پانیذ اسماعیلی در ترکیه از مدلینک تا کلیپ های اینستاگرامی

پانیذ اسماعیلی دختر بچه 8 ساله فعال در اینستاگرام و همچنین از تیک تاکرهای ایرانی است که با استایل هایش مخاطبان زیادی را جذب کرده است.

او حالا یکی از اینفلوئنسر ها و بلاگر های معروف و محبوب ایرانی شده است و از این طریق درآمد کسب می کند.

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی از سلبریتی های اینستاگرام متولد سال 1393 است و در حال حاضر 8 سال سن دارد. او متولد تهران است و با انتشار عکس هایش از 2 سالگی توسط مادرش به شهرت رسیده است. الهام حسینی مادر پانیذ اسماعیلی با انتشار عکس هایی از او در اینستاگرامش، او را در کودکی به یک فرد مشهور در فضای مجازی تبدیل کرده است. پدر پانیذ امید اسماعیلی نام دارد و در بعضی عکس ها به همراه همسرش در کنار پانیذ دیده می شود.

پانیذ اسماعیلی در کودک شو، برنامه ای با اجرای پژمان بازغی که کودکان به همراه مادر و پدرشان در این برنامه حضور پیدا می کردند و مسابقه می دادند، حضور پیدا کرده بود.

صحبت هایی در مورد بازیگر شدن پانیذ اسماعیلی نیز وجود دارد که گفته می شود او پیشنهاداتی برای بازیگری در فیلم و سریال نیز دارد، و در 5 سالگی در کلاس های بازیگری نیز شرکت کرده است. این فعال اینستاگرامی هنوز در سریال یا فیلمی حضور پیدا نکرده است و گویا مادر و پدرش هنوز موافق بازیگری او نیستند.

پانیذ اسماعیلی چگونه به شهرت رسید؟

این دختر 8 ساله که حالا در اینستاگرام 2.5 میلیون دنبال کننده دارد، توسط مادرش به شهرت رسید. او با منتشر کردن عکس های دخترش از 2 سالگی در اینستاگرام باعث جذب فالوئرهای زیادی به پیج پانیذ شد. مادر او پس از زیاد شدن دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام پانیذ اسماعیلی، با قبول تبلیغات درآمد توانست به درآمد بالایی برسد.

گفته می شود این خانواده با کسب درآمد از طریق پانیذ توانسته اند ماشین خود را از یک پراید به بنز و بی ام دبلیو تبدیل کنند و از زندگی در پایین شهر تهران به رهن خانه در خیابان فرشته تهران رسیده اند.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن کلیپ های طنز پانیذ اسماعیلی از آنجا که او هنوز در تیک تاک ویدئویی منتشر نکرده است، باید ویدئو های او را در یوتیوب و سایت های مختلفی مانند آپارات و دیگر سایت های دانلود موزیک و ویدئو مشاهده و دانلود کنید.

همچنین او در اینستاگرام یک پیج فعال با 2.5 میلیون دنبال کننده دارد که عکس ها و ویدئو های خود را در این پیج که در ادامه معرفی می شود، با طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

از آنجا که یکی از فعالیت های او در زمینه مدلینگ بوده است، می توانید عکس های منتشر شده با استایل های مختلف او را در اینترنت ببینید. برای این کار فقط نام او را در گوگل جستجو کنید و عکس هایی که گوگل برای شما به نمایش می گذارد را ببینید.

همچنین او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام عکس های زیادی با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد که می توانید مشاهده کنید. در ادامه عکس او به همراه مادرش الهام حسینی و پدرش امید اسماعیلی را مشاهده می کنید.

پیج اینستاگرام پانیذ اسماعیلی چیست؟

پیج اینستاگرام پانیذ اسماعیلی چیست؟

امروزه با گسترش حضور خانواده های ایرانی در اینستاگرام، این شبکه اجتماعی یکی از محبوب ترین و پر بازدید ترین شبکه های اجتماعی به شمار می آید. علاوه بر استفاده برخی کسب و کار ها از این فضا برای انجام تبلیغات، برخی نیز با ساخت و منتشر کردن کلیپ های طنز و سرگرم کننده در اینستاگرام مخاطبان و فالوئر های پیج خود را افزایش می دهند.

الهام حسینی مادر پانیذ نیز از 2 سالگی او با انتشار عکس ها و فیلم های او در این شبکه اجتماعی و جذب فالوئر باعث معروف شدن دخترش در فضای مجازی شد. در صورتی که مشتاق دنبال کردن اینستاگرام پانیذ اسماعیلی هستید، می توانید به پیج panizesmaili7276 با 2 میلیون و 500 هزار دنبال کننده مراجعه کنید.

درآمد پانیذ اسماعیلی چقدر است؟

بیشترین درآمد پانیذ اسماعیلی از طریق قبول تبلیغات در پیج اینستاگرامش به دست می آید. او با گذاشتن پست ها و ویدئو هایی از زندگی روزمره خود در اینستاگرام مخاطب جذب می کند و با افزایش دنبال کنندگانش در این شبکه اجتماعی و انجام تبلیغات درآمد کسب می کند. درامد پانیذ اسماعیلی به طور دقیق مشخص نیست اما گفته می شود او برای هر استوری تبلیغات در صفحه اینستاگرامش حدود 30 تا 40 میلیون تومان می گیرد. آنچه مشخص است این است که این خانواده با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند درآمد خوبی کسب کنند و زندگی خود را از سطح پایین به خرید ماشین بی ام دبلیو و زندگی در بالا شهر تهران ارتقا دهند.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از بیشترین حاشیه ها در مورد او، انتقاداتی است که کاربران فضای مجازی به مادر و پدر او دارند. کاربران فضای مجازی این پدر و مادر را به سوء استفاده از فرزندشان و کسب درآمد از او متهم می کنند. بنا به تعریف امین فردین که به افشاگری پانیذ اسماعیلی و خانواده اش در یوتیوب پرداخته است، این نوع کسب درآمد پانیذ را به کودک کار اما از نوع مدرن تبدیل کرده است.

کاربران و متخصصان فضای مجازی تاثیر حضور فعال او در کودکی در فضای مجازی را برای آینده و جوانی پانیذ بسیار مخرب می دانند. از آنجا که او در سنی نیست که با انتخاب خودش به این سبک زندگی روی آورده باشد، ممکن است زمانی که بزرگ تر می شود از این تصمیم مادر و پدرش ناراضی باشد.

یکی دیگر از انتقادات به شغل پدر پانیذ اسماعیلی است که عده ای می گویند تنها راه کسب درآمد این خانواده، ویدئوهای پانیذ است و پدر و مادر پانیذ شغلی ندارند. امید اسماعیلی پدر پانیذ قبلا در کار فروش لوازم جانبی موبایل بوده است و بعد از تولد دخترش و درآمدی که از انتشار تصاویر و انجام تبلیغات به دست آورده اند، شغل خود را رها کرده است.

اگر صحبت های پیرامون پانیذ اسماعیلی نی نی سایت را دنبال کنید، متوجه تاثیر نامطلوب ویدئو های این خانواده بر روان عموم مردم خواهید شد. یکی از تاپیک های این سایت اعلام حسادت نسبت به مادر پانیذ اسماعیلی است، تنها به خاطر آن چیزی که توسط این خانواده جلوی دوربین می آید و در فضای اجتماعی پخش می شود.

آدرس پیج تیک تاک پانیذ اسماعیلی چیست؟

او در تیک تاک نیز با همان آیدی اش در اینستاگرام یعنی panizesmaili7276 فعالیت می کند، اما تعداد دنبال کنندگانش کمتر از 20 نفر است و هنوز ویدئویی در این پلتفرم منتشر نکرده است. بیشتر فعالیت او در صفحه اینستاگرام و در یوتیوب است که می توانید عکس ها و ویدئو های او را در آنجا مشاهده کنید.

پانیذ اسماعیلی کجا زندگی می کند؟

برخی اخبار از مهاجرت پانیذ اسماعیلی به همراه خانواده اش به ترکیه می گویند، گویا این خانواده در شهوریور 1400 با هدف زندگی در ترکیه، به این کشور سفری داشته اند.

اما در حال حاضر پانیذ اسـماعیلی دختر بچه معروف و خانواده اش در شهر تهران زندگی می کنند و به تازگی هم خانه جدیدی خریده اند. این خانواده قبل از پولدار شدن در تهرانپارس زندگی می کردند و پس از کسب درآمد از طریق اینستاگرام خانه ای در خیابان فرشته رهن کرده اند و چند ویلا هم در شمال دارند.

معروف ترین چالش های پانیذ اسماعیلی کدامند؟

معروف ترین چالش های پانیذ اسماعیلی کدامند؟

بیشتر کلیپ های پانیذ اسماعیلی شیرین زبانی های کودکانه اوست که توسط مادرش ضبط و منتشر می شود. از صحبت های مادر و دختری و خرید کردن برای عقد خاله پانیذ اسماعیلی گرفته تا کل کل استقلال و پرسپولیس که این دختر بچه 8 ساله طرفدار تیم پرسپولیس، منتشر می کند.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

برای مشاهده و دانلود کلیپ های پانیذ اسماعیلی می توانید به یوتیوب و سایت های مختلفی مانند آپارات که معروف ترین سایت با محتوی کلیپ های طنز، دابسمش و سرگرم کننده است، مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. پانیذ اسماعیلی کیست؟

    پانیذ اسماعیلی متولد سال 1393 است و در حال حاضر 8 سال سن دارد. او متولد تهران است و با انتشار عکس هایش از 2 سالگی توسط مادرش به شهرت رسیده است. این دختر بچه 8 ساله فعال در اینستاگرام است که با استایل هایش مخاطبان زیادی را جذب کرده است. او حالا یکی از اینفلوئنسر ها و بلاگر های معروف و محبوب ایرانی شده است و از این طریق درآمد کسب می کند.

  2. آیا پانیذ اسماعیلی مهاجرت کرده است؟

    برخی اخبار از مهاجرت این خانواده به ترکیه می گویند، گویا این خانواده در شهریور 1400 با هدف زندگی در ترکیه، به این کشور سفری داشته اند. اما در حال حاضر پانیذ اسـماعیلی دختر بچه معروف و خانواده اش در شهر تهران زندگی می کنند و به تازگی هم خانه جدیدی خریده اند.

  3. پیج اینستاگرام پانیذ اسماعیلی چیست؟

    در صورتی که مشتاق دنبال کردن پانیذ اسماعیلی در اینستاگرام هستید، می توانید به پیج panizesmaili7276 با 2 میلیون و 500 هزار دنبال کننده مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا