پارمیس شریفی کیست؟ جدیدترین کلیپ ها و عکس های پارمیس

پارمیس شریفی یکی از افراد معروف اینستگرام و یکی از تیک تاکرهای ایرانی بسیار پر طرفدار است؛ که با تولید محتوا و انتشار آن در صفحه های شخصی خود توانسته کاربران زیادی را جذب کار های خود کند.

پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی کیست؟

این روز ها مشاهده می‌ شود که برخی از نوجوانان نیز توانسته اند از طریق فعالیت در شبکه های مجازی به شهرت خوبی برسند که یکی از این افراد پارمیس شریفی که از سلبریتی های اینستاگرام است. او دختری 13 ساله و اصالتا کرد است که به همراه خانواده‌ اش در تهران زندگی می کند و این روز ها به عنوان پارمیس مدل شناخته می شود.

این مدل در یک خانواده کم جمعیت و چهار نفره به دنیا آمده است و یک خواهر کوچک تر از خود به نام پرنیا دارد که گاهی اوقات خواهر کوچک ترش در کلیپ های او نیز حضور دارد.

نام پدر پارمیس شریفی جواد و نام مادرش میترا است که پدر و مادر او نیز در پیجش حضور دارند و فعالیت می کنند. پارمیس علاقه بسیار زیادی به رقص دارد و به همین دلیل تا به اکنون کلیپ های رقص متعددی از خود را در شبکه های مجازی اش منتشر کرده است و به همین دلیل از او به عنوان دختری فعال و پر انرژی یاد می شود.

پارمیس شریفی چگونه به شهرت رسید؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، پارمیس علاقه زیادی به رقص دارد و با آپلود کردن کلیپ های رقص خود در اینستاگرام توانست مورد توجه خیلی از مردم قرار گیرد و به این گونه به شهرت نسبتاً خوبی رسید و هر روز شاهد افزایش فالووران شد.

بعد از آن کلیپ های کوتاه و دابسمش های متعددی را نیز در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که به این گونه به شهرت او افزوده شد و این نوجوان فعال و پرانرژی توانست در اینستاگرام به شهرت خوبی برسد و فالووران زیادی را به دست آورد. این روز ها از پارمیس به عنوان یکی از مدل های معروف و رقصنده های با استعداد یاد می شود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

طرفداران و علاقه مندان به پارمیس می‌ توانند برای مشاهده کلیپ های جذاب با موضوعات مختلف این چهره معروف به شبکه‌ های مجازی او مراجعه کنند.

هم چنین با مراجعه به فن پیج های پارمیس نیز می‌ توانید اکثر کلیپ های او را با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر به صفحات اینترنتی و یا پارمیس شریفی اپارات مراجعه کنید نیز می توانید اکثر ویدیو ها و دابسمش های این نوجوان پر انرژی و با استعداد را مشاهده نمایید.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

پارمیس با این که سن کمی دارد، اما توانسته به یکی از چهره‌ های شناخته شده در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام تبدیل شود که این روز ها از او به عنوان یک اینفلوئنسر نیز یاد می‌ شود. حال برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های او بپردازند و به این گونه بیشتر با پارمیس آشنا شوند.

در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای دسترسی به عکس ها و حتی فیلم های این چهره اینستاگرامی وجود دارد. به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه کنید و عباراتی مانند عکس پارمیس شریفی را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت.

هم چنین با مراجعه به صفحات مجازی پارمیس مانند اینستاگرام او و یا حتی فن پیج ها پارمیس نیز می توانید به مشاهده عکس پارمیس شریفی جدید بپردازید.

پیج اینستاگرام پارمیس شریفی چیست؟

پارمیس توانست در سن کم با کمک خانواده‌ اش فعالیت خود را در اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب اجتماعی آغاز کند. حال این روز ها پارمیس شریفی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و از طریق این شبکه به آپلود کردن کلیپ ها، چالش‌ ها و دابسمش های خود می‌ پردازد و توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این چهره شناخته شده در اینستاگرام، کافیست تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه کنید و نام او را به انگلیسی سرچ کنید. از آن جایی که پارمیس در اینستاگرام بیش از نهصد و یک کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص است.

حال این موضوع را هم باید افزود که با مراجعه به پیج اینستاگرام پارمیس شریفی می توانید به مشاهده کلیپ ها و عکس های او و هم چنین عکس تولد پارمیس شریفی نیز بپردازید.

درآمد پارمیس شریفی چقدر است؟

درآمد پارمیس شریفی چقدر است؟

پارمیس با این که سن کمی دارد، اما توانسته از طریق فعالیت در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و درآمدزایی کند. این روزها او از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات درآمدزایی می کند. هم چنین ناگفته نماند که خانواده اش نیز از نظر مالی او را حمایت می‌ کنند. این موضوع را هم باید افزود که این چهره معروف مدتی است که فعالیت خود را در یوتیوب هم آغاز کرده و از طریق بازدید ویدیو هایش در یوتیوب هم درامدزایی می کند.

امروزه از پارمیس به عنوان یکی از نوجوان های ثروتمند ایرانی یاد می شود که از طریق شبکه های مجازی به ثروت بسیار خوبی رسیده است. برخی از منابع بیان کرده اند که او ماهیانه میلیون ها تومان از طریق صفحات مجازی خود درآمدزایی می کند.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

پارمیس با سن کم فعالیت خود را در شبکه های مجازی شروع کرد و توانست با انتشار کلیپ های خود مخاطبان و طرفداران زیادی را در این شبکه بدست آورد. حال این روز ها تمام فعالیت های او مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته است و هر از گاهی حاشیه‌ هایی در پیرامون این چهره نوجوان نیز مشاهده می‌ شود. حال از مهم‌ ترین حواشی پیرامون پارمیس می توان به موضوعاتی مانند: انتشار شماره پارمیس شریفی در شبکه های مجازی، انتشار خبر رل پارمیس شریفی در اینستاگرام، مهاجرت او از ایران، هک شدن پیج اینستاگرامش، خرید فالووران فیک، درگیری هایی که با برخی از بلاگر های دیگر داشته است و … اشاره کرد.

آدرس پیج تیک تاک پارمیس شریفی چیست؟

آدرس پیج تیک تاک پارمیس شریفی چیست؟

تیک تاک یکی از برنامه های محبوب اجتماعی است که این روز ها مشاهده می‌ شود خیلی از چهره های اینستاگرامی در این شبکه هم فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل پارمیس نیز می باشد. او در تیک تاک یک پیج برای خود راه اندازی کرده است و از طریق این پیج، کلیپ های جالبی را منتشر می‌ کند. حال برای پیدا کردن آدرس پیج پارمیس کافیست تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه نمایید.

پارمیس شریفی کجا زندگی می کند؟

از آن جایی که این روز ها مشاهده می شود که خیلی از چهره های معروف اینستاگرام برای پیشرفت در حرفه خود از ایران مهاجرت کرده اند. به همین دلیل مدتی قبل شایعاتی در رابطه با مهاجرت پارمیس در شبکه های مجازی منتشر شد. البته پارمیس در یکی از صحبت‌ های خود تمام این شایعات را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که در حال حاضر ساکن تهران است و در آینده نزدیک هم قصد مهاجرت از ایران را ندارد، چرا که تمایل دارد در کنار خانواده و دوستانش زندگی کند و در شهر تهران فعالیت های خود را ادامه دهد و به ساخت کلیپ برای طرفداران و فالوورانش بپردازد.

معروف ترین چالش های پارمیس شریفی کدامند؟

این چهره اینستاگرامی علاقه زیادی به ساخت چالش دارد و تا به اکنون چالش های جالبی را در کنار سایر اعضای خانواده اش ساخته و منتشر کرده است که از معروف‌ ترین آن ها می‌ توان به: چالش مامانم عوض کردم، چالش پاسخ به سوالات جنجالی و چالش ویدیو های سمی اشاره کرد.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

اگر طرفدار این تیک تاکر معروف هستید و تمایل دارید تا به مشاهده و دانلود کلیپ های او بپردازید. بهتر است که بدانید روش‌ های متعددی برای دسترسی و دانلود کلیپ های پارمیس وجود دارد. به عنوان مثال اگر به کانال تلگرام پارمیس که مدتی قبل آن را راه اندازی کرده است، مراجعه کنید هر کدام از کلیپ های مورد نظر خود از پارمیس را می توانید به راحتی جستجو و دانلود نمایید. هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجو عبارت مورد نظر خود نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت.

سوالات متداول

 1. پارمیس شریفی کیست؟

  پارمیس دختری 13 ساله و اصالتا کرد است که به همراه خانواده‌ اش زندگی می کند و این روز ها در شبکه های مجازی به شهرت خوبی رسیده است.

 2. منبع درآمد پارمیس شریفی چیست؟

  پارمیس از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرام و هم چنین بازدید ویدیو هایش در یوتیوب درامدزایی می کند.

 3. چگونه می توان به مشاهده کلیپ های پارمیس شریفی پرداخت؟

  برای مشاهده کلیپ های پارمیس روش‌ های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال می توانید به صفحات مجازی او و فن پیج هایش و یا اینترنت مراجعه کنید.

 4. در حال حاضر پارمیس ساکن کجاست؟

  در حال حاضر این چهره معروف ساکن تهران است و در تهران به فعالیت‌ های خود و ساخت کلیپ می پردازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا