بیوگرافی آیسان اسلامی و عکس او کنار دوست دختر جدیدش

آیسان اسلامی بلاگر ایرانی تازه شهرت یافته در اینستاگرام و سایر برنامه ها در فضای مجازی است که شما را با او بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بیوگرافی آیسان اسلامی

بیوگرافی آیسان اسلامی

آیسان اسلامی چلندر که با نام آیسان اسلامی شناخته می شود و خودش را آیسی خطاب می کند، از افراد سلبریتی های اینستاگرام است که به تازگی به شهرت قابل توجهی دست پیدا کرده است. این چهره 35 سال سن دارد. وی در حال حاضر در آمریکا زندگی می کند.

آیسان اسلامی اصالتاً اهل شمال می باشد، در روستای چلندر که یکی از روستاهای چالوس می باشد متولد شده است و بزرگ شده تهران می باشد. آیسان هم اکنون در آمریکا به بیزنس مشغول فعالیت است و قرار است در وبلاگ خود به طور مفصل دراین باره به طور مفصل برای مخاطبانش توضیحاتی را ارائه دهد.

نام پدر آیسان غدیر است که بر اساس گفته های آیسان در تنهایی و به سختی زحمت بزرگ کردن او را به دوش کشیده است و در شرایط دشواری او را بزرگ کرده است. آیسان و پدرش رابطه خیلی خوبی با یکدیگر دارند و آیسان چندین بار با پدرش در لایو کلیپ هایش صحبت کرده است. در ده سالگی آیسان، مادرش او را به همراه پدرش تنها می گذارد و از آن ها جدا می شود.

آیسان که یک بلاگر روزمرگی است؛ از علت این جدایی تا کنون حرفی نزده است و در لایوها و مصاحبه هایش عنوان کرده از مادرش دلخوری ندارد. معتقد است که مادرش برای ترک او دلایل خودش را داشته است. بنا به گفته های آیسان اسلامی به غیر از پدرش، دختر عموی پدر وی نیز که زن بسیار مهربان و خوش قلبی بوده در بزرگ کردن وی نقش فراوانی داشته است.

معروف شدن آیسان اسلامی در فضای مجازی، داستان خاصی ندارد. در این مطلب چگونگی به شهرت رسیدن وی را بررسی می‌ کنیم.

آیسان اسلامی چگونه به شهرت رسید؟

تا همین چند وقت اخیر تعداد فالورهای پیج اینستاگرام آیسان اسلامی در حدود چهار با پنج هزار نفر بود. اما به یکباره در طی مدت خیلی کمی، یک میلیون دنبال کننده را با خود همراه کرد. از جمله معدود افرادی ست که در مدت کمی به شهرت زیادی رسید. آیسان از لحظه به لحظه زندگی روزمره اش ویدیو تهیه می کند و با اشتراک گذاری همین تولید محتوا توانست تعدادی فالور به دست آورد.

قبل از بالا رفتن پیجش در استوری های خود، حتی از مواد مخدری که استفاده می کرد ویدیو منتشر می کرد.کم کم به همین منوال به شهرت خود افزود. طبق گفته های خودش با چهل، پنجاه هزارتایی شدن پیجش تصمیم گرفت مخاطبانش را به ورزش و زندگی سالم دعوت کند. آیسان در ویدیوهای خود بسیار ساده و بی تکلف صحبت می کند.

این سادگی و بی ریایی آیسان باعث شد تا روز به روز مخاطبان بیشتری به خود جذب کند. هم چنین وی زندگی بسیار لوکسی در آمریکا دارد و از ثروتمندان آنجا محسوب می شود. نکته قابل توجه در مورد او این است که با وجود اینکه عنوان کرده در گذشته زندگی سختی گذرانده تا جایی که تجربه کارتن خوابی را نیز دارد.

اما هیچ گاه به شکل واضح در مورد شغل خود حرفی نزده است. در حال حاضر منتشر شدن کلیپ های آیسان اسلامی با موضوعات انگیزشی یکی از دلایل پر مخاطب شدن پیج او در اینستاگرام می باشد. هیچکس هنوز نمی داند این بلاگر ایرانی در آمریکا چه شغلی دارد. اما از دیگر عواملی که در به شهرت رسیدن این چهره دخیل بوده است، لحن صحبت اوست.

همانطور که گفتیم آیسان شمالی می‌ باشد اما بنا بر گفته های خود او، در تهران بزرگ شده است. با این وجود بسیار ساده و با لهجه شمالی صحبت می کند. این تواضع و با اصطلاح خاکی بودن او نکنه مثبتی است که در چهره شده این بلاگر نقش بسزایی ایفا می کند. روحیه و انرژی مثبتی که در ویدیوهایش از خود ساطع می کند نیز برای او مفید بوده است.

در این بخش قصد داریم راجع به محل زندگی آیسان اسلامی بیشتر با شما صحبت کنیم. ما را در این بخش همراهی کنید.

این بلاگر کجا زندگی می کند؟

آیسان اسلامی که یک بلاگر انگیزشی نیز می باشد؛ قبل از اینکه به آمریکا سفر کند یک بار از ایران به دوبی سفر کرد و پس از مدتی دوباره به ایران بازگشت. سپس ایران را به ترکیه ترک کرد و از ترکیه به آمریکا مهاجرت کرد و در همان جا ماندگار شد. بنابراین او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند.

جزییات بیشتری در مورد محل دقیق زندگی او در دست نیست؛ همین قدر مطلع هستیم که وی در حال حاضر یکی از ایرانی های ثروتمند در آمریکا به شمار می‌ رود. آیسان اسلامی این روزها به شدت محبوب و معروف شده است و تماشای کلیپ های او از موضوعات مورد علاقه افراد می باشد.

کلیپ های این بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

این بلاگر که توانسته به شهرت چشمگیری دست پیدا کند، کلیپ های خود را در پیج اینستاگرام خود با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. با سرچ عبارت «آیسان اسلامی اینستا» در مرورگر موبایل خود می توان به کلیپ های او دست پیدا کرد. البته با شهرتی که در فضای مجازی به دست آورده، یوتیوب نیز کلیپ های او را منتشر می کند.

«آیسان اسلامی یوتیوب» نیز یکی از کلمات کلیدی و پر کاربرد در رابطه با این بلاگر و کلیپ های او در یوتیوب می باشد. دسترسی به کلیپ های این بلاگر از این طریق آسان می باشد. اگر به دنبال صفحه رسمی آیسان اسلامی در اینستاگرام هستید، مطلب زیر می تواند در پیدا کردن اینستاگرام وی به شما کمک کند.

آدرس پیج اینستاگرام آیسان اسلامی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام آیسان اسلامی چیست؟

آیسان در اوایل فعالیت خود با یک پیج به نام خودش فعالیت می کرد که aisan_eslami آدرس اینستاگرام آیسان اسلامی بود. سپس به دلیل استقبال علاقمندان از کلیپ های این بلاگر، یک پیج دیگر برای خودش ساخت. آنچه از این این پیج برمی آید این است که آیسان این پیج دوم را به دلیل شایعاتی که پیرامون او و زندگیش وجود دارد تاسیس کرده است.

وی در این صفحه به سوالات مخاطبانش پاسخ می دهد. آدرس پیج دوم او aisaneslami_chalandar می باشد که برای دسترسی آسان شما به آن، در این بخش برای شما ذکر کردیم. در صورتی که سوالی در مورد آیسان دارید، درپیج دوم وی پاسخ را دریافت کنید.

جالب است بدانید که آیسان در یکی از کلیپ هایش قول داده وقتی در بخت آزمایی آمریکا برنده شود به مردم ایران کمک مالی خواهد کرد. وی عنوان کرد کسانی که در پست آخر پیجم دو گل بفرستند به یاد خواهم داشت.

علاقمندان و مخاطبان این بلاگر ایرانی حتما به دنبال راهی برای پیدا کردن عکس‌ های او می باشند. در این بخش شما را راهنمایی خواهیم کرد.

عکس های آیسان اسلامی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس های آیسان اسلامی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

همان طور که گفته شد آیسان اسلامی از چهره های بسیار معروف این روزها در سوشیا مدیال محسوب می گردد. برای دریافت تصاویر وی کافیست نامش را در گوگل سرچ کنید. همچنین با درج عبارت آیسان اسلامی کیست تعداد زیادی از عکس کس های او را می توانید مشاهده کنید. علاوه بر این در پیج اینستاگرام وی عکس های متنوع و متعددی از او موجود می باشد.

شما می توانید با مراجعه به هر دو صفحه رسمی اینستاگرام وی یا وبلاگ تازه ای که راه اندازی کرده است، برای مشاهده عکس های او اقدام کنید. در خیلی از سایت ها و صفحات مجازی گفته شد که آیسان اسلامی نوه شاه است. صحت و سقم این داستان را با هم بررسی می کنیم.

آیسان اسلامی نوه شاه

شاید شما هم با شنیدن نام آیسان اسلامی، اولین موضوعی که ذهنتان را درگیر می کند ماجرای نسبت او با شاه یا رضا شاه باشد. اما این داستان از کجا شروع شد. به وجود آورنده این ماجرا خود آیسان اسلامی بود. در ویدبوهای وایرال شده از آیسان دیده می شود که این بلاگر در میان جملات و حرف های خود از عبارت «پسر شاه» و همچنین «نوه رضا شاه باشه؟» استفاده می کند.

این کار او باعث شد تا مخاطبان او گمان کنند او واقعا از نوادگان رضا شاه است. اما واقعیت این است که این دو عبارت فقط تکیه کلام آیسان می باشد که هنوز علت استفاده از این کلمات، مشخص نشده است. این بلاگر به طور مستمر از این دو عبارت در کلیپ هایش استفاده می کنند بی آنکه توضیحی در مورد این جملات برای آگاهی مخاطبانش ارائه دهد.

علاقمندان به این بلاگر حتما در مورد زندگی شخصی وی و رابطه های پنهان او با دخترها کنجکاو هستند.

دوست دختر این بلاگر کیست؟

یکی از ویژگی های مثبت و مشخصه های مورد پسندی که باعث محبوبیت این بلاگر شده، ترویج سبک زندگی معقولانه است. شما در هیچکدام از ویدیوهای آیسان او را در حال گپ و گفت با دختری نمی بینید. در واقع او علاقه ای به استفاده از دختر برای افزایش فالورهایش در کلیپ های خود ندارد.

علاوه بر این در هیچ یک از لایوهایش راجع به رابطه دوستی خود با دخترها صحبتی نکرده است.
بنابراین مشخص می گردد که هیچ اخبار و اطلاعاتی در خصوص دوست دختر آیسان اسلامی موجود نمی باشد. در مورد وضعیت تاهل او هم باید گفت که خودش اعلام کرد مجرد است و فعلا هم قصد ازدواج هم ندارد.

همان طور که در جریان هستید، بلاگرها از جمله افراد پر حاشیه به شمار می روند. حواشی آیسان اسلامی را با هم مرور می کنیم.

این بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

این بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

اولین حاشیه آیسان که پس از مدتی از آن فاصله گرفت، مربوط می شود به استوری هایی که در حال استعمال دخانیات از خود منتشر می کرد. با معروف شدنش این کار را کنار گذاشت تا بد آموزی نداشته باشد. از دیگر حاشیه های او می توان به همان موضوع پسر شاه اشاره کرد.

البته این شایعه هم در حال حاضر رد شده است و مشخص گردید که وی هیچ نسبتی با رضا شاه ندارد. اما یکی از حواشی داغی که باعث شهرت او نیز شده، الفاظ رکیک ‌و‌ هیت شدن او می باشد. وی در تمامی لایو و ویدیوهایش مدام در حال ناسزا گویی و استفاده از الفاظ رکیک است.

همین موضوع باعث شده تا عده زیادی او را هیت کنند و این هیت شدن برای این بلاگر تبدیل به حاشیه پر رنگی گردیده است. اما وی توجهی به این موضوع ندارد. یکی از دلایل مشهور شدن آیسان اسلامی، درآمد او و زندگی لاکچری وی در آمریکا می باشد. مطلب زیر در همین راستا تهیه شده است.

درآمد این بلاگر مشخص است؟

در مورد منبع درآمد و میزان درآمد آیسان اسلامی هیچ اطلاعاتی موجود نمی باشد. او در ویدیوهای منتشر شده از خودش که مربوط به زندگی روزمره وی می باشد هیچ صحبتی در این باره نداشته است. آیسان در خصوص شغل خود فقط به طور مختصر به بیزنس اشاره می کند.

او همیشه در کلیپ هایش از جمله «رفته بودم دنبال آذوقه حلال» استفاده می کند و در مورد شغل اصلی اش صحبتی نمی کند. میزان درآمد این بلاگر ثروتمند مشخص نیست. ناگفته نماند این بلاگر به دلیل فعالیت زیادی که در اینستاگرام دارد، پول خوبی از این طریق دریافت می کند.

اما خودش در وبلاگ و صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که نمی خواهد از اینستاگرام پول دریافت کند. وی در یکی از ویدیوهایش گفته بود که اینستاگرام مبلغ ۲۰۰ یا ۲۰۰ دلار به اکانت او انتقال داده است. این بلاگر در ویدیوی منتشر شده اعلام کرد که قصد درآمدزایی از اینستاگرام ندارد و قصد دارد مبلغ دریافتی را به بچه های آسمان پر لواسان تقدیم کند.

اگر سوالی در مورد این چهره دوست داشتنی در ذهن خود دارید، با مراجعه به بخش پایانی این مقاله می توانید پاسخ خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

  1. کلیپ های آیسان اسلامی را در کجا مشاهده کنیم؟

    شما می توانید با سر زدن به پیج اینستاگرام او و یا دنبال کردن پیجش کلیپ های او را مشاهده کنید. راه دیگری که برای تماشای کلیپ های وی پیشنهاد می کنیم، یوتیوب است.

  2. تتوهای آیسان اسلامی مفهوم خاصی دارد؟

    وی تا به حال راجع به تتوهای خود صحبتی نکرده است؛ با این حال از کلمات کلیدی مورد استفاده برای جستجو در اینترنت در رابطه به بیوگرافی و زندگی آیسان اسلامی، به کار می رود.

  3. لایوهای آیسان اسلامی در یوتیوب موجود است؟

    شما می توانید لایوها و کلیپ های وایرال شده این بلاگر را از طریق یوتیوب و یا سرچ در گوگل دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا