امیر واحدی برنده دستبند مسابقات WSOP در سال 2003

امیر واحدی، یکی از بهترین پوکر بازان ایرانی می باشد که به تازگی از دنیا رفته است. او توانست نام ایران را در پوکر کاملا زنده نگهدارد و خود نیز جزء دسته افرادی می باشد که پوکر بازهای امروز استراتژی ها موارد بسیاری را از این گیمر آموخته اند. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به بیوگرافی این فرد بپردازیم. پس اگر شما نیز علاقمند به بازی های پوکر هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را به هیچ عنوان از دست نداده و تا انتها با ما همراه باشید.

امیر واحدی کیست؟

امیر واحدی کیست؟

در این قسمت ابتدا به آشنایی با امیر واحدی می پردازیم. وی متولد 6 اسفند 1339 در تهران می باشد. وی در یک خانواده بسیار بزرگ متولد شد. وی دارای دو برادر به نام های سعید و مسعود و هم چنین دو خواهر به نام فهیمه و فریده دارد. در زندگینامه او، مشاهده می شود که وی به زور به جنگ رفته است. او هم چنین اشاره کرده است که اصلا هیچ علاقه ای به جنگ نداشته است. به همین دلیل است که در وسط جنگ، میدان را رها می کند و به آمریکا پناهنده می شود. وی زمانی که به آمریکا رفت در شرمن اوکس کالیفرنیا سکونت یافت.

تقریبا می توان گفت مهاجرت این فرد به آمریکا در واقع اولین قدم برای مطرح شدن در جهان بود. او پس از این که در آمریکا ازدواج کرد و صاحب چهار فرزند شد، به گفته خود همواره در زمینه پوکر به فعالیت و تمرین می پرداخت تا بتواند به عنوان یکی از بهترین ها در این زمینه عمل کند و آینده کودکانش را از این طریق تامین کند. به گفته خودش در زمانی که او در جنگ بوده دوستان زیادی داشته است که به بازی پوکر می پرداخته اند و در زمانی که او تازه وارد پوکر شده آن ها زندگی بسیار خوبی داشته اند.این فرد آن قدر در زمینه پوکر به تمرین پرداخت که تبدیل به فرد بزرگی در این بازی شد. در ادامه این مطلب به دیگر اطلاعات پیرامون زندگی این فرد می پردازیم.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

وی در دوران بازی خود توانسته برنده جوایز بسیاری در سطح های مختلف شود. بیشترین برد این پوکر باز به زمانی بر می گردد که او در مسابقات جوایز میلیون دلار کسب می کرد. اگر بخواهیم به این موضوع پی ببریم که وی تا چه اندازه بزرگ می باشد، باید بگوییم که اگر به امیر واحدی ویکی پدیا مراجعه کنید، مشاهده می کنید که وی اولین مربی پوکر بن افلک بازیگر مطرح هالیوود می باشد. وی هم چنین در بین دیگر پوکر باز ها جایگاه بسیار ویژه ای دارد و همواره افراد از او به عنوان بهترین فرد در زمینه پوکر یاد می کنند که می تواند برای یک فرد این موضوع بسیار فوق العاده باشد.

عکس امیر واحدی

برای مشاهده کردن عکس های امیر واحدی به راحتی می توانید از طریق جست و جو تصاویر گوگل این کار را انجام دهید. به این صورت که در این قسمت نام این فرد را جست و جو کرده و سپس پس از ثانیه ای می توانید تمامی عکس های این پوکر باز حرفه ای ایرانی را مشاهده کنید. متاسفانه و یا خوشبختانه، تنها را مشاهده کردن عکس های این شخص تنها از این مسیر می باشد و وی هیچ گونه صفحه رسمی ای در اپلیکیشن های اجتماعی برای مشاهده کردن عکس های او تا قبل از فوت شدنش نداشته است.

پیج اینستاگرام امیر واحدی چیست؟
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

پیج اینستاگرام امیر واحدی چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، این فرد در اینستاگرام تا روزی که در قید حیات بوده است، هیچ گونه صفحه رسمی ای برای فعالیت نداشته است و یا اگر نیز بوده پس از مرگ او این صفحه توسط اقوام حذف شده است. به همین دلیل تنها راه مطلع شدن از اخباری که در زمان حیات بودن این فرد وجود داشته است، مراجعه به انواع سایت های معتبر ایرانی است که به اطلاعات اختصاصی در مورد پوکر باز ها می پردازد.

تا کنون چه مصاحبه ای با امیر واحدی انجام شده است؟

تا به امروز با امیر واحدی مصاحبه های بسیاری انجام شده است. این فرد یکی از بهترین و بزرگ ترین افراد در زمینه پوکر می باشد، به طوری که بسیاری از خبرگزاری های آمریکایی همواره او را به عنوان یکی از افرادی به مردم معرفی می کردند که در دارای حس شوخ طبعی بسیاری است و از پوکر باز های تازه کار بسیار حمایت می کند. می توانید به راحتی ویدیوهای مصاحبه این شخص را با جست و جو در گوگل مشاهده کنید و یا مصاحبه های او را به صورت مکتبوب مطالعه کنید.

ویژگی های امیر واحدی در بازی پوکر

ویژگی های امیر واحدی در بازی پوکر

اگر فردی بخواهد به عنوان یکی از بهترین های بازی پوکر تبدیل شود، باید از یکسری ویژگی ها که مختص به خودش است پیروی کند. این ویژگی ها، که عمدتا بسیاری از آن ها نیز به صورت تجربی با بازی بسیار انجام می شود به دست می آید، جزء مواردی هستند که معمولا هر شخصی که در پوکر فعالیت دارد از آن ها استفاده می کند. اما، واحدی به نوعی با این ویژگی ها پیش رفت که توانست نام خود را به عنوان معروف ترین و بزرگ ترین فرد پوکر ایران مطرح کند. شاید برای بار اول که ویدیو های این شخص را مشاهده کنید، متوجه این موضوع نشوید اما برای چندین بار، متوجه می شوید که هر حرکت این پوکر باز دارای یک استراتژی و ویژگی خاصی می باشد.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

امیر واحدی در طول زندگی خود هیچ حاشیه ای را با خود به دنبال نداشت. او آن قدر در زمینه کاری خود موفق بود و با افراد مشهوری سر و کار داشت که اصلا شاید وقتی برای این که بخواهد به حواشی بپردازد نداشت! همواره همگی او را در زمینه بازی های پوکر به فردی شوخ طبع که همیشه همراه او یک سیگار برگ همراه است می شناختند. وی هم چنین در برخی از تورنومنت های حاضر می شد و به افرادی که به عنوان تازه کار هستند به صورت رایگان نکاتی را گوش زد می کرد. این پوکر باز یکی از حرفه ای ترین با روحیه ای بسیار انسانی بود.

درآمد امیر واحدی چقدر است؟

امیر واحدی زمانی که در زمینه بازی ها فعالیت داشت، درآمد بسیاری را از آن خود کرد. می توان گفت که او از هر بازی میلیون ها دلار برای خود درآمد کسب می کرد و به عنوان یکی از ثروتمند ترین پوکر باز های ایرانی از او یاد می شد. درآمد او در حال حاضر در دست خانواده او می باشد. وی دارای چهار فرزند است که همگی در آمریکا زندگی می کنند. در ادامه به صورت اختصاصی به خانواده این شخص می پردازیم و اطلاعات بسیاری را به شما عزیزان در این زمینه ارائه می دهیم.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

وی زمانی که به عنوان یک سرباز به اجبار به جنگ ایران با عراق رفت، در بین جنگ به صورت پناهنگی به کشور آمریکا رفت و در کالیفرنیا سکونت داشت. وی تا آخرین روز زندگی اش در این کشور بود. او در سن 49 سالگی به دلیل این که بیماری دیابت بسیاری بدن او را تحت فشار قرار داده بود در لاس وگاس از دنیا رفت. وی در سن تقریبا پایین از دنیا رفت و هم چنان اگر در قید حیات بود می توانست به عنوان بهترین فرد در زمینه پوکر فعالیت داشته باشد و نام او همواره به عنوان برنده در مسابقات به چشم می خورد.

لقب امیر واحدی چیست؟

از امیر واحدی به عنوان پدر پوکر ایرانی و معروفت ترین پوکر باز ایرانی یاد می شود و در زمینه بازی پوکر نیز همواره این شخص را به این نام ها صدا زده و می شناسند. معمولا برای هر فردی در زمینه پوکر لقبی وجود دارد اما کمتر کسی وجود دارد که بتواند پدر پوکر ایران باشد و یا به عنوان معروف ترین فرد در این زمینه شناخته شود. امیر واحدی به همراه لقبش جایگاه ویژه ای را در بین پوکر باز ها به خود اختصاص داده بود و همواره نیز در بلند ترین مرتبه از او یاد می شود.

امیر واحدی تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

مسابقات امیر واحدی بسیار وسیع و گسترده است. او تا روزی که در قید حیات بود در تورنومنت های بسیاری دیده شد. به عنوان مثال در سال 2001 در بزرگترین مسابقات دنیا یعنی WSOP به عنوان نفر اول مسابقه انتخاب شد، در سال 2003 وی در تورنومنت Ultimate Poker Challenge مقام اول را کسب کرد. او در دوره فعالیت خود توانست در مجموع 9 دستبند را از آن خود کند.

خانواده امیر واحدی

همان طور که اشاره شد، وی علاوه بر این که در یک خانواده بزرگ متولد شد، خود نیز دارای یک خانواده بزرگ بود. وی دارای چهار فرزند به نام های جاناتون، اریکا، آلبارو و شانل می باشد که تمامی آن ها در کنار مادرشان در کشور آمریکا زندگی می کنند. او همواره اشاره کرده است که به این دلیل وارد بازی پوکر شده است تا بتواند برای خانواده اش بهترین زندگی را بسازد و همین اتفاق نیز افتاد.

سوالات متداول

زندگینامه امیر واحدی چیست؟

همان طور که در قسمت امیر واحدی کیست اشاره کردیم، وی متولد 1339 در تهران می باشد که به آمریکا پناهنده شد و به عنوان معروف ترین پوکر باز ایرانی مشهور شد.

آیا این فرد در قید حیات است؟

این فرد در حال حاضر در قید حیات نیست و زندگی او تنها تا 49 سالگی ادامه داشت.

علت مرگ این فرد چه بود؟

وی به بیماری دیابت مبتلا بود و به همین دلیل بدن او دیگر نتوانست به مقاومت با این بیماری بپردازد.

از چه طریقی می توان عکس های این فرد را مشاهده کرد؟

به راحتی با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل و جست و جو نام وی در این قسمت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا