بیوگرافی یاشار رپفا (یاشار توکلیان) + جدیدترین حواشی او

در این مقاله قرار است به معرفی یاشار رپفا که یکی از اشخاص ترند این روزها می باشد بپردازیم. موسیقی رپ یکی از سبک های بسیار پرطرفدار در دنیا محسوب می شود. در کشور ایران نیز بیش از یک دهه از ورود این سبک به عرصه موسیقی ایران می ‌گذرد و خوانندگان رپ فارسی متعددی در زمینه رپ ترانه خوانده اند. با وجود اینکه چندین سال از ورود این سبک به موسیقی ایران می‌ گذرد؛ اما هنوز به طور رسمی مجاز نیست و خوانندگان آن به صورت زیرزمینی در ایران فعالیت دارند.

با این حال خوانندگان توانایی در این زمینه معروف شدند کسانی مثل یاس، امیر تتلو، حسین تهی و بسیار دیگر از خوانندگان هستند. یکی از خوانندگان جوان و با استعداد رپ فارسی یاشار رپفا می باشد. با وجود این که این خواننده در مقایسه با دیگر خوانندگان ترانه های زیادی را به بازار ارائه نکرده است اما به واسطه فعالیت‌ های گسترده ‌ای که در زمینه موسیقی رپ انجام داده نامش بر سر زبان ها افتاده و به یک چهره معروف تبدیل شده است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مطلب در رابطه با حواشی و بیوگرافی یاشار رپفا جزئیات بیشتری را ارائه دهیم.

محتوا پنهان
یاشار رپفا کیست؟

یاشار رپفا کیست؟

ترانه هایی که در سبک رپ فارسی خانه می شود در میان جوانان ایرانی با استقبال و توجه خاصی مواجه است. چرا که معمولاً متن و ملودی که در این ترانه ها به کار برده می شود مناسب سلیقه و خواست جوانان می باشد. به همین خاطر است که با وجود ممنوعیت این سبک از ترانه در کشور ایران روز به روز به تعداد رپرها افزوده می شود.

یاشار رپفا نیز یکی از همین رپرهای ایران جوان و تازه کار می باشد. نام اصلی او سید یاشار توکلی می باشد که در بین طرفداران و فضای مجازی به یاشار رپفا شهرت دارد. او در بیست و هشتم بهمن ماه سال ۱۳۶۵ در شهر تنکابن متولد شده است. در رابطه با جزئیات خانوادگی و شخصی این خواننده اطلاعات زیادی وجود ندارد.

با این حال آن چه که مشخص است اینکه او فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه ساری می باشد و در ۱۶ سالگی اولین سایت خود را در زمینه آموزش برنامه های امنیتی و هک ایجاد کرد.

او در زمان دانشجویی با چند رپر جوان آشنا و دوستی داشت این دوستی زمینه ای شد که او به فکر ایجاد اولین سایت استعداد یابی خواننده رپ در بین ایرانیان بیفتد. چرا که او دریافته بود که خوانندگان رپ در ایران با محدودیت های زیادی مواجه هستند و با ایجاد چنین سایتی بستر و محیطی برای آن ها فراهم شد تا بتوانند استعداد و توانایی های خودشان را به صورت گسترده برای جمعیت زیادی به نمایش بگذارند.

یاشار رپفا بیش از آن که به عنوان خواننده شهرت داشته باشد بیشتر به خاطر طراحی و ساخت سایت استعداد یابی خواننده رپ شهرت دارد. چرا که خوانندگان جوانی زیادی هستند که به واسطه این سایت توانستند به موفقیت برسند و خودشان را به عنوان خواننده مطرح کنند.

بیوگرافی یاشار رپفا

بیوگرافی یاشار رپفا

سید یاشار توکلی که با نام یاشار رپفا شناخته می شود، یکی از رپرهای ایرانی است. او در بیست و هشتم بهمن ماه ۱۳۶۵ و در شهر تنکابن متولد شده است. از زندگی شخصی او اطلاعات زیادی در دسترس نیست. اما آنچه که مشخص است این است که او فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه ساری است.

او اولین سایت خود را در زمینه آموزش برنامه های امنیتی و هک، ایجاد کرد. او در زمان دانشجویی با چند رپر جوان دوست بود. این دوستی زمینه ای شد که او به فکر ایجاد اولین سایت استعدادیابی خواننده رپ در ایران بیافتد. چرا که او دریافته بود که خوانندگان رپ در ایران با محدودیت های زیادی مواجه هستند.

او تصمیم گرفت با ایجاد چنین بستری برای خوانندگان رپ، محیطی را ایجاد کند تا آن ها بتوانند استعداد های خود را به نمایش بگذارند.

معروف ترین آهنگ های یاشار رپفا کدامند؟

معروف ترین آهنگ های یاشار رپفا کدامند؟

همان طور که گفته شد یاشار رپفا بیشتر در زمینه استعدادیابی و کشف خوانندگان رپ و خواننده های هیپ هاپ ایرانی با استعداد فعالیت دارد و کمتر به خوانندگی می پردازد. با این حال او تاکنون چندین ترانه در سبک رپ اجرا کرده است که به این شرح می باشد:

آتش افکن

یکی از ترانه هایی که این خواننده اجرا کرده است آتش افکن نام دارد و از ترک های آلبوم ابر می باشد. این ترک در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد و مدت زمان آن کوتاه و ۴۷ ثانیه خوانده شده است.

ضد جاذبه

جاذبه پنجمین ترک از آلبوم ابر این خواننده می باشد و این ترانه نیز در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد. این ترانه در سبک رپ و هیپ هاپ می باشد و مدت زمان آن حدود دو دقیقه می باشد.

میترائیسم

ششمین ترانه‌ ای که در آلبوم ابر خوانده شده است آهنگ میترائیسم می باشد این آهنگ حدود ۳ دقیقه و در سبک رپ خوانده شده است.

سیزده

آخرین ترانه ای که در آلبوم ابر یاشار رپفا قرار دارد ترانه ۱۳ می باشد که در حدود دو دقیقه ضبط شده است.

هفت خواهر

هفت خواهر نام هفتمین ترک آلبوم ابر است این آهنگ زیبا و آرام یکی از ترانه های شنیدنی این خواننده محسوب می شود که در سبک رپ خوانده شده است.

عکس های یاشار رپفا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های یاشار رپفا را در کجا مشاهده کنیم؟

 این شخص فعالیت ها و خدمات زیادی در زمینه معرفی و پیشرفت رپرهای جوان و با استعداد ایرانی انجام داده است. او علاوه بر ایجاد از سایت استعدادیابی یک شبکه ماهواره ‌ای نیز در این زمینه ایجاد کرده است و به همین جهت یک فرد معروف و شناخته شده می باشد.

به همین جهت عکس های زیادی از او به اشتراک گذاشته شده است به خصوص این که در چند وقت گذشته حواشی رپ فارسی و اخبار جنجالی پیرامون او بسیار زیاد است، از جمله ماجرای دعوای تتلو و یاشار رپفا و یا بازداشت یاشار رپفا، بنابراین برای مشاهده عکس های این شخص همانند بسیاری دیگر از افراد می توانید به سایت های گوگل مراجعه و چنانچه نام او را جستجو کنید خواهید توانست عکس های او را مشاهده کنید.

این رپر تا کنون چند آهنگ منتشر کرده است؟

یاشار رپفا بیشتر در زمینه استعدادیابی و پرورش رپر های جوان و تازه کار فعالیت دارد. به همین خاطر او چندان به عنوان خواننده فعالیتی نداشته و تاکنون فقط یک آلبوم از او منتشر شده است. که شامل هشت ترانه یا ترک می باشد. می توان گفت او از زمان فعالیت تا کنون فقط هشت آهنگ به بازار ارائه کرده است که همگی آن ها در سبک رپ و هیپ هاپ خوانده شده اند.

پیج اینستاگرام یاشار رپفا چیست؟

این شخص همچون بسیاری از افراد دیگر در شبکه های اجتماعی و پلتفرم های فضای مجازی حضور فعال و گسترده دارد. همچنین در شبکه پرطرفدار اینستاگرام نیز صفحه ای فعال به نام خود دارد. بازدیی کنندگان زیادی از پیج اینستاگرام این شخص بازدید می کنند. آیدی اینستاگرام یاشار رپفا yasharrapfa می ‌باشد و چنانچه این آیدی را در اینستاگرام جستجو کنید صفحه مربوط به یاشار رپفا برای شما باز خواهد شد. در صورت تمایل می توانید به جمع دنبال کنندگان این شخص که حدود 390k می باشد، بپیوندید.

آیا یاشار رپفا تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

آیا یاشار رپفا تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

یاشار رپفا از زمانی که فعالیتش را به عنوان خواننده و رپر آغاز کرده فقط یک آلبوم به بازار ارائه کرده است. در واقع می‌ توان گفت از جمله معدود خوانندگان رپی است که خیلی دیر به دیر ترانه و آلبوم اجرا می کند. به همین خاطر او تا کنون در هیچ شهری کنسرت اجرا نکرده است. اما با توجه به پیشرفت هایی که داشته این امکان وجود دارد که او در آینده تصمیم به برگزاری کنسرت داشته باشد.

درآمد یاشار رپفا چقدر است؟

این شخص با وجود این که فعالیت کمی به عنوان خواننده دارد؛ اما به خاطر فعالیت های متفرقه ای که در عرصه موسیقی انجام داده از جمله تشکیل سایت استعدادیابی، ایجاد شبکه ماهواره ای و همچنین سایت شرط بندی یاشار رپفا درآمد زیادی کسب می کند و ثروت زیادی از این طریق برای خود به دست آورده است. همچنین او متهم به این شده که برای این که تعداد بازدید کنندگان آهنگ های رپرها را در سایت بالا ببرد از آن ها مبالغی را دریافت می کند و درآمد زیادی از این طریق به دست آورده است.

دلیل کم فعالیت شدن یاشار رپفا چیست؟

دلیل کم فعالیت شدن یاشار رپفا چیست؟

یاشار رپفا که یکی از رپرهای جوان ایرانی به شمار می رود. در اوایلی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده بود فعالیت بسیار گسترده‌ ای در این حرفه داشت و به انتشار آثار متعددی نیز می پرداخت. اما مدتی است که فعالیت او در دنیای رپ فارسی بسیار کمرنگ شده است. حال با این که یاشار تا به اکنون در مورد کم کار شدنش هیچگونه توضیحی نداده است. اما با این حال برخی از پاپاراتزی‌ ها بر این باورند که او سرگرم بیزینس‌ های جدیدش است و به همین دلیل کم کار شده است.

سایت این فرد هنوز هم فعال است؟

به احتمال زیاد می دانید که یاشار موسس سایت رپی رپفا است. او چندین سال است که در زمینه کمک به رپرهای ایرانی فعالیت می کند. او با قرار دادن آهنگ های رپرها در این سایت آن ها را به گوش علاقه مندان به رپ فارسی می رساند. البته ناگفته نماند که یکی از حواشی یاشار رپفا نیز در خصوص سایت یاشار رپفا و درآمد یاشار رپفا از طریق این سایت می باشد. حال مدتی است که اخباری در خصوص مسدود سازی و یا حذف سایت رپفا منتشر شده است. اما این اخبار هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

به هر حال در همین خصوص بد نیست بدانید که شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام یاشار رپفا و یوتیوب یاشار رپفا می‌ توانید از فعالیت‌ های او مطلع شوید. هم چنین در رابطه با جدیدترین اخباری که در مورد سایت این فرد منتشر می‌ شود نیز اطلاعات کاملی به دست آورید که آیا واقعاً این سایت قرار است مسدود شود و یا همچنان به فعالیت خود ادامه می‌ دهد.

آلبوم های یاشار رپفا کدامند؟

آلبوم های یاشار رپفا کدامند؟

همان طور که چندین بار به آن اشاره شد این خواننده تا کنون فقط یک آلبوم به نام ابر یا Cloud اجرا کرده که شامل هشت ترک می باشد و در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شده است.

همسر یاشار رپفا کیست؟

با بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیدم که این شخص تا کنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد؛ اما این که آیا او با کسی در رابطه است یا خیر چندان معلوم نیست.

آیا yashar ازدواج کرده است؟

دوست دختر یاشار

بسیاری از طرفداران یاشار رپفا درباره زندگی شخصی و رابطه های او کنجکاو هستند. اما او تا کنون هیچ عکس یا خبری از دوست دخترهایش منتشر نکرده است. معمولا جزو سلبریتی هایی است که اخبار شخصی خود را منتشر نمی کند. همچنین اگر اینستاگرام او را دنبال کنید، متوجه می شوید که او دائما در حال خوش گذرانی است.

او هیچ وقت از دوست دختر خود صحبتی نکرده است. حتی حرفی از زدواج هم نزده است. در عوض هر شب با سلبریتی های بسیاری در ارتباط بوده و به نوعی زندگی مجردی خوبی دارد. در حالت کلی از زندگی شخصی او اطلاعات چندانی وجود ندارد.

یاشار رپفا فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

یاشار رپفا به عنوان یک کارآفرین و حامی موسیقی رپ در ایران اولین سایت تخصصی استعداد یابی خواننده رپ را در سال ۱۳۸۳ ایجاد کرد و آهنگ های زیادی در سبک رپ در این سایت به اشتراک گذاشته شده است. همچنین در سال ۱۳۹۹ اولین شبکه ماهواره ای خود را با نام شبکه رپفا در این زمینه ایجاد کرد و توسط خود شخص یاشار رپفا مدیریت می شود.

آهنگ های این رپر را چگونه دانلود کنیم؟

چنانچه قصد دارید آهنگ های یاشار رپفا را گوش کنید برای دسترسی و دانلود ترک های آن علاوه بر مراجعه به وب سایت های گوگل می توانید در سایت آپارات و یوتیوب نیز نام ترانه مورد نظر خود را جستجو کنید تا لینک دانلود آن در اختیار شما قرار گیرد.

آیا یاشار رپفا دستگیر شده است؟

یاشار رپفا در یکی از هتل های یزد دستگیر و به دادسرای نیابت منتقل گردید. قاضی درباره شکایات اشخاصی از یاشار توکلی دستوری مبنی بر دستگیری او ابلاغ کرد. این فرد به عنوان یک کلاهبردار حرفه ای و رعایت نکردن قانون جرایم اینترنتی، به ۱۵ سال زندان محکوم گردید. این فرد، یاشار توکلی ملقب به یاشار رپفا کلاهبرداری هایی در اینترنت داشته است.

او با کپی گرفتن آهنگ از سایت های مرجع و ثبت به عنوان Exclusive، به نام خود منتشر می کرده است. همچنین روی صفحه سایتش کارهای غیر قانونی انجام می دهد. افراد دیگری که با این شخص همکاری داشته اند، به زودی توسط ماموران انتظامی دستگیر و بازداشت خواهند شد.

دادگاه خواستار حذف یا مسدود سازی سایت شده است. در ادامه روندی جهت اثبات جرم یا شناسایی متهم اصلی، در حال انجام می باشد.

فعالیت های یاشار

یاشار رپفا بیش از آنکه به عنوان خواننده شهرت داشته باشد، به عنوان سازنده سایت استعدادیابی شهرت دارد. زیرا خوانندگان جوان زیادی هستند که توانستند به واسطه این سایت به موفقیت برسند. این خواننده تا کنون فقط یک آلبوم به نام ابر اجرا کرده است. این آلبوم شامل ۸ ترک می باشد و در سال ۲۰۲۰ به بازار عرصه شده است.

یاشار رپفا از زمانی که فعالیتش را به عنوان خواننده و رپر آغاز کرد، فقط یک آلبوم منتشر کرده است. در واقع این آلبوم شامل آهنگ های رپ است. اما از بهترین آهنگ های او می توان به هفت خواهر، سیزده، میترائیسم، آتش افکن و ضد جاذبه اشاره کرد. او از جمله معدود خوانندگانی است که دیر به دیر ترانه و آلبوم منتشر می کند.

به همین خاطر او تا کنون در هیچ شهری کنسرت اجرا نکرده است. اما با توجه به پیشرفت هایی که داشته، این امکان وجود دارد که او در آینده تصمیم به برگزاری کنسرت داشته باشد. این شخص فعالیت کمی به عنوان خواننده انجام داده است. اما به خاطر فعالیت های متفرقه ای که انجام داده است، شهرت زیادی دارد.

از فعالیت های او می توان به تشکیل سایت استعدادیابی، ایجاد شبکه ماهواره ای و سایت شرط بندی رپفا اشاره کرد. او از این طریق درآمد زیادی کسب می کند و ثروت زیادی به دست آورده است. همچنین گفته می شود او با دریافت پول، آمار بازدیدهای سایت را افزایش می دهد.

یاشار رپفا با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

یاشار رپفا پس از راه اندازی سایت رپفا، با بسیاری از خوانندگان همکاری کرد. او زمینه شهرت بسیاری از خوانندگان رپ فارسی را ایجاد کرد. چرا که سایت او، از شهرت خوبی میان علاقه مندان به رپ فارسی برخوردار است. او با قرار دادن آهنگ های این خوانندگان در سایت رپفا، موجب شد تا افراد بیشتری این آهنگ ها بشنوند.

او با بسیاری از خواننده های رپ همکاری می کند. زیرا او با خواننده های بسیاری در ارتباط است. بسیاری از آن‌ها دوستان قدیمی او هستند که تا کنون با یک دیگر در ارتباط می باشند. از این رو او دوستان بسیار زیادی در این زمینه دارد. در ادامه برخی از این خوانندگان را معرفی خواهیم کرد.

پیشرو

شاید برای شما جالب باشد که رضا پیشرو برای افزایش بازدید ترک های خود، با یاشار رپفا همکاری می کند. سایت رپفا بازدید از ترک های او را چندین برابر می کند.

هیچکس

هیچکس دومین رپری است که ترک های خود را به یاشار رپفا می سپارد. یاشار هم با قرار دادن این ترک ها روی سایت، زمینه دیده شدن بیشتر آن ها را فراهم می کند.

ساسی مانکن

ساسی مانکن هم از این قافله عقب نماند و با یاشار رپفا همکاری می کند. سایت رپفا باعث می شود تا آهنگ های ساسی مانکن به گوش علاقه مندان بیشتری برسد.

آیا یاشار رپفا یوتیوب دارد؟

آیا یاشار رپفا یوتیوب دارد؟

از آن جایی که یاشار به شخص مهمی در رپ فارسی تبدیل شده است. فعالیت های خود را در زمینه های مختلف ادامه می دهد. یوتیوپ رپفا، چنل این سایت رپری است. بنابراین یاشار رپفا با فعالیت خود در چنل یوتیوب در تلاش است تا رپفا را گسترش دهد. از این رو بسیاری از علاقه مندان این شخص را در چنل یوتیوب هم دنبال می کنند.

از سوی دیگر فعالیت در یوتیوب می تواند یک راه برای کسب درآمد باشد. بنابراین یاشار با فعالیت در این فضا، با یک تیر دو نشان می زند. او علاوه بر کسب درآمد، می تواند رپفا را به افراد بیشتری معرفی کند.

خیانت های یاشار رپفا به رپ فارس

خیانت های یاشار رپفا به رپ فارس

در حالت کلی اما، یاشار رپفا به رپ فارسی خیانت کرده است. او با دست کاری آمارهای این سایت باعث شده است تا آمار دقیقی از بازدیدها وجود نداشته باشد. تمام آمارهای این سایت اشتباه است، زیرا یاشار رپفا با دستکاری آن ها تعداد بازدید را افزایش می دهد. هنگامی که سایت رپفا یک پست جدید آپلود می کند، آمار آن از ۳۸۶ شروع می شود.

این نشان دهنده این است که بازدیدها دستکاری می شوند. از سوی دیگر او در بالا رفتن آمار دانلود آهنگ های دوستانش، دست دارد. او آمار های دانلود آهنگ ها و ترک های دوستان خود را بسیار بالا می برد. این یکی دیگر از خیانت های او به رپ فارسی محسوب می شود. در ستون سمت چپ تمام سایت ها، یک گزینه به نام پر بازدید ترین مطلب وجود دارد.

اما این قسمت همیشه فعال نیست. هنگامی که دوستان یاشار آهنگ جدیدی منتشر می کنند، این قسمت را فعال می کند. در این صورت هر کس از سایت بازدید کند، با آمار بسیار بالای این خواننده مواجه می شود. سومین خیانت او، تیغ زدن رپرهای دیگر است. او برای گرفتن پول از رپرها، قوانین ساختگی و مزخرفی را ایجاد کرده است.

او از رپرهای تازه وارد پول می گیرد تا آمار ترک هایشان بالا برود. در قدم بعدی، با نصب یک نرم افزار قوی کاری کرده است تا بازدید سایت افزایش یابد. این نرم افزار در مدت زمان کوتاهی، پست مورد نظر را تا چند هزار بازدید افزایش می دهد. این نرم افزار با رفرش کردن صفحه باعث بالا رفتن تعداد بازدیدها می شود. چرا که هر رفرش یک بازدید محسوب می شود.

این فرد شبکه ماهواره ای هم دارد؟

یاشار رپفا به عنوان یک کارآفرین و حامی موسیقی رپ، در ایران فعالیت می کرد. او با راه اندازی اولین سایت استعدادیابی خواننده های رپ، اولین گام را در این زمینه برداشت. او این سایت را در سال ۱۳۸۳ ایجاد کرد. همچنین آهنگ های زیادی در سبک رپ در این سایت به اشتراک گذاشته شده است.

اما در سال ۱۳۹۹ گام بعدی خود را برداشت. او اولین شبکه ماهواره ای خود را با نام شبکه رپفا، ایجاد کرد. این شبکه هم همانند سایت او در زمینه رپ فارسی فعالیت می کند. این شبکه توسط خود یاشیار رپفا مدیریت می شود. برنامه های متنوعی در این شبکه تولید می شود. از این رو افراد بسیاری این شبکه را دنبال می کنند و هواداران بسیاری دارد.

صحبت های شاهین نجفی در مورد یاشار رپفا

صحبت های شاهین نجفی در مورد یاشار رپفا

بهتر است بدانید که چندی قبل صحبت‌ های شاهین نجفی رپر معروف ایرانی در مورد یاشار رپفا بسیار حاشیه ساز شد و جنجال زیادی را به وجود آورد. در این باره گفتنی است که شاهین نجفی در یکی از مصاحبه‌ های اخیر خود از یاشار رپفا که یکی از مخرب ترین ادمین های سایت رپ پارسی بوده است و شخصی همچون ساسی مانکن را معروف کرده است به تعریف پرداخت. هم چنین در رابطه با یاشار بیان کرد که برای رپ فارسی خیلی زحمت می کشد.

حال صحبت‌ های جنجالی شاهین نجفی در رابطه با یاشار و تعریف و تمجید او از این شخص باعث شد تا شاهین نجفی مورد انتقاد خیلی از افراد قرار گیرد و این موضوع حاشیه‌ های بسیار زیادی را نیز به وجود آورد. به هر حال در صورت تمایل می‌ توانید این قسمت از مصاحبه جنجالی شاهین نجفی که در رابطه با یاشار صحبت کرده است را به صورت کامل در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

مصاحبه قدیمی یاشار رپفا با گروه تیک تاک

گفتنی است که سال‌ ها قبل و زمانی که گروه موسیقی تیک تاک به اوج شهرت و محبوبیت خود رسید. یاشار تصمیم گرفت تا یک مصاحبه کامل را با اعضای این گروه موسیقی انجام دهد. حال این موضوع باعث شد تا یک مصاحبه کامل از اعضای گروه تیک تاک توسط یاشار انجام شود. در همین خصوص بد نیست در این مصاحبه که با گروه تیک تاک انجام شده است. اعضای این گروه در رابطه با فراز و نشیب‌ هایی که پشت سر گذاشته اند، اهداف گروه برای آینده و خیلی از موضوعات دیگر به صحبت پرداختند. به همین دلیل پس از این که یاشار این مصاحبه را در اینترنت منتشر کرد از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

حال در همین خصوص بد نیست بدانید که ویدیو این مصاحبه با گروه تیک تاک که توسط یاشار انجام شده هنوز هم در اینترنت و پلتفرم‌ های ویدیو دیگر مانند یوتیوب موجود می‌ باشد. به همین دلیل در صورت تمایل می‌ توانید با یک جستجوی ساده به مشاهده این مصاحبه به صورت کامل بپردازید.

پرداخت هزینه توسط پوتک به این فرد

پوریا پوتک یکی از رپرهای مشهور و پرطرفدار اهل ایران است که هر چند وقت یکبار اخباری در پیرامون او منتشر می‌ شود. حال گفتنی است که چندی قبل اخبار در رابطه با این که هزینه ای توسط پوتک به این فرد در قبال انجام کاری پرداخت شده است در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شد. حال این اخبار حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. البته ناگفته نماند که تا به اکنون این دو چهره معروف در رابطه با این اخبار منتشر شده واکنشی نشان نداده اند.

سوالات متداول

 1. یاشار رپفا کیست؟

  او سید یاشار توکلی می باشد که در بیست و هشتم بهمن ماه سال ۱۳۶۵ در شهر تنکابن متولد شده است.

 2. یاشار رپفا در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  او خواننده و مدیر سایت و شبکه ماهواره ای استعداد یابی خواننده رپ می باشد.

 3. آلبوم این خواننده چه نام دارد؟

  تنها آلبوم این خواننده ابر نام دارد.

 4. آیا او دستگیر شده است؟

  بله، یاشار رپفا به تاازگی دستگیر شده است و مسئولین در پی مسدود کردن سایت او هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا