دوست پسر نیلی افشار کیست؟ | عکس دو نفره و بدون سانسور نیلی و دوست پسرش

نیلی افشار را بدون شک به خوبی می شناسید. در این مقاله قصد داریم درباره دوست پسر نیلی افشار مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم.

نیلی بسیار پرحاشیه است؛ البته که بعد از جدایی از همسر سابق خود پویان مختاری شایعه های زیادی برای او به وجود آمده است. شایعه از این قرار است که او با امیر تتلو رل زده است و دنبال کردن تتلو در صفحه اینستاگرامش به این شایعه ها رنگ و لعاب بیشتری داده است به همین خاطر او این شایعه ها را تکذیب کرده است و گفته که هیچ رابطه ای با تتلو ندارد اما در حال حاضر این شایعه ها حقیقت می باشد؛ همچنین با آرمین تو ای اف ام در رابطه است که در حال حاضر علتی نکرده است. با ما همراه باشید تا شما را با معروف ترین دوست پسر نیلی افشار آشنا کنیم.

دوست پسرهای نیلی افشار کدامند؟

دوست پسرهای نیلی افشار کدامند؟

نیلی افشار بعد از جدایی خود از پویان مختاری دوست پسر های زیادی را داشته است که بعد از مدتی ارتباط با آن ها این رابطه ها را به هم زده است در اینجا سه مورد از دوست پسرهای نیلی افشار را معرفی می کنیم. که او به خاطر اینکه پویان مختاری را عذاب بدهد با این افراد رابطه بسیار صمیمی برقرار کرده است.

پویان مختاری

پویان مختاری همسر سابق نیلی افشار می باشد که به‌ خاطر خیانت های مکرر او نیلی افشار تصمیم گرفت از او جدا شود و در حال حاضر هیچ رابطه ای با او نیز ندارد.

آرمین تو ای اف ام

در حال حاضر به نظر می رسد که نیلی افشار رابطه نسبتا صمیمی با آرمین تو ای اف ام آغاز کرده است که در حال حاضر تصمیم ندارد این رابطه را علنی کند.

شاهین لو

شاهین لو یکی از دوست پسرهای سابق نیلی افشار می باشد که او بسیار فردی آران و دلسوز می باشد ولی در حال حاضر او هیچ گونه علاقه ای برای ارتباط با او ندارد.

عکس دوست پسر نیلی افشار

اگر بخواهیم عکس دوست پسر های نیلی افشار را مشاهده کنیم تنها کافیست با سرچ کردن نام این افراد در صفحه مرورگر تلفن همراه مان تعداد کثیری از عکس های این افراد را مشاهده کنیم؛ یا با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این افراد عکس هایی را که به اشتراک می گذارند را دانلود و ذخیره کنیم که تمام این افراد سرشناس هستند و همواره عکس‌ ها و فیلم های زیادی را از خود به اشتراک می گذارند.

دوست پسر فعلی نیلی افشار کیست؟

دوست پسر فعلی نیلی افشار کیست؟

دوست پسر فعلی نیلی افشار در حال حاضر مشخص نیست چه کسی است. چون او تمام افراد را تکذیب کرده و رابطه ای را هنوز علنی نکرده است. او نیز گفته که این ها همه شایعه پراکنی می باشد و او در حال حاضر با کسی در رابطه نیست اما آنچنان که به نظر می رسد او با تتلو در رابطه است و به خاطر اینکه حرص پویان مختاری را در بیاورد با تتلو وارد رابطه شده است.

پیج اینستاگرام دوست پسرهای نیلی افشار چیست؟

اینستاگرام نرم افزار جهانی می باشد که هم اکنون افراد زیادی در جامعه از این نرم افزار استفاده می کنند. این نرم افزار جهانی که مورد استقبال بالای مردم قرار گرفته از جمله افراد عادی و سرشناس از این نرم افزار استفاده می کنند. از جمله دوست پسرهای نیلی افشار از اینستاگرام استفاده می کنند و حضور نسبتا خوبی در فضای مجازی دارند این افراد در اینستاگرام فعالیت خوبی دارند و اینستاگرامر به حساب می آیند؛ آدرس پیج آن ها Armin to find و دیگری Tataloo نیز می باشد ‌که در اینجا دو نفر از دوست پسرهای نیلی افشار را مشخص کردیم.

دوست پسر نیلی افشار کجا زندگی می کند؟

نیلی افشار دختر ایرانی که بعد از مدلینگ شد به خارج از کشور مهاجرت کرد و در حال حاضر در ترکیه سکونت دارد از این رو دوست پسرهای او نیز در ترکیه ساکن هستند و در آنجا زندگی می کنند‌‌.

دوست پسر نیلی افشار چه حاشیه هایی داشته است؟

از آنجایی که تمام افراد مشهور و سرشناس حاشیه های زیادی را به دنبال دارند دوست پسر های نیلی افشار نیز حاشیه های زیادی را رقم زده اند؛ که این حاشیه ها مختلف است و هر کدام مربوط به یک نفر می باشد. ولی مسافرتی که نیلی افشار با آرمین تو ای اف ام رفته است بسیار پر حاشیه بود و حرف ها و حاشیه های زیادی را برای این دو رقم زده است.

البته بیان می شود نیلی برای این با پسرهای پر حاشیه دوست می شود که به این صورت بتواند سایت شرط بندی خود را تبلیغ کند؛ وی از این راه کسب درآمد می کند.

درآمد دوست پسر نیلی افشار چقدر است؟

درآمد دوست پسر نیلی افشار چقدر است؟

دوست پسرهای نیلی افشار که در حال خاطر مشخص نیست چه کسی است درآمد های بسیار بالای دارند چون اغلب آن ها مانند نیلی افشار در اینستاگرام فعالیت می کنند و درآمد های بالایی را کسب می کنند. تمام دوست پسرهای او مانند خودش در اینستاگرام و یا فضای مجازی فعالیت بالایی دارند و یکی از آن ها نیز خواننده می باشد که درآمد بسیار بالای دارد و مورد استقبال مردم قرار دارد.

سوالات متداول

دوست پسرهای نیلی افشار کیست؟

در حال حاضر مشخص نشده است که نیلی افشار با چه کسی در رابطه است؛ اما از رفتار او نیز به نظر می رسد که او با آرمین تو ای اف ام و تتلو در رابطه می باشد. قرارها و مهمانی های فراوانی را با این دو سپری می کند که او بعد از جدا شدن از پویان مختاری دوست دارد با تتلو در رابطه باشد.

دوست پسرهای نیلی افشار چه حاشیه هایی را دارد؟

دوست پسرهای نیلی افشار افراد معروف و مشهور می باشند و از آنجایی که افراد مشهور همیشه پر حاشیه هستند برای دوست پسرهای او نیز حاشیه های زیادی به وجود آمده است. یکی از این حاشیه ها مسافرت رفتین نیلی افشار با آرمین تو ای اف ام بوده است که بعد از مسافرت بسیار حاشیه ساز بود.

عکس دوست پسرهای نیلی افشار کجا قرار دارد؟

عکس دوست پسرهای نیلی افشار را می توان با سرچ کردن نام آن ها در صفحه مرورگر تلفن همراهمان تعداد کثیری از عکس آن ها را مشاهده کرد و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم.

دوست پسر فعلی او کیست؟

در حال حاضر مشخص نیست که او با چه کسی در رابطه است ولی آنچنان که به نظر می رسد او با تتلو در رابطه است چون او را در اینستاگرام اش دنبال می کند و قرارهای متعددی نیز با هم داشته اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا