منصور مطلوبی کیست؟ بیوگرافی و لیست قهرمانی های این پوکر باز ایرانی

منصور مطلوبی به عنوان یکی از پوکر بازان ایرانی شناخته می شود و معمولا افراد زیادی وی را می شناسند و در بین مردم بسیار محبوب و پر طرفدار است. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پوکر باز حرفه ای در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی دقیق را در اختیار شما قرار دهیم تا وی را بیشتر بشناسید.

منصور مطلوبی کیست؟

منصور مطلوبی کیست؟

منصور مطلوبی یکی از بازیکنان خوب در بازی پوکر می باشد، وی در سال ۱۳۳۱ به دنیا آمد. او با شرکت در تورنمنت پوکرهای زیاد توانست قهرمانی های بسیاری را به دست بیاورد و نام خود را جز قهرمانان پوکر ثبت کنند. او با پیروزی های چشم گیر خود جز اولین پوکر باز با ملیت ایرانی، معروف و محبوب شد، اما به دلایل شرعی که در ایران مسابقات این بازی برگزار نمی‌شود، این شخصیت درخشان مجبور به مهاجرت شد.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

منصور مطلوبی به عنوان اولین مرد پوکر باز ایرانی تبار منتخب شده است و اولین پوکر باز غیر آمریکایی بود که توانست به رقابت های نولیمیت هولدم آمریکا، راه پیدا کند و جایزه جهانی این مسابقه را از آن خود کند. منصور مطلوبی توانست، استیو انگار که یک آمریکایی با دین یهودیت بود را شکست دهد. او دوبار پیروزی رقابت های wsop را کسب کرده بود، تا آن که در سال ۱۹۹۰ منصور مطلوبی هم در wsop حضور پیدا کرد؛ اونگار نیز که در پی سومین قهرمانی خود آمده بود و در مقابل منصور مطلوبی شکست خورد. به این صورت منصور توانست جایزه ی جهانی wsop در کارنامه ی پوکر بازی اش به ثبت رساند.

عکس ‌منصور مطلوبی

برای دیدن عکس های این پوکر باز معروف می توانید به سایت های مختلف و معتبر و همچنین سایت ایران انفجار مراجعه کنید تا تمام عکس های وی را تماشا کنید همچنین می توانید تمام اطلاعات برد های وی را در اینترنت جستجو کنید و تماشا کنید. یا بازی های وی را به صورت ویدیو در آپارات تماشا کنید و چهره او را به این صورت مشاهده کنید و یا به راحتی با سرچ کردن ساده نام او در اینترنت عکس های وی را پیدا کنید. همچنین اگر مایل هستید می توانید با دنبال کردن او در صفحه اینستاگرامیش عکس های وی را مشاهده کنید. زیرا او در پیج اینستاگرام خود عکس های زیادی را از خود به اشتراک می گذارد.

پیج اینستاگرام منصور مطلوبی چیست؟

وی مانند سایر سلبریتی ها در صفحات مجازی فعالیت می‌کند، فعالیت او در اینستاگرام به این صورت است که، علاوه بر عکس های خودش از خانواده ی خود نیز تصاویری به اشتراک گذاشته است. او در یوتیوب نیز فعالیت می‌کند و تجربیاتی که در این سال ها در بازی پوکر به دست آورده است را به اشتراک می‌ گذارد. مصاحبه هایی را که تا کنون انجام داده است در یوتیوب نیز قابل مشاهده می باشند. همچنین برای پیدا کردن پیج اینستاگرام و یوتیوب او کافیست نام وی را در هر کدام از این برنامه ها جستجو کنید تا صفحه اصلی او را بیابید.

تا کنون چه مصاحبه ای با منصور مطلوبی انجام شده است؟

وی مصاحبه هایی زیادی پیرامون بازی پوکر انجام داده است که در صفحات یوتیوب قابل دیدن است، ولی در مصاحبه های خود از تجربیات در بازی های پوکر گفته است. این مصاحبه ها را به اشتراک گذاشته است و صحبت هایی درباره این بازی کرده است که تمام این مصاحبه در اینترنت و‌ یوتیوب موجود می باشند. شما می توانید به راحتی آن ها را تماشا کنید و با این پوکر باز بیشتر آشنا شوید و بازی های وی را بیشتر بشناسید.

ویژگی های منصور مطلوبی در بازی پوکر

ویژگی های منصور مطلوبی در بازی پوکر

ویژگی های بارز منصور مطلوبی مهارت او در بازی های پوکر است. همان طور که در بالا گفتیم با این مهارت خود، توانست به برد در بازی های پوکر برسد؛ به این صورت تبدیل به اولین مرد ایرانی تبار در آمریکا شده است. او جایزه ی جهانی wsop را دریافت کرده است و بسیار توانسته است به معروفیت و محبوبیت در بین تماشاچی های پوکر برسد.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

منصور مطلوبی این پوکر باز ماهر تا به کنون حاشیه ای در اخبار رسانه نداشته است. ما نمی‌ توانیم به طور دقیق بگوییم که راجب منصور مطلوبی حاشیه ای وجود دارد. از همین رو می توانیم او را به عنوان یکی از افراد بی حاشیه در زمینه پوکر بدانیم و این موضوع می تواند کاملا طبیعی و عادی باشد. زیرا افرادی که در گذشته فعالیت می کردند نسبت به افراد جدید و جوان تر ها کمتر وارد حواشی می شدند.

درآمد منصور مطلوبی چقدر است؟

وی که جز پوکر بازان موفق به حساب می آید، در این سال‌ ها توانسته در ۱۴ دوره با حضور در‌ رقابت های wsop، بیش از دو میلیون دلار جایزه کسب کند و به موفقیت های بالایی در این زمینه برسد. همچنین دریافتی های قبلی او تا سال ۲۰۱۶ حدود ۲،۰۱۰،۰۰۰ دلار بوده است. با توجه به جوایزی که دریافت کرده او می‌تواند زندگی راحت و لاکچری داشته باشد و به عنوان یک فرد ثروتمند در بازی پوکر شناخته شود.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

منصور مطلوبی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران زندگی می‌ کرد، همان طور که گفتیم بعد پیروزی انقلاب هر بازی که با ورق بود ممنوع شد، از نظر شرعی قمار شناخته می‌شود. به همین دلیل کسانی مانند منصور مطلوبی ایران را ترک کردند و به کشورهای دیگر مهاجرت کردند. منصور مطلوبی در در ولز آموزش پوکر را شروع کرد و تا به امروز در ولز، واقع در لندن ساکن است و در آن جا به زندگی خود می پردازد.

لقب منصور مطلوبی چیست؟

منصور مطلوبی که یکی از پوکر بازان معروف شناخته شده است، تا به امروز اخباری را در رسانه ها درباره ی لقب منصور مطلوبی وجود نداشته از این رو نمی‌ توانیم به طور دقیق راجب این موضوع صحبت کنیم. به نظر می رسد او لقبی در این زمینه ندارد و او را همه اشخاص و طرفداران وی با نام خود می شناسند. شما می توانید به راحتی با سرچ کردن نام او تمام اطلاعات وی را پیدا کنید و دیگر نیازی به لقب وی نخواهید داشت.

آیا منصور مطلوبی در کلاب هاوس فعالیت دارد؟

منصور مطلوبی تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

یکی از قهرمانی های او که خود را به عنوان یکی از اسطوره های پوکر به همگان شناساند، شرکت کردن منصور مطلوبی در پوکر اوماها بود. این رقابت در سال ۱۹۹۵ برگزار شد، منصور مطلوبی به عنوان هشتمین نفر در رقابت PL Omaha شناخته شد، همچنین در مسابقه‌ ی Limit Omaha مقام پانزدهم را کسب کرد.
منصور مطلوبی توانست ۱۴ حضور خود را در مسابقات نولیمیت هولدم آمریکا را در کارنامه اش به ثبت برساند. اما پس از آن برای همیشه از دنیای پوکر خداحافظی کرد، اما دلیل او برای خداحافظی از دنیای پوکر ناشناخته ماند.

آیا منصور مطلوبی در کلاب هاوس فعالیت دارد؟

منصور مطلوبی نخستین پوکر باز ایرانی تبار می باشد، لذا اخباری در رسانه ها راجب شرکت او در کلاب هاوس صحبتی نشده است. همچنین در صفحه اینستاگرام و یوتیوب او نیز صحبتی از کلاب هاوس نمی شود، از این رو باید بگوییم این پوکر باز مشهور و قدرتمند در برنامه کلاب هاوس حضور ندارد و صفحه ای شخصی در این برنامه ایجاد نکرده است.

خانواده منصور مطلوبی

وی در این سال‌ها اطلاعاتی راجب خانواده اش نگذاشته است و دیده شده که فقط تعدادی عکس از خانواده ی خود در صفحه ی اینستاگرامش پست کرده است. به همین منظور شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام وی عکس های او و خانواده اش را مشاهده کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیوگرافی منصور مطلوبی و زندگینامه منصور مطلوبی به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

همچنین در این مقاله نیز صحبت هایی از بیوگرافی وی و اینکه منصور مطلوبی اهل کجاست شده است که می توانید اطلاعاتی را از این مقاله نیز کسب کنید. منصور مطلوبی قهرمان جهان می باشد که ما به بردهای منصور مطلوبی نیز پرداخته ایم و تمام این اطلاعات را می توانید با استفاده از این مقاله به دست بیاورید.

سوالات متداول

منصور مطلوبی در چه زمینه ای مشهور شده است؟

این پوکر باز یکی از محبوب ترین پوکر بازان حرفه ای ایرانی تبار است، اون ساکن ولز است تا به الان ۱۴ بار در رقابت های WSop آمریکا شرکت کرده است و خود را جز اولین قهرمان ایرانی این رقابت را کسب کرده است.

درآمد این بازیکن پوکر از کجاست؟

این بازیکن پوکر تا به کنون در بازی پوکر که جوایز نقدی که مبالغ چشم گیر بوده دریافت کرده او درآمد خوبی از این راه دارد و توسط بازی در پوکر توانسته است به ثروت زیادی دست پیدا کند.

کدام یک از رقابت های این پوکر باز به صورت چشمگیر بوده است؟

این بازیکن پوکر باز در ۱۴ دوره از مسابقات نولیمیت هولدم آمریکا، حضور یافته که در کارنامه ی خود به ثبت رسانده است و به عنوان بهترین مسابقه وی شناخته شده است.

آیا این پوکر باز ایرانی می باشد؟

بله، این پوکر باز ایرانی می باشد، لذا در ایران زندگی نمی کند و سال هاست که ایران را ترک کرده است و ساکن لندن می باشد و در آن جا برای خود زندگی لوکس و بی نظیری را فراهم کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا