پدی آی رپر سابق گروه وانتوز کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جدا شدن او

اگر تمایل دارید تا در رابطه با پدی آی اطلاعات جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید. او یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد.

پدی آی کیست؟

پدی آی کیست؟

در این قسمت می خواهیم تا به پدی آی بیوگرافی بپردازیم، در این باره باید بگوییم که او یکی از چهره های مشهوری است که در گروه موسیقی فعالیت می کند و از همان ابتدای راه اندازی گروه وانتونز در آن حضور داشته است. او از رپرهای نسل سوم می باشد. حال بهتر است که بدانید نام اصلی این چهره معروف پدرام ایزدپناه می باشد که بعد از شروع فعالیت های رپری خود، نام هنری پدی آی را برای خود انتخاب کرده است. این چهره شناخته شده در موسیقی، سی و سومین روز از شهریور ماه سال 1374 به دنیا آمده است و محل تولد وی تهران ذکر شده است.

بهتر است که بدانید پدی آی وانتونز در یک خانواده بسیار روشن فکر و با سطح مالی بالا به دنیا آمده است و دومین فرزند این خانواده می باشد. او از لحاظ مالی دغدغه ای نداشته است و یک زندگی مرفه در کنار خانواده اش داشته است. بهتر است که بدانید او عضو گروه وانتونز یکی از گروه های سرشناس و پرطرفدار موسیقی رپ فارسی بوده است.

آیا پدی آی از گروه وانتونز جدا شده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، گروه وانتونز یکی از مشهور ترین گروه های فارسی زبان است که این روزها مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. اعضای این گروه از خوانندگان جوان تشکیل شده است که به دلیل سبک خاص و موسیقی متفاوتشان بسیار معروف شده اند. حال همان طور که بیان کردیم، پدی آی نیز به همراه کوروش وانتونز و سامی لو عضو این گروه است و به همراه آن ها در سن 17 سالگی این گروه را تاسیس کرده اند و با همکاری هم آهنگ های جذاب و شنیدنی را منتشر کردند. اما بعد از گذشت مدتی و شروع کار این گروه، او به دلیل درگیری هایی که با اعضای گروه وانتونز داشت از گروه جدا شد و بعد از جدایی او رها وانتونز و آرتا وارد این گروه شدند.

بهترین آهنگ های پدی آی کدامند؟

پدی آی از زمانی که فعالیت خود را در حرفه خوانندگی شروع کرده است تا به اکنون آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی منتشر کرده است. حال قرار است تا به معرفی بهترین آن ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

تقاص

می‌ توان به طور قطع بیان کرد که آهنگ پدی آی تقاص یکی از بهترین آهنگ های اوست که بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد.

اسهال

یکی از آهنگ های جنجالی و خوب پدی آی اسهال نام دارد که بعد از انتشار حواشی زیادی را به وجود آورد.

نمی ارزه

در لیست بهترین آهنگ های پدی آی نمی ارزه نیز قرار دارد که بعد از انتشار با مخاطبان زیادی رو به رو شد.

ستاره

زمانی که آهنگ ستاره پدی آی منتشر شد، این آهنگ با طرفداران و مخاطبان زیادی رو به‌ رو شد.

بهترین آهنگ های پدی آی کدامند؟

فقط لازم بود باشی

از دیگر آهنگ های خوب این خواننده می‌ توان به آهنگ فقط لازم بود باشی اشاره کرد.

شنگولیا

یکی از جذاب ترین آهنگ های این خواننده شنگول نام دارد که بعد از انتشار با طرفداران زیادی رو به رو شد.

مجردی

آهنگ مجردی نیز بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و از آهنگ های خوب این خواننده به شمار می رود.

مهم نی

از دیگر آهنگ های خوب او می توان به مهم نی اشاره کرد که این آهنگ بعد از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

عکس های پدی آی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها پدی آی به دلیل متن قوی آهنگ هایش و هم چنین صدای فوق العاده ای که دارد در لیست یکی از بهترین خوانندگان ایرانی قرار گرفته است که مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل به مشاهده عکس های خواننده مورد علاقه خود را دارند تا به این گونه جویای احوال او شوند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده عکس های این خواننده معروف کافیست تا به صفحات مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این خواننده را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت.

پیج اینستاگرام پدی آی چیست؟

امروزه اکثر خوانندگان ایرانی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند که این موضوع شامل پدی ای نیز می‌ باشد. می‌ توان این گونه بیان کرد که پدی آی اینستا را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و طرفدارانش تبدیل کرده است و از طریق پیجش به معرفی آهنگ ها و آلبوم های جدیدش می‌ پردازد و هم چنین هر از گاهی عکس ها و کلیپ های متعددی از خود را برای مخاطبان و فالوورانش به اشتراک می گذارد که تمام پست های او با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این رپر معروف می توانید نام او را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد.

درآمد پدی آی چقدر است؟

درآمد پدی آی چقدر است؟

پدی آی همانند سایر رپران از طریق فروش آلبوم ها و آهنگ هایش و هم چنین برگزاری کنسرت برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورده است و درآمدزایی می‌ کند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او از طریق شبکه‌ های مجازی نیز درآمدزایی می کند. البته در رابطه با میزان درآمد این رپر در اینترنت اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. مدتی قبل نیز بیان شده بود او دارای سایت شرط بندی می باشد که این موضوع تایید نشد.

پدی آی تا کنون در چه شهر هایی کنسرت برگزار کرده است؟

این رپر معروف تا به اکنون در خارج از ایران و کشورها و شهرهای مختلف مانند استانبول، آنتالیا، کشور های اروپایی و … برای طرفداران و مخاطبان خود کنسرت های جذابی را برگزار کرده است که تمام این کنسرت ها با استقبال خوبی نیز رو به رو شده اند.

موزیک ویدیو های پدی آی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر طرفدار این رپر معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون موزیک ویدیوهای جذابی را ساخته و منتشر کرده است. حال اگر تمایل به مشاهده موزیک ویدیوهای او را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی وی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به اینترنت هم می توانید اکثر موزیک ویدیوهای او را جستجو و یا حتی دانلود نمایید.

معروف ترین آلبوم های پدی آی کدامند؟

اگر طرفدار این رپر هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، او نخستین آلبوم خود را در سال 2018 منتشر کرد. این آلبوم با نام (آلبوم پشت پرده) شناخته می‌ شود که بعد از انتشار از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شد و طرفداران زیادی را نیز به دست آورد. البته این موضوع را هم باید افزود که او اغلب بر روی انتشار سینگل ترک تمرکز کرده و کمتر آلبوم منتشر می کند. با این حال می توانید در اینترنت علاوه بر دانلود آهنگ های پدی آی به دانلود بهترین آلبوم پدی آی نیز بپردازید.

همسر پدی آی کیست؟

پدی آی از همان ابتدا زندگی شخصی اش را از حرفه خود جدا نگه داشته است و تا به اکنون در رابطه با مسائل خصوصی و شخصی خود با طرفدارانش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در مورد دوست دختر او اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

برترین فیت های پدی آی کدامند؟

برترین فیت های پدی آی کدامند؟

این رپر معروف تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و هیجان انگیزی با سایر رپران و خوانندگان دیگر داشته است که این همکاری ها باعث شده اند تا به شهرت و معروفیت او افزوده شود. حال از برترین همکاری های او می توان به همکاری پدی آی با جرشا، آرتا، سپهر خلسه، سینا رایان، تنسی و … اشاره کرد.

پدی آی کجا زندگی می کند؟

بهتر است که بدانید این رپر معروف مدت ها قبل بنا به دلایلی از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن یکی از کشورهای خارجی می باشد.

دانلود جدید ترین آهنگ های پدی آی

اگر تمایل به دانلود جدید ترین آهنگ های این رپر معروف را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های معتبر موسیقی که در اینترنت موجود هستند، مراجعه کنید چرا که اکثر این سایت ها لینک دانلود جدید ترین آهنگ این رپر را در صفحات خود برای کاربران قرار داده اند.

سوالات متداول

پدی آی کیست؟

پدرام ایزدپناه معروف به پدی آی متولد سال 1374 در تهران می باشد که در حرفه خوانندگی فعالیت می کند و این روزها به شهرت زیادی رسیده است.

معروف ترین و بهترین آهنگ های او چه نام دارند؟

از معروف ترین و بهترین آهنگ های او می توان به تقاص، اسهال، نمی ارزه، ستاره، فقط لازم بود باشی، شنگولیا، مجردی و مهم نی اشاره کرد.

چگونه می توان به دانلود آهنگ های این رپر پرداخت؟

برای دانلود آهنگ های او کافیست تا به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

دوست دختر این رپر معروف کیست؟

از آن جایی که او زندگی شخصی اش را از حرفه خود جدا نگه داشته است، به همین دلیل در رابطه با دوست دختر او اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا