معتبرترین رسانه های رپ فارسی به همراه آدرس اصلی آن ها در فضای مجازی

قبل تر ها رسانه رپ فارسی خلاصه می شد در سایت ها و بلاگ های افراد یا سی دی هایی که دست به دست فروخته می شد. اما امروزه با افزایش اقبال عمومی از شبکه های اجتماعی، رسانه های رپ فارسی شکل دیگه ای به خودشون گرفته اند. اگر شما هم به رپ فارسی علاقه دارید در این مقاله که قصد داریم رسانه رپ فارس را معرفی کنیم. پس با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید.

بهترین رسانه های رپ فارسی کدامند؟

بهترین رسانه های رپ فارسی کدامند؟

همان طور که پیش تر هم گفتیم امروزه به دلیل استقبال مردم از خوانندگان رپ فارسی و آهنگ های رپ، رسانه های رپ فارسی شکل دیگری به خودشون گرفته اند و منابع زیادی به وجود آمده اند که شما می توانید به راحتی به آن ها مراجعه کنید. رسانه های رپ فارس زیادی وجود دارند که شما هر زمان که بخواهید می توانید به آن ها مراجعه کنید و با سرچ کردن رپر مورد علاقه خود به آهنگ های او دسترسی پیدا کنید.

از جمله رسانه های رپ فارسی می توان به رسانه های رادیو جوان، رپ فارس و رپ تیون اشاره کرد. رسانه های رپ فارسی، مسئول پخش آهنگ های جدید رپر ها، مصاحبه های آن ها و معمولا حواشی که بین دو خواننده پیش می آید هستند. البته که با پخش حواشی بین دو خواننده باعث می شوند که یکی از آن ها طرفداران خود را از دست بدهد و یا برعکس باعث می شوند افراد زیادی طرفدار یکی از این دو خواننده شوند و او را حمایت کنند.

رپ حاشیه

رپ حاشیه یکی از این مدیوم های رپ فارسی است. اما یکی از نکات منفی که درباره این پیج وجود دارد آن است که همیشه درحال حاشیه درست کردن برای خوانندگان این حرفه است و بیشتر فعالیت این پیج مربوط به خراب کردن آهنگ های خوانندگان رپ فارسی است.

رپ گیم کام

رپ گیم کام هم جزو یکی دیگر از رسانه هایی است که شما می توانید با دنبال کردن این پیج اخبار مفیدی را در مورد رپ ایرانی و خوانندگان این سبک از موسیقی پیدا کنید.

رادیو جوان

رادیو جوان هم یکی دیگر از مهم ترین ها در رپ فارسی است که شما با دانلود این برنامه می توانید به آهنگ های رپ فارسی دسترسی پیدا کنید. البته این اپلیکیشن به دلیل فیلترینگ در ایران، نیاز به فیلترشکن دارد.

رپ نیوز

رپ نیوز هم یکی دیگر از بهترین ها در زمینه رپ ایرانی است که آهنگ های جدید منتشر شده از خوانندگان سرشناس که مردم اطلاعات کمتری نسبت به آن ها دارند را منتشر می کند.

آدرس سایت رسانه های رپ فارسی چیست؟

آدرس سایت رسانه های رپ فارسی چیست؟

سایت های زیادی وجود دارند که شما بتوانید به آهنگ های رپ مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. اما همان طور که قبلا هم گفتیم سایت های تیون، رپ فارس و رادیو جوان رسانه هایی هستند که رپ فارسی را در خود جای داده اند.

آیا رسانه های رپی خبر های واقعی را پخش می کنند؟

خبرهای واقعی معمولا به دست خود رپرها پخش و تایید می شوند. اما بازهم با این حال هستند افرادی که خبرهای دروغین و غیر واقعی را پخش می کنند. مدیوم هایی که معمولا خبر های درست را پخش می کنند رپ کینگ، رپ تیون و رپ فارس هستند.

آیا خوانندگان با رسانه های رپ فارس همکاری می کنند؟

هستند خوانندگانی که با رپ فارس هم کاری می کنند. بعضی از این خوانندگان لیبل مخصوص به خود را دارند. بعضی از افرادی که با این افراد مهم در صنعت موسیقی همکاری می کنند حصین معروف به جوهر، شایع معروف به اصلی و بلکس مدیا هستند. زیرا رپرهای ایرانی به دنبال مشهور شدن هستند بنابراین رسانه های رپ فارسی فرصت خوبی برای دیده شدن آن ها است که بتوانند هواداران زیادی را به خود جذب کنند.

پیج اینستاگرام رسانه های رپ فارسی چیست؟

پیج اینستاگرام رسانه های رپ فارسی چیست؟

اینستاگرام رپ گیم کام rapgamecom این پیج جزو پیج هایی است که آهنگ های رپ فارسی را در پیج خود با هوادارانی که علاقه به رپ دارند به اشتراک می گذارد. این پیج 5375 پست دارد و 555 هزار نفر این پیج را دنبال می کنند.

اینستاگرام رپ فارسی گرافی rapfarsigraphy هم از دیگر پیج هایی است که اخبار مربوط به رپ فارسی را در پیج خود قرار می دهد و این آهنگ ها را نقد و بررسی می کند. این صفحه 445 پست و 39.3 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام رپ فارسی پلی rapfar30play این پیج هم جزو پیج هایی است که آهنگ های رپ فارسی را در پیج خود به اشتراک می گذارد، آن ها را نقد و بررسی می کند و با خوانندگان این آهنگ ها مصاحبه ای ترتیب می دهد. این پیج 4015 پست و 55.3 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام رپ حاشیه raphasاhiye این پیج جزو پیج های اینستاگرامی است که حواشی مربوط به آهنگ های رپ فارسی را به اشتراک می گذارد. این پیج 1829 پست و 133 هزار نفر دنبال کننده دارد.

رادیوهای رسانه های رپ فارس

رادیوهایی که در ایران وجود دارند به دلیل مجاز نبودن رپ فارس در ایران معمولا اجازه فعالیت ندارند. اما یکی از رادیوهایی که جز بهترین ها در رپ ایرانی هست پرشین رپ رادیو است که شما از طریق گوگل پلی و یا اپ استور می توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید و با استفاده از فیلترشکن به رپ فارس دسترسی پیدا کنید.

در سایت های رپ ایرانی معمولا به حواشی بین حواشی بین خوانندگان دامن می زند، اما رادیو ها این حواشی را پخش نمی کنند تا باعث مشهور شدن افراد سودجو نشوند.

کلیپ های رسانه های رپ فارسی

علاقه مندان برای دیدن کلیپ های رپ فارسی با مراجعه به موتور جستوجو گر گوگل و سرچ کردن سایت آپارات می توانند به کایپ های رپ فارسی دسترسی پیدا کنند.

هم چنین با مراجعه به پیج های اینستاگرام رپ فارسی می توانند به کلیپ ها دسترسی پیدا کنند. البته که هستند رسانه هایی که کلیپ های حواشی بین دو خواننده را در پیج خود قرار می دهند تا افراد زیادی این حواشی را ببینند و باعث شود آمار و بازید پیج آن ها بالا برود. البته که مردم هم دوست دارند از حواشی بین خوانندگان محبوبشان با خبر باشند.

ویژگی های رسانه های رپ فارسی چیست؟

ویژگی این کانال های رپ آن است که چون خبر را مستقیما از خود رپر ها می گیرند و از صحت و درست بودن بودن خبر اطمینان دارند، نمی توانند اخبار کذب پخش کنند. اما باز هم هستند افرادی که با پخش کردن خبر های نا درست از سوی رپرها اقدام به جمع کردن دنبال کننده می کنند تا بتوانند آمار و بازید سایت خود را بالا ببرند. البته که این مدیوم های رپ نقش مهمی در معروفیت افراد و یا پس رفت کردن آن ها دارند.

مدیران رسانه های رپ فارسی چه کسانی هستند؟

معمولا افرادی که مدیران این مدیوم ها هستند، افرادی ان که قبلا با خوانندگان مشهور رپ فارسی کار کرده اند و اطلاعات کافی در مورد رپ کسب کرده اند. بنابراین اقدام به سایت زدن کرده اند تا اطلاعات خود را در سایت قرار داده تا مردمی که علاقمند به رپ فارسی هستند بتوانند با مراجعه به این سایت ها اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند. البته که بعضی از این مدیران هم با خوانندگانی که درآمد زیادی دارند برای معرفی رسانه شان، قرارداد می بندند و از خوانندگان مشهور رپ فارسی می خواهند آن ها را تبلیغ کنند تا افراد زیادی را جذب خودشان کنند و آمارشان را بالا ببرند.

پادکست های رسانه های رپ فارسی چگونه است؟

پادکست های رسانه های رپ فارسی چگونه است؟

پادکست های رسانه های رپ فارسی معمولا با تجزیه و تحلیل متن آهنگ ها، رپ را برای مردم قابل فهم تر می کنند و مردم بهتر می توانند با رپ فارسی ارتباط بگیرند. البته این یک نکته خیلی مهم است. زیرا باعث می شود عده ای به آهنگ های رپ علاقه مند شوند و از طرفداران رپ فارسی شوند که این موضوع برای خوانندگان رپ فارسی بسیار خوشایند است. هم چنین می توان بعضی از پادکست ها را دانلود نیز کرد.

سوالات متداول

رسانه های رپی بیشتر در چه زمینه هایی فعالیت می کنند؟

فعالیت رسانه های رپی بیشتر مربوط به منتشر شدن آهنگ های رپ فارسی و نقد و تجزیه و تحلیل این آهنگ هاست و این آهنگ ها را به مردم معرفی می کنند. البته که این رسانه ها اخبار مربوط به حواشی رپ فارسی را هم در پیج خود قرار می دهند. زیرا مردم بسیار علاقمند به دنبال کردن حواشی بین خواننده ها هستند.

از خوانندگان مشهور رپ فارسی چه کسانی را می توان نام برد؟

یاسر بختیاری با نام هنری یاس، متولد 30 خرداد 1361 در مسجد سلیمان زاده شد که از خوانندگان مشهور و معروف رپ فارسی است. مضمون ترانه های یاس بیشتر انتقادی و اعتراض به مشکلات و بحران های اجتماعی مانند فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، خودکشی، طلاق می باشد. از دیگر خوانندگان مشهور رپ فارسی می توان به سروش لشکری با نام هنری هیچکس متولد 19 اردیبهشت 1364 در تهران اشاره کرد. هیچکس را با لقب پدر رپ فارسی می شناسند.

کانال های تلگرامی رپ فارسی چیست؟

کانال های تلگرامی زیادی وجود دارد که آهنگ های رپ فارسی را در کانال های خود قرار می دهند و بعضا هستند افرادی که ریمیکس های بسیار زیبایی برای افراد علاقمند به رپ می سازند. اما این کانال های تلگرامی طرفداران زیادی ندارند. زیرا مردم بیشتر وقت خودشان را در اینستاگرام می گذرانند و پیج های رپ را از اینستاگرام دنبال می کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا