بیوگرافی پارمیس راز + عکس داوود هزینه و پارمیس در استخر

یکی از شاخ های اینستاگرام که شهرت اش را از طریق روابط با افراد مختلف در اینستاگرام بدست آورده است؛ پارمیس راز است؛ او از پر حاشیه ترین سلبریتی های اینستاگرام است که قرار است مطالب جالبی را در رابطه با او قرار دهیم.

پارمیس راز کیست؟

پارمیس راز کیست؟

این روزها یکی از سوالات متداولی که برای اکثر افراد به وجود می‌ آید، این است که اینستاگرام پارمیس مدل کیست؟ به همین دلیل در این قسمت قرار به بیوگرافی پارمیس راز بپردازیم.

در این باره باید بگوییم که او متولد ماه فروردین 1375 در تهران است و سن پارمیس مدل 25 سال است. این روزها به دلیل این که دنبال کنندگان زیادی را در اینستاگرام به دست آورده است از او به عنوان یکی از شاخ های مجازی و هم چنین یکی از مدل های اینستاگرامی یاد می‌ شود.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس راز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس راز چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های کاربردی است که این روزها برخی از افراد با فعالیت در این شبکه علاوه بر این که به شهرت و معروفیت زیادی رسیده اند، توانسته اند یک منبع درآمد عالی نیز برای خود به وجود آورند که این موضوع شامل وی نیز می‌ باشد.

امروزه پارمیس راز اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و پست های متعددی را در صفحه خود منتشر می‌ کند. حال برای پیدا کردن آدرس پیج پارمیس راز و هم چنین آدرس پیج دوم اینستاگرام پارمیس راز مدل کافیست تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی سرچ کنید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس یوتیوب پارمیس راز نیز می توانید همانند اینستاگرام به قسمت سرچ این برنامه مراجعه کنید.

 • علاوه بر اینستاگرام او می توانید به سایت بازی انفجار که او تبلیغ می کند از طریق گزینه “ورود به سایت” وارد شوید.

کلاب هاوس پارمیس راز

بهتر است که بدانید این چهره معروف در کلاب هاوس نیز فعالیت می‌ کند و توانسته مخاطبان زیادی را در این پلتفرم نیز به دست آورد. حال باید افزود که او هر از گاهی در کلاب هاوس به گفتگو با مخاطبان خود می پردازد. برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس او کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید.

راز صاف بودن موهای پارمیس راز چیست؟

اگر عکس ها و کلیپ های این چهره معروف را مشاهده کرده باشید، متوجه موهای لطیف و ابریشمی او شده اید. در رابطه با راز صاف بودن موهای پارمیس باید بگوییم که او مدتی قبل در یکی از لایوهای خود در این باره بیان کرد که از کراتینه و ویتامینه مو استفاده می کند و راز موهای پارمیس در مراقبت های او و کراتین می باشد.

دابسمش پارمیس دوست دختر هزینه

دابسمش پارمیس دوست دختر هزینه

این چهره معروف برای این که در اینستاگرام دیده شود، فعالیت‌ زیادی در این شبکه انجام می‌ دهد. هم چنین باید افزود که او دابسمش های جذاب و جالبی را نیز در پیج خود منتشر می‌ کند که اکثر این دابسمش ها با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده است.

این شاخ اینستا هم اکنون با چه کسی در رابطه است؟

مدتی قبل وی با داوود هزینه در رابطه بوده است و او از طریق دوستی با داوود به شهرت زیادی رسید. هم چنین باید افزود که او در حال حاضر با یک شخص مرموز در رابطه است و در مورد دوست پسر جدیدش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است.

پارمیس چه سالی به ترکیه مهاجرت کرد؟

او توانست با کمک داوود اقامت کشور ترکیه را به دست آورد، با این که او سال‌ های زیادی در ایران زندگی کرده است اما بعد از دوستی با این شاخ مجازی ساکن ترکیه شده است. بیان شده است که حدود 5 الی 6 سال است که او به ترکیه مهاجرت کرده است. به محض مهاجرت، او درگیر بازی انفجار شد و این خود دلیلی بر حضور او در ترکیه بود.

او هم اکنون ساکن کجاست؟

بهتر است که بدانید وی در حال حاضر ساکن ترکیه و شهر استانبول می باشد و به فعالیت های خود می پردازد.

خبر حاملگی پارمیس راز واقعی است؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که این چهره معروف باردار است در شبکه‌ های مجازی منتشر شد. اما در این باره باید بگوییم که تمام این اخبار شایعه ای بیش نیست و او باردار نمی باشد.

پارمیس راز قبل از عمل چه شکلی بود؟

او عمل زیبایی بینی انجام داده است و هم چنین تزریق ژل به چانه، گونه و لب نیز انجام داده است و حتی برخی از افراد بر این باورند که او عمل پیکرتراشی نیز انجام داده است. به هر حال می توانید عکس های قبل از عمل جراحی این چهره معروف را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

عکس های پارمیس راز را در کجا ببینیم؟

عکس های پارمیس راز را در کجا ببینیم؟

اگر تمایل دارید تا عکس های پارمیس را مشاهده کنید، پیشنهاد ما این است که به اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که او عکس های جذابی از خود را در صفحه اینستاگرامش برای مخاطبان خود منتشر می‌ کند.

درآمد پارمیس راز چقدر است؟

این روزها این چهره معروف از طریق فعالیت در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب توانسته برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد. هم چنین بیان شده است که او برای هر تبلیغاتی که در صفحات مجازی خود به اشتراک می گذارد، مبالغ هنگفتی را دریافت می‌ کند.

چه حواشی برای پارمیس به وجود آمد؟

تا به اکنون حواشی متعددی برای این چهره معروف به وجود آمده است که از مهم ترین آن ها می توان به موضوعاتی مانند: رابطه اش با داوود هزینه، هک شدن پیج پارمیس دوست دختر هزینه، مهاجرتش، خبر بارداری او و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

پارمیس راز در استخر

پارمیس راز در استخر

این روز ها همه از تاثیر زیادی که اینستاگرام بر زندگی مردم دنیا گذاشته است با خبر هستیم چرا که در ابتدا تنها برای سرگرمی از این برنامه ها استفاده می شد. اما کم کم با افزودن خدمات و ویژگی های مختلف به این اپلیکیشن افراد توانستند با انتشار پست و استوری از زندگی شخصی و یا استعداد ویژه ای که دارند فالوورهای زیادی جذب کنند و به شهرت برسند.

یکی از این سلبریتی ها و افراد معروف در اینستاگرام پارمیس راز می باشد که از طریق انتشار عکس های خود به عنوان مدل تا کنون دنبال کننده های زیادی به دست آورده است. ما تا کنون شاهد تصاویر زیادی از این خانم در محیط های مختلف بوده ایم که برخی از آن ها در کنار استخر می باشد.

این عکس ها به نوعی تصاویری حرفه ای و ادیت شده می باشد که توسط عکاس های مختلف گرفته می شود. پارمیس راز که سلیقه دنبال کننده های خود را می شناسد همیشه سعی دارد که در همین راستا پست و استوری منتشر کند و بعد از این که با داوود هزینه وارد رابطه شد افراد زیادی جذب پیج آن شدند و وی بیشتر دیده شد.

در ادامه بیشتر به این خانم و زندگی اش خواهیم پرداخت تا اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهیم.

آیا یوتیوب پارمیس راز فعال است؟

یوتیوب یکی دیگر از اپلیکیشن هایی چون اینستاگرام می باشد که حدود یک سال است از طرف افراد معروف و سلبریتی ها بیشتر به آن توجه می شود؛ چرا که این برنامه به افرادی که بازدید و کامنت زیادی دریافت می کنند مبلغی پرداخت می کند و هرچه این بازدید ها بیشتر باشد دریافتی کاربران نیز بیشتر خواهد بود.

این موضوع در بین سلبریتی های فضای مجازی بیشتر دیده می شود و همه آن ها در یوتیوب چنل خود را دارند. از جمله این افراد می توان به پارمیس راز اشاره کرد که گاهی در این فضا نیز فعالیت می کند. محتوای چنل یوتیوب این خانم معمولا شامل ولاگ هایی در رابطه با سفرهای او دوره همی های دوستانه و مهمانی هایش می باشد.

هم چنین گاهی با دوستان خود مسابقات و برنامه های خاصی به عنوان سرگرمی برای مخاطبان خود منتشر می کند. البته باید گفت که پارمیس راز هم چون یک یوتیوبر حرفه ای عمل نمی کند؛ اما باز هم این اواخر شاهد فعالیت های بیشتر او در این فضا بوده ایم.

در واقع باید بگوییم بلاگری در فضای مجازی این روزها موفق است که در همه برنامه ها فعال و موفق عمل کند تا بتواند از این طریق همه نوع سلیقه ای را جذب خود کند بنابراین این گونه افراد نباید از تاثیر خوب یوتیوب بر روی دیده شدن خود غافل شوند.

پارمیس راز و داوود هزینه

پارمیس راز و داوود هزینه

داوود هزینه یکی از سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که یک شبه با انتشار ویدیویی به شهرت رسید و افراد زیادی او را دنبال کردند. داوود هزینه بعد از این که در اینستاگرام دیده شد ایران را ترک کرد و برای همیشه به ترکیه رفت. وی در طی این سال ها با خانم های زیادی وارد رابطه شد به طوری که همه آن ها را به فالوورهای خود نشان می داد.

تا این که تصمیم گرفت پارمیس راز را به عنوان پارتنر خود معرفی کند. این دو مدتی با هم در رابطه بودند، در ابتدا رفتار داوود هزینه با پارمیس زیاد مناسب نبود؛ اما این اواخر سعی داشت بهتر با او برخورد کند. پارمیس با شروع این رابطه بیشتر در فضای مجازی دیده شد اما در نهایت این دو از هم جدا شدند و داوود دوباره رابطه جدیدی را شروع کرد.

پارمیس راز اما هنوز سینگل می باشد و تا کنون فردی را به عنوان پارتنر جدید خود معرفی نکرده است. پارمیس شخصیتی به شدت آرام و مودب دارد که در طول این مدت با وجود رفتار نا مناسب داوود هیچ گاه همانند او عمل نکرد و تنها فعالیت های او در اینستاگرام مبنی بر انتشار عکس های حرفه ای و در برخی موارد دابسمش می باشد.

پارمیس و مادرش

پارمیس راز یکی از سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که همیشه در این فضا تصاویری را کنار مادر خود منتشر می کند. وی حتی بار ها در قالب استوری از علاقه ای که به مادرش دارد صحبت کرده است. او می گوید یکی از افرادی که همیشه چه در سختی و چه در خوشحالی کنارم بود مادرم می باشد.

او همیشه و همه جا کنار من است و حتی هنگامی که می خواستم برای همیشه از ایران مهاجرت کنم مشوق من بود. پارمیس راز معمولا از آن دسته سلبریتی هایی است که تصاویر زیادی در کنار دیگر افراد منتشر نمی کند و بیشتر محتوای پیج آن در رابطه با خودش است؛ اما با این وجود ما بار ها شاهد عکس های مادرش در صفحه شخصی او بوده ایم.

پارمیس راز هنگامی که از داوود هزینه جدا شد کمی شرایط نا مناسبی داشت، چرا که این جدایی به درخواست پارمیس نبود و داوود این تصمیم را گرفته بود. در این بین اما او بارها از مادر خود تشکر کرد که همیشه کنارش هست. وی می گوید وقتی که حتی خودم حوصله خودم را ندارم این مادرم است که از من مراقبت می کند و باعث می شود دوباره دلم بخواهد زندگی را دوست داشته باشم و امید پیدا کنم.

افشاگری ها در خصوص این بلاگر

افشاگری ها در خصوص این بلاگر

اگر از آن دسته افرادی باشید که وقت خود را زیاد در اینستاگرام می گذارید حتما می دانید برخی از پیج ها در این فضا وجود دارد که کار آن ها تولید محتوا در خصوص سلبریتی های اینستاگرامی می باشد و سعی می کنند که افشاگری هایی در رابطه با آن ها انجام دهند.

گاهی این افشاگری ها اعتبار سلبریتی ها را نیز از بین می برد و گاهی نیز از طرف خود آن فرد هیچ توجهی نمی شود. پارمیس راز به عنوان یک بلاگر تا کنون بار ها سوژه افشاگری این پیج ها قرار گرفته است.

به عنوان مثال یکی از این افشاگری ها مربوط می شود به رابطه او و داوود هزینه چرا که در ابتدا همه فکر می کردند این خانم با داوود وارد رابطه شده که بتواند وارد حوزه سایت های شرط بندی بشود. عده ای معتقد بودند هیچ احساسی بین این زوج وجود ندارد و به این دلیل رابطه خود را علنی کردند تا با ابجاد حاشیه بیشتر دیده شوند و فالوورهای زیادی جذب کنند.

که البته در خصوص هیچ کدام از این موارد ما واکنشی از سمت پارمیس راز ندیده ایم. نا گفته نماند که گاهی داوود با این گونه پیج ها برخورد می کند ولی در همه آن ها از طرف خود صحبت کرده و در هیچ کدام از این ویدیوها پارمیس حضور نداشته است.

خبر خودکشی پارمیس راز حقیقت دارد؟

پارمیس راز چه زمانی که با داوود رابطه داشت و چه زمانی که از او جدا شد همیشه با حواشی و شایعات زیادی رو به رو بود. در واقع این زوج بعد از حدود یک الی دو سالی که با هم رابطه داشتند ناگهان از هم جدا شدند و هیچ کدام توضیحی در این خصوص نداشتند، اما مدتی بعد اخباری مبنی بر خبر خودکشی پارمیس راز منتشر شد.

برخی از پیج ها مدعی بودند که این خانم به دلیل علاقه زیادی که به داوود هزینه دارد بعد از جدایی تصمیم به خودکشی گرفته است. این حواشی ادامه داشت تا این که پارمیس استوری منتشر کرد و در آن در این خصوص توضیح داد که من تا کنون خودکشی نکردم و هیچ وقت هم دست به چنین کاری نمی زنم.

رابطه من با داوود تمام شده و اکنون هر دو ما نه ناراحت هستیم و نه مشکلی داریم بنابراین همه این اخبار شایعه است و من کاملا سالم هستم. بعد از مدتی با انتشار خبر ازدواج داوود با خانمی دیگر، دوباره این حواشی بیشتر از پیش ادامه داشت اما پارمیس این بار دیگر صحبتی نکرد. به هر حال این مسائل برای تمام افرادی که به شهرت می رسند و مرکز توجه هستند وجود دارد.

وی هم اکنون به چه کاری مشغول است؟

وی هم اکنون به چه کاری مشغول است؟

پارمیس راز از آن دسته سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که از لحاظ مالی شرایط مناسبی دارد و به شغل خاصی مشغول نیست و تنها فعالیت او در اینستاگرام به عنوان مدلینگ می باشد چرا که عکس های زیادی به صورت بسیار حرفه ای در این فضا منتشر می کند. هم چنین گاهی برای انواع برندها و بیزینس ها تبلیغاتی انجام می دهد و از این طریق مبالغ خوبی دریافت می کند.

البته ناگفته نماند پارمیس از آن دسته افرادی است که زیاد در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت هایی که می کند توضیحی نمی دهد بنابراین به احتمال زیاد بیزینس ها و فعالیت های دیگری هم دارد اما صحبتی در رابطه با آن ها نمی کند.

طبق برخی خبر رسانی ها می گویند که این خانم در کشور ترکیه چندین خانه دارد که از طریق اجاره دادن این ملک ها هزینه های زیادی به دست می آورد. جالب است بدانید پارمیس با وجود رابطه ای که با داوود هزینه داشته است تا کنون فعالیتی در خصوص با سایت های شرط بندی و تبلیغات آن نداشته است.

سوالات متداول

 1. پارمیس راز کیست؟

  او متولد سال 1375 در ایران است که مدتی است با فعالیت در شبکه های مجازی توانسته به شهرت زیادی برسد و این روزها از او به عنوان شاخ مجازی یاد می شود.

 2. چگونه می توان عکس های این چهره معروف را مشاهده کرد؟

  برای مشاهده عکس های این چهره معروف کافیست تا به شبکه های مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. منبع درآمد او چیست؟

  منبع درآمد این چهره معروف از طریق فعالیت گسترده ای که در شبکه های مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام انجام می‌ دهد، می باشد.

 4. آیا پارمیس راز باردار است؟

  مدتی قبل اخباری در رابطه با بارداری او در شبکه مجازی منتشر شد، اما در این باره باید بگوییم که او باردار نمی باشد و تمام این اخبار شایعه است.

5/5 - (2 امتیاز)
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا