بیوگرافی مایک ماتوسو + درآمد او از شرط بندی پوکر آنلاین

مایک ماتوسو یکی از بهترین و معروف تربن پوکر بازهای آمریکایی است. او بسیار در این کار مهارت دارد و بازی پوکر جزئی زندگیش شده است.

مایک ماتوسو کیست؟

مایک ماتوسو کیست؟

مایک ماتوسو یکی از معروف ترین و بهترین پوکر بازها در ایالت متحده آمریکا است. مایک در سال ۱۹۶۸ در کشور آمریکا به دنیا آمد و خانواده او بسیار وضع مالی بدی داشتند. مایک ماتوسو یکی از حرفه ای های بازی پوکر می باشد و او در حال حاضر در یکی از پرجمعیت ترین شهر های ایالت متحده زندگی می کند. مایک ماتوسو یکی افراد معروف و محبوب بازی پوکر است که توانسته در کشور آمریکا و ایالت خود یعنی کالیفرنیا توجه و محبت مردم را جلب کند  و احترام و محوبیت نزد مردم را داشته باشد و به یکی از افراد محبوب و معروف تبدیل شود.

جالب است بدانید که این پوکر باز معروف یعنی مایک ماتوسو از ابتدای کار که بازی خود را شروع کرد هیچ یادگیری نداشت و هیچ‌ چیزی از بازی پوکر نمی دانست. ولی بعد ها با یادگیری و بازی های ک انجام داد توانست تمام مهارت های پوکر را در سطح بین‌الملل یاد بگیرد. او موفقیت و جوایز بین المللی زیادی را کسب کرد و تمرین ها و آموزش های بی نتیجه نماند. اکنون از او به عنوان یک پوکر باز قهار و با تجربه یاد می شود. مایک بعد از این که جوایز زیادی را برنده شد بیشتر از گذشته در بین مردم شناخته و محبوب شد.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

مایک ماتوسو در بین پوکر بازان کشور جزء ثروتمندترین افراد شمرده می شود و او دارایی های زیادی دارد که بیشتر این اموال از بازی پوکر بوده است. بیشتر مردم می خواهند بدانند که مایک تا به حال بیشترین پولی که برنده شده است چقدر است ولی مایک تا به حال حرفی از این موضوع نزده است و گفته است که همه جوایزش یک اندازه بوده است. لازم به ذکر است که مایک یکی از بهترین پوکر باز های جهان است پس بعید نیست که او درآمد زیادی داشته باشد.

عکس مایک ماتوسو را در کجا مشاهده کنیم؟

 شما دوستان عزیز می توانید عکس های این پوکر باز معروف مایک ماتوسو را در اینترنت مشاهده کنید. با سرچ کردن اسم او می توان به تمامی عکس های بازی های او دسترسی پیدا کرد. البته مایک در اینستاگرام صفحه کاربردی دارد که در این صفحه بازی های خود را منتشر می کند و فعالیت زیادی ندارد و می گوید که از فضای مجازی خوشش نمیاد و سعی دارد که در دنیای واقعی بیشتر زندگی کند.

پیج اینستاگرام مایک ماتوسو چیست؟

پیج اینستاگرام مایک ماتوسو چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های پر طرفدار و محبوب کاربردی است که بیشتر افراد معروف در آن فعالیت می کنند که این موضوع شامل پوکر باز معروف مایک ماتوسو نیز می شود. مایک مانند خیلی از سلبریتی های مشهور فعالیت چشمگیری در اینستاگرام ندارد ولی به این دلیل که او محبوب و معروف است توسط افراد مشهوری نیز دنبال می شود. مایک در صفحه شخصی خود اطلاعات خوبی در مورد بازی پوکر برای دنبال کننده هایش منتشر می کند. اینستاگرام مایک ماتوسو با آیدی mike matusow فعالیت دارد و اگر شما عزیزان مشتاق به یادگیری پوکر و دانستن نکات و اطلاعاتی از بازی پوکر هستید می توانید صفحه او را دنبال کنید. لقب این بازیکن پوکر معروف mouth است به معنی دهان، او به دلیل صحبت های بی جا و زیادش این لقب را دریافت کرده است.

تا کنون چه مصاحبه ای با مایک ماتوسو انجام شده است؟

تا کنون مصاحبه های زیادی با مایک ماتوسو انجام‌ شده است‌‌. در این مصاحبه ها سوالات گوناگونی از او پرسیده شده است که مایک به ویژگی که در حرف زدن و گول زدن با زبانش دارد تمامی این سوالات را به گمراه کشانده است و جواب درستی به این سوالات نداده است. مایک در این مصاحبه گفته است که دوست ندارد در مورد زندگی شخصی اش صحبتی بکند ولی بیشتر طرفدارن او معتقدند که او مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است. مایک در این مصاحبه ها از سبک کاری خود بسیار تعریف کرده است و‌گفته که هیچ پوکر بازی به من نمی رسد چون من سبکی دارم که بقیه نمی توانند از آن سرد بیاورند.

ویژگی های مایک ماتوسو در بازی پوکر

یکی از کارهای که پوکر بازان حرفه ای سر میز مانند مایک انجام می دهند بلوف زنی است. بلوف زنی به این صورت است که درباره موضوعاتی صحبت می کنند که اصلا ربطی به آن جمع ندارد و موضوع را منحرف می کنند. یکی از ویژگی های مایک ماتوسو بلوف زنی است که او بسیار خوب انجام می دهد و سر میز آنقدر صحبت های بی ربط و اساس انجام می دهد که به او لقب دهان را دادند. جالب است بدانید که همین بلوف زنی مایک باعث شده است که او بهتر بازی کند و  در هنگام بازی بهتر عمل کند به همین دلیل است که او به بلوف زنی معروف شده است.

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این پوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

بیشتر افراد مشهور و معروف حاشیه های در زندگی خود داشتند. وقتی افراد به شهرت و ثروت می رسند تمامی حاشیه های بد و خوب اطراف این افراد را احاطه می کند که اکثر این حاشیه ها هم صحت ندارد. یکی از حاشیه های که برای این پوکر باز معروف ایجاد شد به زندان رفتن او بود. خیلی از افراد معروف پوکرباز به دلایل مربوط یا نامربوط مانند مصرق الکل یا قمار به زندان رفتند. مایک ماتوسو در سال ۲۰۰۴ به‌دلیل مصرف قرص های اکتسازی و پخش این قرص بازداشت شد. جرم او به دلیل توزیع این قرص سنگین تر شد و او به شش ماه زندان محکوم شد که دوماه بیشتر در زندان نماند و با پرداخت جریمه خود را آزاد کرد و تا به امروز هم دیگر چنین موردی برای مایک اتفاق نیفتاد. شما می توانید با سرچ برترین قماربازانی که در زندان به سر می برند به دلیل بازداشت این پوکر باز ها دسترسی‌ پیدا کنید.

درآمد مایک ماتوسو چقدر است؟

خیلی افراد از طرفداران مایک تمایل دارند که بدانند که درآمد مایک چقدر است؟ در این باره باید گفت که او یکی از بهترین پوکر باز های معروف جهان است پ در حرفه خود در تور های مختلف جهانی شرکت کرده است و در بیشتر مواقع او جزء نفرات برتر این تور ها بوده است. مایک‌در تورنمنت wsopشرکت داشته است و نفر اول شده و جوایز بسیار ارزشمندی را از آن خود کرده است. عکس های مایک ماتوسو در خانه مجللش در اینترنت موجود است.

این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

این پوکر باز قهار در ایالت متحده آمریکا، در کالیفرنیا زندگی‌می کند و خانه بسیار زیبا و با معماری جالبی دارد‌. مایک تا به حال درآمد زیادی را از پوکر بدست آورده است و زندگی خوبی برای خودش ساخته است. او درآمد میلیون دلاری دارد و مقداری از این درآمد را صرف کمک به مردم می کند. اما در مورد سبک بازی این پوکرباز معروف که همه کنجاو هستند که سبک بازی مایک چیست. پوکرباز های معروف و موفق دنیا به هیچ عنوان قلق کار خود را بازگو نمی کنند و سبک کار خود را به کسی نمی گویند. که این کار یه نوع زرنگی است چون اگر کسی سبک و راز پوکر باز ها را بفهمد دیگر پوکر بازی کردن معنی خاصی ندارد.

مایک ماتوسو تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

مایک ماتوسو تا کنون در چه تورنومنت هایی شرکت کرده است؟

مایک ماتوسو در تورنمنت های زیادی شرکت کرده است و‌در بیشتر آن ها هم جزء نفرات برتر و اول بوده است. مایک در تورنمنت wsop سال ۲۰۰۷  شرکت کرد و نفر اول این مسابقه شد. جالب است بدانید که مایک تا به حال چهاربار دستبند پوکر را از آن خود کرده است‌. مایک ماتوسو همچنین در یکی از شبکه های مجازی پردرآمد و مشهور یوتیوب فعالیت دارد او با به اشتراک گذاشتن فیلم های بازی خود به درآمد زیادی رسیده است. او هم‌چنین در صفحه یوتیوب خود نکاتی در مورد بازی پوکر می‌گوید که این ویدیو ها بازدید زیادی دارد.

اصلیت مایک ماتوسو کجایی است؟

مایک ماتوسو در آمریکا به دنیا آمد و در همانجا نیز بزرگ شد و زندگی کرد. او اوایل هیچ پیش زمینه ای از بازی پوکر نداشت و با شرکت در بازی های پوکر و تمرین های زیادی توانست در این بازی قهار و محبوب شود. مایک ماتوسو پوکر باز معروف آمریکایی بسیار نزد مردم محبوب است و به مردم خود و مردم محله کودکی خود کمک های زیادی کرده است. شما می توانید با سرچ مایک ماتوسو ویکی پدیا به اطلاعات بیشتر از این پوکر باز دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

 1. مایک ماتوسو کیست؟

  او یکی از بهترین پوکر باز های قهار و معروف محبوب آمریکا می باشد.

 2. مایک ماتوسو به چه لقبی مشهور است؟

  به دلیل بلوف زنی زیاد و صحبت های بی اساس او لقبش mouth یا همان دهان است.

 3. مایک ماتوسو متاهل است یا مجرد؟

  مایک مجرد است و تا به حال ازدواجش نکرده است.

 4. مایک ماتوسو چند بار تا به حال توانسته‌ است دستبند پوکر را ببرد؟

  این پوکر باز قهار توانسته‌ چهار بار دستبند پوکر جهانی را آن خود کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا