لونی هاروود پوکر باز مطرح نیویورکی با دو دستبند قهرمانی

لونی هاروود از جمله بازیکنان بازی پوکر است که به خاطر بهترین بازی های پوکر سال های اخیر که در کارنامه افتخارات او وجود داشته است مورد تحسین و تقدیر و تشویق بسیاری از طرفداران پوکر قرار گرفته است. از این رو می توان انتظار داشت که افراد زیادی بخواهند این بازیکن که زنان پوکر باز است؛ را بشناسند و با تمام رکورد ها و افتخارات کسب شده او آشنا شوند.

از این رو توصیه می کنیم که تا انتها این مطلب ما را همراهی نمایید تا درباره بیوگرافی این بازیکن پوکر و تمام مشکلات مسیر فعالیت های او اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. احتمالا شما نیز در جریان تمام موفقیت های او هستید و تا حدودی او را می شناسید. در ادامه همراه ما در سایت ایران انفجار باشید تا درباره این بازیکن مشهور اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم و شما را با لونی هاروود بیشتر از قبل آشنا نماییم.

اصلیت لونی هاروود کجایی است؟

لونی هاروود کیست؟

در این مقاله اطلاعاتی درباره لونی هاروود که از بهترین پوکر بازها است؛ را در اختیارتان قرار خواهیم داد و این بازیکن پوکر را خدمتتان معرفی خواهیم نمود. با معرفی این بازیکن احتمالا متوجه خواهید شد که او طی سالیان گذشته زندگی بسیار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته تا بتواند هم اکنون به جایگاه کنونی خود در پوکر دست پیدا کند.

او استعداد و توانایی خود را در این سال ها بار ها به اثبات همگان رسانده و توانسته است رقیبان بسیاری را پشت سر خود بگذارد. او یک قمار باز بسیار حرفه ای است و توانسته در مسابقاتی مانند No Limit Holdem در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ در رتبه های چشم گیری قرار گیرد. او هم اکنون یکی از پوکر بازان حرفه ای زن در جهان شناخته شده است و در میان پوکر بازان زن رتبه ده را از آن خود نموده است.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

با توجه به آماری که در دست است می دانیم که این بازیکن پوکر مدت هاست که در این عرصه به فعالیت پرداخته و می دانیم که او در این مسیر موفقیت های بی شماری کسب نموده و توانسته زندگی پر فراز و نشیب خود را پشت سر بگذارد. بیشترین برد این پوکر باز مربوط به سال های آخر فعالیت او است زیرا در این مدت او تجارب مختلفی به دست آورده و استراتژی های متعددی را آموخته است؛ هم اکنون دیگر تعداد بازی هایی که او می تواند در این بازی ها به پیروزی برسد بسیار بالا می باشد.

عکس لونی هاروود را در کجا مشاهده کنیم؟

لونی هاروود از بازیکنان پوکری است که هم اکنون عکس های متعددی از او در دسترس می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی به راحتی تمام عکس های این بازیکن پوکر را مشاهده نمایید. او زمانی که در مسابقات متعدد شرکت می‌ کند عکس‌ هایی از او منتشر می‌ شود و افراد به راحتی می‌ توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی، فیلم های مسابقات و عکس های او را نیز در این مسابقات مشاهده نمایند‌. از این رو با مشاهده این عکس ها و فیلم ها می توانید به راحتی اطلاعات بیشتری از او به دست آورید و بیشتر از گذشته از او اطلاعات مد نظرتان را به دست آورید.

پیج اینستاگرام لونی هاروود چیست؟

پیج اینستاگرام لونی هاروود چیست؟

لونی هاروود یکی از افرادی است که تمام تمرکز خود را بر روی فعالیت در دنیای حقیقی صرف نموده است و موفق شده با فعالیت در دنیای واقعی و فاصله گرفتن از فضای مجازی مسیر موفقیت را راحت تر طی نماید و کمتر درگیر حواشی که در دنیای مجازی برای او به وجود می آید شود‌.

از این رو کاملا قابل درک است که از او اطلاعات چندان زیادی در دست نباشد و حواشی زندگی شخصی او در دنیای مجازی و فضای اینستاگرام در اختیار افراد قرار نگیرد‌. با توجه به گفته های بالا کاملا قابل درک است که هیچ پیج اینستاگرامی از این سلبریتی در دست نباشد و او در فضای مجازی هیچ گونه فعالیتی را به نمایش نگذاشته باشد. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر تنها می توانید به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه نمایید.

تا کنون چه مصاحبه ای با لونی هاروود انجام شده است؟

با توجه به آنکه با پوکر بازان مختلف تا کنون مصاحبه‌ های متعددی انجام گرفته است احتمالا شما نیز این مصاحبه ها را شنیده اید و اطلاعاتی را از این پوکر باز به دست آورده اید. از این رو در ادامه‌ مطلب اطلاعاتی را که از این مصاحبه ها به دست آمده در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما را با این فرد آشنا خواهیم نمود. از این رو اگر مایلید که این مصاحبه را مشاهده کنید با مراجعه به سایت ها مربوطه می توانید اطلاعاتی را در این باره به دست آورید تا بیشتر از گذشته با این فرد آشنا شوید. از این رو در ادامه مطلب همراه ما باشید تا این اطلاعات را به طور خلاصه در اختیارتان بگذاریم.

ویژگی های لونی هاروود در بازی پوکر

از جمله ویژگی‌ های این بازیکن پوکر در بازی ها می توان به با تجربه بودن او اشاره نمود. او با این که متولد سال ۱۹۸۹ است توانسته بعد از مدتی که به فعالیت در این رشته پرداخت تحصیلات خود را نیز ادامه دهد و بعد از مدتی مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه ایالتی کشور نیویورک نیز در آلبانی دریافت نماید.

همین میزان تسلط و پشتکار او را در حرفه و رشته تحصیلی او نشان می دهد و او فعالیت خود را در پوکر از زمان مهاجرتش به فلوریدا آغاز نمود و از همان زمان موفق شد استراتژی های بی نظیری در این بازی به دست آورد.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به آنکه این بازیکن در پیج های اینستاگرامی و فضای مجازی فعالیت های چندان زیادی از خود به نمایش نگذاشته است می‌ توان نتیجه بگیریم که او یکی از کم حاشیه ترین افراد در شبکه‌ های مجازی شناخته شده است و به همین خاطر است که طرفداران او علاقه بسیار زیادی به او دارند و بر این باورند که او بدون ایجاد حاشیه به کسب شهرت و محبوبیت پرداخته است. از همین رو او را ستایش می‌ کنند و برای او احترام بسیار زیادی قائل است.

درآمد لونی هاروود چقدر است؟

با توجه به اینکه او در کدام یک از مسابقات شرکت کند و در کدام یک از تورنمنت ها به کسب امتیاز بپردازد، درآمد متفاوتی پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال ممکن است که در این تورنمنت ها جوایز متعددی کسب نماید و به همین خاطر برای او درآمد متفاوتی را به دنبال داشته باشد. از همین رو توصیه می‌ کنیم بنابر مسابقاتی که او در آن ها شرکت می کند درآمد او را حدس بزنید و به جوایزی که به دست می آورد دقت کنید تا درآمد او را نیز به دست آورید.

لونی هاروود کیست؟

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

لونی هاروود متولد سال 1989 در جزیره استاتن نیویورک می باشد و اکنون سی و یک سال سن دارد. بعد از گذشت مدتی پدر و مادر لونی از یکدیگر جدا شدند و پدر لونی به فلوریدا نقل مکان کرد اما او با مادرش در شهر نیویورک ماند و بزرگ شد. او در سال 2012 مدرک مالی خود را از دانشگاه ایالتی کشور نیویورک در آلبانی دریافت کرد، پس از فارغ التحصیلی از این دانشگاه برای ملاقات پدرش به شهر فلوریدا مهاجرت کرد و در آن جا بازی پوکر را آغاز نمود.

لونی هاروود تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

لونی هاروود از سال ۲۰۱۳ شرکت در تورنمنت های خود را آغاز نمود و موفق شد در این مسابقات مقام اول در جام قهرمانی ملی را اخذ نماید. او در سال ۲۰۱۳ کسب این مقام را در کارنامه افتخارات خود به ثبت رساند و بعد از آن نیز موفق شد که سه بار به میز فینال مسابقات wsop راه پیدا کند و به ثبت رکورد دست پیدا کند.

اصلیت لونی هاروود کجایی است؟

با توجه به بیوگرافی لونی هاروود می دانیم که اطلاعات بسیاری درباره لونی هاروود ویکی پدیا منتشر نموده و می دانیم که بر اساس مصاحبه های موجود از او این اطلاعات بر اساس واقعیت اند و این اطلاعات کاملا مرتبط می باشند. در این مصاحبه ها لونی هاروود و شرکت در تورنمنت های پوکر شرطی مورد توجه قرار گرفته و بر اساس این مصاحبه ها بیوگرافی لونی هاروود پوکر باز حرفه ای، بانوی پیر پوکر در دسترس قرار گرفته است. او در جزیره استاتن نیویورک متولد شده و مدت ها است که در این نقطه از جهان زندگی می کند و فعالیت های خود را در همین کشور ادامه داده است.

سوالات متداول

 1. لونی هاروود کیست؟

  او یکی از بازیکنان معروف پوکر است که توانسته شهرت و محبوبیت قراوانی به دست آورد.

 2. شغل اصلی لونی هاروود چیست؟

  این بازیکن پوکر تنها در همین عرصه فعالیت می کند و منبع درآمدی او از همین طریق می باشد.

 3. آدرس پیج اینستاگرام لونی هاروود چیست؟

  این بازیکن پوکر هیچ گونه فعالیتی در فضای مجازی از خود به نمایش نگذاشته است‌ و هیچ پیج اینستاگرامی از او هم اکنون موجود نمی باشد.

 4. لونی هاروود متولد چه سالی است؟

  لونی هاروود متولد سال ۱۹۸۹ است و هم اکنون از جوان ترین بازیکنان پوکر زن به شمار می آید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا