معنی خالکوبی های رپر ها به همراه عکس واضح آن ها

خالکوبی یا همان تتو به ایجاد طرح های موقت یا طرح های دائم که روی پوست انجام می شود، می گویند. امروزه سلبریتی ها و افراد مشهور زیادی در سراسر دنیا این هنر را بر روی پوست خود به نمایش گذاشته اند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خالکوبی های رپر ها که بعضی از آن ها شخصی و بعضی مربوط به سنبل های هیپ هاپ ایرانی می باشند؛ بیشتر بدانیم.

خالکوبی های رپرهای ایرانی چگونه است؟

خالکوبی های رپرهای ایرانی چگونه است؟

خالکوبی بدن در ایران غیر قانونی نیست ولی از نظر وزارت بهداشت، غیر بهداشتی محسوب می شود مگر اینکه یک دکتر در حین انجام کار آنجا حضور داشته باشد. از نظر شرعی نیز خالکوبی مشکلی ندارد و علما آن را حلال اعلام کرده اند زیرا مانع رسیدن آب به پوست نمی شود و برای وضو و غسل مشکل ایجاد نمی کند. در ادامه با چند نفر از خوانندگان رپ فارسی که خالکوبی دارند آشنا می شویم.

امیر تتلو

امیر حسین مقصودلو نام اصلی خواننده معروف امیر تتلو است که در زمینه رپ و پاپ کار می کند. در اوایل شروع کارش به صورت زیر زمینی کار کرده است و به مرور زمان به شهرت زیادی دست یافته است.َ این خواننده معروف علاقه زیادی به هنر خالکوبی دارد به طوری که در حال حاضر همه جای بدنش را خالکوبی کرده است. او معتقد است ک خالکوبی صبر را زیاد می کند و باعث می شود که تحمل درد بیشتری داشته باشیم. هر خالکوبی روی بدن او معنی و مفهوم خاصی دارد به طور مثال معنی خالکوبی صورت او جهان را تعریف می کند و خالکوبی گوش او نقش یک حلزون است، این رپر در پشت خود خالکوبی های متعددی از جمله کلاغ، کوسه و … را دارد.

پوریا پوتک

پوریا عرب ملقب به پوریا پوتک که در سال ۱۳۷۱ به دنیا آمده است یکی از رپر های معروف است ک بیشتر آهنگ هایش در زمینه های سیاسی، اجتماعی و فلسفی می باشد. این رپر معروف خالکوبی هایی در روی صورت و گردن و دست هایش دارد. در روی صورت او خالکوبی قلب و تاج پادشاهی و در روی انگشتان این خواننده عدد۳۱۳ و شکل قلب دیده می شود.

حصین ابلیس

حسین رحمتی که او را با نام حصین ابلیس می شناسیم در سال ۱۳۶۷ در مشهد متولد شده است و یکی از رپر های مشهور فارسی است که کار خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرده است. او نیز همانند دیگر رپر های معروف خالکوبی های متعددی دارد که یکی از آن ها خالکوبی روی گردن اوست که در مورد امام علی (ع) است.

خالکوبی های رپرها چه حاشیه هایی برای آن ها رقم زده است؟

سپهر خلسه

سپهر خلسه یکی از بهترین رپر های ایرانی متولد ۱۳۶۷ است که در حال حاضر در کانادا زندگی می کند، او کار خود را ابتدا از نویسندگی شروع کرد و به تدریج و با تشویق دوستان خود به خوانندگی روی آورد. این خواننده با آهنگ گل من معروف شد. او نیز خالکوبی بر روی دستان خود دارد، بر روی دست چپش خالکوبی مار طراحی شده است.

بهزاد لیتو

بهزاد لیتو که نام اصلی او بهزاد داور پناه است و ۳۰ سال سن دارد و با همکاری با گروه زد بازی به شهرت زیادی دست یافت. او یکی از بهترین ترانه نویس ها و خوانندگان رپ ایرانی است. این رپر معروف بر خلاف دیگر رپر ها بر روی بدن خود خالکوبی ندارد.

رضا پیشرو

محمدرضا ناصری آزاد ملقب به رضا پیشرو یکی از خواننده ها و ترانه نویس ها و تهیه کننده های خوب ایران است که در سال ۱۳۹۶ به دلیل ترانه های غیر مجاز از ایران خارج شد و ادامه کار خود را در خارج از ایران انجام می دهد. این خواننده بر روی ۱۷ قسمت از بدنش خالکوبی دارد که یکی از آن خالکوبی ها، خالکوبی سر شیر بر روی یکی از دستان خود است.

امیر خلوت

امیرحسین ترکمان که با نام هنری امیر خلوت به شهرت یافته است یکی از جوان ترین رپر های خوب ایران است که به خاطر صدای فوق العاده او و استایل عالی اش زودتر از بقیه رپر ها معروف شد. این خواننده جوان هم به خالکوبی علاقه دارد و روی گردن خود به تازگی خالکوبی تاج که زیرش نام خودش نوشته شده است را طراحی کرده است.

یاس

یاسر بختیاری همه او را با نام یاس می شناسیم یکی از معروف ترین رپر های ایران است که ۳۹ سال سن دارد و سال ۱۳۸۰ کار خود را به عنوان خواننده شروع کرده است. محتوای بیشتر آهنگ های او در مورد بحران های اجتماعی است و مشکلات مردم را بازگو می کند. او یک خالکوبی روی گلوی خود دارد که از نظر خودش نشانه ای از مرز شخصی است و خالکوبی دیگری هم روی دست خود دارد.

خالکوبی های رپر های خارجی چگونه است؟

خالکوبی های رپر های خارجی چگونه است؟

رپرهای خارجی معمولا خالکوبی هایی روی بدنشان می زنند که معنا و مفهوم خاصی برای خودشان دارند ویکی از گزینه هایی است که می توانیم به شخصیت و طرز فکر آن رپر پی ببریم. به عنوان مثال مارشال بروس مدرز که یکی از بزرگترین و معروف ترین رپر های جهان است و با نام امینم معروف شده است یکی از خالکوبی هایش که بر روی ساعدش است نام دخترش می باشد.

عکس خالکوبی های رپرها را در کجا مشاهده کنیم؟

با مراجعه به گوگل و جستجوی خالکوبی رپرهای ایران می توانید عکس مربوط به این خالکوبی ها را ببینید. همچنین می توانید در یوتیوب و فیس بوک خالکوبی جذاب و دیدنی این رپر های معروف را مشاهده کنید.

خالکوبی های رپرها چه حاشیه هایی برای آن ها رقم زده است؟

در جهان امروزه کمتر سلبریتی پیدا می شود که بدون حاشیه باشد و خالکوبی هم مستثنی از این قضیه نمی باشد چرا که طرفدار های این افراد پیگیر آنها هستند و با کمی تغییر در ظاهرشان، خیلی راحت در مورد شان قضاوت می کنند و حاشیه هایی در مورد سبک زندگی آنها و طرز تفکرشان می سازنند. مثلا در مورد امیر تتلو که کل بدن خود را خالکوبی کرده است، می گویند که او اختلال روانی دارد و فرد عادی همچین کاری انجام نمی دهد.

کدام رپر ایرانی بیشترین تتو را دارد؟

امیر تتلو که یکی از معروف ترین رپر های ایرانی است بیشترین خالکوبی را بر روی بدن خود دارد به طوریکه حتی یک جای سفید در بدن خود باقی نگذاشته است. او حتی روی آلت تناسلی اش هم خالکوبی کرده است.

معنی خالکوبی های یاس چیست؟

یاس یکی از بهترین رپرهای ایران است که خالکوبی های متعددی دارد. معنی خالکوبی روی گردن او به گفته خود او مرزی شخصی است یعنی مرزی که بین صدا های درونی و بیرونی است.

معنی خالکوبی های تتلو چیست؟

معنی خالکوبی های تتلو چیست؟

در پشت پای تتلو خالکوبی مردی با سر بز است که نشانه ای از فراوانی نعمت است. خالکوبی قرمز زیر چشم او به معنی عدد هفت که عدد مورد علاقه فوتبالی اوست و یک معنی دیگر هم دارد که شخصیت های بازی خدای جنگ است. خالکوبی هشت پا که از نظر خود او شباهت زیادی به خودش دارد و به جای یک قلب دارای سه قلب است و بر خلاف حیوانات دیگر خونش آبی است.

تتوی دیگر این رپر بزرگ عکس خودش به همراه پدرش است که به این معنی است که یاد و خاطره پدرش همیشه همراهش باشد. تتوی دیگری که روی گلویش قرار دارد عکس تاج است که به معنی سلطان است و خودش این عکس را به خاطر این حک کرده است که خود را سلطان حنجره می نامد. تتوی دیگر او که تفنگی است که در سر او عکس میکروفون است به معنی این است که سلاح او برای آن که در بین مردم دیده شود و مشهور شود خوانندگی اش است و تتوی شکل آتش که در قسمت بالای لب هایش و قسمت پایینی بینی اش قرار گرفته است.

معنی خالکوبی های حصین چیست؟

معنی خالکوبی های حصین چیست؟

حصین خواننده معروف خالکوبی های زیاد روی بدنش دارد یکی از آن ها نقش الماس است که به معنی شکست ناپذیر بودن است. خالکوبی امام علی بر روی گردن او از نظر خودش به معنی این است که او امام علی(ع) را الگوی زندگی خود قرار داده است.

تاتو آرتیست رپر های ایرانی چه کسانی هستند؟

یکی از بهترین تاتو آرتیست های ایران بهروز جونز است که در سال ۱۳۶۸ به دنیا آمده است. او کسی است که تتو های امیر تتلو را بر روی بدنش حک کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. خالکوبی های رپر ها در ایران از نظر شرعی چگونه است؟

  از نظر شرعی خالکوبی مشکلی ندارد و علما آن را حلال اعلام کرده اند زیرا مانع رسیدن آب به پوست نمی شود و برای وضو و غسل مشکل ایجاد نمی کند.

 2. خالکوبی های رپر ها از جمله امیر تتلو چه معنا و مفهومی دارند؟

  هر خالکوبی روی بدن تتلو معنی خاصی دارد به طور مثال معنی خالکوبی صورت او جهان را تعریف می کند و خالکوبی گوش او نقش یک حلزون است، این رپر در پشت خود خالکوبی های متعددی از جمله کلاغ، کوسه و … را دارد. همچنین یاسر بختیاری یک خالکوبی روی گلوی خود دارد که از نظر خودش نشانه ای از مرز شخصی است.

 3. یکی از معروف ترین خالکوبی های رپر های خارجی چیست؟

  مارشال بروس مدرز که یکی از بزرگترین و معروف ترین رپر های جهان است و با نام امینم معروف شده است. یکی از خالکوبی هایش که بر روی ساعدش است نام دخترش می باشد.

 4. خالکوبی های رپر ها بیشتر توسط چه کسی در ایران انجام می شود؟

  یکی از بهترین تاتو آرتیست های ایران بهروز جونز است که در سال ۱۳۶۸ به دنیا آمده است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا