نبیلتی تی ام بکس را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی و لیست آهنگ های او

با توجه به اینکه گروه تی ام بکس توانسته به یکی از گروه های مشهور و معروف در زمینه موسیقی تبدیل شود همواره خوانندگان بسیار معروفی را دارد. یکی از خوانندگان رپ فارسی که از زمان شروع این گروه در آن فعالیت داشته است فردی به نام نبیلتی است.

این خواننده با استعداد همچنین فعالیت بسیار زیادی را در حوزه آهنگ سازی دارد که با توجه به فعالیت های خود توانسته به یکی از خوانندگان معروف و مشهور تبدیل شود. او همواره به عنوان فردی شناخته می شود که در گروه تی ام بکس فعالیت بسیار زیادی دارد و آهنگ های مختلفی را خوانده است.

نبیلتی کیست؟

نبیلتی کیست؟

بیوگرافی نبیلتی به این صورت است که او در سال ۱۹۸۴ و در ایران متولد شده است که با توجه به تولد خود در ایران علاقه بسیار زیادی را در حوزه موسیقی دارد. این فرد همچنین علاقه خود را از سنین نوجوانی شناسایی کرد و با توجه به داشتن شهرت و محبوبیت تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را گرفت.

این فرد هم اکنون در کشور کانادا اقامت دارد و کنسرت‌ های بسیار زیادی را برگزار می کند که در گروه تی ام بکس هم توانسته آهنگ های بسیار زیادی را به اجرا بگذارد. همچنین می توانیم اطلاعات بسیاری از این فرد را از طریق گوگل با جستجو کردن نام و مراجعه به سایت ویکی پدیا مشاهده کنیم. او و برادرش علی بی یکی از رپرهای نسل دوم می باشند.

معروف ترین آهنگ های نبیلتی کدامند؟

با توجه به اینکه این خواننده توانسته محبوبیت و شهرت بسیار زیادی را برای خود ثبت کند همواره آهنگ های بسیار زیادی را خوانده و در بسیاری از این آهنگ ها به عنوان آهنگساز حضور داشته است. ما می توانیم آهنگ های بسیار محبوب و مشهوری را از این فرد را در سایت های مختلف و در نرم افزارهای مختلف مشاهده کنیم.

از جمله معروف ترین آهنگ هایی که گروه تی ام بکس به اشتراک گذاشته است و نبیلتی هم در این آهنگ ها حضور داشته است می توانیم به Ni Jana و مسئله ای نیست و سانسور و… اشاره کنیم. هر کدام از آهنگ های این خواننده توانسته مخاطبان بسیار زیادی را برای خود به دست آورد به صورتی که بازدید و بازخورد مردم نسبت به آهنگ های او بسیار خوب است.

آهنگ Ni Jana

آهنگی که از این خواننده و گروه تی ام بکس در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و توانست بازخورد بسیار خوبی را از مردم داشته باشد.

سانسور

با توجه به اینکه آهنگ سانسور در سال‌ های گذشته از این گروه منتشر شد باز هم توانست بازخورد خوبی را داشته باشد به صورتی که هم اکنون مردم هم این آهنگ را گوش می دهند.

مسئله ای نی

آهنگ به نام مسئله ای نی در سال ۲۰۲۰ از این خواننده و گروهش منتشر شد که توانست بازخورد خوبی را از مردم داشته باشد.

لازممی

آهنگ لازممی که در کنسرت های مختلف اجرا شد و در هر کدام از کنسرت ها توانست در میان مردم بسیار مورد استقبال قرار گیرد.

غلط کردم

آهنگ دیگر از این گروه با نام غلط کردم که توسط این خواننده هم خوانده شد و توانست بازخورد خوبی را از مردم داشته باشد. این آهنگ در بسیاری از کنسرت ها هم به اجرا گذاشته شد.

فیک

این آهنگ در سال ۲۰۱۶ پخش شد و توانست در سال‌ های مختلف در کنسرت های مختلفی پخش شود. همچنین این آهنگ توانست مخاطبان بسیار زیادی را برای خود جذب کند.

جز تو

در سال ۲۰۲۲ آهنگ با نام جز تو که با عنوان آهنگ جدید و بسیار زیبا از این گروه منتشر شد و توانست در بسیاری از سایت ها مورد بازید قرار گیرد.

عکس های نبیلتی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های نبیلتی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه این خواننده معروف و مشهور است و توانسته به یکی از خوانندگان محبوب تبدیل شود همواره عکس های بسیار زیادی از خود در صفحات مجازی به اشتراک می‌ گذارد.

ما می توانیم با مراجعه به صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب با جستجو کردن نام های خواننده عکس های او را مشاهده کنیم. همچنین در صفحات مجازی مختلف می‌ توانیم این را مشاهده کنیم که این خواننده با افراد مختلفی عکس های بسیار زیادی را به اشتراک گذاشته است و همچنین توانسته بازخورد خوبی را از مردم داشته باشد.

پیج اینستاگرام نبیلتی چیست؟

این خواننده با استعداد در صفحات مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی را دارد. آدرس پیج اینستاگرام نبیلتی به صورت nabilety است. او در صفحه مجازی خود عکس های بسیار زیادی را از خود در حالت های مختلف به اشتراک می‌ گذارد. او همچنین در اینستاگرام دارای مخاطبان و دنبال کننده های بسیار زیادی است که بازخورد بسیار خوبی را نسبت به او دارند.

نبیلتی چه حاشیه هایی داشته است؟

همه افراد معروف و مشهور دارای حاشیه هایی برای خود هستند اما از جمله حاشیه که در ارتباط با نبیلتی این خواننده هنرمند وجود دارد می توانیم به مهاجرت او به خارج از کشور اشاره کنیم. این فرد همچنین توانسته کنسرت های بسیار زیادی را برگزار کند که در ارتباط با این موضوع هم برای حاشیه هایی کوتاه برای او وجود دارد.

فیلم کنسرت های نبیلتی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه گروه تی ام بکس بیشتر کنسرت های خود را در خارج از کشور برگزار می‌ کنند افراد بسیار زیادی توانایی حضور در این کنسرت ها را ندارند. با توجه به اینکه افرادی در کنسرت های آن حضور پیدا نمی کنند می توانند فیلم کنسرت های این فرد را در صفحات مجازی به خصوص یوتیوب مشاهده کنند.

ما می توانیم در صفحات مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام با جستجو کردن نام این خواننده و آهنگ های او آهنگ هایش را مشاهده کنیم. همچنین می توانیم ویدیو های بسیار زیادی را از کنسرت های آن ها در گوگل هم مشاهده کنیم.

همسر نبیلتی کیست؟

همسر نبیلتی کیست؟

این طور به نظر می‌ رسد که این خواننده با استعداد توانسته زندگی خود را از کار خود جدا کند و همچنین اطلاعات بسیار زیادی را از خود و خانواده‌ اش در صفحات مجازی به اشتراک نمی گذارد. با توجه به اشتراک گذاری عکس های او در کنار خانمی بسیاری از طرفداران او این حدس زدند که او همسر او است. همچنین در بسیاری از صفحات مجازی این طور به نظر می رسد که این فرد خانواده ای را تشکیل داده است و دارای یک دختر و یک پسر است.

این رپر کجا زندگی می کند؟

با توجه به اینکه این فرد دارای ملیت ایرانی دارد اما با توجه به محدودیت های خود تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور گرفت. این فرد همچنین هم اکنون در کشور کانادا به همراه دیگر اعضای گروه خود زندگی می‌ کند که کنسرت های مختلفی را هم در کشورهای بزرگ و مختلف برگزار کرده است. همچنین این طور به نظر می‌ رسد که این رپر توانسته بسیاری از کنسرت های خود را در کشور ترکیه برگزار کنند و بسیاری از طرفداران او هم در کنسرت هایش حضور پیدا کرده‌ اند.

درآمد نبیلتی چقدر است؟

همان طور که به نظر می‌ رسد این خواننده معروف و مشهور توانسته با توجه به فعالیت های خود و برگزاری کنسرت های مختلف درآمد بسیار خوبی را از راه فعالیت خود به دست آورد.

این فرد همچنین توانسته در صفحات مجازی مانند اینستاگرام تبلیغات مختلفی را انجام دهد که با توجه به تبلیغات خود درآمدی را هم از این راه به دست می‌ آورد. این خواننده با توجه به اینکه در کشور خارجی زندگی می‌ کند این طور به نظر می رسد که توانسته رفاه و درآمد خوبی را داشته باشد.

معروف ترین فیت های نبیلتی کدامند؟

این فرد که به عنوان رپر فعالیت های بسیار زیادی را در حوزه موسیقی دارد توانسته است فیت های مختلفی را با دیگر رپر ها بدهد. همچنین می توانیم لیست کاملی از فعالیت های او را در صفحات مجازی و به خصوص گوگل با جستجو کردن نام او مشاهده کنیم. او همچنین در بسیاری از مصاحبه های خود این را اعلام کرده که از فعالیت خود در حوزه موسیقی رضایت بسیار زیادی را دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا تا کنون با نبیلتی مصاحبه ای انجام شده است؟

  با توجه به اینکه این فرد به عنوان یکی از خواننده های اصلی ایرانی شناخته می شود همواره مصاحبه‌ های مختلفی را انجام می دهد. این خواننده همچنین در بسیاری از مواقع در اینستاگرام خود لایو های مختلفی را هم برگزار می کند.

 2. آیا این فرد با مهاجرت خود توانسته به رفاه کامل برسد؟

  با توجه به اینکه رپرها در ایران محدودیت بسیار زیادی را دارند این فرد با مهاجرت خود توانست به رفاه و آزادی بسیار زیادی برسد. او همچنین با فعالیت خود در خارج از کشور توانسته محبوبیت و شهرت را برای خود ثبت کند.

 3. آیا این فرد دارای فرزندی است؟

  با توجه به اینکه نبیلتی اطلاعات بسیار زیادی را از خود در صفحات مجازی به اشتراک نمی گذارد اینطور به نظر می‌ رسد که او دارای دو فرزند است. یکی از فرزندان او دختر و دیگری پسر است که اینطور به نظر می رسد زندگی خوبی را در کنار خانواده اش داشته باشد.

 4. نبیلتی این خواننده معروف در کدام گروه فعالیت می کند؟

  این خواننده معروف و مشهور در گروه تی ام بکس فعالیت بسیار زیادی را دارد و توانسته با هم گروهی های خود به افتخارات بسیار زیادی دست پیدا کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا