سه نفر از افراد این گروه خوانده شود و در میان مردم به اشتراک گذاشته شد. این طور به نظر می‌ رسد که این آهنگ توانست بازخورد خوبی را از مردم بگیرد و همواره بسیاری از جوانان از طرفداران این آهنگ و این گروه هستند؛ که این گروه علاوه بر آهنگ های هم آهنگ هایی را به عنوان پاپ هم خوانده است.

سیگار صورتی

سیگار صورتی هم به نظر می رسد آهنگی است که این افراد در سال های اخیر خوانده اند و این آهنگ به خوبی عمل کرد؛ این آهنگ توسط افرادی از اعضای این گروه خوانده شد و همواره به عنوان یک آهنگ موفق و خوب شناخته می شود.

عکس گروه زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس گروه زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

این گروه همواره عکس های بسیار زیادی از خود را در صفحات مجازی به اشتراک می گذارد که برای مشاهده هر کدام از عکس های آن ها می‌ توانیم به صفحات مجازی هر کدام از افراد این گروه مراجعه کنیم؛ به این صورت عکس های را که از خود به اشتراک گذاشته اند را مشاهده کنیم. علاوه بر آن می توانیم عکس های بسیار زیادی از آن ها را در گوگل با جستجو کردن نام هر یک از آن ها مشاهده کنیم. این چنین به نظر می‌ رسد که این گروه با توجه به اینکه طرفداران جوان بسیار زیادی را دارد. یان عکس ها همواره بازخورد بسیار خوبی را نسبت به عکس ها و ویدیوهای آن ها و همچنین آهنگ های مختلف این گروه دارند و همواره از این گروه حمایت و طرفداری می‌ کنند.

گروه زدبازی چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به اینکه این گروه رپ یکی از گروه های قدیمی این سبک موسیقی شناخته می‌ شود اما با توجه به محدودیت هایی را که در کشور ایران داشتند تصمیم به مهاجرت گرفتند و در خارج از کشور همکاری با یکدیگر را آغاز کردند. به نظر می‌ رسد که این گروه سعی کرده از حاشیه ها دور شود. اما باز هم حاشیه هایی را در ارتباط با خود دارند که این چنین به نظر می‌ رسد این گروه مدتی را از یکدیگر جدا شدندY اما بعد از چندین مدت دوباره گروه خود را تشکیل دادند.

علاوه بر حاشیه ی مربوط به جدا شدن این گروه از یکدیگر حاشیه های مربوط به اختلاف هر کدام از اعضای این گروه با یکدیگر به چشم می خورد. همچنین آن ها در آهنگ های خود از فحاشی استفاده می کنند که برخی از این آهنگ ها نتوانسته بازخورد خوبی را از مردم داشته باشد.

حاشیه دیگر این گروه تبلیغات بازی انفجار و داشتن سایت بازی انفجار می باشند که باعث به وجود آمدن حاشیه زیادی برای آن ها شده است.

آیا گروه زدبازی هنوز هم پا بر جاست؟

این گروه رپر که یکی از گروه‌های خوب شناخته می‌ شود و همواره طرفداران بسیار زیادی را دارد مدتی بود که از یکدیگر جدا شدند. علت جدا شدن آن ها به نظر می رسد که اختلاف نظر این بود که در میان هر کدام از افراد گروه ایجاد شده بود. اما بعد از مدتی تصمیم گرفتند که گروه خود را دوباره راه اندازی کند و با راه اندازی دوباره آهنگ های بسیاری را خواندند؛ در میان مردم به اجرا گذاشتند که این آهنگ‌ ها توانست بازخورد خوبی را هم در میان مردم داشته باشد.

همان طور که گفته شد این گروه هم اکنون پابرجا است و بسیاری از افراد خواستار شرکت در کنسرت های این گروه هستند. علاوه بر آن بسیاری از خواننده های رپ وجود دارند که همواره تلاش خود را برای نزدیکی به این گروه دارند. به نظر می‌ رسد مدتی یکی از دختران هم وارد این گروه شد اما بعد از مدتی از گروه خارج شود.

کنسرت های زدبازی

این گروه رپر با توجه به اینکه توانسته مخاطبان بسیار زیادی را برای خود جمع کند همواره کنسرت های مختلفی را برگزار می‌ کند. در هر کدام از این کنسرت‌ ها افراد مختلفی شرکت می‌ کنند و در کنسرت های این گروه جایگاه‌ های ویژه ای هم وجود دارد که برای افرادی که هزینه و پول بیشتری را می‌ پردازند. علاوه بر آن این گروه کنسرت‌ های خود را در خارج از کشور برگزار کردند؛ زیرا به نظر می‌ رسد که در ایران با محدودیت‌ های بسیار جدی روبه‌ رو بودند.

همچنین به نظر می‌ رسد در مدتی که این گروه از یکدیگر جدا شده بودند کنسرتی را برگزار نکردند. اما بعد از بازگشت دوباره این گروه با یکدیگر کنسرت های بسیار زیادی را برگزار کردند؛ که به نظر می‌ رسد افراد بسیار زیادی در این کنسرت ها حضور پیدا کردند و حمایت خود را از این گروه خواننده نشان دادند.

فیلم کنسرت های زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم کنسرت های زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

علاوه بر این که این گروه کنسرت های بسیار زیادی را در خارج از کشور برگزار می‌ کند همواره ویدیوهایی را از کنسرت‌ های خود در صفحات مجازی هم به اشتراک می گذارد. برای مشاهده فیلم های این گروه می توانیم به صفحات مجازی مانند یوتیوب و تلگرام و اینستاگرام مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام کنسرت ها و آهنگ های این گروه آن ها را مشاهده کنیم. همچنین می توانیم ویدیوهای کنسرت های آن ها را در گوگل با جستجو کردن به نام آن گروه مشاهده و در صورت نیاز آن را ذخیره کنیم. همچنین می توانیم در هر کدام از این صفحات بازخورد های مردم را نسبت به این ویدیوها و کنسرت های آن ها را مشاهده کنیم. این چنین مشاهده شده مردم و طرفداران آن ها بازخورد خوبی را نسبت به ویدیوهای آن ها هم دارند.

درآمد گروه زدبازی چقدر است؟

این گروه با توجه به اینکه فعالیت بسیار زیادی را دارند همواره توانسته درآمد خوبی را هم به دست آورد. با توجه به برگزاری کنسرت های مختلف و دریافت هزینه های بسیار زیاد از هر کدام از این بلیت‌ های ورود کنسرت توانسته درآمد خوبی را به دست آورد. همواره هر کدام از اعضای این گروه به عنوان افراد مرفه و ثروتمند شناخته می شوند علاوه بر این درآمد آن ها، آن ها با توجه به تبلیغات گسترده ای را که در صفحات مجازی خود مانند اینستاگرام انجام می دهند توانستند درآمد خوبی را به دست آورند؛ آن ها با درآمد خود همواره به عنوان یکی از افراد خوب و موفق شناخته می شوند.

اعضای گروه زدبازی کجا زندگی می کنند؟

این گروه با توجه به محدودیت هایی که در کشور ایران بود تصمیم به مهاجرت و زندگی در خارج از کشور گرفتند و به نظر می رسد که آن ها در خارج از کشور زندگی خوب و با آزادی کاملی را دارند. آن ها همچنین کنسرت های بسیار زیادی را در لندن برگزار کردند و به نظر می‌ رسد که گاهی اوقات به شهر تهران هم می‌ آیند. اما آن ها همواره ملیت خود را که ایرانی هستند فراموش نکردند و همواره این را در صفحات مجازی و مصاحبه‌ های خود به اشتراک می گذارند که کشور خود و ملیت خود را دوست دارند. اما با توجه به محدودیت هایی که برای آن ها داشته به خارج از کشور رفته اند.

گروه زدبازی تا کنون به چه رپرها دیس داده است؟

این گروه فعال به نظر می‌ رسد که آهنگ های بسیار زیادی را خواندند و با مردم به اشتراک گذاشتند آن ها همچنین در آهنگ های خود به گروه‌ها و افراد مختلفی که در این حوزه فعال هستند دیس هایی را دادن. به نظر می‌ رسد گروه زدبازی با گروه هیچکس مشکلاتی را داشتند و همواره در آهنگ های مختلف به یکدیگر دیس می‌ دهند. اما علاوه بر گروه هیچکس این گروه با گروه ملتفت هم مشکلاتی را داشته و همواره در آهنگ های خود دیس هایی را به آن ها داده است و همواره سعی می کنند که با توجه به فعالیت خود به عنوان برترین گروه رپر شناخته شود.

علاوه بر این این گروه در آهنگ های خود از فحاشی استفاده کرده است که به نظر می‌ رسد برخی از مردم با توجه به این فحاشی ها بازخورد خوبی را نسبت به آن ها ندارند؛ همواره به نظر می رسد که جوانان از طرفداران مهم این گروه هستند و آن ها را حمایت و از آن ها طرفداری می‌ کنند.

آهنگ های گروه زدبازی را از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های گروه زدبازی را از کجا دانلود کنیم؟

این گروه که آهنگ های بسیار زیادی را خوانده و منتشر کرده است به نظر می رسد که توانسته در میان مردم هم محبوب و مشهور شود و به عنوان یک گروه قدیمی و فعال در این حوزه شناخته می‌ شود. برای دانلود آهنگ های این گروه می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام آن ها و آهنگ هایشان آن ها را دانلود کنیم. همچنین می توانیم به صفحات مجازی مختلف مانند یوتیوب و تلگرام مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام آهنگ ها و نام گروه زدبازی آهنگ های آن ها را مشاهده و آن ها را دانلود کنیم. همچنین می‌ توانیم بازخورد هایی را که مردم نسبت به آن ها داشتند را مشاهده و در نظر بگیریم در کنار آن می توانیم این آهنگ ها را در صورت نیاز ذخیره کنیم و یا حتی با دیگران به اشتراک بگذاریم.

گروه زدبازی در چه تاریخی ایجاد شد؟

همواره اطلاعات بسیار زیادی از اینکه این گروه در چه تاریخی ثبت شده است و ایجاد شده وجود دارد که برای مشاهده ی اطلاعات دقیق و کامل آن می توانیم به گوگل مراجعه کنیم. با مراجعه به سایت ویکی پدیا در ارتباط با این گروه اطلاعاتی را مشاهده کنیم و همچنین در این سایت نوشته شده که گروه زدبازی در سال ۱۳۸۱ تشکیل شده است. به نظر می‌ رسد که در ابتدای تشکیل شدن آن افراد بسیار زیادی شرکت داشتند؛ اما بعد از آن برخی از آن ها از این گروه جدا شدند.

گروه زد بازی بعد از اینکه چندین سال فعالیت می‌ کرد با توجه به اختلافات بسیار زیادی که در میان آن ها ایجاد شد به نظر می رسد که مدتی را از یکدیگر جدا شدند. اما دوباره با یکدیگر فعالیت خود را شروع کردند و کنسرت های بسیار زیادی را در کشورهای مختلفی برگزار کردند.

کدام یک از اعضای گروه زدبازی از این گروه جدا شده است؟

این گروه به نظر می‌ رسد که در سال ۱۳۸۱ تشکیل شده و افراد مختلف با یکدیگر به همکاری پرداختند اما بعد از آن به نظر می رسد که اختلافات و درگیری میان آن ها زیاد شد و برخی از افراد این گروه تصمیم گرفتند که از گروه جدا شوند. اما بعد از مدتی دوباره تصمیم گرفتند که در کنار یکدیگر به همکاری بپردازند و آهنگ ها و کنسرت های مختلفی را برگزار کنند. به نظر می رسد دختری به نام نسیم پاریزه در گذشته در این گروه فعالیت داشته اما با توجه به اختلافی که میان آن ها وجود داشت تصمیم گرفت که از گروه جدا شود. همچنین این گروه قدیمی این چنین به نظر می‌ رسد که توانسته توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند و به عنوان یک گروه خوب شناخته می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا این گروه از شرایط خود رضایت دارند؟

به نظر می‌ رسد که این گروه با توجه به مهاجرت خود به خارج از کشور و درآمد بسیار زیاد و همچنین داشتن آزادی و رفاه از شرایط خود رضایت دارد. به نظر می‌ رسد که توانسته در خارج از کشور هم در میان مردم مشهور و محبوب باشد.

چرا این گروه به خارج از کشور مهاجرت کردند؟

با با توجه به محدودیت هایی که در کشور ایران برای رپر ها وجود دارد بسیاری از افراد تصمیم گرفتند به خارج از کشور مهاجرت کردند که در خارج از کشور توانستند موفق تر شوند.

آیا این گروه از درآمد خود رضایت دارند؟

این گروه با توجه به این که توانسته کنسرت های مختلفی را برگزار کند؛ همچنین تبلیغات بسیار زیادی را در صفحات مجازی خود انجام دهد از درآمد بالایی برخوردار است.

چرا جوانان بیشتر طرفدار این گروه رپر هستند؟

به نظر می‌ رسد که جوانان از طرفداران پروپاقرص این گروه هستند و همواره از این گروه حمایت و طرفداری می کنند. همچنین آن ها آهنگ هایی را می خوانند که بیشتر مربوط به جوانان و این حوزه بیشتر مورد توجه جوانان است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا