بیوگرافی نورا دایی (دختر علی دایی) به همراه عکس های جدید او

آنچه که شما خواننده گرامی در این مطلب مطالعه خواهید کرد شرح مختصری از بیوگرافی و مشخصات نورا دایی می باشد. چهره ای که شاید برای بسیاری از افراد ناشناخته و ناشناس باشد اما به واسطه نسبتی که با فوتبالیست معروف کشور یعنی علی دایی که از پولدارترین سلبریتی های ایران است؛ دارد سبب شده که منابع مختلف به دنبال ارائه مطلب در رابطه با او باشند.

هرچند که خیلی از هواداران این اسطوره فوتبال ایران دوست دارند علاوه بر دانستن در رابطه با خود علی دایی در رابطه با دیگر اعضای خانواده او نیز اطلاع داشته باشند. اطلاعاتی مثل اینکه همسر علی دایی کیست؟ و یا اینکه علی دایی چند فرزند دارد؟ چرا که تا چند سال قبل همه تصور می ‌کردند که علی دایی فقط صاحب یک فرزند دختر به نام نورا است. تا اینکه نام دنیز نیز مطرح شد و مردم از وجود دختر دیگری نیز با خبر شدند. البته در رابطه با دنیز اطلاعات زیادی وجود دارد اما از آن جایی که نورا کوچکتر از او است کمتر در مرکز توجه قرار گرفته است و ما در ادامه بیشتر شما را با نورا دایی آشنا می کنیم.

نورا دایی کیست؟

نورا دایی کیست؟

نورا دایی فرزند کوچک علی دایی می باشد که در یازدهم آذر ماه سال ۱۳۸۸ در شهر تهران به عنوان عضو کوچک خانواده علی دایی چشم به جهان گشوده است. این دختر زیبا آن قدر جای خودش را در دل پدرش محکم کرده است که همیشه در کنار او دیده می شود. علی دایی حتی در تمرینات فوتبال نیز دخترش را با خود همراه می برد و در دیگر مکان های عمومی مانند مراکز خرید و رستوران نیز همواره این پدر است که به امور دخترش رسیدگی می کند.

نورا در حال حاضر مشغول به تحصیل می باشد هرچند که او نیز مانند دیگر هم سن و سال های خودش تفریحات و سرگرمی های مورد علاقه و منحصر به فردی دارد که در مواقع بیکاری به آن می پردازد. در آینده پیش بینی می شود او به یکی از  سلبریتی های اینستاگرام  تبدیل شود.

نورا دایی چه نسبتی با علی دایی دارد؟

اگر در رابطه با بیوگرافی علی دایی جستجو و عکس ها و تصاویر مربوط به او را مشاهده کنید، در تعداد زیادی از این عکس ها در کنار او دختر کوچولوی زیبایی حضور دارد که او همان نورا می باشد. نورا همان طور که گفتیم دختر کوچک علی دایی است که همانند هر پدر و دختری علاقه زیادی بین آن ها وجود دارد. در مصاحبه ای که با علی دایی صورت گرفت نورا را همه زندگی و هستی اش توصیف کرد و این که یک لبخند او را با تمام دنیا عوض نمی کند.

این علاقه آنقدر زیاد است که او حتی به فکر ازدواج دخترش هم نیست و دوست دارد تا آخر او را در کنار خود نگه دارد. البته علی دایی یک دختر بزرگتر به نام دنیز دارد که او نیز حدود ۲۲ ساله است و در سنین جوانی به سر می برند. اما بهتر است بدانید که دنیز و نورا دایی با یکدیگر خواهر ناتنی هستند به این معنا که مادر آنها با یکدیگر فرق دارد. به این صورت که دنیز از همسر اول علی دایی است و نورا حاصل ازدواج دوم او می باشد.

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

علی دایی فوتبالیستی بود که هم در دوران حرفه‌ ای به عنوان یک بازیکن و فوتبالیست خوش درخشید و هم در دوران پس از خداحافظی همواره مثل یار و یاور مهربان و دلسوز در کنار مردم بود. چرا که همواره هر زمان حادثه یا بلای طبیعی در یک منطقه از کشور رخ می دهد علی دایی از جمله اولین کسانی است که در کنار مردم آسیب دیده حضور می یابد و با تمام توان از نظر مالی و معنوی به آنها کمک می‌ کند.

همین ویژگی سبب شده که او محبوب بسیاری از مردم ایران باشد و سایت های مختلف نیز بیوگرافی و زندگی شخصی او را در سایت های خود ارائه دهند که این اطلاعات شامل تصاویر مربوط به او نیز می باشد. اگر عکس های علی دایی را مشاهده کنید در اکثر آنها نورا نیز حضور دارد و گاهی اوقات همسرش نیز در کنار آنها دیده می‌ شود. بنابراین خیلی راحت می توانید تصویر نورا را با جستجو در میان این عکس ها مشاهده کنید.

البته عکس های فردی متنوعی از خود نورانی نیز وجود دارد که برخی از آنها مربوط به جشن تولدش، برخی مربوط به حضور او در شهربازی و پارک و برخی دیگر از این عکس ها مربوط به عکس علی دایی و دخترش نورا در آمریکا می باشد.

آیا نورا دایی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

آیا نورا دایی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اینستاگرام امروزه یکی از سرگرمی های افراد تبدیل شده است و افراد ساعت ها از اوقات فراغت خود را با گشت و گذار در این پلتفرم سپری می ‌کنند. دیگر در این شبکه محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و افراد زیادی از سنین نوجوانی گرفته تا میانسالی و پیری در این شبکه عضویت دارند. نورا دایی نیز یک بلاگر ایرانی است و از این طریق به سادگی به او دسترسی خواهید داشت.

به همین خاطر است که آیدی پیج اینستاگرام او مخفی مانده و نمی توان به راحتی به پیج نورا دایی در شبکه اینستاگرام دسترسی یافت. با این حال ممکن است که اگر نام او را در شبکه اینستاگرام جستجو کنید آیدی او برای شما ارائه شود که البته باید به این نکته توجه داشته باشید که به پیج های فیک و تقلبی وارد نشوید.

مادر نورا کیست؟

به طور قطع به خوبی با شخصیت علی دایی یعنی پدر نورا به خوبی آشنایی دارید. بنابراین بهتر است در رابطه با مادر او نیز اطلاعات مختصری داشته باشید. مادر نورا خانمی به نام مونا فرخ آذری می باشد که اصالتاً ترک است، پدر او از ترک های اردبیل و مادرش ترک تبریز می‌ باشد. اما خود مونا فرخ آذری در شهر تهران متولد و بزرگ شده است. مونا فرخ آذری در خانواده‌ ای ثروتمند و مرفه پرورش یافت و از نظر مالی در رفاه نسبی قرار داشت. او و علی دایی پس از ملاقاتی که در یک میهمانی با یکدیگر داشتند قرار ازدواج می گذارند.

البته لازم به ذکر است که مونا فرخ آذری از آشنایان دور علی دایی می باشد که در همان دیدار اول هم مورد تایید علی دایی قرار گرفت و هم توسط مادرش مورد پسند واقع شد. جالب است بدانید که برخلاف تصور بسیاری از افراد که گمان می کنند مهریه این خانم احتمالاً تعداد سکه های زیاد باشد، اما او فقط آب را مهریه خود قرار داده چرا که معتقد است ثروت و پول ضامن خوشبختی نیستند. ازدواج علی دایی و خانم مونا فرخ آذری در سال ۱۳۸۳ با حضور دوستان و آشنایان انجام شد و آنها از همان سال تاکنون به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

علی دایی همسرش را مهمترین پشتیبان و مشاور خود در زندگی توصیف کرده و هیچ کاری را بدون مشورت همسرش انجام نمی دهد. خانم مونا فرخ آذری یک فرد فعال است که از نظر اقتصادی شغل و پیشه مخصوص به خود را دارد. او علاقه زیادی به جواهرات و لوازم تزیینی دارد و بر اساس همین علاقه گالری جواهراتی به نام نور در مجتمع معروف روما سنتر راه اندازی کرد که با حضور جمعی از هنرمندان و چهره های سرشناس ورزشی افتتاح شد و مدیریت آن بر عهده خود مونا فرخ آذری می باشد.

نورا فرزند کدام همسر علی دایی می باشد؟

نورا فرزند کدام همسر علی دایی می باشد؟

همانطور که خود علی دایی در مصاحبه‌ ها عنوان کرده او فقط یک بار و آن هم در سال ۱۳۸۳ با خانم مونا فرخ آذری ازدواج کرده است و نورا حاصل ازدواج آنها می باشد. هر چند که در بسیاری از منابع خبری ازدواج علی دایی و مونا فرخ آذری را ازدواج دوم او می دانند.

نورا کجا زندگی می کند؟

نورا از زمان تولدش در کنار پدر و مادرش زندگی کرده است. برخلاف خواهر بزرگترش که در خارج از وطن و به دور از پدر زندگی می کند. اما نورا همواره در کنار پدرش بوده است. لازم به ذکر است که منزل علی دایی در منطقه نیاوران می باشد، بنابراین نورا در حال حاضر در تهران و در کنار پدر و مادر خود زندگی می کند. البته در برخی از منابع این طور مطرح شده است که مونا فرخ زاد به همراه دخترش قصد ترک ایران را داشتند که پرواز آن ها متوقف شد و آن ها از کیش به تهران برگردانده شدند.

نورا دایی چند سال سن دارد؟

نورا یک نوجوان حدودا چهارده ساله است چرا که همان طور که گفتیم در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به دنیا آمده است.

سوالات متداول

 1. <strong>مادر نورا دایی چه نام دارد؟</strong>

  مادر نورا همسر دوم علی دایی است و مونا فرخ زاد نام دارد.

 2. در حال حاضر نورا دایی در کجا زندگی می کند؟

  در حال حاضر او در کنار پدر و مادرش در تهران زندگی می کند.

 3. آیا می توان عکس های مربوط به نورا دایی را مشاهده کرد؟

  با جست و جو در سایت های مختلف خبری و پلتفرم های شبکه های اجتماعی می توان عکس های نورا دایی را مشاهده کرد.

 4. نسبت نورا با دنیز دایی چیست؟

  نورا و دنیز هر دو خواهر ناتنی هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا