فاطیما موریرا دملو تنها زن عضو تیم Team PokerStars Pro

فاطیما موریرا دملو یکی از بهترین پوکر باز های اهل هلند است که علاوه بر آن گزارشگر تلویزیون و خواننده و حتی طراح زیور آلات و برنده‌ مسابقه‌ (Dutch version of Survivor) هم می باشد.

با تنها یک کلیک روی “ورود به وب سایت” شما نیز می توانید شانس خود را در بهترین سایت شرط بندی پوکر امتحان کنید!

معرفی فاطیما موریرا دملو

معرفی فاطیما موریرا دملو

بازی پوکر یک بازی گروهی محبوب و پرطرفدار است که در حال حاضر خیلی از مردم در سراسر جهان به انجام این بازی می پردازند. حال مشاهده می‌ شود که برخی از بازیکنان پوکر با توجه به استعداد و مهارتی که در این حرفه دارند، توانسته اند به بازیکنان پر افتخار و حرفه‌ ای تبدیل شوند که یکی از این افراد فاطیما موریرا نام دارد که در ادامه می خواهیم به بیوگرافی فاطیما موریرا که به عنوان 5 پوکر باز بزرگ جهان هم شناخته می شود، بپردازیم. فاطیما قهرمان جام‌ جهانی و مدال‌ آور المپیک و هم چنین گزارشگر تلویزیون و خواننده و حتی طراح زیور آلات و برنده‌ مسابقه‌ (Dutch version of Survivor) و از بازیکنان حرفه‌ ای سایت پوکر استارز اهل هلند است. جالب است که بدانید فاطیما در مسابقه تلویزیونی Dutch version of Survivor Expeditie Robinson شرکت کرد و باتوجه به این که با شیوه‌ ای کاملا متفاوت با سایر شرکت‌ کنندگان به رقابت پرداخته بود، با پیروزی در این رقابت توانست تحولی بزرگی در این مسابقه به‌ وجود آورد.

عکس فاطیما موریرا دملو را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس فاطیما موریرا دملو را در کجا مشاهده کنیم؟

فاطیما موریرا دملو اسطوره هاکی روی چمن و بازی پوکر است که با توجه به این که افتخارات و دستاورد های مهمی را در صنعت پوکر به دست آورده است، این روز ها به شهرت زیادی رسیده است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر این بازیکن پوکر بپردازند و به این گونه بیشتر با این بانوی زیبا و همه فن حریف آشنا شوند. بهتر است بدانید باتوجه به این که فاطیما از شهرت زیادی برخوردار است و به عنوان مدل هم فعالیت می‌ کند و تا به اکنون عکس های متعددی از او توسط کمپانی‌ های مختلف منتشر شده است، به همین دلیل دیدن تصاویر او راحت و آسان می باشد. حال اگر شما به صفحات مجازی فاطیما مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید می توانید تصاویر با کیفیتی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده نمایید. هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام این پوکرباز معروف هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر او برای شما نمایش خواهد یافت.

پوکر بازان ایرانی که دستبند WSOP دارند + ثروت آن ها از پوکر شرطی را برای شما بررسی کرده ایم.

پیج اینستاگرام فاطیما موریرا دملو چیست؟

پیج اینستاگرام فاطیما موریرا دملو چیست؟

پس از این که فاطیما در دنیای پوکر به شهرت و معروفیت زیادی رسید و مخاطبان فراوانی را به دست آورد برای این که بتواند با مخاطبان و طرفدارانش در ارتباط باشد، فعالیت خود را در شبکه اینستاگرام شروع کرد. در این باره بهتر است بدانید که فاطیما در دسامبر 2012، یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد او اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرد تا به این گونه بتواند با مخاطبان خود در ارتباط باشد. حال اگر تمایل دارید تا آدرس اینستاگرام این پوکرباز معروف اهل هلند را پیدا کنید، می توانید به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (fatimademelo) را جستجو کنید تا به این گونه پیج فاطیما برای شما نمایش یابد. در حال حاضر فاطیما در اینستاگرام بیش از 96.6 کا فالوور دارد که این موضوع نشان دهنده میزان محبوبیت او در بین کاربران اینستاگرام می باشد که هر روز به تعداد فالوورانش نیز افزوده می شود.

تا کنون چه مصاحبه ای با فاطیما موریرا دملو انجام شده است؟

تا کنون چه مصاحبه ای با فاطیما موریرا دملو انجام شده است؟

در حال حاضر فاطیما موریرا دملو یکی از نوابغ دنیای پوکر به شمار می رود که توانسته در این صنعت افتخارات و جوایز متعددی را کسب کند. هم چنین ناگفته نماند که او مدل و بازیکن سابق هاکی هم می باشد و به همین دلیل از شهرت بسیار زیادی برخوردار است و طرفداران فراوانی هم دارد. حال ناگفته نماند که بار ها مصاحبه‌ های مختلفی با این چهره معروف انجام شده است. این موضوع را هم باید افزود که اگر به مشاهده مصاحبه های این بازیکن پوکر که در اینترنت و پلتفرم‌ های ویدیویی موجود هستند، بپردازید می توانید بیشتر با فاطیما و سبک فعالیت هایش آشنا شوید.

این پوکر باز تا کنون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

فاطیما موریرا با توجه به علاقه اش به صنعت پوکر تا به اکنون در تورنمنت های بی شماری شرکت کرده است که در اکثر این تورنمنت ها توانسته افتخارات و جوایز متعدد را هم به دست آورد. بهتر است بدانید فاطیما توانسته به بالا ترین مقام ممکن برسد و هم چنین به بهترین بازیکن زن پوکر تاریخ تبدیل شده است. هم چنین او تا به اکنون توانسته برنده‌ بیش از 232000 دلار از تورنمنت‌‌ های پوکر شود.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این که در حال حاضر فاطیما تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت در حرفه اش قرار داده است و از حواشی پیرامونش دوری می‌ کند، به همین دلیل تا به اکنون حاشیه چندانی در پیرامون این پوکر باز معروف مشاهده نشده است.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

بهتر است بدانید که فاطیما زادگاهش را برای ادامه زندگی انتخاب کرده است و در حال حاضر ساکن هلند می‌ باشد.

فاطیما موریرا دملو تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

فاطیما تا به اکنون در تورنمنت های بی‌ شماری شرکت کرده است. هم چنین جالب است که بدانید او در تورنمنت جهانی ای اس پی که در جزایر کشور اسپانیا نیز برگذار شده بود، شرکت کرد و به فینال این مسابقات هم رسید.

سوالات متداول

  1. فاطیما موریرا دملو کیست؟

    فاطیما پوکرباز حرفه‌ ای اهل هلند است که علاوه بر آن گزارشگر تلویزیون و خواننده و حتی طراح زیور آلات و برنده‌ مسابقه‌ (Dutch version of Survivor) هم می باشد.

  2. در حال حاضر فاطیما موریرا دملو ساکن کجاست؟

    فاطیما زادگاهش را برای ادامه زندگی انتخاب کرده است و در حال حاضر ساکن هلند می‌ باشد.

  3. افراد چگونه می توانند به مشاهده تصاویر فاطیما موریرا دملو بپردازند؟

    برای مشاهده تصاویر این پوکرباز معروف کافیست تا نام فاطیما موریرا دملو را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج دلخواه رو به رو شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا