بیوگرافی عرفان پایدار رپر اصفهانی + لیست دوست دخترهای او

عرفان پایدار یکی از مشهور ترین خواننده های ایرانی می باشد که طرفداران بسیاری دارد، او در زمینه رپ فارسی فعالیت می کند و عضو گروه پایدار می باشد که خود آن را تاسیس کرده است. همچنین عرفان در حال حاضر یکی از سلبریتی های اینستاگرام محسوب می شود؛ لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رپر مشهور می توانید در این مقاله با ما همراه باشید تا درمورد زندگی هنری و شخصی و بیوگرافی وی و آهنگ های او اطلاعاتی را به شما بدهیم.

محتوا پنهان
بیوگرافی عرفان پایدار

بیوگرافی عرفان پایدار

عرفان رسولی ملقب به عرفان پایدار است که یکی از مشهور ترین خوانندگان رپ فارسی به شمار می آید و طرفداران بسیار زیادی دارد او جزو اولین افرادی است که وارد عرصه رپ می شود. عرفان پایدار متولد 12 مرداد 1362 می باشد، او فعالیت خود را در سال 1384 آغاز نموده است؛ نام دومین آهنگ او شست و شو است که بسیار مورد استقبال قرار گرفت، بسیار باعث معروفیت این رپر شد. در حال حاضر تعداد کمی از افراد هستند که آهنگ شست و شو این رپر بزرگ را نشنیده باشند.

عرفان پایدار در اصفهان متولد شده است و تا 16 سالگی در ایران زندگی کرده است؛ اما در همین سن به دلیل اختلافاتی که با خانواده اش داشته به صورت قاچاقی از ایران خارج می شود و به کالیفرنیا مهاجرت می کند. او به مدت دو سال در کالیفرنیا زندگی می کند؛ اما به دلیل نداشتن اقامت قانونی دستیگر می شود و بعد از چند روز آزاد می شود و به قول این رپر بزرگ و مشهور بعد از آن راهی موسیقی می شود. وی می گوید از همان ابتدا وقتی که هشت سال سن داشته علاقه خود به موسیقی و شعر را کشف می کند؛ او بعد از دریافت کتاب گلستان سعدی به عنوان هدیه تولد در سن هشت سالگی به شعر و شاعری بیشتر از قبل علاقه مند می شود.

او به غیر از کتاب سعدی در کودکی کتاب شاعران دیگر را نیز می خوانده و به آن ها علاقه داشته است؛ اما به غیر از کتاب شاعران به کتاب هایی همچون داستان های جنایی، تاریخ، جغرافیا و طبیعت علاقه بسیاری داشته است. در پاسخ به این که عرفان پایدار کیست می توان گفت که عرفان پایدار یکی از معروف ترین و مشهور ترین رپرهای نخستین رپ فارسی می باشد که در سال 1386 آلبومی به نام از خانه تا گور با موضوعی تحت عنوان گله از مشکلات مهاجرت ارائه داد. قابل ذکر است که این آلبوم در آمریکا ضبط و پخش شده است و عرفان پایدار اکنون در آمریکا زندگی می کند، او با پخش این آلبوم توانست آهنگ خود را در مارکت جهانی وارد کند.

زندگی شخصی erfan paydar

زندگی شخصی erfan paydar

از زندگی شخصی او می توان به این موضوع اشاره کرد که مدت های طولانی است که با زنی به اسم‌ کیمیا وارد رابطه شده است اما هنوز اخباری از این که ازدواج کرده است در دست نیست. لذا عکس های او همیشه با زن های متعددی وجود دارد. در عرصه موسیقی عرفان پایدار حدود شیش سال پیش با انتشار آهنگی به نام خداحافظی تصمیم گرفت که از دنیای رپ و موسیقی خداحافظی کند و در مورد دلیل خداحافظی توضیحی نداد و تنها گفت دلیل خداحافظی در آخرین آهنگ بازگو شده است؛ اما وی بعد از دو سال که آهنگ خداحافظی را منتشر کرد با یک آهنگ جدید به نام خوش اومدی به موسیقی بازگشت.

عرفان پایدار در کودکی به جز علاقه اش به موسیقی به تئاتر نیز علاقه داشت و در ایران در کودکی اش تئاتر اجرا می کرده است که بعد از مخالفتی که پدرش در این عرصه و رشته داشته است مجبور به کنار گذاشتن تئاتر می شود. او بارها اعلام کرده است که دلیل اصلی مهاجرتش مخالفت ها ناسازگاری وی با خانواده اش بوده است.

عرفان یک گروه به نام گروه پایدار پایه گزاری کرد که نام این گروه برگرفته شده از لقب خودش می باشد در این گروه افراد ثابتی وجود ندارند و هر ساله تعدادی از افراد به این گروه اضافه می شوند.

آهنگ های عرفان پایدار

دانلود آهنگ های عرفان پایدار چگونه ممکن می شود؟

برای دانلود کردن آهنگ های وی می توانید با سرچ کردن در گوگل و فضای مجازی هر کدام از آهنگ های او را بیابید و گوش دهید و یا این که به صفحه اصلی این هنرمند بروید و تمام آهنگ های جدید و اخباری در مورد وی را از صفحه اصلی خود او دنبال کنید.

این خواننده جزو رپرهایی می باشد که بسیار طرفدار دارد و چندین سال است در این عرصه فعالیت می کند و آهنگ های به یاد ماندی زیبایی را منتشر کرده که نه تنها در دهه خودش بلکه در دهه جدید نیز طرفدار آهنگ ها و صدای او هستند.

آهنگ های محبوب عرفان پایدار کدام ترک ها هستند؟

همان طور که می دانید عرفان پایدار جزو رپرهایی می باشد که بسیار مشهور است. او آهنگ های بسیار محبوبی را دارد که هواداران وی آن ها را دوست دارند؛ اما در این متن ما تعدادی از آهنگ ها محبوب وی را به شما معرفی میکنیم، تا اطلاعاتی از آهنگ های وی را کسب نمایید.

شست و شو

آهنگ شست و شو یکی از بهترین آهنگ های پایدار می باشد؛ که این آهنگ را در سال 1384 منتشر کرده است، می توان گفت این آهنگ همان آهنگی است که عرفان پایدار را بسیار معروف کرد. حتی کسانی که اهل موسیقی پاپ و رپ نبودند نیز این آهنگ را گوش داده و علاقه مند به موسیقی پاپ و رپ شده اند. همچنین این آهنگ 3:57 دقیقه زمان دارد و جزو یکی از بهترین آهنگ های او می باشد. با این که زمان زیادی از انتشار این آهنگ گذشته اما هنوز هم برای طرفداران او این آهنگ تازگی دارد و حتی کسانی که طرفدار عرفان نیستند با گوش دادن به این آهنگ به آن علاقمند می شوند.

خداحافظی

این آهنگ حدود شش سال پیش منتشر شد و در این آهنگ عرفان پایدار با موسیقی خداحافظی می کند، پس از خداحافظی او از موسیقی سوال هایی از عرفان پرسیده می شود که چرا موسیقی را کنار گذاشته است. اما او تنها یک جواب می دهد و می گوید دلیل خداحافظی خود را در موسیقی آخر خود گفته ام، مدت زمان این آهنگ 4:20 دقیقه می باشد و بسیار این آهنگ معروف می باشد.اکثر افراد حتی کسانی که طرفدار وی نیستند این آهنگ را گوش داده و بسیار این آهنگ برای مردم محبوب و زیباست. اگر می خواهید دلیل خداحافظی شش سال پیش او را بفهمید پیشنهاد می کنم این آهنگ را گوش دهید؛ برای دانلود آن می توانید به گوگل مراجعه کرده و نام آهنگ و خواننده را سرچ نمایید تا بتوانید آن را پیدا کنید.

پایداری

نام این آهنگ برگرفته از نام خود او است و بسیار محبوب است و مورد استقبال قرار گرفته است. این آهنگ در سال 2019 منتشر شده است و زمان این آهنگ 3:42 دقیقه است. برای دانلود این آهنگ می توانید در گوگل نام آهنگ و خواننده را سرچ نمایید تا با هر کیفیتی که مد نظرتان است آن را دانلود کنید.

دوست دخترهای عرفان چه افرادی بودند؟

دوست دخترهای عرفان چه افرادی بودند؟

عرفان پایدار در حال حاضر با شخصی به نام کیمیا در ارتباط است رسانه هایی هستند که اعلام می کنند این دو ازدواج کرده اند؛ اما هنوز خبر دقیقی از این که آیا این دو ازدواج کرده اند یا خیر وجود ندارد. مدتی شایعاتی درباره ارتباط عرفان رسولی با ترلان پروانه بازیگر محبوب و معروف سینما به گوش می رسید و دلیل این شایعات وجود عرفان پایدار در لایو اینستاگرامی ترلان پروانه بود که کامنت هایی برای او در لایو فرستاده است. همین موضوع باعث شد که در مورد این دو شایعاتی به وجود بیاید و بگویند این دو با هم در ارتباط هستند؛ اما پس از مدتی ترلان پروانه به شایعات پایان داد و اعلام کرد با عرفان پایدار هیچ گونه رابطه ای ندارد و دلیل کامنت گذاشتن او را در لایو خودش بدون دلیل اعلام کرد.

عده ای از افراد که عرفان را نمی شناختند؛ پس از انتشار این شایعات در پی این بودند که عرفان پایدار کیست او به دلیل جذابیتی که دارد بسیار شایعه از ارتباط او با دختران متفاوت وجود دارد. همچنین باید گفت که قد عرفان پایدار بلند است؛ اما اطلاعات دقیقی از عدد قد و وزن او وجود ندارد لذا به دلیل همین جذابیت او است که دختران زیادی او را دوست دارند و همیشه شایعاتی در مورد او وجود دارد. برای گوش دادن صدای این رپر معروف پیشنهاد می شود آهنگ تنبیه عرفان پایدار را نیز گوش دهید. یکی دیگر از افراد معروفی که در کنار این خواننده نام برده می شد سوگند بود، سوگند زمانی که با عرفان فعالیت و می کرد آهنگ پخش می کردند بسیار شایعاتی پخش شد که این دو با یک دیگر در ارتباط هستند، اما در مورد این شایعات هیچ توضیحی از طرف سوگند و عرفان پایدار داده نشد تا زمانی که سوگند ازدواج کرد و این شایعات به خودی خود تمام شد.

عرفان پایدار تا کنون اطلاعات زیادی درمورد رابطه هایش پخش نکرده است؛ اما با دختران زیادی عکس های او وجود دارد. با این حال عرفان پایدار اکنون با فردی به نام کیمیا در ارتباط است. برخی از رسانه ها اعلام کردند که این دو با یک دیگر ازدواج کرده اند. اما تا جایی که مشخص است این دو هنوز با یکدیگر ازدواج نکرده اند و بسیاری از طرفدارانشان منتظر ازدواج این دو زوج پرطرفدار می باشند. همچنین عرفان و کیمیا به عنوان بهترین زوج در کنار هم شناخته شده اند.

خرید کاور آلبوم عرفان پایدار به صورت NFT

عرفان پایدار از رپرهای نسل اول تصمیم گرفته است که کاور البوم خود را به صورت NFT بفروشد برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این عمل می توانید به پیج اینستاگرام این رپر مراجعه کنید و یا در صفحات مجازی به دنبال آن بگردید زیرا عرفان رسولی اطلاعات فروش کاور آلبوم را در پیج خود قرار می دهد.

همچنین برای دانلود آهنگ بیا حالمو خوب کن عرفان پایدار می توانید در گوگل نام او را سرچ کنید؛ تا این آهنگ معروف و شنیدنی را گوش دهید، این آهنگ جزو یکی از محبوب ترین آهنگ ها در بین طرفداران گروه پایدار بوده است.

اینستاگرام عرفان پایدار چند فالوور دارد؟

اینستاگرام عرفان پایدار چند فالوور دارد؟

اینستاگرام عرفان پایدار یک میلیون هفصتد هزار نفر دنبال کننده دارد و این تعداد روز به روز در حال افزایش است و تعداد کسانی که عرفان آن ها را دنبال می کند 648 نفر هستند. همچنین تعداد پست های او در پیجش 837 پست است که تا به حال گذاشته است و معمولا تمام ویدیوها و پست هایی که به اشتراک می گذارد مربوط به آهنگ های وی است و خیلی کم از خود عکس منتشر می کند و در اینستاگرامش فقط می توانید آهنگ های او را بیابید. عرفان پایدار در بیو اینستاگرامش ای دی پنج پیج را گذاشته است که یکی از آن ها آی دی بوتیک است و دومی آی دی برند پوشاک می باشد.

آی دی سوم مربوط به سازمان مردم نهاد است و آی دی سوم در مقابل آن نوشته شده است مدیریت رزرو و آی دی آخر مربوط به پیج هنرمند است؛ که در مقابل آن نوشته شده است مدیریت رسانه های اجتماعی، درمورد این که این ای دی ها مربوط به چه هستند و چرا در بیو این هنرمند قرار دارند اطلاعاتی در دست نداریم. اما برای پیدا کردن پیج اینستاگرام او می توانید نام او را در اینستا سرچ کنید و یا این که این آی دی را erfanpaydar سرچ نمایید تا بتوانید پیج اصلی عرفان را که تیک آبی نیز دارد پیدا کنید.

آدرس تلگرام این خواننده چیست؟

برای پیدا کردن تلگرام این رپر می توانید وارد برنامه تلگرام شوید و paydarha را سرچ نمایید تا کانال او را بیابید. یوتیوب عرفان پایدار نیز توانسته است؛ افراد زیادی را جذب نماید و عرفان پایدار در این برنامه ویدیو و آهنگ های خود را منتشر می کند.

می توانید با وارد شدن به یوتیوب و سرچ نام او ویدیوهایش را ببینید و اطلاعاتی را کسب نمایید، قابل ذکر است که برنامه کلاب هاوس برنامه ای است که جدیدا در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. از همین رو افراد معروف و مشهور و سلبریتی ها نیز با فعالیت در این برنامه می توانند با مخاطبان خود صحبت نمایند.

کلاب هاوس عرفان

برای پیدا کردن کلاب هاوس Erfan میتوانید نام او را سرچ کنید و مطمئناً آن که تعداد زیادی مخاطب دارد کلاب هاوس عرفان می باشد. برای دانلود آهنگ عرفان پایدار اگه یه روز می توانید نام آهنگ را در گوگل سرچ کنید و از این آهنگ محبوب لذت ببرید همچنین می توانید آهنگ عرفان پایدار خط من را نیز به همین صورت دانلود کرده و گوش دهید.

عرفان در کدام کشور ساکن است؟

عرفان در کدام کشور ساکن است؟

همان طور ک گفته شد عرفان پایدار در آمریکا زندگی می کند و در 16 سالگی به دلیل اختلافات و ناسازگاری های خانوادگی به صورت قاچاقی مهاجرت کرده است. او هم اکنون ساکن آمریکا می باشد، او حدود شش سال پیش با موزیک خداحافظی می کند؛ اما عرفان پایدار دوباره بعد از دو سال با یک آهنگ به نام خوش اومدی به موسیقی باز می گردد.

عرفان در اوایل که مهاجرت کرده بود در کالیفرنیا زندگی می کرده است. اما به دلیل نداشتن اقامت قانونی توسط پلیس دستگیر می شود و چند روزی را در زندان سپری می کند. لذا بعد از چند روز آزاد می شود و به زندگی خود ادامه می دهد و سپس وارد دنیای موسیقی می شود.

حاشیه های عرفان بیشتر حول چه موضوعاتی بوده است؟

حواشی عرفان پایدار بیشتر در مورد دیس و دیس بک های وی می باشد، حتی او در یک لایوی که برگزار کرد در مورد تعدادی از رپرها صحبت کرد. او ابتدا به دیگر رپران به دلیل تبلیغ بازی انفجار دیس هایی داد. البته او موضع خود را سریعا عوض کرد.

این موضوع باعث جنجال و حاشیه های زیادی برای او شد و یکی دیگر از حواشی که این رپر معروف در پی داشت سایت شرط بندی او بود، عرفان رسولی مدتی سایتی به نام سایت شهربازی را راه اندازی نموده بود. این موضوع باعث واکنش های بیش از حد هوادارانش شد.

در پی این موضوع عرفان این سایت را برای همیشه کنار گذاشت و بیخیال دنیای قمار و شرط بندی و کسب درآمدهای بسیار بالا و عالی شد. البته او مدت زیادی تبلیغ سایت بازی انفجار خود را اینستاگرام می کرد.

مصاحبه با عرفان حاج رسولی ها

عرفان پایدار جزو کسانی می باشد که به طرفداران خود احترام زیادی می گذارد و برای پاسخ دادن به سوالات آن ها هیچ وقت فرار نمی کند. او بارها با رسانه های مختلف مصاحبه کرده است. از بهترین مصاحبه های وی می توان به مصاحبه او در برنامه چند شنبه با سینا و بلور بنفش اشاره کرد.

اگر می خواهید مصاحبه وی را ببینید می توانید از طریق یوتیوب فیلم کامل مصاحبه او را ببینید که در این مصاحبه ها به تمام سوالات پاسخ داده است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد او کسب کنید پیشنهاد می شود حتما این مصاحبه ها را ببینید و از دست ندهید.

همکاری عرفان پایدار و سوگند

سوگند یک خواننده خانوم ایرانی می باشد؛ همچنین که او یکی از بهترین خواننده هایی می باشد که در بین مردم بسیار مشهور و پر طرفدار است و طرفداران زیادی را دارد. او در آهنگ های زیادی با عرفان پایدار همکاری کرده است. اما یکی از بهترین همکاری آن ها آهنگی به نام یادته است که در اسفند ماه 1399 منتشر شد.

این دو خواننده زمانی که با یک دیگر همکاری می کردند شایعه های زیادی در مورد این که این دو با هم در رابطه هستند پخش شد. اما آن ها این موضوع را نه تکذیب کرده و نه تایید کردند و بعد از مدتی که سوگند ازدواج کرد این شایعات خاتمه پیدا کرد.

فیت های عرفان پایدار با کدام رپرها بوده است؟

فیت های عرفان پایدار با کدام رپرها بوده است؟

عرفان پایدار همکاری های زیادی با رپرها و پاپ خوان ها داشته است، یکی از افرادی که عرفان بهترین فیت های خود را با او داشته است جیدال است. این دو در آهنگ عرفان پایدار از قله خاطرات بچگی همکاری داشته اند و این آهنگ در سال 2019 به همکاری یکی دیگر از رپرهای مطرح کشور پخش شده است.

عرفان تقریبا با تمام اعضای گروه پایدار همکاری داشته است، برای دیدن عکس اعضای گروه پایدار می توانید در گوگل سرچ کرده تا تمام عکس های این گروه را ببینید. همچنین erfan paydar در پیج اینستاگرامش آهنگ ها و فیت هایی که داده است را گذاشته است؛ برای دیدن این آهنگا می توانید به پیج عرفان پایدار سر بزنید.

کنسرت های عرفان بیشتر در کدام کشورها برگزار شده است؟

عرفان بیشتر کنسرت های خود را در شهرهایی برگزار می کند که تعداد هم وطنانش بالا باشد شهر استانبول و لندن دو شهری می باشد که به دلیل وجود بیشتر فارسی زبان ها در آن جا عرفان کنسرت برگزار می کند. کشورهایی مانند کانادا و گرجستان نیز میزبان کنسرت های عرفان بوده اند. او در هر کجای دنیا که کنسرت برگزار کند؛ همیشه کنسرت هایش شلوغ و پر جمعیت می شوند و بسیار از کنسرت او استقبال می شود.

رابطه این رپر با هیدن چگونه است؟

عرفان و مهراد هیدن را می توان دو دشمن تلقی کرد زیرا این دو هیچ صمیمیتی با یک دیگر ندارند و همیشه یک دیگر را در آهنگا دیس می کنند. اصلا از یک دیگر خوششان نمی آید؛ می توان دیس و دیس بک های این دو را از گوگل پیدا کنید و یا به صفحات مجازی سر بزنید و این آهنگ و دیس ها را بیابید.

عرفان پایدار چه آهنگ هایی برای اعتراضات اخیر ایران خوانده است؟

عرفان پایدار چه آهنگ هایی برای اعتراضات اخیر ایران خوانده است؟

عرفان پایدار با نام اصلی عرفان رسولی متولد ۲ مرداد ۱۳۶۲ در ایران است. او از خوانندگان محبوب و مشهور رپ فارسی است و تاکنون ترک های متعددی را منتشر کرده است. این خواننده توانست با انتشار ترک های تاثیرگذار، افراد بسیاری را به رپ فارسی علاقه مند کند. این امر یکی از نقاط قوت این خواننده محسوب می شود و نقطه عطفی برای رپ فارس است.

پس از اعتراضات مردم ایران، عرفان پایدار حمایت خود را نسبت به مردم ایران نشان داد و آن ها را برای مبارزه تشویق کرد. همچنین او فعالیت های دیگری هم در راستای این اعتراضات در آمریکا انجام داد. او در اعتراضات خارج از کشور شرکت می کرد و با انجام مصاحبه هایی، حمایت خود را به مردم ایران نشان داد.

علاوه بر این فعالیت ها، او ترک هایی را برای این اعتراضات و کشته شدگان آن منتشر کرد که در ادامه به معرفی این آهنگ ها خواهیم پرداخت.

ایران من

ایران من اولین آهنگی بود که توسط عرفان پایدار برای حمایت از مردم ایران منتشر شد. او در توضیح درباره این قطعه نوشت: قطعه ایران من در حمایت از اعتراضات سراسری مردم شریف ایران، متن این آهنگ بر عهده عرفان، جیدال و رام بود که با هشتگ مهسا امینی منتشر شد و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. این قطعه با استقبال خوبی از سمت مردم مواجه شد و بسیاری از مردم آن را دوست داشتند.

اون داره میره

دومین ترک عرفان که در پی اعتراضات و کشته شدن مهسا امینی منتشر شد، اون داره میره نام داشت. این ترک با همکاری جیدال تولید و در روز چهلم نیکا شاکرمی منتشر شد. عرفان در توضیح این قطعه نوشت: امروز چهلم نیکا شاکرمی است، این آهنگ را تقدیم می کنیم به نیکا، مهسا، سارینا، حدیث و تک تک گل هایی که پر پر شده اند. این قطعه هم با هشتگ های مهسا امینی، نیکا شاکرمی و اعتراضات سراسری منتشر شد.

عدالت

آهنگ عدالت هم یکی دیگر از آهنگ های عرفان پایدار با همکاری جیدال است. عدالت یک آهنگ اعتراضی است که توسط این خواننده منتشر شد. در حالت کلی عرفان پایدار اعتراضات خود را به شکل انتشار ویدیو و گفت و گو با شبکه های اجتماعی نشان می دهد و آهنگ هایی هم منتشر کرده است.

او از سال های گذشته هم سعی کرده است با اننتشار ترک های متعدد، اعتراض خود را به گوش بقیه برساند. این امر پس از اعتراضات اخیر ایران، شدت یافت. به طوریکه صفحه اینستاگرام او از پست های اعتراضی پر شده است. او با گرفتن ویدیوهای مختلف در تلاش است تا حمایت خود را به مردم ایران نشان دهد.

آیا عرفان پایدار و کیمیا ازدواج کرده اند؟

آیا عرفان پایدار و کیمیا ازدواج کرده اند؟

کیمیا یک مدل ایرانی بود که رابطه ای عاشقانه با عرفان داشت. کیمیا یکی از دوست دخترهای او بود که رابطه خیلی نزدیکی با هم داشتند اما با یکدیگر ازدواج نکردند و رابطه آن ها به پایان رسید. زمانی که مشخص شد دوست دختر عرفان پایدار شخصی به نام کیمیا است، حواشی زیادی به وجود آمد.

خیلی از طرفداران تمایل پیدا کردند تا بیشتر در مورد دوست دختر این خواننده معروف بدانند. عرفان پایدار پس از مدتی رابطه خود را با کیمیا آشکار کرد. برخی از منابع بیان کردند که که این زوج سالیان طولانی است که در رابطه بوده اند، اما پس از اینکه رابطه آن ها جدی شده است آن را آشکار کردند.

برخی از منابع نزدیک به عرفان بیان کردند که کیمیا بسیار مهربان و دوست داشتنی است و رابطه آن ها بسیار احساسی و عاشقانه است. همچنین آن ها از اینکه کنار یک دیگر وقت می گذراندند، بسیار خوشحال بوده اند. هنگامی که رابطه این دو آشکار شد، کیمیا به یکباره به شهرت بسیار زیادی رسید تا جایی که او نیز در بین طرفداران عرفان، طرفداران بسیاری پیدا کرد.

دیگر دوست دخترهای این خواننده

عرفان پایدار پس از رابطه اش با کیمیا، درگیر حواشی های بسیاری شد. این حواشی از زمانی شروع شد که ترلان پروانه در ویدیو زنده ای که گذاشته بود تا با طرفداران و مخاطبین خود صحبت کند، عرفان نیز در این لایو حضور داشت و تعدادی کامنت برای ترلان پروانه گذاشته بود. طرفداران با توجه به این موضوع بیان کردند که این دو هنرمند با یک دیگر در ارتباط هستند.

البته ترلان پروانه پس از مدتی به این حواشی واکنش نشان داد و بیان کرد که هیچ گونه ارتباطی میان آن ها نیست. او افزود که عرفان پایدار بدون هیچ دلیلی برای او کامنت گذاشته است. اما در حال حاضر عرفان با تینا فلاح در ارتباط است که هر دو در آمریکا ساکن هستند. اما پس از گذشت سال ها، طرفداران همچنان رابطه عرفان و کیمیا را به یاد دارند.

چرا کوروش در ترک آل استار 2 به عرفان هم تیکه انداخت؟

شروع ماجرای این دیس به خیلی وقت پیش بر می گردد. از روزی که وانتونز شروع به فعالیت کرد، با تیم پایدار به مشکل خوردند. به طوریکه در طول این سال ها به شدت یک دیگر را دیس کرده اند. اما در سال های اخیر این کشمکش بسیار افزایش یافته است. موضوع به قدری جدی شد که بقیه خوانندگان رپ فارس، از این دو گروه درخواست کردند که سکوت کنند.

اما این اختلاف میان کوروش وانتونز و جیدال از پایدار بسیار جدی تر بود. مدتی است که رپرها به صورت بتل یک دیگر را دیس می کنند. مدت زمانی پس از اوج اختلافات این دو گروه، یک بتل بین جیدال و کوروش به صورت لایو برگزار شد. این بتل حواشی زیادی را به دنبال داشت. اما جدا از هرگونه نظر شخصی و رای مخاطبان، کوروش وانتونز با اختلاف برنده این بتل بود.

کوروش به قدری این بتل را قوی اجرا کرد که جیدال نتوانست ادامه دهد. شکست جیدال یک شکست برای تیم پایدار محسوب می شد، از سوی دیگر جیدال فکر نمی کرد با چنین دیسی مواجه شود. همان طور که گفتیم دعوای جیدال و کوروش، یک دعوای شخصی نیست. حتی سوگند، عرفان و بقیه اعضای تیم هم درگیر آن هستند.

البته اولین باری نیست که این اتفاق می افتد. بسیاری از طرفداران معتقد هستند که گروه پایدار از جیدال ناراحت شوند. چرا که جیدال برای این بتل آماده نبوده است. اما تا کنون هیچ یک از افراد تیم پایدار واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداده اند. دلیل دیس کوروش به عرفان پایدار هم همین موضوع است.

دلیل دستگیری عرفان پایدار چه بوده است؟

دلیل دستگیری عرفان پایدار چه بوده است؟

عرفان پایدار در یک دوره کوتاه راهی زندان می‌شود. این هنرمند در سن ۱۶ سالگی و در سال ۱۳۷۸ درگیر چالش هایی با خانواده خود می شود. بعد از اختلافاتی که با خانواده خویش داشت، به شهر آرواین کالیفرنیا نقل مکان می کند. دو سال بعد از این اتفاق و در سال ۱۳۸۰، چند روز پس از اتفاقاتی که در روز یازدهم سپتامبر افتاده بود، دستگیر می شود.

او را به علت نداشتن اقامت قانونی در آمریکا دستگیر می کنند و به زندان می برند. عرفان می گوید او را به چند زندان مختلف بردند و بالاخره پس از چند روز آزاد کردند. پس از اینکه آزاد شد به عشقش، موسیقی و شعر پرداخت. او از مشکلاتش در این دوره زندگی و همینطور سرخوردگی هایش در برخی مسائل موسیقی ایران، در آلبوم از خانه تا گور صحبت می کند.

جدایی عرفان پایدار از همسر سابقش به چه دلیل بوده است؟

عرفان پایدار از همان ابتدا که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است، زندگی شخصی اش را از زندگی حرفه ای خود جدا نگه داشته است. او بیشتر تمرکز و هدفش را بر روی حرفه اش یعنی موسیقی قرار داده است. به طوریکه تمایل زیادی برای صحبت کردن در مورد روابط شخصی اش نشان نداده است.

اما از آن جایی که برخی از روابط او به صورت جدی پیش می روند، بنابراین عکس هایی از پارتنر هایش منتشر می کند. در مورد همسر عرفان پایدار، اطلاعات دقیقی در اینترنت منتشر نشده است. همینطور خود عرفان اطلاعاتی از همسرش و اختلافاتی که وجود داشته است، به مخاطبان نمی دهد. گفته می شود او در واقع تا به حال ازدواج نکرده است و از همسر خود جدا نشده است.

تمام اخبار داخل اینترنت شایعه و دروغ هستند. او در حال حاضر با دختری به نام تینا فلاح در رابطه می باشد و خبری از ازدواج آن ها در دسترس نمی باشد.

نام همه آلبوم های عرفان پایدار

نام همه آلبوم های عرفان پایدار

عرفان پایدار در دوران حرفه ای خود ترک ها و آلبوم های متعددی را منتشر کرده است. در واقع او با منتشر کردن آلبوم هایش به شهرت رسید. این آلبوم ها موضوعات مختلفی دارند، برخی از آن ها اجتماعی، سیاسی و حتی عاشقانه هستند. در ادامه به معرفی آلبوم های عرفان پایدار می پردازیم.

از خانه تا گور

اولین آلبوم عرفان پایدار با نام از خانه تا گور منتشر و وارد بازار موسقی شد. این آلبوم اولین آلبوم رپ فارسی بود که در بازار جهانی به فروش می رسید. هنرمندانی همچون خشایار، سهند کوازی و افرا در این آلبوم مشارکت داشته اند. عرفان در این آلبوم از حوادث زندگی اش مانند دستگیری توسط دولت آمریکا، زندان رفتن به دلیل مشکلات اقامتی و سرخوردگی های خود از برخی مسائل موسیقی ایرانی صحبت می کند.

همیشگی

آلبوم همیشگی با تاخیر زیاد، بالاخره پس از ۳ سال و با ۱۸ ترک منتشر شد. این قطعه به صورت رسمی از کمپانی آونگ وارد بازار موسیقی شد. یکی از نکات مثبت این آلبوم را می توان، انتخاب موضوعات جدید در آهنگ ها و داشتن ترک هایی با موضوعات مختلف بیان کرد. یکی دیگر از نکات مثبت آن، کیفیت بسیار بالای ترک ها است که آن را به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است.

خداحافظی

خداحافظی سومین آلبوم این خواننده است. او بعد از این آلبوم از موسیقی و رپ فارسی خداحافظی کرد. البته در سال ۱۳۹۶ با یک ترک بازگشت خود را به طرفداران اعلام کرد. در موزیک ویدیو ترک انعکاس خلاقیت جدیدی برای فیلم برداری به کار برده شد که آن را به شدت مورد توجه قرار داد. در این موزیک ویدیو از لنز های ۳۶۰ درجه استفاده شد.

آیت الترپ

این آلبوم با همکاری عرفان پایدار و جی دال منتشر شد. که اولین ترک آن به نام مونتاژ، ۷ آبان ماه و ترک دوم آن به نام الترپ در ۱۵ دی ۱۳۹۷ منتشر شد. بنابر گفته های این دو خواننده سبک آلبوم، ترپ است.

انگیزه

آلبوم انگیزه یکی دیگر از آلبوم های محبوب و پر طرفدار عرفان پایدار است. این آلبوم پنجمین آلبوم عرفان است که در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ منتشر شد. این اثر با همکاری دارا پایدار تولید و در دسترس عموم قرار گرفت.

نور

آلبوم نور با همکاری دنی اسدی و از تلفیق ساز های ایرانی و فرنگی تولید شد. موضوع این آلبوم دور از فضای میم استریم و به گونه ای خاص پسند، انگیزشی و دلی است. محبوب ترین ترک این آلبوم هم بذر نام دارد.

حضور عرفان رپر در شبکه منوتو

حضور عرفان رپر در شبکه منوتو

عرفان پایدار به دلیل موفقیت هایی که در زمینه رپ فارسی داشته است، مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به این نوع موسیقی قرار گرفته است. از سوی دیگر با واکنش هایش نسبت به اعتراضات اخیر، بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین مدتی قبل برای مصاحبه، در شبکه منوتو حضور پیدا کرد.

او درباره ترک اون داره میره توضیحاتی به طرفداران و به سوالات آن ها پاسخ داد. در این مصاحبه که به صورت آنلاین انجام شد، جی دال هم حضور داشت. در این صورت این دو خواننده درباره ترک اون داره میره که در واکنش به اعتراضات اخیر منتشر شده بود، صحبت کردند.

دیس های عرفان پایدار به چه رپر هایی بوده است؟

عرفان پایدار تا کنون ترک های متفاوتی را برای دیس به خواننده های دیگر منتشر کرده است. وین ترک ها در پاسخ به صحبت هایی است که درباره او وجود دارد. عرفان پایدار هم با انتشار این ترک ها پاسخ آن ها را داد.

ویلسون

عرفان پایدار در یکی از ترک های خود با همراهی جیدال به سامان ویلسون دیس داده است که با واکنش های مختلفی مواجه شد.

هیدن

ترک راک استار توسط عرفان و دیس به هیدن منتشر شد که در ادامه هیدن هم به عنوان دیس بک ترکی برای پایدار منتشر کرد.

زدبازی

سپس آهنگی به نام ابی را با همکاری جیدال و به منظور دیس به زدبازی منتشر کرد.

حصین

حصین ابلیس یکی دیگر از افرادی است که عرفان پایدار برای دیس به او ترکی جذاب منتشر کرد.

تتلو

در آخر امیر تتلو هم توسط عرفان دیس شد که عرفان با واکنش های تندی از سمت تتلو مواجه شد.

توییتر عرفان پایدار چه نام دارد؟

توییتر عرفان پایدار چه نام دارد؟

عرفان پایدار در توییتر با نام Erfan Paydar و آدرس Erfanmusic حضور دارد. این خواننده جوان ایرانی از سال 2009 به توییتر پیوسته است و بیشتر از چهار هزار پست در توییتر خود منتشر کرده است. اما عرفان پایدار مدتی است که در این شبکه اجتماعی فعالیتی ندارد و آخرین تویئت هایش مربوط به نوامبر 2022 یا آبان 1401 است. با این وجود او در حدود 150 هزار دنبال کننده دارد که منتظر هستند تا پست های جدید این خواننده را در توئیتر ببینند. اگر شما هم از طرفداران این خواننده جوان هستید، می توانید با دنبال کردن او در توییتر از نظر او در مورد مسائل مختلف آگاه شوید.

عرفان پایدار در کنسرت متالیکا حضور داشت؟

مدتی پیش بود او با گذاشتن یک استوری در اینستاگرام خود از حضورش در کنسرت متالیکا خبر داد. او عکسی به همراه برادر و برادرزاده اش منتشر کرد که همراهان او در این کنسرت بودند. همچنین فیلم کوتاهی از این کنسرت و جمعیت هفتاد هزار نفری حاضر در این کنسرت نیز منتشر کرد. تور جهانی متالیکا تقریبا هر سال در بخش های مختلفی از جهان برگزار می شود و طرفداران بسیار زیادی هم در سراسر دنیا دارد.

واکنش عرفان پایدار نسبت به دستگیری توماج صالحی چه بود؟

عرفان پایدار بعد از دستگیری توماج صالحی بارها در توئیت ها و پست های اینستاگرامی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او پست های مختلفی در حمایت از این خواننده دربند در توئیتر و اینستاگرام خود منتشر کرد. در این پست ها عرفان پایدار خواستار آزادی او و حمایت مردم و هنرمندان ایرانی از توماج صالحی شد. همچنین چندین مصاحبه و ویدئو از عرفان پایدار منتشر شد که در آن ها از فعالیت های اعتراضی این خواننده حمایت کرد.

او در مصاحبه ای با شبکه ایران اینترنشنال عنوان کرد که توماج صالحی را به دلیل بیان افکارش زندانی و محاکمه کرده اند. عرفان پایدار در مورد فعالیت رپرها در ایران هم گفت در ایران هیچ خواننده رپری نمی تواند مجوز بگیرد و به طور قانونی کار کرده و درآمد کسب کند.    

آیا عرفان پایدار تحت تعقیب است؟

یکی از حاشیه هایی که در مورد عرفان پایدار مطرح می شود مربوط به دستگیری او در آمریکا است. البته این ماجرا مربوط به سال های ابتدایی است که او در آمریکا به سر می برد. او در سال 2002 بعد از حملات یازدهم سپتامبر توسط دولت آمریکا دستگیر شد و مدتی زندانی شد. عرفان در یکی از مجموعه آهنگ های خود با نام ” از منزل تا گور ” از این اتفاق ناخوشایندی که در جریان مهاجرت از ایران برایش پیش آمد، صحبت می کند.   

عرفان پایدار یکی از کسانی بود که در جریان اتفاقات سال گذشته و خیزش انقلابی در ایران از آن حمایت می کرد. اما این خواننده جوان ایرانی مدت هاست که ایران را ترک کرده و ساکن کشور آمریکا است. شاید مصاحبه ها و حمایت های او از خیزش انقلابی ایران این سوال را برای برخی ایجاد کرده باشد که آیا او توسط دولت ایران تحت تعقیب است؟ به طور حتم اگر عرفان پایدار به ایران برگردد دستگیر و زندانی می شود اما او شهروند کشور آمریکا است و تحت تعقیب نیست.

آیا عرفان بچه دار شده است؟

این خواننده جوان ایرانی ساکن آمریکا، اخبار و اطلاعات زیادی از زندگی خصوصی خود منتشر نمی کند. با این حال اگر او را در اینستاگرام دنبال کنید می توانید تا حدودی به روابط خصوصی اش پی ببرید. او در حال حاضر با تینا فلاح در ارتباط است و قبل از این رابطه نیز مدت زیادی با دختری به نام کیمیا زندگی می کرد. عرفان پایدار هنوز صاحب فرزندی نشده و پدر شدن را تجربه نکرده است.

در عکس هایی که از تینا فلاح، دوست دختر فعلی عرفان پایدار در اینستاگرام او و عرفان منتشر می شود هم هیچ نشانی از بارداری دیده نمی شود. در نتیجه اخبار و عکس های منتشر شده در مورد پدر شدن عرفان پایدار صحت ندارد.

عرفان پایدار

آیا عرفان پایدار سایت شرط بندی دارد؟

یکی از فعالیت های او به جز خوانندگی و انتشار آهنگ، اداره سایت شرط بندی است. در واقع او از چندین سال پیش که ایران را ترک کرد سایت شرط بندی خود را راه اندازی کرد. سایت شرط بندی با نام بت کلاب تاپ betclubtop متعلق به این خواننده است و یکی از سایت های فعال در زمینه بازی انفجار و شرط بندی بر روی مسابقات ورزشی و بالاخص فوتبال است.

چرا به عرفان پایدار رپر سوسول می گویند؟

این خواننده رپر در مقایسه با سایر خوانندگان رپ فارسی چهره ای زیباتر و لطافت بیشتری دارد. او یکی از خوانندگانی است که به زیبایی و لباس خود اهمیت زیادی می دهد و حتی مدتی در زمینه مدلینگ هم فعالیت داشته است. شاید یکی از دلایلی که دیگر رپرها از او به عنوان رپر سوسول یاد می کنند هم همین باشد. علاوه بر این در یکی از دیس های سامان ویلسون و مهراد هیدن به عرفان پایدار به نام عروس، او را با نام سوسی که همان سوسول است خطاب کردند. البته در این آهنگ الفاظ دیگری هم به عرفان نسبت داده شد که در صورت تمایل می توانید با جستجوی آهنگ “عروس” و گوش کردن به آن، از آن ها مطلع شوید.  

نظر عرفان پایدار درباره شایع چیست؟

عرفان پایدار در مورد این رپر جوان ایرانی در یک لایو اینستاگرامی که در آپارات موجود است، اظهارنظر کرد. بنابر گفته خودش او با بعضی از آهنگ های شایع حال کرده است و آن ها را امید بخش می داند. البته تا قبل از اینکه آهنگ های این خواننده را گوش کند، او را در دسته سایر رپرهای فارسی که در ایران فعالیت می کردند، قرار می داد. اما پس از آشنایی با او و آهنگ هایش نظرش در مورد این خواننده و سبک فعالیتش تغییر کرده است.   

سوالات متداول

 1. عرفان پایدار کیست؟

  عرفان یکی از رپرهای مشهور و قدیمی می باشد که جزو اولین رپرهایی است که موزیک پخش کرده است.

 2. عرفان پایدار در کجا زندگی می کند؟

  او در حال حاضر در آمریکا زندگی می کند لذا تا 16 سالگی در ایران زندگی می کرده است و به دلیل اختلافاتی که با خانواده اش داشته در این سن به صورت قاچاقی از کشور خارج می شود.

 3. عرفان چند سال سن دارد؟

  او متولد دوازده مردادماه و سال 1362 می باشد و در حال حاضر 38 سال سن دارد.

 4. آیا عرفان پایدار از موزیک خداحافظی کرده است؟

  او حدود شش سال پیش از موسیقی خداحافظی کرده بود و یک آهنگ خداحافظی نیز منتشر کرد و دلیل خداحافظی از موزیک را نیز در این آهنگ گفته است. اما پس از دو سال دوباره به موزیک بازگشت و آمدنش با یک آهنگ به نام خوش اومدی بود.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا