میلاد یوتیوبر را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی و آدرس کانال رسمی او

میلاد یوتیوبر، یکی از یوتیوبر های معروف ایرانی است که گیمر می باشد و در واقع ماینکرافت پلیر است. یعنی بازی به نام ماینکرافت را انجام می دهد. یوتیوبرهای گیمر ایرانی مانند آریا کئوکسر، معراج، مستر مهدی، رپید فونیکس، بابک و میلاد این بازی را انجام می دهند. در یوتیوب ایرانی یک گروه تشکیل داده شده است که در آن تعدادی از افرادی که با هم دوست هستند و این بازی را انجام می دهند، حضور دارند. در این گروه سه نفر با هم رابطه نزدیکی دارند و بیشتر با هم بازی می کنند که این سه دوست، merwg یعنی معراج، مستر مهدی و rapidphonix رپید فونیکس هستند. در این گروه بابک و میلاد هم با هم صمیمی هستند و بیشتر با هم ویدئو و کلیپ منتشر می کنند. میلاد و بابک چند کار و ویدئو مشترک هم با معراج، مهدی و رپید فونیکس انجام داده اند.

میلاد یوتیوبر کیست؟

میلاد یوتیوبر کیست؟

میلاد یکی از سازنده های بازی های ویدئویی و از بهترین گیمرهاو از یوتیوبرهای ایرانی است که آیدی او در بازی، milad 148 است. متاسفانه بیوگرافی میلاد یوتیوبر کامل نیست و نمی دانیم که او متولد چه سالی است یا تحصیلات او در چه رشته ای بوده است. بازی اصلی که میلاد انجام می دهد ماینکرافت است. minecraft یک بازی جهانی و سند باکس است که سازنده آن، موجانگ استودیوز است. نسخه های این بازی برای موبایل و کامپیوتر ساخته شده است. در سال 2020 این بازی، پر فروش ترین بازی در تمام دوران ها شد.

عکس میلاد یوتیوبر

میلاد عکس های زیادی از خودش منتشر نمی کند. اما در ویدئوهایی که به اشتراک می گذارد حضور دارد. میلاد یوتیوبر ماینکرافت بازی می کند و از آن برای مخاطبانش ویدئو می سازد و به اشتراک می گذارد. تصاویر کمی از میلاد در اینترنت و اینستاگرامش موجود می باشد. ما در این مقاله سعی می کنیم برای آشنایی بیشتر شما با میلاد، تعدادی از عکس های او را با شما به اشتراک بگذاریم اما اگر جزئیات بیشتری از این یوتیوبر می خواهید می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

پیج اینستاگرام میلاد یوتیوبر چیست؟

میلاد در اینستاگرام خود درباره بازی هایش پست و استوری منتشر می کند. با سرچ کردن کلمه، میلاد یوتیوبر اینستا، پیج او را به دست آورده ایم. پیج اینستاگرام میلاد یوتیوبر، itismilad148 است که 25هزار و 900 دنبال کننده دارد. این یوتیوبر جوان 22 پست به اشتراک گذاشته که بسیاری از آن ها ماینکرافت می باشد.

آدرس چنل یوتیوب میلاد یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب میلاد یوتیوبر چیست؟

youtube.com/Milad148 آدرس چنل یوتیوب میلاد است. او بیشتر از 25000 سابسکرایب دارد و تقریبا نزدیک دو سال و نیم است که این گیمر یوتیوب خود را ایجاد کرده است. او از معروف ترین یوتیوبر ها به حساب می آید. در تاریخ 27/5/2019 میلاد اکانت یوتیوب خود را راه اندازی کرد. چنل میلاد یوتیوبر گیم است و در اینستاگرام خود فیلم هایی از آموزش بازی های ویدئویی می گذارد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

امروزه دنیای گیم ها به دلیل وجود اینترنت بسیار بزرگ تر و وسیع تر شده است. در این اوضاع، شرایطی فراهم شده است تا گیمر ها به واسطه بازی که انجام می دهند درآمدهای دلاری داشته باشند. در بازی ماینکرافت گیمرها به وسیله مکعب هایی که جنس هرکدام از بقیه متفاوت است باید سازه هایی را ایجاد کنند. در این بازی کارهای دیگری مانند مبارزه، صنعتگری، جمع کردن منابع و اکتشافات نیز انجام می شود. برای رسیدن به درآمد یوتیوب از طریق این بازی دو حالت وجود دارد. حالت اول که به آن حالت خلاقانه می گویند و در آن بازیکن منابع نامحدودی دارد و آزادانه به فعالیت می پردازد. حالت دوم که حالت بقا نام دارد و بازیکن برای زنده ماندن تلاش می کند و غذا و منابع پیدا می کند.

حالا برای درآمد باید ابتدا یک دامین خریداری شود. سپس به کمک قالب های وردپرسی و هاست پرسی یک سایت برای فروش ایجاد می کنند. حالا می توانند سازه هایی را ایجاد کرده اند در این سایت به فروش برسانند. این یکی از روش های درآمد از این بازی بود. میلاد از طریق این روش ها از این بازی مهیج، پول خوبی به دست می آورد. علاوه بر این بازی، میلاد با گذاشتن کلیپ در یوتیوب خودش و با توجه به بازدید هایی که ویدئوهایش دارد، از یوتیوب نیز پول دریافت می کند و با این وجود میلاد از نظر درآمد در سطح خیلی خوبی قرار دارد. به طور میانگین درآمد ماهانه میلاد از یوتیوبش از100 دلار تا 1300 دلار است. که این درآمد بستگی به تبلیغ و ویوی ویدئو دارد. به گفته خود میلاد، در ازای کسانی که از ایران یوتیوب او را دنبال می کنند، پولی به میلاد تعلق نمی گیرد و عمده درآمد او از ویوهای آمریکاست که او باید 20 درصد از حقوقش را به آمریکا به عنوان مالیات بدهد.

کلیپ های میلاد یوتیوبر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های میلاد یوتیوبر را در کجا مشاهده کنیم؟

میلاد کلیپ های زیادی منتشر کرده است که بسیاری از آن ها را در اینترنت می توان پیدا کرد. ماینکرافت با میلاد، مپ ترسناک ماینکرافت، مپ بالدی در ماینکرافت، آپدیت کردن مپ های ماینکرافت، اهانگ آس در ماینکرافت، تعداد کمی ازعناوین ویدئوهایی هستند که میلاد به اشتراک گذاشته است و در اینترنت با آن ها مواجه می شوید. در اینستاگرام و یوتیوب میلاد نیز کلیپ های زیادی وجود دارد که می توانید با رفتن به اینستا و یوتیوب این شخص، آن ها را مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه هایی که برای این یوتیوبر ایجاد می شود معمولا درباره بازی او است. درباره نحوه بازی میلاد، باخت های او، بردن های او، پیشرفت و آموزش هایی که در اختیار دیگران قرار می دهد. چندین چالشی که او با آن ها مواجه شد در این بازی، ساختن برج میلاد در ماینکرافت بود که بازدید خوبی از این ویدئو شد. یکی دیگر از این ماجراها، برج لیزری بود که آن هم مورد توجه قرار گرفت. در این میان میلاد در بازی ماینکرافت کار احمقانه ای با دایموند های خود انجام داد که بعدا از کار خود پشیمان شد. او در سروایوال ورد کوکولند، تمام دایموندهایی را که به دست آورد در مواد مذاب ریخت که بعدا پشیمان شد.

میلاد یوتیوبر در کجا زندگی می کند؟

میلاد یوتیوبر در کجا زندگی می کند؟

او در بریتانیا، انگلیس زندگی می کند اما کاملا به زبان فارسی مسلط است و تمام ویدئوهایش به زبان فارسی است.

همسر این میلاد یوتیوبر چیست؟

در مورد همسر میلاد اطلاعی در دست نیست. میلاد تاکنون صحبتی از متاهل یا مجرد بودن خودش نکرده است. او تا کنون در اینستاگرام دو مرتبه لایو گذاشته است و در آن به سوالات فالوئرهایش جواب داده است و در این دو لایو تا به حال سوال و صحبتی از همسر او نشده است.

کلیپ های میلاد یوتیوبر را چگونه دانلود کنیم؟

اگر بخواهید کلیپ های میلاد را در اینستاگرام دانلود کنید باید در ابتدا یک نرم افزار به نام دانلودر اینستا، نصب کنید. سپس با فعال کردن این دانلودر به اینستاگرام بروید و کلیپ مورد نظر خود را انتخاب کرده و در سمت راست بالای ویدئو سه نقطه را فشار دهید و کپی پیوند را بزنید. اکنون به دانلودر رفته و در قسمت مشخص شده پیوند را بارگذاری کنید. در یوتیوب هم بعد از انتخاب ویدئو مورد نظر خود در گوشه پایین ویدئو سمت چپ، گزینه اشتراک گذاری را بزنید و بعد ذخیره را فشار دهید. با این کار ویدئو در گالری شما ذخیره می شود. با این روش هر ویدئویی را که تمایل دارید می توانید ذخیره کنید تا دسترسی به آن آسان تر شود.

کلیپ های میلاد یوتیوبر را چگونه دانلود کنیم؟

بیشترین ویو های میلاد یوتیوبر برای کدام کلیپ ها بوده است؟

بیشتر کلیپ ها و ویدئوهای میلاد درباره بازی بدوارز است، که میلاد به شدت به این بازی علاقه مند است. او ویدئوهای دیگری از بازی های پلاگین، چالش های ماینکرافت و اسکای بلاک منتشر کرده است. البته پایه اصلی ویدئوهای میلاد از بازی سروایوال می باشد. او تاکنون بیش از 4 میلیون ویو داشته است. او در بازی ماینکرافت مهارت زیادی دارد و قسمت های جدیدی از این بازی را که منتشر می شود انجام می دهد و کلیپ آن را در اختیار سایر گیمر ها قرار می دهد تا آن ها هم بتواند پا به پای او بازی کنند و به کسب درآمد برسند.

سوالات متداول

 1. درآمد میلاد یوتیوبر به چه عواملی بستگی دارد و آیا به طور کامل به دستش می رسد؟

  درآمد میلاد به بازدید از ویدئوها و تبلیغاتی که در هر ویدئو منتشر می شود و تعداد بازدید کنندگان از این تبلیغات بستگی دارد. بازدیدهایی که از ایران هستند جزو ویوهای او محاسبه نمی شوند و میلاد باید 20 درصد از درآمدش را برای مالیات و 20 درصد دیگر به عنوان پورسانت به شرکت mc که پولش را تبدیل می کند بپردازد.

 2. آیا میلاد یوتیوبر از ایران مهاجرت کرده است؟

  خیر، میلاد یک ایرانی اهل برتانیا است که در آن جا متولد شده است. میلاد به طور مسلط فارسی صحبت می کند.

 3. میلاد یوتیوبر چه بازی هایی را انجام می دهد؟

  بیشترین بازی که میلاد انجام می دهد ماینکرافت است. اما به بدوارز هم علاقه دارد.

 4. میلاد یوتیوبر چگونه از بازی ماینکرافت به درآمد رسیده است؟

  میلاد در بازی ماینکرافت با استفاده از مکعب هایی که در آن وجود دارد مکان هایی را می سازد. سپس در فروشگاهی که آن را با وردپرس و هاست ورد پرس ایجاد کرده است این سازه ها را می فروشد و با فروش آن ها مبلغی در این بازی دریافت می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا