جاستین بونومو (Justin Bonomo) جوان ترین قهرمان دستبند پوکر

در این مقاله از سایت ایران انفجار قرار است نگاهی به زندگی نامه جاستین بونومو پوکر باز حرفه ای که لقب افسانه ای را به خود اختصاص داده است، بپردازیم.

محتوا پنهان
جاستین بونومو کیست؟

جاستین بونومو کیست؟

در رابطه با بیوگرافی جاستین بونومو بهتر است که بدانید او متولد سال 1985 در شهر ویرجینیا در ایالات متحده امریکا است. زندگی جاستین کمی با سایر پوکر بازان فرق می کند، چرا که از همان ابتدا زندگی او با بازی های کارتی گره خورد و جاستین از دوران کودکی و زمانی که تنها 5 سال داشت به لطف پدرش، وارد این عرصه شد و با بازی های کارتی آشنا شد و در 9 سالگی در مسابقات آنلاین این بازی ها شرکت کرد. او در حال حاضر از بهترین پوکر باز ها در دنیا می باشد.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید جاستین در یک خانواده بسیار پولدار و مرفه به دنیا آمد و از نظر مالی هیچ گونه مشکلی نداشت و دلیل این که از 5 سالگی به بازی های پاسور روی آورد، این بوده است که او در هنگام مهمانی های پدرش سر میز می نشست و به همین دلیل از پدرش درخواست کرد تا این بازی ها را به او هم یاد بدهد. از آن جایی که او بچه باهوشی بود و استعداد خوبی در این بازی ها داشت، توانست به سرعت پوکر را یاد بگیرد و این روزها به یکی از پوکربازان قهار و حرفه ای تبدیل شده است. حال برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پوکرباز معروف کافیست تا به جاستین بونومو ویکی پدیای او مراجعه نمایید.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

در قسمت قبل به معرفی بهترین پوکربازان تاریخ یعنی جاستین پرداختیم. حال بهتر است که بدانید بعد از علاقه جاستین به این حرفه، پدرش برای او یک مربی استخدام کرد و زمانی که آموزش بازی پوکر جاستین توسط مربی او پایان پذیرفته بود، وی در سن نوجوانی یک پوکر باز حرفه ای بود که فعالیت خود را با تورنمنت های آنلاین پوکر آغاز کرد و با پولی که پدرش به او داد وارد این عرصه شد. بهتر است که بدانید قهرمانی جاستین در نخستین تورنمنت آنلاینش تمام زحمات خودش و پدرش را به بار نشاند.

بعد از آن جاستین در مسابقات و تورنمنت های متعددی شرکت کرد و توانست نتایج مطلوبی را به دست آورد. این موضوع را هم باید افزود که او در خیلی از مسابقات و تورنمنت ها مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شده است. البته بهتر است که بدانید بیشترین مبلغی که او برنده شده است 10 میلیون دلار بوده است. او با شرکت در مسابقه‌ Big One for One Drop در WSOP و در سال 2018 توانست این مبلغ را کسب کند و به این گونه به شهرت و معروفیت خود افزود.

عکس جاستین بونومو را در کجا مشاهده کنیم؟

این روزها از جاستین به عنوان بازیکن افسانه‌ ای یاد می‌ شود که توانسته در دنیای پوکر به شهرت و معروفیت زیادی برسد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس جاستین بونومو بپردازند و به این گونه بیشتر با این پوکرباز حرفه ای آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این پوکر باز افسانه ای را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او در هنگام بازی و یا در کنار سایر پوکر بازان حرفه ای برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین این موضوع را هم باید افزود اگر به اینستاگرام جاستین مراجعه کنید نیز می‌ توانید عکس‌ های جالبی از او را مشاهده نمایید.

پیج اینستاگرام جاستین بونومو چیست؟

پیج اینستاگرام جاستین بونومو چیست؟

امروزه اکثر پوکربازان در اینستاگرام که یکی از شبکه‌ های اجتماعی است، فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند که این موضوع شامل جاستین نیز می باشد. بهتر است که بدانید جاستین اینستاگرام را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و فالوورانش تبدیل کرده است و به این گونه با آن ها در ارتباط است.

حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام جاستین بونومو حرفه ای کافیست تا نام او را در قسمت جستجو اینستاگرام سرچ کنید تا پیج جاستین برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از 13 کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد. با مراجعه به اینستاگرام جاستین می توانید به مشاهده عکس های او بپردازید.

تا کنون چه مصاحبه ای با جاستین بونومو انجام شده است؟

همان طور که بیان کردیم این روز ها از جاستین به عنوان پوکرباز افسانه‌ ای یاد می‌ شود، چرا که تا به اکنون در تورنمنت ها و مسابقات متعددی شرکت کرده است و توانسته مبالغ هنگفتی را از طریق این حرفه به دست آورد و حتی الگوی خیلی از پوکر بازان دیگر نیز می باشد.

حال از آن جایی که او یکی از پوکربازان معروف است، به همین دلیل تا به اکنون مصاحبه‌ های متعددی با جاستین توسط شبکه ها، برنامه ها و مجلات مختلف انجام شده است؛ او در اکثر مصاحبه‌ های خود در رابطه با فعالیت‌ هایی که در حرفه اش یعنی پوکر انجام می‌ دهد صحبت کرده است. مثلا در یکی از این مصاحبه ها به فعالیت در سایت شرط بندی اشاره کرد.

ویژگی های جاستین بونومو در بازی پوکر

بهتر است که بدانید جاستین پوکر باز حرفه ای دارای یکسری استراتژی ها و ویژگی هایی است که در هنگام بازی از این استراتژی ها استفاده می کند و به این گونه توانسته در اکثر مسابقات خود برنده شود و نتایج مطلوبی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا با استراتژی‌ های این پوکرباز حرفه ای آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا فیلم های مسابقات و بازی‌ های او را مشاهده نمایید.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

از آن جایی که جاستین توانسته جایگاه ویژه‌ ای را در بین سایر پوکر بازان حرفه ای از آن خود کند و هم چنین در بین مردم و علاقمندان به پوکر از شهرت و معروفیت خوبی برخوردار است؛ به همین دلیل هر از گاهی منابع اطلاعاتی او در شبکه های مجازی و یا رسانه ها منتشر می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این پوکر باز معروف شده است. البته ناگفته نماند که اکثر حاشیه های این پوکرباز معروف مربوط به فعالیت هایی که در حرفه خود انجام می‌ دهد و هم چنین روابط شخصی اش می باشد.

درآمد جاستین بونومو چقدر است؟

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که برای مخاطبان جاستین به وجود می‌ آید، این است که درآمد او چقدر است؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که جاستین تمایلی ندارد تا میزان درآمدش رسانه ای شود، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در اینترنت در دسترس نمی باشد. اما بهتر است که بدانید او توانسته از طریق پوکر برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و درآمدزایی کند. هم چنین این پوکر باز معروف تا به اکنون از طریق این حرفه ثروتی بیش از 43 میلیون دلار را برای خود جمع آوری کرده است.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، جاستین در شهر ویرجینیا در ایالات متحده امریکا به دنیا آمده است و تا جوانی در کنار خانواده اش در این شهر زندگی کرده است. اما بعد از این که او به شهرت و ثروت زیادی رسید، تصمیم گرفت تا به لاس وگاس نقل مکان کند. جاستین در حال حاضر در لاس وگاس در برج های پانوراما زندگی می کند که محل اقامت بیش از هفتاد بازیکن حرفه ای پوکر است.

جاستین بونومو تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

بهتر است که بدانید جاستین تا به اکنون در خیلی از مسابقات و تورنومنت های مهم شرکت کرده است. هم چنین او در World Series of Poker که یک سری مسابقات پوکر است و در لاس وگاس برگزار می شود نیز هر سال شرکت می کند.

جاستین بونومو موفق به کسب چند دستبند مسابقات جهانی پوکر شد؟

جاستین بونومو موفق به کسب چند دستبند مسابقات جهانی پوکر شد؟

جاستين داراى سه دستبند (WSOP) است، او در سال 2014 اولين دستبند خود را در بازى نو ليميت هولدم كسب كرد. هم چنین در سال 2018 دستبندهاى دوم و سوم خود را به دست آورد. يكى از آن ها را در مسابقات قهرمانى نو ليميت هولدم  و ديگرى را در بازى Big One کسب کرده است. خیلی از افراد بیان کرده اند که سال 2018، سال خوش شانسى این بازیکن بوده است.

اصلیت جاستین بونومو کجایی است؟

در رابطه با ملیت جاستین بونومو که با لقب ZeeJustin هم شناخته می شود، بهتر است که بدانید او در شهر ویرجینیا به دنیا آمده است و اصلیت او به این شهر بر می گردد.

جاستین بونومو چطور به پوکر علاقه‌مند شد؟

جاستین بونومو چطور به پوکر علاقه‌مند شد؟

اگر به عنوان بازیکن پوکر مشغول به فعالیت هستید، به احتمال زیاد تا به اکنون نام خیلی از پوکربازان معروف و حرفه‌ ای را شنیده‌ اید که توانسته‌ اند در دنیای پوکر جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کنند که یکی از این پوکر بازان جاستین بونومو نام دارد.

Justin Bonomo یکی از بهترین و معروف ترین بازیکنان دنیای پوکر به شمار می‌ رود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. حال خیلی از مخاطبان و طرفداران بونومو تمایل دارند تا بدانند که او چگونه به حرفه پوکر علاقمند شده است؟

در این باره بهتر است بدانید که بونومو در ابتدا به بازی‌ های استراتژیک علاقمند بوده است و در دوران نوجوانی به بازی “Magic: The Gathering” می‌ پرداخته است. پس از آن با پوکر آشنا شد و به این حرفه روی آورد و متوجه شد که علاقه و استعداد بسیار خوبی در این حرفه دارد. به همین دلیل تصمیم گرفت تا به صورت جدی به این حرفه بپردازد و در حال حاضر به یکی از ماهرترین و بهترین پوکربازان سطح جهان تبدیل شده است.

آیا جاستین بونومو همیشه بازیکن حرفه‌ای پوکر بوده است؟

هیچ کدام از بازیکنان حرفه‌ ای پوکر از همان ابتدا به صورت حرفه‌ ای در پوکر مشغول به فعالیت نبودند. در این مورد بهتر است بدانید هر کدام از بازیکنان حرفه‌ ای پوکر پس از کسب تجربه که با حضور متداول در تورنمنت‌ های مختلف به دست آورده‌ اند و یادگیری حرفه‌ ای پوکر و هم چنین به دست آوردن استراتژی‌ ها و سبک خاص خود، توانسته اند به عنوان بازیکن حرفه‌ ای شناخته شوند که این موضوع شامل بونومو هم بوده است.

حال در رابطه با بونومو می‌ توان این گونه بیان کرد زمانی که او با پوکر آشنا شد و به این حرفه روی آورد، متوجه شد که علاوه بر این که علاقه زیادی به این حرفه دارد از استعداد و مهارت خاصی هم برخوردار است. به همین دلیل بونومو شروع به شرکت در تورنمنت‌ ها و مسابقات مختلف کرد و با تمرین‌ های فراوان و یادگیری پوکر به صورت حرفه‌ ای و کسب تجربه، تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ ای پوکر شد.

در حال حاضر این پوکر باز معروف در این زمینه به موفقیت‌ های بزرگی دست پیدا کرده است و به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ ترین بازیکنان پوکر شناخته می‌ شود.

بزرگترین برد او در یک بازی پوکر چه بوده است؟

قطعا در دنیای گسترده پوکر بازیکنان حرفه ای و افراد سرشناس زیادی وجود دارند که با مراجعه به اینترنت و یک جستجوی ساده می‌ توانید نام آن ها را پیدا کنید. اما با این حال در حال حاضر در لیست بهترین‌ های این حرفه، نام Justin Bonomo به عنوان یکی از بهترین پوکربازان جهان مشاهده می شود.

بونومو با حضور در تورنمنت‌ های مختلف تا به اکنون توانسته مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شود. او به واسطه حضورش در تورنمنت‌ ها و مسابقات مختلف توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و به یک ثروت افسانه‌ ای رسیده است تا جایی که این روزها الگوی خیلی از پوکربازان دیگر شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود با این که این پوکر باز معروف تا به اکنون برد های بسیار خوبی در خیلی از تورنمنت‌ ها و مسابقات مختلف داشته است. اما بزرگ ترین و بیشترین برد او مربوط به تورنمنت Big One for One Drop در سال 2018 بوده است که در این تورنمنت وی 10 میلیون دلار برنده شده است. در حال حاضر جاستین بونومو پولدار ترین پوکر باز جهان شناخته می شود.

جاستین بونومو در کدام تورنمنت‌های بزرگ پوکر شرکت کرده است؟

جاستین بونومو در کدام تورنمنت‌های بزرگ پوکر شرکت کرده است؟

اگر از طرفداران این پوکر باز معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بونومو از همان از زمانی که با پوکر آشنا شده است، علاقه زیادی به این حرفه پیدا کرده است. این موضوع باعث شده تا در خیلی از تورنمنت‌ های بزرگ و مسابقات نمایشی که در طول سال برگزار می‌ شوند شرکت کند و در خیلی از این مسابقات و تورنمنت ها، دستاورد ها و جوایز زیادی را هم کسب کرده است. به همین دلیل توانسته جایگاه ویژه ای را در دنیای پوکر از آن خود کند.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این پوکرباز معروف تا به اکنون در خیلی از تورنمنت‌ های معتبر و بزرگ از جمله: World Series of Poker (WSOP)، European Poker Tour (EPT) و World Poker Tour (WPT) شرکت کرده است. هم چنین ناگفته نماند که در خیلی از این تورنمنت ها، بونومو توانسته دستاوردهای بسیار خوبی را در کارنامه حرفه‌ ای اش ثبت کند.

جاستین بونومو چه استراتژی‌هایی را در بازی پوکر اعمال می‌کند؟

بهتر است بدانید در حال حاضر اکثر پوکر بازان حرفه‌ ای و ماهر که در مسابقات جوایز خوبی را برنده می‌ شوند و افتخارات زیادی را کسب می‌ کنند، دارای استراتژی‌ ها و سبک بازی خاصی هستند. آن ها با اعمال استراتژی‌ های خاص خود در هنگام بازی توانسته اند احتمال بردشان را افزایش دهند.

وجود یک استراتژی خوب و کاربردی باعث می‌ شود تا بازیکن بازی بهتری را از خود به نمایش بگذارد و احتمال برنده شدنش را افزایش دهد. حال این موضوع را هم باید افزود که Bonomo نیز دارای استراتژی‌ های خاص خود می باشد.

در این باره بهتر است بدانید که این پوکرباز معروف و حرفه‌ ای در هنگام بازی به دقت به تجزیه و تحلیل بازی خود می‌ پردازد و از مدل‌ های پیچیده‌ ریاضی و هم چنین روانشناسی برای شکست رقیبان خود استفاده می‌ کند. او با اعمال استراتژی‌ های خاص و پیچیده خود در هنگام مسابقات توانسته بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد و احتمال برنده شدنش را افزایش داده است. به همین دلیل جاستین بونومو رکورد دار جوان ترین بازیکن در میز پوکر است.

آیا Justin Bonomo در زمینه آموزش پوکر فعالیتی دارد؟

جاستین بونومو از دوران نوجوانی فعالیت خود را در حرفه پوکر شروع کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین پوکر بازان در سطح جهان شناخته می‌ شود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد.

حال اگر شما هم از طرفداران این پوکر باز معروف هستید و یا این که فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید، بهتر است بدانید که این پوکر باز معروف تا حدودی در زمینه آموزش پوکر فعالیت می‌ کند. هم چنین ناگفته نماند که او گاهی اوقات نکات و استراتژی‌ هایی را به صورت ویدیو و یا وبلاگ برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد.

تا به حال چند بار در تورنمنت‌های جهانی پوکر (WSOP) شرکت کرده است؟

بهتر است بدانید این پوکر باز معروف تا به اکنون در تعدادی از تورنمنت‌ پوکر WSOP شرکت کرده است و هم چنین توانسته برنده چندین براکلت WSOP شود.

چه دستاوردهایی در دوره کاری خود کسب کرده است؟

چه دستاوردهایی در دوره کاری خود کسب کرده است؟

بونومو از زمانی که به عنوان بازیکن حرفه‌ ای در پوکر مشغول به فعالیت شده است، توانسته افتخارات و دستاورد های مختلفی را در کارنامه حرفه‌ ای اش به ثبت برساند. حال این موضوع باعث شده تا بونومو به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد و حتی خیلی از افراد از او الهام بگیرند.

بهتر است بدانید بونومو یکی از بازیکنان موفق تاریخ است که توانسته جوایز متعددی از جمله براکلت‌ های WSOP را برنده شود. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که جوایز مالی بونومو نیز به بالای 50 میلیون دلار می‌ رسد. حال می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و یا حتی مشاهده بیوگرافی جاستین بونومو به ویکی پدیای او مراجعه نمایید.

آیا Justin Bonomo همچنان در سطح حرفه‌ای پوکر بازی می‌کند یا بازنشسته شده است؟

جاستین بونومو از زمانی که فعالیت خود را در دنیای پوکر شروع کرده است، علاقه بسیار زیادی به این حرفه پیدا کرده است تا جایی که در اکثر تورنمنت‌ ها و مسابقات مختلف شرکت کرده است. حال خیلی طرفداران و مخاطبان بونومو کنجکاو هستند تا بدانند که آیا او هنوز هم در سطح حرفه‌ ای فعالیت می‌ کند و یا این که بازنشست شده است؟

در این باره بهتر است بدانید که علاقه Justin Bonomo به پوکر باعث شده تا او هنوز هم پس از سال‌ ها در سطح حرفه‌ ای مشغول به فعالیت باشد. هم چنین در حال حاضر Justin Bonomo در اکثر تورنمنت‌ های بزرگ و مسابقات نمایشی که در طول سال برگزار می‌ شود شرکت می‌ کند.

سوالات متداول

 1. جاستین بونومو کیست؟

  جاستین متولد سال 1985 در شهر ویرجینیا است، او به لطف پدرش وارد بازی های پوکر شد و این روزها به یکی از بهترین پوکربازان جهان تبدیل شده است.

 2. چگونه می توان به مشاهده عکس های جاستین بونومو پرداخت؟

  برای مشاهده عکس های جاستین کافیست تا نام او را در اینترنت جستجو کنید.

 3. بیشترین برد جاستین چقدر بوده است؟

  او با شرکت در مسابقه‌ Big One for One Drop در WSOP و در سال 2018 توانست مبلغ 10 میلیون دلار را برنده شود.

 4. در حال حاضر جاستین ساکن کجاست؟

  در حال حاضر جاستین در لاس وگاس در برج های پانوراما زندگی می کند که محل اقامت بیش از 70 بازیکن حرفه ای پوکر است.

 5. آیا جاستین بونومو هنوز هم در سطح حرفه ای مشغول به فعالیت است؟

  علاقه بونومو به پوکر باعث شده تا او هنوز هم پس از سال‌ ها در سطح حرفه‌ ای مشغول به فعالیت باشد و در اکثر تورنمنت‌ های بزرگ و مسابقات نمایشی شرکت می‌ کند.

 6. آیا جاستین بونومو به آموزش هم می پردازد؟

  بهتر است بدانید بونومو تا حدی در زمینه آموزش پوکر فعال است و نکات و استراتژی‌ هایی را به صورت ویدیو به اشتراک می گذارد.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا