بیوگرافی پیمان رجبی بدنساز معروف به همراه برنامه تمرینی او

پیمان رجبی مربی بدنساز سابق تیم محبوب پرسپولیس و یک بلاگر ایرانی است. او و لیلا رجبی هر دو از بدنسازان به نام کشورمان ایران هستند. در ادامه بیوگرافی پیمان‌ رجبی را مشاهده می کنید.

پیمان رجبی کیست؟

پیمان رجبی کیست؟

پیمان رجبی از ورزشکاران مشهور و از سلبریتی های اینستاگرام است که در سال ۱۳۶۲ در خوزستان متولد شده است. پیمان رجبی دو خواهر و یک برادر دارد. خواهر و برادرانش نیز ورزشکار هستند. یکی از خواهران پیمان بسکتبالیست و خواهر دیگر او دو و میدانی کار است و برادرش بازیکن تیم ایرانجوان بود.

پیمان بصورت جدی از دوران مدرسه ورزش را با هندبال آغاز نمود کرد، سپس به بسکتبال رو آورد تا اینکه توسط مربی خود در رشته پرش طول استعدادش مورد توجه قرار گرفت. او ورزش را با دو و میدانی آغاز نمود و به قهرمانی نیز رسید. او وقتی فقط 14 سال داشت عضو تیم ملی شد.

پیمان 2 مدال برنز، مدال طلا مسابقات تایوان 2009 و مدال طلا 400 متر امدادی تایوان و ده ها مدال دیگر را از مسابقات مختلف گرفت، اما چندی بعد به دلیل مشکلات مالی به ورزش بدنسازی رو آورد. پیمان رجبی برای مدتی مربی بدنساز پرسپولیس تیم محبوب پایتخت بود. رجبی در سال ۹۸ به عنوان مربی بدنساز پرسپولیس برگزیده شد. وی هدف خود را افزایش توان استقامتی و سرعتی بازیکنان عنوان کرد و می گوید سبک تمرین دهی در بدنسازی فوتبال با بدنسازی حجمی کاملا متفاوت است.

او قبلا نیز با فوتبالیست های مشهوری چون سید جلال حسینی، حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده تمریناتی داشته است. او بعد از اینکه توانست به ورزش حرفه ای وارد شود وضعیت مالی مناسبی را به دست آورد. پیمان رجبی می گوید برای این وضعیت مالی که اکنون در آن قرار دارد سختی های زیادی تحمل کرده است و بر آسفالت های داغ با پای برهنه دویده ام اما بعضی از افراد اینطور فکر می‌ کنند که من یک شبه به چنین وضعیتی رسیده ام.

شغل پیمان رجبی چیست؟

پیمان رجبی این بلاگر ورزشی در سال ۹۸ به عنوان مربی بدنساز پرسپولیس انتخاب گردید. این ورزشکار هدفش را افزایش توان استقامتی و سرعتی بازیکنان عنوان کرد. او عقیده دارد سبک تمرین دهی در بدنسازی برای فوتبال با بدنسازی حجمی با یکدیگر فرق دارد. وی پیش از این نیز با فوتبالیست های معروفی چون سید جلال حسینی، حسین ماهینی و فرشاد احمد زاده کار کرده است.

پیمان و لیلا رجبی در چند ساله و با پایان دوره قهرمانی‌ شان در تیم ملی شروع به کار فیتنس و بدنسازی در باشگاه‌ های تهران مشغول به کار هستند.

پیمان رجبی قهرمان بدنسازی شده است؟

او از کودکی ورزش خود را با دو میدانی آغاز کرد و توانست در این رشته به قهرمانی هم دست پیدا کند اما پس از مدتی به علت مشکلات مالی به بدنسازی روی آورد و مربی بدنسازی پرسپولیس است. از جوایز پیمان رجبی به مدال ها و افتخاراتی که در مسابقات مختلف به دست آورده می توان اشاره کرد. مثل کسب دو مدال برنز آسیا، کسب مدال طلا مسابقات بین المللی تایوان سال ۲۰۰۹ و کسب مدال طلا ۴۰۰ متر امدادی تایوان و مدال های دیگر اشاره نمود.

رجبی در رشته پرورش اندام و بدنسازی متخصص است و تا به امروز افتخارات زیادی را کسب نموده است.

همسر پیمان رجبی کیست؟

او در سال ۸۶ با قهرمان بلاروسی به اسم تاتسیانا ایلیوشچانکا که در پرتاب وزنه کار می کرد ازدواج کرد. همسر رجبی بعد از ازدواج با پیمان نامش را به لیلا تغییر داد. لیلا رجبی ابتدا در پرتاب وزنه فعال بود و عضو تیم ملی ایران بود و افتخارات زیادی را کسب کرد. همسر پیمان‌ رجبی برای کشورش مقام‌ نایب‌ قهرمانی ۲۰۰۵ در پرتاب وزنه باشگاه‌ های اروپا و نفر چهارم در جامائیکا را کسب کرد.

سپس او نیز مثل همسرش پیمان رجبی به بدنسازی روی آورد. لیلا رجبی پس از ناکام ماندن در المپیک ریو، خداحافظی‌ خود از تیم ملی دو و میدانی ایران را اعلام نمود. ماجرای آشنایی این دو ورزشکار در یکی از اردو های تیم ملی در بلاروس رخ داد و پیمان رجبی که عضو تیم ملی بود در محل اردوی آماده سازی، همسر فعلی اش را می بیند که در حال تمرین است. پیمان به او علاقه مند می شود و از او درخواست ازدواج می کند و در سال ۱۳۸۶ به شکل رسمی ازدواجش را برگزار می کند و به عنوان مربی فعالیتش را ادامه می دهد.

عکس های پیمان رجبی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما قادر خواهید بود تصاویر این مربی به نام را در سایت های گوناگونی با سرچ عناوینی مانند؛ عکس پیمان رجبی، عکس دونفره لیلا رجبی و پیمان رجبی، فیلم تمرینات رجبی و همسرش، پیمان رجبی دو و میدانی، عکس های این ورزشکار، عکس مو ها، عکس باشگاه و عکس های دیگری را مشاهده نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام پیمان رجبی چیست؟

پیمان رجبی بدنساز عکس های شخصی اش و فیلم هایی از تمرینات تیم پرسپولیس را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده است. جهت مشاهده عکس های اینستاگرام پیمان رجبی و همسرش می توانید به آدرس اینستاگرام پیمان رجبی رجوع کنید.
پیمان رجبی اینستا: peymanrajabii

همچنین‌ شما می توانید در پیج ایشان از اخبار مسابقات و اتفاقات ورزشی خبر دار شوید که توجه کنید بر خلاف خیلی از ورزشکاران و افراد دیگر در اینستاگرام که فعالیت فراوانی در صفحات خود ندارد ولی پیمان رجبی و همسرش لیلا رجبی فعالیت زیاد و گسترده ای در صفحات خود دارند و در تمامی مدت نیز به نظرات دنبال کنندگان احترام می گذارند و سوالاتشان را پاسخگو هستند که باعث می شود این دو ورزشکار طرفداران زیادی به علت مردمی بودن برای خود پیدا کنند.

این بدنساز کجا زندگی می کند؟

مدت زیادی در خبرگزاری ها حرف از مهاجرت‌ پیمان‌ رجبی بود که این خبر توسط لیلا رجبی، همسر این ورزشکار رد شد. طبق گفته او، همچنان پیمان رجبی تصمیم دارد که مسابقات را در ایران پیگیری نماید و میلی به حضور در ترکیب کشور های دیگر ندارد.

پیمان رجبی متولد بوشهر می باشد و دوران کودکی و تحصیلات خود را در ایران تهران و یا بوشهر ادامه داده است ولی مدتی است که اخباری در مورد مهاجرت پیمان رجبی منتشر شده است که خبر می دهد پیمان رجبی همراه با همسرش لیلا رجبی به دبی مهاجرت نموده است البته این اخبار قبلا نیز توسط کسانی منتشر شد که پس از مدتی توسط خود این ورزشکار تکذیب شد اما اکنون این خبر منتشر شده فرق دارد.

به صورتی که در خیلی از سایت های موجود این خبر منتشر گردیده است و اکنون خیلی از طرفداران توقع شفاف سازی از پیمان رجبی دارند، البته احتمال دارد این سکونت به علت فعالیت های ورزشی باشد و بعد از مدتی دوباره به ایران برگردند، البته این ورزشکار پیش تر نیز اعلام کرده است در صورت مهاجرت حتما تصمیم قطعی خود را به طرفدارانش اطلاع می دهد که تا امروز خبری منتشر نشده است و امکان تکذیب این خبر بالا می باشد.

پیمان رجبی چه مدت به عنوان مربی بدنساز پرسپولیس فعالیت کرد؟

او در زمینه پرورش اندام و بدنسازی به طور کاملا حرفه ای، متخصص است و تا به امروز افتخارات بیشماری را برای خود و ایران کسب کرده است. در سال 1398 پیمان رجبی مربی بدنسازی تیم پرسپولیس شد.

این بدنساز چه حاشیه هایی داشته است؟

هر فرد معروف و مطرح دارای حواشی خاصی برای خودش است که در بیشتر مواقع باعث بیشتر دیده شدن آن در رسانه و مردم می شود که در مورد پیمان رجبی نیز این حواشی وجود دارد، از جمله ابتدایی ترین حواشی در مورد این بدنساز ازدواج او به یک غیر ایرانی بود که خانواده پیمان و دوستانش خیلی جدی از تصمیم پیمان حمایت کردند و گفتند هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد که تا کنون هیچ گونه مشکلی در بین این زوج نبوده است.

اما پیمان همیشه حواشی مختلفی برای خود دارد که مربوط به استایل و مدل مو هایی است که برای خود درست می کند و سپس در اینترنت منتشر می کند که لیلا رجبی و پیمان هر دو اعلام کردند نوع مدل و مو و استايلشان مربوط به خودشان است که البته طرفداران و هواداران آن ها از این انتخاب حمایت می کنند و مدل مو های پیمان را خاص می دانند که باعث خاص تر شدن پیمان می شود.

از حواشی دیگر حول زندگی این ورزشکار، می توان به مسئله خروج لیلا رجبی از تیم ملی ایران اشاره نمود. بزرگترین حواشی المپیک سال ۲۰۱۶ اتفاقی بود که برای خانم رجبی در رقابت‌ های پرتاب وزنه شرکت کرده بود رخ داد. در این مسابقات عملکرد خوبی نداشت و از دور رقابت‌ ها حذف شد. اما طبق پرتاب های قبلی، خانم‌ رجبی موفقیت‌ های بیشماری را برای ایران کسب کرده است. اما با این حال موقع پخش این رقابت‌ ها کارشناس با انتقاد از عملکرد لیلا رجبی گفت مقداری غیرت بیشتری نیاز است. همین اظهار نظر مدیریت برنامه باعث جنجال و حواشی زیادی شد و موجب شد که لیلا رجبی برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کند.

پیمان رجبی می گوید من قبل از المپیک اصرار زیادی کردم. حتی همسرم را پیش روانشناس بردم تا در المپیک شرکت کند. الان دیگر کاری ندارم و همه چیز به خودش بستگی دارد. ما اهداف دیگری هم در زندگی مان داریم. همین الان بچسبم به باشگاه ورزشی کار و بارم بهتر می شود.

فیلم تمرینات این بدنساز را در کجا مشاهده کنیم؟

پیمان رجبی و لیلا رجبی اغلب فیلم هایی از تمرینات خود را در اکانت اینستاگرام خود منتشر می‌ کنند که این تمرینات مورد استقبال کاربران زیادی نیز قرار دارد.

در همان ابتدا شروع فعالیت پیمان در عرصه بدنسازی فیلم های زیادی از تمریمات قدرتی پیمان منتشر شد که نشان می داد با قدرت و تصمیماتی جدی دارد برای آینده خود تلاش می کند، در این مورد پیمان در بسیاری از مصاحبات خود می گوید برای موفقیتی که الان دارد بسیار سختی کشیده است و اکنون از این تلاش ها خوشحال است زیرا باعث شده فردی موفق در عرصه ورزش و بدنسازی در کل جهان باشد.

با این حال این ورزشکار با انجام تمرینات سخت و همین طور چالش های مختلف فیلم های خود را در اینترنت منتشر می کند، شما برای دیدن فیلم های این بدنساز می توانید به راحتی و با جست و جو در اینترنت و یا سایت های موجود فیلم هایی را منتشر کنید که البته ما به شما توصیه می کنیم برای دیدن فیلم های بهتر به پیج اینستاگرام پیمان رجبی و یا صفحه این زوج ورزشکار ور یوتیوب سری بزنید تا فیلم چالش های مختلف و همین طور تمرینات سخت این دو فرد با یک دیگر را مشاهده کنید.

پیمان رجبی و لیلا رجبی در خندوانه

پیمان در خندوانه همراه با لیلا رجبی حضور داشتند. پیمان رجبی و لیلا رجبی در برنامه های مختلفی حضور نداشته اند اما در این بین در فصل هفتم خندوانه و قسمت بیست و نهم که در تاریخ پنجم خرداد ماه هزار و چهارصد منتشر شد به عنوان مهمان حضور پیدا کردند که باعث شد خیلی از افراد برای اولین بار این زوج بدنساز ایرانی را مشاهده کنند و از طرفداران ایشان شوند که می توان گفت بیشتر معروفیت این زوج پس از پخش این قسمت از خندوانه بوده است.

در این قسمت که پیمان رجبی و همسرش در خندوانه حضور دارند شما می توانید گفت و گو های شیرین و جذاب این زوج را مشاهده کنید که ماجرای ازدواج آن ها نیز تعریف می شود به صورتی که در یکی از تمرین های تیم ملی در بلاروس پیمان خانم رجبی را مشاهده می کند و به یک دیگر علاقه مند می شوند و پس از مدتی با یک دیگر ازدواج می‌ کنند، البته شما می توانید به راحتی این قسمت از برنامه خندوانه را به صورت آرشیو در اینترنت و یا برنامه های موجود مشاهده کنید.

سوالات متداول

  1. تمرینات پیمان رجبی به چه صورت است؟

    تمرینات این ورزشکار به این شکل می باشد که او روزی حدود ۴ تا ۵ ساعت بدنسازی کار می کند و مدت طولانی است که بدن او به این شرایط عادت کرده و به گفته خودش اگر یک روز تمرین نکند حالش مساعد نیست.

  2. خانواده پیمان رجبی ورزشکار هستند؟

    پدرش فوتبالیست و از بازیکنان قدیمی پاس بوشهر است و برادر پیمان نیز بازیکن تیم ایرانجوان بود. یکی از خواهران او بسکتبالیست و یکی دیگر دو و میدانی کار است.

  3. این ورزشکار ورزش را در چه رشته ای آغاز کرد؟

    پیمان رجبی ورزش را با رشته دو میدانی آغاز نمود.

5/5 - (1 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا