پانیذ کرمی کیست؟ ماجرای برگشت این تیک تاکر به ایران

با مجازی شدن بسیاری از روابط و مشاغل، افراد زیادی با تهیه کلیپ و ویدئو در این برنامه ها به کسب در آمد می پردازند. کسانی که با افزایش تعداد مخاطبان و تبدیل شدن به یک چهره مشهور می توانند پول زیادی به دست آورند. پانیذ کرمی یکی از کسانی است که از این طریق به درآمد رسیده است و به عنوان شاخ یا یکی از سلبریتی های اینستاگرام شناخته شده است.

در این مطلب از سایت ایران انفجار در باره بیوگرافی پانیذ کرمی، مهاجرت، زندگی شخصی و بسیاری از مسائل زندگی او می پردازیم.

پانیذ کرمی کیست؟

پانیذ کرمی کیست؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که پانیذ کرمی چند سالشه؟ در 16 مرداد سال 1377 در شهر تهران پانیذ کرمی متولد شد. او یکی از تیک تاکرهای ایرانی معروف و شخصیت های اینستاگرامی است. در بعضی از منابع آمده است که پانیذ مجرد است و دوست پسر او محمد روشنفکر می باشد. محمد روشنفکر یکی از اولین کسانی است که در ایران در برنامه تیک تاک ویدئو درست کرده است.

محمد متولد 21 خرداد سال 1372 در مازندران است که در تهران زندگی می کرده است و در سال 1400 از ایران مهاجرت می کند، او مهندس الکترونیک و طرفدار تیم اروپایی منچستر یونایتد است. پانیذ تا کنون صحت این قضیه را تایید یا رد نکرده است.

پدر این دختر فعال و هنرمند، طوفان کرمی یکی از خوانندگان خوب ایران است که آهنگ های زیادی از خود منتشر کرده است. پانیذ کرمی و طوفان کرمی رابطه بسیار خوبی دارند و طوفان از دخترش و حرفه او، حمایت و پشتیبانی می کند.

پانیذ کرمی چگونه به شهرت رسید؟

در بیوگرافی پانیذ کرمی اینستاگرام زیاد به چشم می خورد زیرا او به همراه دوستانش ارسلان کاشی، ادریا، دیانا رحیمی، عرفان پورمحمدی و … کلیپ های اینستاگرامی تهیه می کردند و اینگونه به شهرت رسیدند. آن ها چندین سال با هم دوست و همکار بودند اما اخیرا چند نفر از آن ها جدا شدند و به ترکیه مهاجرت کردند. او به تازگی فیلمی را بازی کرده است که تهیه کننده آن خودش بوده و طوفان کرمی، المیرا رضایی، ارسلان کاشی، حامد فرجی، امید صادقی، ابوالفضل حسنی، میسی، برهمن و چند نفر دیگر از دوستانش کارگردانی این فیلم را بر عهده داشتند. او در فیلم ویرانی و تایسون نیز حضور داشته است. پانیذ اکنون با داشتن تعداد بالایی فالوئر یکی از چهره های معروف اینستا شده است و هم چنین او به عنوان یک تیک تاکر نیز مشغول به کار می باشد.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

شغل پانیذ کرمی بلاگری است. او به طور مداوم در حال تولید کلیپ است و برای جذب مخاطب بیشتر کلیپ هایش را در همه نرم افزارهای مجازی منتشر می کند. می توانید به اینستاگرام او بروید یا در اینترنت ویدئوهای آن را بیابید. او به همراه نیکا فلاحی و محمد روشنفکر کلیپ های زیادی تولید کرده است، او زمانی که در ایران بود این کلیپ ها را به کمک ارسلان کاشی تهیه می کرد.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه با این که پانیذ کرمی یک تیک تاکر و چهره اینستاگرامی معروف است می توانید در فضای مجازی اینستاگرام به صفحه خود پانیذ رفته و عکس های زیادی از او را مشاهده کنید. البته به خاطر محبوبت او در میان مردم، فن پیج های زیادی دارد که در صفحه آن ها نیز می توانید تصاویر زیادی از او را تماشا کنید. در اینترنت نیز با سرچ کردن نام این دختر معروف، تصاویر متعددی از پانیذ را می توان دید. جدیدا عکس پانیذ کرمی در ترکیه نیز در سایت ها قرار گرفته است.

پیج اینستاگرام پانیذ کرمی چیست؟

پیج اینستاگرام پانیذ کرمی چیست؟

امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های فضای مجازی شده است و کاربران زیادی در آن فعالیت دارند. پانیذ یکی از همین افراد است. برای تماشای هر یک از افراد مشهور کافی است که به اینستاگرام خود مراجعه کنید، صفحه جست و جو را باز کرده و نام آن شخص را وارد کنید و به راحتی صفحه او را پیدا کنید. ما برای شما این کا را انجام داده ایم و p.a.i.n.sh@ پیج اینستاگرام پانیذ کرمی است که 893 هزار دنبال کننده دارد و 20 پست را به اشتراک گذاشته است. با فالو کردن این شخص، شما می توانید پست ها، استوری ها و کلیپ و چالش های او را مشاهده کنید. اگر آدرس برنامه های دیگری مانند کلاب هاوس، توییتر، یوتیوب تیک تاک این فرد را می خواهید فقط کافی است به قسمت جست و جوی این برنامه ها رفته و نام او را وارد کنید.

درآمد پانیذ کرمی چقدر است؟

پانیذ کرمی با تهیه و تولید کلیپ های جذاب در اینستاگرام وفعالیت زیاد او در این برنامه، به یک بلاگر تبدیل شده است. این بلاگر تایم زیادی از روز خود را به تولید کلیپ می پردازد و مخاطبان زیادی برای خود فراهم کرده است و از این طریق برای خود در آمدزایی می کند. بعضی از منابع اعلام کردند که او برای هر تبلیغی که در پیجش انجام می دهد میلیون ها تومان دستمزد دریافت می کند.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از علت های مهاجرت پانیذ کرمی به ترکیه، تهمت ها و دروغ هایی بود که بعضی از کاربران و فن پیج هایش به او زده بودند. آن ها معتقد بودند که ادریا و پانیذ باهم ارتباط دارند و همین باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شد. بعد از مهاجرت او یکی از دوستان او عرفان پورمحمدی خطاب به این افراد گفت که حرف ها و تهمت های شما باعث شد که این دختر جوان در این سن کم به غربت مهاجرت کند. او همانند سایر افراد مشهور جنجال ها و حواشی زیادی را تجربه کرده است. پانیذ کرمی اهنگ بدون تو را منتشر کرد که این ماجرا او را دوباره وارد حاشیه های جدید کرد. مخاطبان حتی از قد پانیذ ایراد گرفته اند و گمان دارند که او در باره قد خودش اغراق کرده است.

بسیاری از مخاطبان او اعلام کردند که او با خرید فالوئرهای فیک، تعداد فالوئرهایش را بالا برده است تا مورد توجه قرار بگیرد. حتی از زندگی شخصی پانیذ کرمی و بحث هایش با دیگر سلبریتی ها نیز حاشیه های زیادی ساخته شده است. بعضی از افراد معتقدند که پانیذ با عمل بینی خود توانسته فالوئر جمع کند. اما پانیذ در مصاحبه ای که قبلا داشته است اعلام کرد که به حواشی علاقه ای ندارد و فقط به هدف و موفقیت خودش فکر می کند.

آدرس پیج تیک تاک پانیذ کرمی چیست؟

برای پیدا کردن پیج پانیذ کافی است به تیک تاک خود مراجعه کنید و نام او را سرچ کنید. با این کار علاوه بر کلیپ های او می توانید اطلاعات به روز از فعالیت و زندگی شخصی اش به دست آورید.

پانیذ کرمی کجا زندگی می کند؟

پانیذ کرمی کجا زندگی می کند؟

پانیذ کرمی دریکی از روزهای شهریور سال 1400 در یک استوری اعلام کرد که از ایران رفته و مهاجرت کرده است. او در این استوری از حال خوبش برای این مسافرت و هدف بزرگش و پیشرفت در کارش صحبت کرده بود. پانیذ کرمی در ترکیه ساکن شده است. او از این مهاجرت ناگهانی، از دوستان و آشنایانش عذر خواهی کرده بود. او چند روز بعد عکسی در کنار محمد روشنفکر که به تازگی با نیکا فلاحی به استانبول رفته بود منتشر کرد. او قبل از مهاجرتش، در تهران ساکن بود.

معروف ترین چالش های پانیذ کرمی کدامند؟

پانیذ باتوجه به شغل و فعالیتش، چالش های بسیار زیادی را انجام داده است که تمام این چالش ها در پیج اینستاگرام و در اینترنت موجود است. پانیذ چالشی را اجرا می کند و طرفداران و جوانان هم سن او، این کلیپ ها را اجرا می کنند و آن را با پانیذ به اشتراک می گذارند. پانیذ کرمی اینستا خود را با انجام چالش های مختلف پر از شور و هیجان نگه می دارد و مردم هم نسبت به این چالش ها واکنش خوبی نشان می دهند و او روز به روز محبوب تر می شود.

پانیذ کرمی چگونه به شهرت رسید؟

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

محتوای بیشتر کلیپ های پانیذ کرمی و اکیپش، مسائل اجتماعی بوده است که آن ها را به صورت طنز اجرا می کردند. برای دانلود کلیپ های او، ابتدا کلیپ مورد نظر خود را انتخاب کنید و ویدیئو را پخش کنید. در سمت راست در گوشه صفحه ، گزینه اشتراک گذاری را بزنید و بعد هم گزینه دانلود یا ذخیره سازی را فشار دهید و کلیپ در گالری تلفن همراه شما ذخیره خواهد شد.

سوالات متداول

  1. پانیذ کرمی در چه اکیپی فعال بود؟

    او در یک اکیپ چند نفری که عرفان پورمحمدی، المیرا رضایی، طوفان کرمی، ارسلان کاشی، حامد فرجی، امید صادقی، دیانا رحیمی و دوستان دیگرش در آن حضور داشتند فعال بودند.

  2. دلیل مشهور شدن پانیذ کرمی چیست؟

    او همراه دوستانش شروع به تولید کلیپ های اجتماعی در قالب طنز کردند و با انتشار این ویدئوها او و دوستانش مشهور شدند.

  3. حواشی ایجاد شده در زندگی پانیذ کرمی چه تاثیری داشته است؟

    پانیذ در گفت و گو هایش اظهار داشته است که به این حواشی اهمیت نمی دهد. اما بعد از مهاجرت او دوستانش اعلام کردند که بخاطر تهمت هایی که به او زدند مجبور به ترک ایران شد. گویا این یکی از بدترین حاشیه هایی بوده است که به او نسبت دادند و او و ادریا را در رابطه اعلام کرده بودند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا