بیوگرافی محمد نیکو + لیست بهترین آهنگ های او

موسیقی رپ در ایران قدمت زیادی ندارد؛ اما باز هم تشکیل آن از سال ۱۳۷۰ باعث شده است که چند نسل از این موسیقی تا کنون بوجود آید. در این مقاله می خواهیم به یکی از رپرهای نسل سه ،یعنی محمد نیکو بپردازیم و با او بیشتر آشنا شویم پس با ما همراه باشید.

محمد نیکو کیست؟

محمد نیکو کیست؟

همان طور که خوانندگان رپ فارسی نسل اول و دوم در رپ فارسی بسیار معروف شدند و توانستند با آهنگ ها و صدای خود طرفداران زیادی را به خود جلب کنند، نسل دوم و سوم نیز به همین ترتیب توانستند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند و معروف باشند. با این حال هنوز زمینه برای موفقیت بیشتر نسل سوم فراهم است و می توانند خود را بهتر و بیشتر به مردم نشان دهند. محمد نیکو معروف به پیکار یکی از این افراد است. او متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۷ در تهران و محله راه آهن آن است. این محله در قسمت پولدار نشین تهران نیست و مردمی که آن جا زندگی می کنند معمولا مشکلات اجتماعی زیادی دارند و کسی که مانند محمد نیکو خو تلاش می کند که خواننده رپ شود معمولا همان مشکلات را به زیبایی می تواند انتقال دهد.

او فارغ التحصیل رشته برق است اما سعی کرد فعالیت خود را از زمینه تحصیلی دور کند و بیشتر به سمت رپ بیاید. از سال ۱۳۹۲ خوانندگی در رپ را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با کمک دو تن از دوستانش به نام های سینا فریاد و ایزل آثاری را ارائه داد. او هم اکنون نیز به فعالیت خود ادامه می دهد و مضمون بسیاری از کارهایش نیز انتقاد و اعتراض به نظم اجتماع و نظام سرمایه داری است.

معروف ترین آهنگ های محمد نیکو

محمد نیکو تا به امروز با وجود اینکه در رپ تقریبا تازه کار است اما آثار زیبا و شنیدنی تولید کرده است که بعضی از آن ها بسیار مورد توجه دوست داران رپ و طرفدارانش قرار گرفته است. متن آهنگ های محمد نیکو معمولا از تجربه ها و سختی های خودش است و به همین دلیل به دل شنونده نیز می نشیند. در زیر تعدادی از این آهنگ ها را بررسی می کنیم.

بازی

آهنگ بازی یکی از آثار تقریبا جدید محمد نیکو یا پیکار است. این آهنگ ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۶ از مجموعه کوتاه جنگ منتشر شده است. می توانید آن را از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

صبر کن

یکی از تک آهنگ های این خواننده به نام صبر کن بسیار طرفداران زیادی پیدا کرد. این آهنگ ۵ بهمن ۱۳۹۵ منتشر شد و مضمون آن اعتراضی است. آهنگساز آن میزان است و می توان آن را هم به صورت آنلاین گوش داد و هم از سایت های مربوطه در این زمینه آن را دانلود کرد.

تقصیر

تقصیر یکی دیگر از آهنگ های بسیار زیبای محمد نیکو است. این آهنگ در مجموعه حکم قرار دارد و ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ منتشر شده است. این آهنگ را می توان از اسپاتیفای به صورت آنلاین گوش داد.

کفش

محمد نیکو تک آهنگی را به نام کفش نیز خوانده است. این آهنگ‌ در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ منتشر شده است. آهنگساز آن دومینی است و بسیار مورد توجه طرفداران او قرار گرفته است. می توانید این آهنگ را از کانال تلگرام خود محمد نیکو به نام پیکار دانلود کنید.

همسر محمد نیکو کیست؟

فانی

یکی دیگر از آهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی این خواننده فانی نام دارد. سبک این آهنگ انتقادی است و خسرو آن را ساخته است. این آهنگ را می توان از طریق ساندکلاد به صورت آنلاین گوش داد.

اصحاب رپ

اصحاب رپ نیز از آهنگ های معروف محمد نیکو است که آن را به همراه خوانندگان دیگر به نام های مسکین، ایزل و فریاد خوانده است. این آهنگ نیز سبک اعتراضی دارد و از اسپاتیفای می توان آن را به صورت آنلاین گوش داد.

حرفای ما

در نهم خرداد ۱۳۹۲ محمد نیکو که در آن تازه کار بود آهنگ حرفای ما را خواند. این آهنگ به همراهی ایزل و فریاد خوانده شد و در کانال تلگرام این خواننده برای دانلود موجود است.

قفس

قفس از آهنگ های زیبای محمد نیکو است که در مجموعه حکم قرار دارد. این آهنگ را نیز سهیل سرب ساخته و در شهریور ۱۳۹۴ منتشر شده است. می توان این اثر را نیز از اسپاتیفای گوش داد.

هیشکی ندید

از دیگر آهنگ های مجموعه جنگ می توان به هیشکی ندید اشاره کرد. متن این آهنگ بسیار زیبا است و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. این آهنگ را نیز می توان از اسپاتیفای یا ساندکلاد به صورت آنلاین گوش داد و لذت برد.

محکوم

از مجموعه حکم نیز آهنگ دیگری به نام محکوم وجود دارد. سبک این آهنگ رپ و هیپ هاپ است و اعتراضی خوانده شده است. در کانال تلگرام این خواننده و یا در اینترنت می توان این آهنگ را دانلود کرد.

بهترین آلبوم های محمد نیکو کدامند؟

همان طور که در بالا نیز بیان کردیم و مشاهده کردید، محمد نیکو یا پیکار دو مجموعه یا آلبوم به نام های جنگ و حکم دارد. جنگ جدیدتر از حکم است و شامل ۳ آهنگ است. سال ۱۳۹۶ این سه آهنگ تولید شدند و او تصمیم گرفت آن ها را در غالب آلبوم عرضه کند. حکم نیز شامل ۷ آهنگ است که سال ۱۳۹۴ تولید شده اند و بعضی از آهنگ های آن به همراهی خوانندگان دیگر خوانده شده است.

محمد نیکو چه حاشیه هایی داشته است؟

محمد نیکو چه حاشیه هایی داشته است؟

با اینکه حواشی بین خوانندگان رپ مخصوصا خوانندگان رپ نسل اول و دوم بسیار زیاد است اما بین خوانندگان نسل سوم رپ حواشی کمتری وجود دارد. محمد نیکو حاشیه ای نداشته است و به نظر می رسد که تمرکز خود را روی کار و خوانندگی گذاشته است. این خوانندگان کمتر از بقیه اجتماعی هستند به همین خاطر اتفاقات کمتری برای آن ها می افتد.

البته بیان می شد در ابتدای فعالیت او قصد احداث یک سایت شرط بندی را داشته که با توجه به معتبر نبودن این موضوع، به صورت خودکار این موضوع تکذیب می شود.

محمد نیکو کجا زندگی می کند؟

در بالا نیز بیان کردیم که این خواننده در تهران متولد شده است. او همیشه در این شهر و در ایران زندگی کرده است و اطلاعاتی از اینکه موقتا از ایران خارج شده باشد یا در شهری به غیر از تهران زندگی کند موجود نیست. او هم اکنون نیز در تهران است و به فعالیت خود ادامه می دهد.

درآمد محمد نیکو چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این خواننده رپ نسل سوم اطلاعاتی در دسترس نیست و او خودش از این درآمد تا به حال گزارشی ارائه نداده و یا صحبتی نکرده است. به نظر می رسد او از فروش آهنگ ها و یا پادکست هایش می تواند درآمدی را به دست آورد اما میزان آن مشخص نیست. این احتمال نیز وجود دارد که این خواننده شغل دیگری به جز خوانندگی داشته باشد و از آن نیز درآمد کسب کند که او از این شغل نیز تا به حال اطلاعاتی را ارائه نداده است.

البته او از طریق تبلیغات بازی انفجار در شبکه های اجتمایی خودش کسب درآمد می کند.

پیج اینستاگرام محمد نیکو چیست؟

پیج اینستاگرام محمد نیکو چیست؟

این خواننده در اینستاگرام نیز فعال است و صفحه ای به نام خود در آن جا دارد. آدرس این صفحه peykar.hiphop است که بیش از ۱۲/۵ هزار نفر دنبال کننده دارد. شما می توانید در اینستاگرام محمد نیکو عکس های شخصی او را ببینید، کلیپ های کارهایی که انجام داده است را مشاهده کنید و یا با اخبار پیرامون او آشنا شوید. هم چنین در قسمت هایلایت ها نیز می توانید به دیگر شبکه های اجتماعی او دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید نظر خود را درباره کارهای او بیان کنید می توانید در قسمت کامنت ها این نظر را بنویسید.

عکس های محمد نیکو را در کجا مشاهده کنیم؟

می توان از طریق اینترنت به عکس های محمد نیکو نیز دسترسی داشت. اما چون این فرد زیاد معروف نیست در هنگام‌ جستجو در گوگل باید به این نکته توجه کنیم که نام های مانند محمد نیکو خصال را جستجو نکنیم. باید حتما محمد نیکو رپر یا محمد نیکو پیکار را بنویسیم تا در قسمت نتایج بتوانیم عکس های مربوط به خود او را ببینیم. هم چنین از طریق اینستاگرام نیز می توان عکس های این خواننده را دید.

محمد نیکو تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این فرد از خوانندگانی است که تا به حال کنسرتی را برگزار نکرده است. خوانندگان رپ نمی توانند در ایران کنسرت برگزار کنند و اگر هم بتوانند مجوز بگیرند نباید محتوای سیاسی یا اعتراضی بخوانند. به همین خاطر او نمی تواند داخل ایران کنسرت داشته باشد. هم چنین این خواننده طرفداران کمی نیز دارد و ممکن است اگر کنسرت برگزار کند به حد نصاب جمعیت نرسد.

همسر محمد نیکو کیست؟

اطلاعاتی از همسر این رپر در دسترس نیست و خود او نیز تا به حال درباره روابط خود صحبتی نکرده است و چیزی را بیان نکرده است. حتی در اینستاگرام او نیز پستی در این باره وجود ندارد و به نظر می رسد این شخص مجرد باشد. او فعلا به ازدواج فکر نمی کند اما اگر روزی این اتفاق بیوفتد این خبر را از طریق صفحه اینستاگرامش اعلام می کند تا بقیه مخاطبانش نیز از آن آگاه شوند.

اولین آهنگ محمد نیکو کدام بود؟

در بالا نیز درباره اولین آهنگ او صحبت کردیم که این آهنگ حرفای ما نام دارد. او به همراه سینا فریاد و ایزل این آهنگ اعتراضی را در سال ۱۳۹۲ خواند و از آن جا با بعد فعالیت خود را شروع کرده و آن را رفته رفته زیاد کرد. این آهنگ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام این خواننده موجود است و می توان آن را نیز از طریق اینترنت دانلود کرد.

محمد نیکو تا کنون با کدام خواننده ها همکاری کرده است؟

محمد نیکو تا کنون با کدام خواننده ها همکاری کرده است؟

این خواننده تا به حال با چند رپر که آن ها هم از نسل سوم رپ فارسی بوده اند فعالیت داشته است. از این رپرها می توان به ایزل، سینا فریاد، مسکین، خسرو و میزان نام برد. او تا به حال با رپرهای نسل دوم و یا اول همکاری نداشته و آهنگی را با آن ها نخوانده است که شاید در آینده این اتفاق نیز بیوفتد.

سوالات متداول

دانلود آهنگ محمد نیکو به چه صورت است؟

به دلیل تشابه اسمی او با یک خواننده دیگر که آهنگ محمد نیکو جذاب را هم داشته است باید حتما نام پیکار و یا محمد نیکو رپر نسل سوم را به همراه نام آهنگ برای دانلود استفاده کنیم. در غیر این صورت نمی توانیم آن را درست پیدا کنیم.

آهنگ قدیمی محمد نیکو چه نام دارد؟

از آهنگ های قدیمی محمد نیکو یا پیکار می توان به فانی، اصحاب رپ و قفس اشاره کرد که در سال های اولیه فعالیت او منتشر شده است.

آیا متن آهنگ نگرانتم محمد نیکو مربوط به خواننده رپ است؟

این آهنگ مربوط به یک خواننده دیگر به نام محمد نیکو است که آهنگ آن را نیما علامه ساخته است و خواننده رپ نیست. می توان متن آن را ازاینترنت پیدا کرد.

محمد نیکو یا پیکار چند سال دارد؟

محمد نیکو متولد سال 1367 است و هم اکنون 33 سال دارد این سن اصلی او است که در اینستاگرام خود نیز آن را نوشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا