آموزش بازی مونوپولی شرطی در بهترین سایت ها

بازی مونوپولی یکی از بازی های فکری بسیار جذاب می باشد که به صورت اقتصادی ساخته شده است. بازیکنان در این بازی از اقتصاد و سرمایه گذاری بیشتر خواهند دانست و با شانس خود می توانند موقعیت های بهتری را پیدا کنند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این بازی جذاب با شما به اشتراک‌ بگذاریم که شما می توانید با دنبال کردن ما در ادامه اطلاعاتی را به دست آورید.

با یک کلیک ساده روی “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی به همراه بونوس های ویژه هدایت خواهید شد.

محتوا پنهان
معرفی بازی مونوپولی

معرفی بازی مونوپولی

بازی مونوپولی یکی از بازی های جذاب فکری است. نام مونوپولی در اقتصاد یکی از روش های سرمایه داری می باشد. در بازی مونوپولی نیز بازیکن باید سرمایه داری و اقتصاد بالایی را داشته باشد. با این حال این بازی هم به صورت فکری و هم شانسی انجام می شود.

برای شروع بازی از تاس استفاده می شود و یک صفحه رو به روی بازیکن قرار خواهد گرفت که خانه هایی بر روی آن است. برخی از خانه ها زمین های فروشی است که در دو الی سه رنگ با اسامی متفاوت وجود دارد. برخی دیگر از خانه ها، خانه شانس می باشد که طبق شانس شما پیشنهاد خوب یا بد به شما می دهد.

برای شروع بازی به بازیکنان مبلغی داده می شود تا بتوانند با آن مبلغ خانه هایی که با تاس به آن ها می روند را بخرند. بازیکنی که بتواند خانه های هم رنگ به دست آورد با خرید خانه و هتل بر روی آن ها می تواند درصد پول بیشتری را به دست آورد. در نهایت بازیکنی برنده است که بیشترین مبلغ پول را کسب کرده باشد.

آموزش بازی X50 WHEEL + ترفندهای برد تضمینی در این بازی نیز در اختیار شما است.

آموزش بازی مونوپولی

برای بازی کردن در این بازی جذاب بازیکنان باید قدرت تصمیم ‌گیری بالا و شانس بالایی را داشته باشند. این بازی به صورت دو الی شش نفره انجام می شود. اما هر چقدر تعداد بازیکنان بیشتر باشد، بازی هیجانی تر خواهد شد.

بازی مونوپولی از یک صفحه تشکیل شده است که از نظر فکری به بازی شطرنج شباهت خواهد داشت، اما به طور کلی قوانین متفاوت و بازی متفاوتی صورت خواهد گرفت. اصولا بازی هایی که با تاس آغاز می شوند، از بازی های شانسی می باشند.

مونوپولی ترکیبی از بازی فکری و شانس است که بازیکنان می توانند به همراه شانس خود و با اقتصادی اندیشیدن سرمایه به دست آورند. بازیکن باید خریداری خانه کند و سعی کند تا سرمایه حریف خود را بگیرد، در این صورت فردی برنده خواهد بود که بیشترین سرمایه را داشته باشد.

تقلب در Monopoly ممکن است؟=

تقلب در Monopoly ممکن است؟

گاهی اوقات برخی از بازیکنان در Monopoly تمایل دارند تا به انجام تقلب بپردازند تا به این گونه بتوانند بازی را به نفع خود جلو ببرند هم چنین احتمال پیروزی‌ خود را افزایش دهند. به همین دلیل خیلی از بازیکنان تمایل دارند تا روش های تقلب در این بازی را فراگیرند.

بهتر است بدانید با توجه به این که مونوپولی دارای یک سری قوانین خاص و منحصر به فرد می‌ باشد از این رو انجام تقلب در این بازی فکری بسیار سخت است. می‌ توان این گونه بیان کرد که تنها یک سری بازیکنان حرفه‌ ای و با تجربه که از مهارت خوبی در این بازی برخوردارند می‌ توانند به انجام تقلب‌ هایی مانند تقلب در خرید و فروش و یا حتی تقلب در تاس انداختن بپردازند. این موضوع باعث شده است تا تقلب در این بازی فکری رایج نباشد و توسط عده کمی انجام شود.

آیا این بازی شرایط سنی دارد؟

معمولا بازی ها از شرایط سنی خاصی برخوردار هستند تا افراد مناسب با سن مناسب بتوانند آن بازی را انجام دهند. اما در بازی مونوپولی شرایط سنی دیده نمی شود و همه افراد با هر سنی می توانند این بازی را انجام دهند.

به طور کلی کودکان بالای هشت سال می توانند بازی مونوپولی را انجام دهند و با شانس خود همچنین قدرت سرمایه داری بتوانند پیروز این بازی شوند. این بازی به دلیل اینکه سرگرم کننده می باشد و باعث آثار نا متعارف در کودکان نمی شود، برای تمام سنین مجاز شده است.

محتویات این بازی چیست؟

بازی مونوپولی یکی از بازی های بسیار متفاوت است که از محتویات بسیار بالایی نیز برخوردار است. این بازی یکی از هیجان انگیز ترین بازی ها می باشد، اما متاسفانه این بازی در بین مردم مورد استقبال قرار نگرفته است و این موضوع مربوط به ناشناس بودن مونوپولی در بین بازی های دیگر می باشد.

معمولا بازیکنانی که این بازی را امجام داده اند بسیار طرفدار آن شده اند و در بسیاری از موارد محتویات آن را خریداری کرده اند و با آشنایان خود در جمع های خانوادگی به بازی کردن می‌پردازند. شما می توانید برای خرید این بازی به سایت های معتبر مراجعه کنید یا از طریق مغازه های مرتبط به صورت حضوری آن را خریداری کنید.

محتویات بازی مونوپولی نیز از 8 مهره، 28 کارت سند مالکیت، 16 کارت خزانه عمومی، 16 کارت شانس، 32 مهره خانه سبز، 12 مهره هتل قرمز، 2 عدد تاس سفید و یک بسته اسکناس تشکیل شده است. علاقه مندان می توانند با خریداری این محتویات یک بازی بسیار هیجان انگیز را تجربه کنند.

چگونه می توان بازی مونوپولی را خریداری کرد؟

این بازی یکی از بازی های فکری جذاب است که علاقه مندان می توانند با خریداری محتویات آن با دوستان و آشنایان خود در جمع های دوستانه یا خانوادگی به بازی کردن بپردازند. برای خریداری این بازی بسیار زیبا می توانید از طریق سایت های فروش آنلاین بازی ها یا از طریق مغازه هایی که در بازار این سبک از بازی را می فروشند، خریداری کنید.

قبل از خرید بازی توجه داشته باشید که آموزش های لازم درباره این بازی را ببینید و طرز استفاده از محتویات آن را بدانید. زیرا این بازی از محتویات بسیار بالایی برخوردار است که بهتر است درباره تمام این محتویات اطلاعاتی را داشته باشید تا به راحتی بتوانید بازی مونوپولی را انجام دهید.

تاریخچه بازی مونوپولی

مونوپولی جدای از اینکه اسم یک بازی می باشد، در علم اقتصاد به یکی از روش های سرمایه داری اطلاق می شوند. شاید به خاطر همین مفهموم می باشد که در بازی مونوپولی از اقتصاد و سرمایه داری استفاده شده است. این بازی در ایران با نام روپولی و ایروپولی شناخته می شود.

در واقع واژه مونوپولی از دو واژه یونانی گرفته شده است که به معنای انحصارگر می باشد. این بازی یکی از بازی های بسیار قدیمی است که امروزه اپلیکیشن آن در برنامه هایی از قبیل بازار یا گوگل پلی موجود می باشد و علاقه مندان می توانند آن را در گوشی موبایل خود داشته باشند و به بازی کردن بپردازند.

مونوپولی در سال 1935 توسط شرکت برادران پارکر و به صورت بسته بندی توسط شرکت هزبرو آمریکا توزیع شده است. علاقه مندان می توانند این بازی محبوب را از طریق سایت های معتبر دانلود نمایند و از آن لذت ببرند.

زمان انجام این بازی چند دقیقه است؟

بازی های فکری معمولا از زمان بالایی برخوردار هستند و بازیکنان باید تایم بالایی را برای بازی بگذارند. این بازی نیز حدود 20 الی 180 دقیقه زمان خواهد برد. علاقه مندان به بازی های فکری یا شانسی می توانند بازی مونوپولی را انتخاب کنند، که ترکیبی از دو نوع بازی در آن ‌وجود دارد.

مونوپولی جدا از یک بازی ساده، به بازیکنان سرمایه داری و پیشرفت را آموزش می دهد که در زندگی واقعی بسیار به افراد کمک می کند. همان طور که گفته شد نام مونوپولی به یکی از روش های سرمایه داری در اقتصاد گفته می شود. بازیکنان می توانند با صرف وقت در این بازی هم یک بازی هیجان انگیز را تجربه و هم با دنیای اقتصاد و سرمایه داری آشنا شوند.

تعداد بازیکنان بازی مونوپولی به چه صورت است؟

تعداد بازیکنان بازی مونوپولی به چه صورت است؟

بهتر است بدانید که معمولاً بازی‌ های فکری با توجه به قوانین و سبک بازی که دارند توسط چندین نفر به عنوان بازیکن انجام می‌ شوند. حال بازی Monopoly نیز از آن دسته از بازی‌ هایی است که همچون سایر بازی‌ های فکری توسط تعدادی انجام می‌ شود. این موضوع باعث شده است تا خیلی از افرادی که علاقمند به بازی‌ های فکری هستند این بازی را در جمع‌ های خانوادگی و یا دوستانه انجام دهند و به این گونه لحظات فراغت خود را پر کنند.

حال در رابطه با تعداد بازیکنان مونوپولی می‌ توان این گونه بیان کرد که این بازی با تعداد حداقل دو نفر و حداکثر هشت نفر انجام می‌ شود. با توجه به این که هرچه تعداد بازیکنان در این بازی بیشتر باشد هیجان بازی افزایش می‌ یابد. به همین دلیل معمولاً افراد این بازی را در جمع‌ های خانوادگی و شب نشینی‌ ها که از تعداد بیشتری برخوردار هستند انجام می‌ دهند تا به این گونه بتوانند هیجان بازی را چندین برابر کنند. حال اگر در یک جمع خانوادگی هستید و می خواهید تا به انجام یک بازی گروهی بپردازید مونوپولی یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. با انجام این بازی می توانید لحظات به یاد ماندنی را برای خود و سایر اعضا به وجود آورید.

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

تمام بازی هایی که محتویات آن از بازار خریداری می شود، به صورت اپلیکیشن وجود خواهد داشت. علاقه مندان به بازی مونوپولی می توانند با استفاده از سایت های معتبر یا از طریق برنامه گوگل پلی، این بازی را دانلود کنند و از آن لذت ببرند. یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه داشت این است که بازی های نرم افزاری معمولا کمی متفاوت با بازی واقعی هستند.

به همین جهت اگر تجربه یک بازی عالی را می خواهید می توانید از طریق خریداری محتویات آن با دوستان خود بازی کنید.‌گرچه اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که با بازی های واقعی برابری می کنند و شما می توانید آن ها را دانلود کنید. نرم افزار مونوپولی به صورت آفلاین می باشد و شما در صورت علاقه می توانید این نرم افزار را از سایت های مربوطه دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

مونوپولی آنلاین

بازی مونوپولی آنلاین هم وجود دارد؟

بازی های آنلاین معمولا طرفداران بالایی را نسبت به بازی های آفلاین دارند. زیرا در بازی های آنلاین بازیکنان می توانند با مخاطبان ‌واقعی در ارتباط باشند و دیگر خبری از بازی با ربات نخواهد بود. به همین منظور بیشتر مردم به بازی های آنلاین روی آورده اند.

مونوپولی نیز مانند تمام بازی های دیگر که به دنبال، دنبال کننده های بالا می باشند نسخه آنلاین این بازی را منتشر کرده است. برای پیدا کردن نسخه آنلابن مونوپولی بهتر است به برنامه بازار مراجعه کنید یا از طریق سایت های معتبر نسخه آنلاین مونوپولی را جستجو کنید.

زیرا در برنامه گوگل پلی نسخه آنلاین این بازی کمتر به چشم می خورد و پیدا کردن آن سخت خواهد شد. پس از دانلود نسخه آنلاین مونوپولی شما می توانید یک بازی بسیار جذاب را تجربه کنید که هیچ فرقی با بازی های واقعی نخواهد داشت و شما با مخاطبان واقعی در ارتباط خواهید بود.

بازی مونوپولی برای سیستم عامل های مختلف

سال‌ های نسبتاً طولانی است که بازی مونوپولی در میان مردم به ویژه علاقه‌ مندان به بازی‌ های فکری محبوب و پرطرفدار است. حال با توجه به این که تقاضای ساخت نرم‌ افزار این بازی افزایش یافته است. به همین دلیل مدتی است نرم‌ افزار این بازی برای سیستم عامل‌ های مختلف ساخته و ارائه شده است. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که نرم افزار این بازی برای کدام سیستم عامل‌ ها موجود است اطلاعاتی را قرار دهیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بازی Monopoly برای اندروید

یکی از سیستم عامل‌ هایی که این بازی برای آن ارائه شده است سیستم عامل اندروید می باشد. به همین دلیل افرادی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌ کنند و علاقمند به این بازی هستند می‌ توانند به راحتی این بازی را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنند. حال ناگفته نماند که برای دانلود بازی مونوپولی اندروید کافی است تا به قسمت پلی استور گوشی خود و یا حتی سایت های بازی مربوطه مراجعه نمایید.

بازی Monopoly برای آیفون

ای او اس یکی از رایج‌ ترین سیستم عامل‌ های حال حاضر در دنیا می‌ باشد که این روزها اکثر بازی‌ های محبوب برای این سیستم عامل ساخته و ارائه شده است. حال بهتر است بدانید مدتی قبل نرم‌ افزار این بازی برای سیستم عامل ای او اس نیز ارائه شد. به همین دلیل علاقه‌ مندانی که از گوشی آیفون استفاده می‌ کنند می‌ توانند برای دانلود بازی مونوپولی اصل به اپ استور و یا سایت‌ های بازی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایند.

بازی Monopoly برای ویندوز

بهتر است بدانید مدتی قبل نرم‌ افزار این بازی جذاب برای ویندوز هم ارائه شده است. به همین دلیل علاقه‌ مندان به این بازی می‌ توانند با مراجعه به سایت‌ های بازی مربوطه به راحتی به جستجو و دانلود نرم‌ افزار این بازی بپردازند. هم چنین می‌ توانند در برخی از این سایت‌ ها بازی مونوپولی آنلاین را انجام دهند.

روش های دسترسی به این بازی

دانلود بازی ها معمولا کار بسیار ساده ای خواهد بود، علاقه مندان می توانند از طریق سایت های معتبر اینترنتی و برنامه هایی مثل گوگلی پلی و بازار، این بازی جذاب را دانلود کنند و از آن لذت ببرند. به غیر از دانلود این بازی شما می توانید محتویات این بازی را خریداری کنید و به صورت واقعی با دوستان و آشنایان خود به بازی کردن بپردازید.

برای خرید بازی مونوپولی اورجینال، باید دقت داشته باشید که از کجا خریداری می کنید. اگر به صورت آنلاین قصد سفارش آن را دارید، قبل از سفارش حتما از اعتبار آن سایت مطمئن شوید. برای کسب اطلاعات درباره قیمت مونوپولی نیز می توانید با مراجعه به سایت های معتنوع قیمت اصلی آن را به دست آورید و بعد خریداری کنید.

بازی مونوپولی ایرانی هم ساخته شده است؟

بازی مونوپولی ایرانی هم ساخته شده است؟

بازی مونوپولی در دسته بازی های فکری قرار گرفته است که این روزها در ایران با نام ایروپولی و روپولی و یا بازی عمو پولدار شناخته می‌ شود و از محبوبیت بسیار زیادی هم برخوردار است. حدود بیست سال است که این بازی فکری در ایران هم رواج پیدا کرده است. در این سال ها این بازی جذاب مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

حال گفتنی است که روش بازی به همان شکل بازی مونوپولی می باشد؛ اما با کمی تغییراتی که به نظر ایرانی ها این تغییرات باعث جذابیت و هیجان بیشتر بازی شده است. در حال حاضر نسخه بازی مونوپولی فارسی توجه خیلی از خانواده های ایرانی را به خود جلب کرده و مورد استقبال آن ها قرار گرفته است.

چگونه در این بازی می توان یک حرفه ای بود؟

با توجه به این که این بازی از سبک جذاب و قوانین منحصر به فردی برخوردار است. به همین دلیل این موضوع باعث شده است تا این بازی در سراسر دنیا توسط خیلی از افراد انجام شود. حال خیلی از علاقمندان به این بازی تمایل دارند تا در آن حرفه‌ ای و خبره شوند تا به این گونه بتوانند بازی بهتری را از خود به نمایش بگذارند. به همین دلیل کنجکاو هستند تا بدانند که چگونه می‌ توانند در مونوپولی حرفه‌ ای شوند؟ بهتر است بدانید که برای حرفه شدن در این بازی باید یک سری اصول را بدانید و آن ها را در هنگام بازی رعایت کنید.

به عنوان مثال در این بازی بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و به هیچ عنوان از روی احساس بازی نکنید. اگر این بازی را به صورت شرط بندی انجام می‌ دهید به هیچ عنوان در هنگام بازی دچار استرس و اضطراب نشوید. این موضوع را هم باید افزود که یکی دیگر از مواردی که به حرفه‌ ای شدن شما در مونوپولی کمک می‌ کند تمرین و تکرار است. زمانی که یک بازیکن به تمرین و تکرار بپردازد خواه و ناخواه مهارت و تجربه خود را افزایش می‌ دهد. به این گونه در بازی حرفه‌ ای و خبره خواهد شد.

استراتژی های بازی مونوپولی به چه صورت می باشد؟

در حال حاضر خیلی از علاقمندان به بازی‌ های فکری به انجام بازی مونوپولی می‌ پردازند. چرا که این بازی یکی از محبوب‌ ترین و هیجان انگیز ترین بازی‌ های فکری حال حاضر به شمار می‌ رود. حال گفتنی است که اگر تمایل دارید تا احتمال پیروزی تان در این بازی را افزایش دهید و هیجان بازی را برای خود چندین برابر کنید پیشنهاد می‌ کنیم تا استراتژی های این بازی جذاب را فرا گیرید.

حال مهم ترین استراتژی‌ های مونوپولی که از اهمیت زیادی برخوردارند مواردی همچون: ساخت خانه ها و هتل ها: هنگامی که یک بازیکن صاحب یک گروه رنگ کامل شد می تواند هتل ها و خانه ها را بسازد. این باعث افزایش رانت و هم چنین سود آن گروه می شود.

خرید ملک: مهم ترین استراتژی این است که تا حد امکان ملک خریداری کنید. به این صورت بازیکنان می توانند اجاره را جمع آوری کرده و درآمد خود را افزایش دهند.

ورشکست نشوید: بازیکنان می بایست با مدیریت جریان نقدی خود و اجتناب از سرمایه گذاری های پرخطر از ورشکستگی خودداری کنند.

پول نقد را در دست نگه دارید: داشتن پول نقد کافی برای پوشش هزینه هایی همچون اجاره و مالیات بسیار مهم است می باشند.

بازی مونوپولی با پول واقعی هم وجود دارد؟

بازی مونوپولی با پول واقعی هم وجود دارد؟

این بازی به این گونه است که بازیکنان با تاس انداختن و با مقدار پولی که در بازی قرار دارد می‌ توانند مونوپولی را آغاز کنند و به خریداری خیابان‌ های مختلف بپردازند. حال ناگفته نماند که این بازی با پول واقعی انجام نمی‌ شود مگر این که بازیکنان بخواهند این بازی را به صورت شرط بندی انجام دهند.

پایان رسیدن بازی چقدر زمان نیاز دارد؟

با توجه به این که برخی از بازی‌ های فکری دارای زمان‌ بندی خاصی هستند. به همین دلیل برخی از افرادی که تا به اکنون به انجام این بازی نپرداخته اند کنجکاو می‌ شوند تا در رابطه با زمان این بازی اطلاعاتی را به دست آورند. بهتر است بدانید که زمان مشخص شده ای برای انجام مونوپولی تعیین نشده است. لازم به ذکر است در مونوپولی بازیکنان تا جایی بازی را ادامه می‌ دهند که یک بازیکن بتواند بازیکن دیگر را ورشکست کند و به عنوان برنده ظاهر شود به این گونه بازی به پایان می رسد.

طراح بازی مونوپولی کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این بازی در ابتدا در سال 1903 با نام (TheLandlord’s Game) توسط یک زن آمریکایی به نام الیزابت مگی فیلیپس طراحی شد. البته پس از گذشت چندین سال و در سال 1934 برادران پارکر یک بازی روی صفحه موسوم به مونوپولی را به بازار عرضه کردند که این ایده را به یک رقابت خرید و فروش تبدیل کرد.

سوالات متداول

 1. آیا مونوپولی یک بازی شرط بندی است و در سایت های شرط بندی موجود می باشد؟

  این بازی را می توان به صورت شرط بندی بازی کرد، اما در دسته های بازی شرط بندی وجود ندارد.

 2. چگونه می توانیم مونوپولی را خریداری کنیم؟

  برای خرید این بازی هیجان انگیز شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش آنلاین یا از طریق مغازه هایی که این نوع بازی ها را می فروشند خریداری کنید.

 3. چه کسانی می توانند این بازی را انجام دهند؟

  همه بازیکنانی که قوانین بازی را بدانند و این بازی را بشناسند، می توانند در هر سنی مونوپولی بازی کنند.

 4. مونوپولی چه نوع بازی ای می باشد؟

  این بازی یک بازی فکری و شانسی است که ترکیبی از این دو را تشکیل داده است.

5/5 - (2 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا