بیوگرافی عسل ایزدیان + عکس های او قبل از عمل زیبایی

قطعا تا به امروز بار ها نام عسل ایزدیان را در بین افرادی که به فعالیت در زمینه دابسمش می پردازند شنیده اید. این شخص یکی از افرادی است که با فعالیت در کنار نیکا فلاحی به محبوبیت رسید و توانست به عنوان یکی از اشخاص نام آشنا در اینستاگرام دیده شود. پس از این که نیکا فلاحی اقدام به مهاجرت کرد، عسل ایزدیان نیز تصمیم گرفت تا خود به تنهایی در زمینه دابسمش سازی به فعالیت بپردازد. با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید تا بیوگرافی او را در اختیار شما قرار دهیم.

عسل ایزدیان کیست؟

عسل ایزدیان کیست؟

در ابتدا این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با بیوگرافی عسل ایزدیان، این دابسمش ساز است؛ آشنا کنیم. عسل متولد ۱۳۸۱ در شهر تهران است و متاسفانه اطلاعاتی دیگر در مورد تولد این دختر در دسترس نیست. او یکی از طرفداران پروپاقرص امیر تتلو است و هم چنین علاقه بسیار زیادی نیز به رنگ مشکی، نارنجی و طوسی دارد‌.

عسل ایزدیان در ابتدا بیشتر در کنار نیکا فلاحی دیده می شد و در بیشتر ویدیو های این شخص به ایفای نقش می پرداخت. نیکا فلاحی در ایران توانسته بود گروه بزرگی را در زمینه دابسمش سازی راه اندازی کند که افرادی دیگر نظیر سارا اسلامی و یا عباس اقدام نیز در این گروه حضور داشتند.

پس از این که وی اقدام به مهاجرت کرد، تمامی این افراد به صورت تکی به فعالیت پرداختند که عسل نیز در بین آن ها بود. او در حال حاضر در اینستاگرام و هم چنین تیک تاک به فعالیت می پردازد و ویدیو های بسیاری را از خود منتشر کرده است. جالب است بدانید که عسل ایزادیان جزء محدود تیک تاکرهای ایرانی است که به صورت اختصاصی در یوتیوب نیز به فعالیت می پردازد ‌و دارای یک صفحه رسمی برای خود در این اپلیکیشن است.

عسل ایزدیان چگونه به شهرت رسید؟

همان طور که در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم، عسل ایزدیان یکی از افرادی بود که در گروه نیکا فلاحی قرار داشت و با او کلیپ های بسیار جذابی را ارائه می داد. او توانست با فعالیت در کنار نیکا فلاحی به محبوبیت برسد؛ اما زمانی که تصمیم گرفت به تنهایی در این زمینه ظاهر شود، با تلاش های بسیار و منتشر کردن انواع ویدیوهای مختلف به شهرت بسیاری رسید و توانست با جمع آوری فالوورهای بسیار به شهرت بالایی دست پیدا کند. او درحال حاضر به عنوان یکی از دابسمش سازان و تیک تاکر معروف ایرانی شناخته می شود.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

یکی از علایق طرفداران این تیک تاکر مطرح این است که به راحتی بتوانند ویدیو های او را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنند. برای این که بتوانید ویدیوهای عسل ایزدیان را مشاهده کنید، می توانید از سه روش اقدام کنید. روش اول مراجعه به پیج اینستاگران این شخص و مشاهده کردن کلیپ های وی از این طریق است که برای افرادی که فعالیت بسیارس در فضاز مجازی علی الخصوص اینستاگرام دارند راه حل بسیار خوبی است. روش بعدی مشاهده کردن ویدیوهای وی از طریق تیک تاک و روش آخر نیز مشاهده کردن آن ها از طریق یوتیوب است. تمامی روش ها به شما کلیپ هایی با کیفیت بسیار عالی را ارائه می دهند.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های عسل ایزدیان شما چندین راه در پیش روی خود دارید که می توانید از تمامی آن ها استفاده کنید. روش اول مراجعه به پیج اینستاگرام این شخص از سلبریتی های اینستاگرام و مشاهده کردن تصاویر وی از این طریق است‌. روش دوم، استفاده از انواع فن پیج ها و هم چنین هشتگ نام وی در اینستاگرام است‌ که می توانید تصاویر بیشتری از این فرد را به شما عزیزان ارائه دهد. روش آخر نیز جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل و مشاهده کردن عکس های او از این طریق است. تمامی روش ها برای شما بهترین و با کیفیت ترین تصاویر را ارائه می دهند.

پیج اینستاگرام عسل ایزدیان چیست؟

پیج اینستاگرام عسل ایزدیان چیست؟

همان طور که اشاره کردیم شما می توانید با استفاده از اینستاگرام عسل ایزدیان اقدام به مشاهده کردن تصاویر و ویدیوهای این شخص کنید. برای مراجعه کردن به پیج اینستاگرام این تیک تاکر می توانید به راحتی با مراجعه به اینستاگرام و جست و جو عبارت 1honeyizn کنید تا به راحتی وارد پیج اینستاگرام این شخص شوید. این پیج تا به امروز ۱۴۳ هزار دنبال کننده دارد و بازدید بسیاری نیز برای پست های خود دارد. هم چنین می توانید با جست و جو نام این شخص به صورت کلی در اینستاگرام، فن پیج های او را نیز مشاهده کنید که تصاویر و ویدیو های متفاوت تری از این شخص در آن ها وجود دارد.

درآمد عسل ایزدیان چقدر است؟

در مورد اطلاعات در زمینه درآمد عسل ایزدیان باید به شما بگوییم که متاسفانه تا به امروز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این که درآمد این شخص چه مقدار است منتشر نشده است. البته نه تنها برای عسل ایزدیان، بلکه برای هیچ یک از افرادی که در زمینه دابسمش سازی و تیک تاکری فعالیت دارند این موضوع مطرح نشده است‌. برخی از افراد وجود دارند که به افشاگری ها در رابطه با میزان تعرفه تبلیغات این اشخاص می پردازند که می توانید با مشاهده کردن ویدیوهای آن ها از طریق یوتیوب این اطلاعات را به دست آورید اما تا به امروز اخباری مبنی بر این که عسل ایزدیان چه مقدار درآمد دارد منتشر نشده است.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا زمانی که به عنوان یکی از تیک تاکر های معروف ایرانی معرفی می شوید، انواع حواشی پیرامون زندگی شما دیده می شود که در مورد عسل ایزدیان نیز این موضوع صدق می کند‌. زمانی که وی ویدیو های بسیاری را در کنار رضا برزگر منتشر کرد، بسیاری از افراد اخباری مبنی بر این که دو شخص با یک دیگر در رابطه هستند منتشر کردند که در بسیاری از شبکه های اجتماعی این خبر پیچید که سپس توسط هر دوی این اشخاص این خبر تکذیب شد. بعد از گذر زمان اما دوباره خبر رابطه وی با شکیب غلامی منتشر شد؛ که این بار این خبر کمی جدی تر بیان شد و بعد از گذر زمان معلوم شد که این دو شخص برای مدت کوتاهی با یک دیگر در رابطه بودند.

آدرس پیج تیک تاک عسل ایزدیان چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، عسل ایزدیان در حال حاضر در اینستاگرام، تیک تاک و هم چنین یوتیوب به فعالیت می پردازد. برای این که بتوانید ویدیو های این شخص را در تیک تاک مشاهده کنید می توانید به پیج تیک تاک وی به نام honeeyizn مراجعه کرده و ویدیو های وی را از این طریق ببینید. البته ناگفته نماند که بسیاری از ویدیوهای تیک تاک وی درحال حاضر در پیج اینستاگرام او نیز قرار دارد و می توانید از این طریق نیز آن ها را مشاهده کنید. با دنبال کردن این پیج می توانید جزء اولین نفراتی باشید که ویدیو های مربوط به این شخص را مشاهده می کنید.

عسل ایزدیان کجا زندگی می کند؟

عسل ایزدیان کجا زندگی می کند؟

عسل ایزدیان مدتی را در کشور ترکیه زندگی کرد و به گفته خودش در این کشور تمرین کرد تا به صورت مستقل زندگی کند‌. اما پس از گذر زمان دوباره به ایران بازگشت و دلیل بازگشت خود را نیز انجام دادن کار های اداری مهاجرتش بیان کرد اما تا به امروز وی هنوز به کشور ترکیه بازنگشته است و گویا قصد انجام این کار را ندارد‌. که در حال حاضر در شهر تهران در کنار پدر و برادر بزرگ ترش زندگی می کند و مادر وی متاسفانه فوت شده است.

معروف ترین چالش های عسل ایزدیان کدامند؟

عسل ایزدیان در اینستاگرام و تیک تاک خود بیشتر در زمینه ارایه انواع کلیپ های دابسمش به فعالیت می پردازد و ویدیو هایی با مزمون انجام چالش را ارایه نداده است‌‌. دابسمش های عسل اما بسیار جذاب و بامزه است که می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام وی به راحتی آن ها را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. با دنبال کردن پیج اینستاگرام این شخص می توانید از جدید ترین ویدیو های وی مطلع شوید و جزء اولین تفراتی باشید که آن ها را مشاهده می کنید.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

برای دانلود کردن کلیپ های این تیک تاکر مطرح می توانید از انواه سایت های معتبر که به ارائه کلیپ های این شخص پرداخته اند استفاده کنید. هم چنین می توانید با مراجعه به یوتیوب و کپی کردن لینک ویدیو های این شخص از طریق انواع سایت های دانلودر مخصوص به یوتیوب اقدام به مشاهده کردن و دانلود ویدیو های این شخص کنید. برخی از کانال های تلگرامی نیز ویدیو های عسل ایزدیان را ارائه می دهند که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

سوالات متداول

  1. چگونه می توان اقدام به مشاهده کردن عکس های عسل ایزدیان کنیم؟

    می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام این شخص و یا جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های این شخص کنید.

  2. آیا این تیک تاکر مهاجرت کرده است؟

    وی مدتی را در کشور ترکیه زندگی کرد اما پس از گذر زمان به ایران بازگشت و هنوز به ترکیه برنگشته است.

  3. چگونه می توان فیلم های عسل ایزدیان را مشاهده کرد؟

    از طریق اینستاگرام، تیک تاک و یوتیوب وی می توانید به راحتی اقدام به مشاهده کردن کلیپ های این تیک تاکر مطرح کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا