بیوگرافی امیر اپیکور + بهترین دیس های اپیکور به وانتونز

امیر اپیکور به عنوان یکی از خوانندگان رپ فارسی شناخته می‌ شود که به صورت زیرزمینی فعالیت خود را آغاز کرده است و آهنگ های بسیاری را خوانده است.

او توانست با توجه به فعالیت‌ های خود به جایگاه خوبی دست پیدا کند. این فرد همچنین از رپرهای بسیار معروف خارجی به عنوان الگوهای خود قرار داد و توانست به جایگاه خوبی دست پیدا کند. این فرد همچنین با نام امیر در گروهی به نام اپیکور فعالیت دارد که با توجه به فعالیت خود توانست در میان دیگر رپرها شناخته شود. او همچنین توانسته با توجه به فعالیت های خود به عنوان خواننده زیرزمینی مخاطبان بسیار زیادی را برای خود به دست آورد.

برای شناخت دیگر اعضای گروه وانتونز می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید :

امیر اپیکور کیست؟

امیر اپیکور کیست؟

بیو گرافی امیر اپیکور به این صورت است که در سال ۱۳۶۹ متولد شده است او در جوانی خود استعدادش را در حوزه ی رپ و هیپ هاپ شناسایی کرد؛ وی از رپرهای نسل سه رپ فارسی می باشد. این فرد همچنین با وجود فعالیت خود در این حوزه توانسته مخاطبان هواداران بسیار زیادی را برای خود به دست آورد. همچنین می‌ توانیم آهنگ های بسیار زیادی از این فرد را در گوگل و دیگر صفحات مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنیم. همچنین ما می توانیم در گوگل و با مراجعه به سایت ویکی پدیا این را مشاهده کنیم که امیر در ابتدا با فردی به نام حسین اپیکور که یکی از خوانندگان معروف است آشنا شده و توانسته به این حوزه وارد شود.

معروف ترین آهنگ های امیر اپیکور کدامند؟

همان طور که گفته شد این خواننده توانسته به عنوان خواننده زیرزمینی فعالیت‌ های بسیار زیادی را داشته باشد و به یکی از خوانندگان معروف و مشهور تبدیل شود. این فرد همچنین آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است و در گروهی به نام اپیکور فعالیت دارد که می‌ توانیم آهنگ های آن ها را در گوگل جستجو کنیم. این فرد همچنین آهنگ های بسیار زیبا و جذابی را با موسیقی بسیار زیبا پخش و به اشتراک گذاشته است که از جمله آهنگ های او می توانیم به Such A Wow و حاجی دست‌خوش و تکون بده و… اشاره کنیم. هرکدام از آهنگ های این گروه که توسط چهار خواننده به اشتراک گذاشته می‌ شود توانسته بازخورد خوبی را از مردم داشته باشد.

حاجی دستخوش

آهنگی از گروه اپیکور که توانست مخاطبان بسیار زیادی را برای خود به دست آورد و یکی از آهنگ های جنجالی این گروه باشد نام حاجی دستخوش را دارد.

تکون بده

یکی از آهنگ های شادی که توسط این گروه خوانده شد و در میان مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

بابا کرم

باباکرم آهنگی است که این گروه به اجرا گذاشت. با توجه به پخش این آهنگ توانست به یکی از آهنگ های خوب به این گروه تبدیل شود.

آهنگ Such A Wow

این آهنگ با انتشار توانست در میان مردم بسیار همه گیر شود و بسیاری از مردم در موقعیت‌ های مختلف این آهنگ را گوش می دهند.

بگو به درک

آهنگ بگو به درک که با پخش آن و انتشار آن در سایت‌ های مختلف توانست بازخورد و بازدید بسیار زیادی را از طرف مردم داشته باشد.

فیک لاو

آهنگ فیک لاو نتوانست همانند آهنگ های دیگر بسیار مشهور شود اما باز هم در میان مردم مورد استقبال قرار گرفت.

بزن زیرش

آهنگ رپی با عنوان بزن زیرش که در میان مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و جوانان استقبال بیشتری را از این آهنگ داشتند. این آهنگ همچنین در بسیاری از سایت های مختلف قابل دسترس است.

عکس های امیر اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های امیر اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که این خواننده هنرمند توانسته به یکی از خواننده های مشهور و معروف تبدیل شود همواره عکس های بسیار زیادی از او در گوگل وجود دارد. ما با مراجعه به گوگل و جستجو کردن نام او می توانیم عکس های بسیار زیادی از این فرد را در حالت های مختلف مشاهده کنیم. این خواننده همچنین عکس های بسیار زیادی را از خود با دیگر افراد گروهش در صفحات مجازی مانند اینستاگرام به اشتراک می‌ گذارد که او توانسته بازخورد بسیار خوبی را از مردم داشته باشد. ما برای مشاهده عکس های او می توانیم در اینستاگرام و دیگر صفحات مجازی نام او را به صورت انگلیسی سرچ کنیم و به صفحات مجازی او مراجعه و عکس هایش را مشاهده کنیم.

پیج اینستاگرام امیر اپیکور چیست؟

افراد معروف و مشهور در صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت بسیار زیادی را دارند. امیر اپیکور هم در اینستاگرام دارای صفحه است که عکس ها و ویدیوهای بسیار زیادی را از خود به اشتراک می‌ گذارد و توانسته در میان مردم و هواداران بسیار زیادی را داشته باشد. همچنین در اینستاگرام با جستجو کردن نام او به انگلیسی می‌ توانیم به صفحه او مراجعه کنیم و عکس هایش در حالت های مختلف مشاهده کنیم. اینستاگرام امیر اپیکور خود دارای مخاطبان و هواداران بسیار زیادی است که توانسته محبوبیتی را در میان آن ها داشته باشد.

امیر اپیکور چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به اینکه برای افراد مشهور و معروف حاشیه های بسیار زیادی وجود دارد این طور به نظر می‌ رسد که این خواننده با توجه به فعالیت خود به صورت زیرزمینی همواره حاشیه های بسیار زیادی را در ارتباط با خود دارد. این فرد همچنین با توجه به انتخاب موسیقی خود به صورت رپ با افراد مختلفی دعوا و درگیری های را داشته است که باعث ایجاد حاشیه های مختلفی برای او شده است. از مهم ترین حاشیه های او دعوایی است که با کوروش وانتونز دارد. این دو گروه دیس و دیس بک های زیادی به یک دیگر داده اند.

با وجود این حاشیه‌ ها این فرد همواره سعی می‌ کند که زندگی خصوصی خود را در صفحات مجازی قرار ندهد و زندگی و کارش را از یکدیگر جدا کند. این خواننده با یکی دیگر از خوانندگان قدیمی رپ فارسی یعنی حصین ابلیس جدیدا کارهای زیادی را منتشر که کرده که قصد آن ها از این همکاری هنوز مشخص نیست.

فیلم کنسرت های امیر اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه این خواننده هواداران و طرفداران بسیار زیادی را دارد همواره ویدیو های کنسرت های خود را در صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک می‌ گذارد. این فرد همچنین با وجود اینکه به صورت زیرزمینی کار می کند همواره کنسرت های خود را در خارج از کشور برگزار می کند. ما همچنین با مراجعه به صفحات مجازی مختلف و جستجو کردن نام آهنگ ها و کنسرت های این فرد می توانیم ویدیوهای مختلفی را از آن ها مشاهده کنیم.

همسر امیر اپیکور کیست؟

همسر امیر اپیکور کیست؟

با توجه به اینکه امیر اپیکور همواره تلاش خود را کرده است که زندگی خود را از صفحات مجازی جدا کند اطلاعات بسیار زیادی در ارتباط با زندگی او وجود ندارد. این فرد همچنین عکس‌ های مختلفی را از خود و دختران مختلفی در اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک می‌ گذارد اما تا کنون در هیچ کدام از آن‌ ها اشاره‌ای به همسر خود نکرده است. همچنین با جستجو کردن نام این فرد در گوگل ما می توانیم اطلاعاتی را در ارتباط با حوزه موسیقی او دریافت کنیم و اما در ارتباط با زندگی شخصی او اطلاعاتی را نمی توانیم دریافت کنیم.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر ملیت ایرانی را دارد و در بسیاری از مصاحبه های خود در ارتباط با ملیت خود گفت و گو کرده است. این فرد همچنین با توجه به اینکه محدودیت های بسیار زیادی در ایران وجود دارد به صورت خواننده زیرزمینی فعالیت دارد. همچنین برخی از کنسرت های خود را در خارج از کشور برگزار می‌ کند که بسیاری از طرفداران او در کنسرت هایش حضور پیدا می‌ کنند.

درآمد امیر اپیکور چقدر است؟

این خواننده با توجه به تلاش های بسیار زیاد خود و فعالیت های خود در حوزه موسیقی توانسته درآمد خوبی را از این راه به دست آورد. این طور به نظر می رسد که با توجه به فعالیت‌های خود در صفحات مجازی مانند اینستاگرام توانسته تبلیغات مختلفی را هم انجام دهد که هزینه‌ای را بابت این تبلیغات دریافت کرده است. این خواننده همانند خواننده‌ های دیگر فعالیت بسیار زیادی را در حوزه موسیقی دارد؛ اما با توجه به این که او به عنوان خواننده زیرزمینی عمل می کند درآمدش به نسبت دیگر خواننده ها کمتر است.

معروف ترین فیت های امیر اپیکور کدامند؟

با توجه به این که خواننده های رپ فیت های مختلفی را با دیگر خواننده ها می دهند همواره مخاطبان آن‌ ها، آن ها را حمایت می‌ کنند. ما می توانیم با مراجعه به گوگل و جستجو کردن نام این خواننده معروف ترین فیت های او را مشاهده کنیم. همچنین این طور به نظر می رسد که با توجه به فعالیت خود و استعداد بسیار زیاد خود و فعالیتش در گروه اپیکور توانسته بسیار محبوب شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا امیر اپیکور از فعالیت خود رضایت دارد؟

  این فرد با توجه به اینکه به عنوان خواننده زیرزمینی فعالیت دارد و آهنگ های بسیار زیادی را به اشتراک گذاشته است از فعالیت خود رضایت دارد.

 2. عمده فعالیت امیر اپیکور در کدام حوزه است؟

  این خواننده فعالیت بسیار زیادی را در حوزه خوانندگی دارد که توانسته مخاطبان و هواداران بسیار زیادی را هم برای خود به دست آورد.

 3. آیا این خواننده معروف از درآمد خود رضایت دارد؟

  این خواننده با توجه به فعالیت‌ های خود در حوزه خوانندگی و تبلیغات اینستاگرامی مختلف توانسته درآمد خوبی را به دست آورد که رضایت خود را در برخی از مصاحبه‌ های خود اعلام کرده است.

 4. آیا این خواننده دارای فرزندی است؟

  با توجه به اینکه برای این خواننده حاشیه‌ های بسیار زیادی وجود دارد؛ اما این طور به نظر می‌ رسد که او فرزندی ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا