فرزاد بنیادی کیست؟ | بیوگرافی فرزاد و مادرش اولین مادر و پسر پوکر باز

یکی از بهترین پوکر بازان ایرانی ساکن آمریکا که ثروت بسیار زیادی را برای خود دارد، فرزاد بنیادی نام دارد. فرزاد بنیادی ملقب به فِردی یکی از بهترین ها و باهوش ترین در زمینه پوکر است که توانسته با استفاده از هوش بی نظیر خودش در بازی، هر بار مقدار زیادی پول را با خود به همراه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با زندگینامه این فرد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
فرزاد بنیادی کیست؟

فرزاد بنیادی کیست؟

در ابتدا به صورت اختصاصی در سایت ایران انفجار به این موضوع می پردازیم که این فرد کیست؟ فرزاد بنیادی یکی از بهترین پوکر بازهای ایرانی می باشد که در سال 1337 در شهر تهران متولد شده است. اما پس از آن به مهاجرت پرداخته و در حال حاضر در ایالت کالیفرنیای آمریکا در آلیسو ویجو زندگی می کند. اگر بخواهیم زمان دقیق مهاجرت وی را بگوییم، باید برگردیم به سال 1983 که به شمسی 1361، تنها چند سال پس از انقلاب. او پس از این که به همراه خانواده اش به کانادا آمد، تصمیم گرفت تحصیلات خود را در این کشور در مقاطع عالی بگذراند. پس وارد دانشگاه وین شد و در رشته کشاورزی شروع به تحصیل کرد.

پس از گذراندن دانشگاه و دانستن علاقه به بازی پوکر، زندگی فرزاد بنیادی به کلی تغییر کرد. او توانست به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شود. جالب است بدانید که فرهین تاج بنیادی، مادر این شخص نیز پس از این که دید پسرش به خوبی در این زمینه فعالیت دارد، بازی پوکر را از فرزاد آموخت و توانست در سن 83 اولین زنی باشد که دستبند قهرمانی از این بازی را دریافت می کند. فرزاد در کنار مادرش به عنوان اولین مادر و پسر پوکر باز معرفی می شوند.

فرزاد زمانی که به صورت کاملا تخصصی شروع به بازی کرد، در تورنومنت های سال 1997 هیچ قهرمانی ای کسب نکرد اما در سال 1998 توانست به قهرمانی بسیار دلچسبی برسد. یکی از مسابقاتی که این فرد در آن بسیار خوب درخشیده است، در سال 2004، مسابقه مسابقات Deuce to Seven Triple Draw بود.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

این فرد تا به امروز در بسیاری از مسابقات پوکر شرکت کرده است و بردهای بسیاری را نصیب خود کرده است. به این دلیل است که به او فِردی قهرمان می گویند، زیرا نمی شود که فرزاد بنیادی به مسابقه ای وارد شود و دسته خالی از این مسابقه خارج شود.

او در کارنامه خود در حال حاضر بالای 20 مسابقه است که توانسته آن ها را با برد سپری کند. بیشترین مقدار جایزه ای که از این مسابقات تا به امروز کسب کرده است، در مسابقات Deuce to Seven Triple Draw بوده که در بخش نو لیمیت هولدم سری جهانی توانست به قهرمانی برسد و مبلغی به اندازه 594 هزار دلاری را با خود به خانه ببرد.

البته او در سایت شرط بندی نیز فعالیت می کند که از مبلغ برد او در این سایت ها اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

عکس فرزاد بنیادی

برای مشاهده کردن عکس های فرزاد بنیادی، بهترین روش و تنها روشی که در پیش رو شما قرار دارد، مراجعه به قسمت تصاویر گوگل و جست و جو نام او در این قسمت می باشد. با این روش می توانید تمامی عکس های این شخص را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. معمولا نیز عکس های فرزاد بنیادی در این قسمت مربوط به مسابقات او می باشد و خیلی کم پیش می آید که شما شاهد مشاهده کردن عکس های شخصی وی باشید.

پیج اینستاگرام فرزاد بنیادی چیست؟

پیج اینستاگرام فرزاد بنیادی چیست؟

جالب است بدانید که فرزاد بنیادی در اینستاگرام هیچ فعالیتی تا به امروز نداشته است. ممکن است که وی دارای توییتر باشد اما شبکه های مجازی مانند اینستاگرام تا به امروز فِردی را با خود به همراه نداشته اند. به همین دلیل است که مطلع شدن از اتفاقاتی که مربوط به زندگی شخصی این فرد می باشد کمی مشکل است؛ زیرا منبع موثقی درمورد آن ها وجود ندارد و هیچ راه ارتباطی نیز با فرزاد بنیادی نیست که بتواند درستی یا نادرستی خبر را مطلع شد.

تا کنون چه مصاحبه ای با فرزاد بنیادی انجام شده است؟

تا به مصاحبه های بسیاری با فرزاد بنیادی و مادرش انجام شده است. این مصاحبه ها بیشتر به زبان انگلیسی بوده و پس از پایان مسابقات با او انجام می شده است. اما خبر بد در این رابط این است که هیچ ویدیویی از این مصاحبه ها وجود ندارد که بشود با مشاهده کردن آن ها اطلاعاتی را در مورد زندگی این فرد کسب کرد. درست است که فِردی یکی از بهترین های پوکر می باشد، اما تا به امروز اطلاعات زندگی شخصی خودش را فاش نکرده است.

ویژگی های فرزاد بنیادی در بازی پوکر

بازیکنان مسابقات پوکر که در واقع یک مسابقه فردی است؛ زیرا هر کس برای این که بتواند مبلغ بالای پول را از آن خود کند باید از ویژگی ها و ترفندهای بسیاری در این زمینه استفاده کند. اگر فیلم های تورنومنت های فرزاد بنیادی را مشاهده کنید، همواره در نحوه بازی کردن او مواردی را مشاهده می کنید که باعث می شود او را نسبت به دیگر افراد در این بازی متمایز کند. او همواره با بزرگان بازی پوکر به مسابقه می پردازد و در بسیاری از مواقع نیز به قهرمانی می رسد؛ اما این قهرمانی بیشتر مربوط به ترفندهایی است که استفاده می کند. می توانید با مشاهده کردن بازی های این شخص به صورت اختصاصی این ترفند ها را مشاهده کنید.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

ای پوکر باز، یکی از بهترین ها در زمینه این بازی می باشد و تاکنون توانسته زندگی مسابقاتی خود و هم چنینی زندگی شخصی اش را به دور از هر گونه حاشیه نگهدارد. حواشی می تواند بر روی زندگی افراد مشهوری مانند فرزاد بنیادی تاثیرات بسیار منفی ای بگذارد به همین دلیل این شخص این رویه را در دست گرفته است. تنها حاشیه که البته بسیار مثبت بود و در زندگی این فرد اتفاق افتاد، ورود مادر این فرد در عرصه بازی های پوکر بود.

درآمد فرزاد بنیادی چقدر است؟

درآمد پوکر باز ها مخصوصا افرادی مانند فرزاد بنیادی که در این زمینه به عنوان قهرمان عمل می کنند بسیار بالا می باشد. پایه و اساس این بازی پول است. پس اگر هر شخص بتواند در آن پیشرفت داشته باشد، یکی از بهترین ها در این زمینه و هم چنین یکی از پر درآمد ترین افراد می شود. اگر بخواهیم به مقدار درآمد این فرد اشاره ای داشته باشیم، باید بگوییم که وی ماهانه میلیون ها دلار را کسب می کند. البته ناگفته نماند که در این بازی کمی شانس نیز دخیل است و ممکن است برخی روزها شانس با فرزاد همراه نباشد و او به برد در مسابقه ای دست پیدا نکند.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

همان طور که اشاره کردیم، این فرد در کشور ایران زندگی می کرد. او در سال 1337 متولد شد و در سن 26 سالگی به همراه خانواده اش، وقتی چند سال از انقلاب ایران گذشت، به کشور آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر همان طور که اشاره شد در ایالت کالیفرنیای آمریکا در آلیسو ویجو مستقر است. او در این ایالت به عنوان یکی از شناخته شده ترین افراد در زمینه پوکر می باشد.

لقب فرزاد بنیادی چیست؟

لقب فرزاد بنیادی چیست؟

لقب فرزاد بنیادی نیز بسیار جالب است. لقب او از اصالتش به همراه نامش آمده است. وی ملقب به فِردی پوکر باز ایرانی آمریکایی معروف است. این شخص آنقدر در آمریکا محبوبیت دارد که آن ها او را جزئی از افراد آمریکا می شناسند. این لقب بیشتر در زمینه بازی برای او استفاده می شود و بسیاری از افراد نیز او را با این لقب می شناسند.

فرزاد بنیادی تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

این پوکر باز ایرانی همان طور که اشاره شد تا به امروز در بسیاری از تورنومنت ها شرکت کرده و به قهرمانی رسیده است. اگر بخواهیم تعدادی از این تورنومنت ها را به شما معرفی کنیم می توانیم اشاره ای به Legends of Poker Season 2 World Poker WPT، فصل نهم تور جهانی پوکر، Deuce to Seven Triple Draw، No Limit Hold’em داشته باشیم که قهرمانی های خوبی در این زمینه دریافت شد.

آیا فرزاد بنیادی در کلاب هاوس فعالیت دارد؟

این پوکر باز ایرانی متاسفانه در هیچ یک از شبکه های مجازی به فعالیت نمی پردازد که این خبری بسیار ناراحت کننده برای طرفداران او می باشد، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که آن ها بتوانند با این شخص ارتباط برقرار کنند. سایت های بسیاری در زمینه این دسته از افراد فعالیت می کنند که می توانید با دنبال کردن آن ها از جدید ترین اخبار مربوط به این اشخاص مطلع شوید.

خانواده فرزاد بنیادی

اطلاعاتی از این که آیا این فرد ازدواج کرده است یا خیر وجود ندارد. اما همان طور که اشاره کردیم، مادر او یعنی فرهین تاج بنیادی یکی از بهترین ها در بازی پوکر می باشد که توسط پسرش این بازی را آموخته و در حال حاضر به پیروزی های بسیاری در این زمینه دست یافته است. او تنها زنی می باشد که در سن 83 سالگی توانسته به قهرمانی در بازی پوکر برسد.

کلیپ های فرزاد بنیادی

کلیپ های فرزاد بنیادی

در حال حاضر خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ‌ های فرزاد بنیادی یکی از معروف‌ ترین و حرفه‌ ای‌ ترین پوکربازان دنیای پوکر بپردازند.

در این باره بهتر است بدانید که روش‌ های متعددی برای جستجو و مشاهده کلیپ‌ های این پوکر بازی حرفه‌ ای وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید، می‌ توانید به مشاهده کلیپ‌ های او بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به اینترنت و جستجوی عبارت مورد نظر خود هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

آیا فرزاد بنیادی ازدواج کرده است؟

با توجه به این که فرزاد بنیادی طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل این روز ها خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای او در مورد زندگی شخصی و همسر بنیادی اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید از زمانی که بنیادی فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در دنیای پوکر شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از دنیای پوکر جدا نگه داشته است و تا به اکنون در مورد روابط شخصی و همسرش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. البته با این حال بیان شده است که بنیادی سال‌ هاست با شخصی ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده است.

برررسی دستاوردهای فرزاد بنیادی در زمینه پوکر

یکی از مهم ترین دلایلی که بنیادی در دنیای پوکر به شهرت زیادی رسیده است، موفقیت‌ های چشمگیر او و افتخارات و دستاورد هایی است که در کارنامه حرفه‌ ای اش ثبت کرده است. بهتر است بدانید او مقام قهرمانی دارد و 29 بازی جهانی را با برد پشت سر گذاشته است. هم چنین فرزاد بنیادی توانسته چهار دستبند را به دست آورد.

حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با تمام افتخارات و دستاورد هایی که بنیادی در زمینه پوکر به دست آورده است، اطلاعات کاملی را به دست آورید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای این پوکر باز معروف مراجعه نمایید.

تخصص اصلی این پوکر باز در کدام شاخه از بازی های پوکر است؟

تخصص اصلی این پوکر باز در کدام شاخه از بازی های پوکر است؟

همان طور که می‌ دانید پوکر از شاخه‌ های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از شاخه‌ های این حرفه نیازمند دانش و تجربه می‌ باشد. حال ناگفته نماند که این پوکر باز حرفه‌ ای توانسته در هر کدام از شاخه‌ های پوکر بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد و بسیار حرفه‌ ای است. البته با این حال این موضوع را هم باید افزود که تخصص اصلی او در هلدوم می‌ باشد.

فرزاد بنیادی در کدام تورنمنت های بزرگ پوکر شرکت کرده است؟

فرزاد بنیادی علاقه بسیار زیادی به حرفه پوکر دارد و این علاقه باعث شده تا در اکثر تورنمنت‌ های بزرگ و مسابقات نمایشی شرکت کند. هم چنین ناگفته نماند که بنیادی با حضور در هر کدام از این تورنمنت‌ ها و مسابقات با توجه به این که از استعداد بسیار خوبی برخوردار است و به اعمال استراتژی‌ های خاص می پردازد، به همین دلیل توانسته مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شود.

حال این موضوع را هم باید افزود بنیادی تا به اکنون در خیلی از مسابقات جهانی و تورنمنت‌ های آنلاین شرکت کرده است که با مراجعه به ویکی پدیای این پوکرباز معروف می‌ توانید اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید. هم چنین ناگفته نماند که او در سال 2011 در یکی از تورنمنت‌ های بزرگ پوکر شرکت کرد و توانست مبلغ 3700000 را از آن خود کند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بنیادی با حضور در تورنمنت‌ ها و مسابقات بزرگ و برنده شدن در اکثر مسابقات توانسته جایگاه بسیار خوبی را در دنیای پوکر از آن خود کند و در میان مردم به ویژه علاقه‌ مندان به پوکر به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است. هم چنین ناگفته نماند که خیلی از بازیکنان تازه کار، او را الگوی خود در دنیای پوکر قرار داده اند.

سوالات متداول

 1. چگونه می توان به مشاهده کلیپ های فرزاد بنیادی پرداخت؟

  برای مشاهده کلیپ‌ های این پوکر باز معروف کافی است تا به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی و یا اینترنت مراجعه نمایید.

 2. بیوگرافی فرزاد بنیادی چیست؟

  وی متولد 1337 در تهران می باشد که در سن 26 سالگی به آمریکا مهاجرت کرد و در آن جا تبدیل به یکی از بهترین پوکر بازها شد.

 3. نام مادر این شخص چه می باشد؟

  فرهین تاج بنیادی یکی از بهترین ها در زمینه پوکر است.

 4. آیا فرزاد بنیاد تا به اکنون در تورنمنت های بزرگ شرکت کرده است؟

  بنیادی در خیلی از تورنمنت های بزرگ شرکت کرده است و توانسته افتخارات و دستاورد های بسیار خوبی را نیز در این تورنمنت ها به دست آورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا